2126
Új licitálós oldal
  • Diaby
    #286
    Csak itt a c pont hiányzik ;)
    Mert hiába kell nagyon nagy mák, hogy nyerj/vehess valamit, elintézhetik két dologgal: 1: ha a legtöbb kredited van akkor te nyersz, 2: ha nem jött össze akkor megveheted a terméket kreditekkel levont árral (az más kérdés, hogy egyes termékeken 40-50 ezer plusz van). Itt inkább az a számomra hihetetlen, hogy egyes átlag emberek, hogyan tudnak több százezer forintot kreditekre költeni? Mert abból már bemehetne a boltba és megveheti a szükséges cuccot...
  • Szerencsejatek
    #285
    Nem sok kell és tényleg eltűnik az oldal elhihetitek nekem is van egy ilyen oldalam, de levettem már, mivel illegális..de nyerjetek csak meg öljétek bele a pénzt.
    1. Mely játékok minősülnek szerencsejátéknak?



    Az Szjtv. 1. § (1) bekezdése értelmében szerencsejáték minden olyan játék, amelyben a játékos pénz fizetése, vagy vagyoni érték nyújtása fejében, meghatározott feltételek fennállása vagy bekövetkezése esetén pénznyereményre, vagy más vagyoni értékű nyereményre válik jogosulttá. A nyerés vagy a vesztés kizárólag, vagy túlnyomórészt a véletlentől függ.

    Ahhoz tehát, hogy valamely játék szerencsejátéknak minősüljön, az Szjtv. által szabályozott három alábbi feltételnek együttesen fenn kell állnia a játékkal összefüggésben:

    a) legyen tétfizetés,

    b) a játékos a játékban való részvétellel pénznyereményre, vagy más vagyoni értékű nyereményre válhat jogosulttá,

    c) a nyerés vagy vesztés kizárólag vagy túlnyomórészt a véletlenen múljon.
  • Rena9
    #284


    és íme kedves szkeptikusok, a 2 éves kislányom tévéje, amit a yoodlin nyertem neki!
  • #283
    Ezt kikérem magamnak és légyszíves ne sértegess!
    Én nem tartozom senkihez és semmilyen yoodlihoz.
    Nyertem és azt a saját pénzemből nyertem nem kevés vesztességek árán.
  • Serafina01
    #282
    Röhejes!1ft-ért meg is veszi valaki a 256 ezer ft-os értékű-túlárazott-65 ezerért megvett tévédet!
    aztán ott sem fogod átadni!Mint a 70 ezres ál- laptopos-akit jól elvert a vevő,önbiráskodásért kapott is vagy 3 évet.
    az ál-laptopos nem te voltál véletlenül?(Rájöttél,hogy ily módon ha árusitasz, elverni többé senki nem tud!Csak Te ,de nem el,hanem át!)
  • Serafina01
    #281
    Neked nem estt még le,hogy rena9 is -hypo "álrege"-akik a yoodlit dicsőitik,mind egyazon személyek.
    Itt legalább ingyé' van a reklám.
  • ANTIyoodli
    #280
    rolcsibaba: hát ez igen érdekes valóban. Én nem is regisztráltam ezért nem tudtam hogy mit látsz amikor belép valaki. De ez tényleg nagyon béna, hogy így leleplezi magát.

    Rena9: igen te lehetsz valós, nem beépített yoodli ember, bár ebben sem vagyok biztos. Ha én nyernék egy tv-t 2 kattintásból (ha jól emlékszem te így nyerted) akkor örülnék neki, de nem olvasgatnám naponta többször egy yoodlit fikázó fórumot, és VÉDENÉM folyamatosan a yoodlit, hiszen neked (ha nem beépített ember vagy) pont az az érdeked, hogy minél többen kiábránduljanak, kevesebb legyen a "konkurencia", hiszen könnyebben tudsz taktikázni.

    nyugalom emberek, pár hét/hónap és ez az oldal is el fog tűnni ahogy a többi csalás oldal is... majd pár hónap és más néven, más design és kezdődhet minden elölről!
  • Serafina01
    #279
    Üdv!Ezt már régen leirtam..puntogo,hypo,fuggetlenites..ezek mind egy és ugyanazon személyek!Kár erre már pazarolnunk szót-ganyék,szemetek-de meg kell élni-mindenkinek!Jobb ,mintha elmennének betörni,zsarolni stb-és elmetszenék a torkunkat.
    Részemről amit tudtam-elmondtam.
  • rolcsibaba
    #278
    Érdekes vélemények születnek itt a fórumon. Szeretném felhívni a figyelmeteket a 265-ös hozzászólásra amit puntogo tett meg. Ott ő azt írja hogy a nevüket más használja, ami elvileg lehetséges sajnos, de amit ő ír hogy az ip cimből kiderül hogy nem ő az, és a rendszer ezt látja. Kérdem én bármelyik felhasználótól ha belép a yodlira, hól látja az ip cimet ???? SEHOL mivel az egyedi azonosító minden internetre csatlakozó embernek ami nem nyilvános mindenki számára. És ha puntogo ezt az ip cimet látja, mivel azt írta hogy a rendszer látja ami természetes, és így azok meg lesznek szivatva, erre csak egy magyarázat van: Ő bele lát a rendszerbe, vagy tényleg a yodli embere.

    Rena9: Te tényleg lehet valós személy vagy és 2 klikkel megnyertél egy tv-t, ami egy olcsóbb kategóriás, amit máshol meg lehet venni 55 ezer forintért. Nyilván egy két terméket ki is kell szállítani hogy ne legyen annyira feltünő, de még senki nem írt olyan aki 2-3 százezres terméket vett meg az ismert neveken kívül. Gondolkodjatok el rajta puntogó honnan látja az ip cimeket???
  • Rena9
    #277
    Antiyoodli: akinek van egy kis esze, nem bizományiba viszi, hanem pl. felteszi a vaterára és mindenféle fáradtság, szaladgálás stb. nélkül jó áron el tudja adni.
    A yoodli mint tudjátok abban különbözik a szerencsejátéktól, -és sztem azért nem is illegális-, mert megveheted a terméket, ráadásul pénzveszteség nélkül. Akkor érdemes licitálni egy termékre, ha azt egyébként is megvennéd, és így lehet, hogy olcsóbban megnyered, de ezt már előttem is leírták!
    Egyébként Serafina tudod te, hogy mi az a piramisjáték? mert ez nem az! :)
    Meg mi az, hogy eladott sosem volt termékek? Rengetegen írtak már be, akik nyertek, de hát benneteket senki sem tudna róla meggyőzni, meg nem is érdemes, mert csak a konkurencia növekedne a yoodlin. :)
    Itt is lehet 200 ft-ból nyerni, példa én! És itt is így van, vagy nyersz, vagy nem. ha meg ott vannak a "nagy" nevek, akkor nem kell beszállni, ha nincs rá annyi pénzed! Taktika!
    Azt nem értem, hogy minek vagytok itt??? Humanitárius feladat? hol élsz te Serafina? Senkit sem kényszerítenek, mindenki maga dönti el, hogy kockáztat-e vagy sem. Ha ennyire késztetést érzel arra, hogy embereken segíts, akkor menj ki Haiti-re, és lécci maradj is ott!
  • Serafina01
    #276
    Antiyoodli!Igazad van!Magánemberként nem szervezhet senki szerencsejátékot!Volt ugye a csődbe jutott fazon,aki a háza tégláit sorsjegyekként aposztrofálta...(és majd közjegyző jelenlétében kihúzzák a nyerő tégla-jegyet!)az SZJF-nem dijazta!Lecsukták vagy megbüntették?Nem is tudom!
  • Serafina01
    #275
    Ja,és még annyit a lottóval kapcsolatban:Az mondjuk ,200ft!És nem "ráfejelgetős"..ott vagy nyersz 200-ért vagy se!És ennyi!(De hidd el:Egyszer mindenkit elkapnak,kit előbb,kit később!Meg az Élet is megfizet)
    A yoodlin meg nyomod ,mint egy hülye a "licitálok"-gombot,de az elfogyhatatlan kredites-menő-kispajtik,mindig "levernek"-automatán!Vajjon miért?Nem nyert ott sose senki-csak Te!Ha jól számolom,már néhány milliót(6-7 milka-csoki)most már röhöghetsz a markodba!Ne hidd,hogy sokáig!
  • Serafina01
    #274
    Kedvenc yoodlisunk-puntogo,-aki mindent "benyel"..szerencsejáték..lottó
    ,nagyon rosszak a példáid!Van engedélyetek a Szerencsejáték RT.-től-szerencsejáték szervezésére?Gyakorlatilag elismerted,hogy a yoodli egy szerencsejáték!Na,akkor itt a piramis elmélet megint!Az eladott-sosem volt termékek benyelt kredit-áraiból rendezgetitek a régebbi "nyerteseket!"
    Reklámra -millió?!1 perc akár melyik csatornán 200 e ft-ez megtérül az első 60 ezres licitáron "eladott" HDD-tv-n-amit megvettél magadtól "hypo(ch)onder" -nicken-a reklám ára is meglett-a tv is megmaradt...és még nyertél is pár százezer forintot.Megérte-nem,?!A yoddli-t letudtam,humanitárius feladatnak tekintettem,hogy megóvjam embertársaim koldufillérkéit-aki ezek után is ott dobálja be neked a kenyérrevalót,az magára vessen.
    Tudod,nicket gyártani könnyebb,mint elmenni-teszem azt-cementes-zsákokat pakolni.Ugyan,Ricsimó!Nem Te találtad fel a spanyolviaszt-Nagykarácsonyba.Cső.
  • ANTIyoodli
    #273
    Rena9: az 1/4 áras összeget onnan vette ahogy le is írta. ha bemész egy üzletbe megveszed a cuccot, és egyből mész egy bizományiba, akkor tényleg annyiért veszik át. Ha veszed a fáradtságot akkor kis veszteséggel el tudod adni (10-20%). De az mind idő míg hirdeted, macera míg eladod, posta stb.

    Amúgy az összes szerencsejáték ahogy mondod illegális. Csak állami cég végezheti illetve kaszinók. Te mint magánember vagy cég, nem kezdhetsz el gyártani kaparós sorsjegyet (bár nem vagyok jogász, tehát ebben lehet tévedek!).

    TV reklámozás semmit nem jelent. scinet is reklámozta magát, mégis elfelejtett befizetni pár milliárd adót. Sőt az Ilferro is reklámozta magát pedig piramisjáték volt. stb. Ebben az országban ha van pénzed, és kapcsolatod mindent el lehet intézni...
  • Diaby
    #272
    Számomra az is egyre furcsább, hogy egyszerű emberek és többi tíz/száz ezer Ft értékű kredit van a számlájukon?! Na és nincs olyan, hogy elfogy a kreditjük, hanem akkor addig játszanak amíg meg nem nyerik...
  • Rena9
    #271
    Serafina: tisztességtelen piaci magatartást tanúsítanak! te miről beszélsz? akkor szerinted az összes szerencsejáték törvénytelen, nem? ha megveszel egy lottószelvényt, arra sincs garancia, hogy megnyered, sőt. Meg lennének olyan hülyék, hogy tv-ben reklámozzák az oldalt, ha csalnak??? Amúgy meg minimális veszteséggel el lehet adni bármit bontatlan csomagolással, garanciával, nem tudom honnan szedted ezt az 1/4 áras hülyeséget, de mind1, szerintem belőled csak az irigység beszél és nem a magas iskolai végzettséged és az egekig érő intelligencia szinted! :)
  • ANTIyoodli
    #270
    régen jártam erre, látom azért lett néhány ember aki megint megjárta. puntogo tudod mit nem értek benned. cégvezető és tulajdonos vagy. Nem tudom milyen céged van, de ha ott egy tulajdonosnak arra van ideje, hogy licitálgasson (cégszinten nézve filléres dolgokra, pl porszívó) akkor az a cég vagy nagyon szarul megy, vagy annyira nagyon jól, hogy a tulajdonosnak már csak havonta meg kell nézni a grafikonokat hogy felfelé ment vagy sem. Ha ennyire jól megy, akkor szerintem te is leszarnád a porszívót, hogy nyertél rajta x ezret, és pláne nem az idődet pazarolnád arra, hogy kiábrándult átvert emberek hozzászólásaira védenéd folyamatosan a yoodlit. Ha csak vásárló vagy, akkor honnan tudod a yoodli weboldal fejlesztéséről dolgokat. ugyan már....

    Én nem személyeskedni akartam (bár lehet magadra veszed), vissza lehet nézni a hozzászólásokat, nekem ez az elejétől túlságosan gyanús. Egy működő modellről van szó, de mint ahogy mást is itthon ezt sikeresen el van cseszve, mert mindenki hónapok alatt akar meggazdagodni. És ez nem erről szól.

    Továbbra sem irigykedem, én nem licitáltam egy termékre sem, aki megnyerte grat hozzá.

    további jó licitálásokat, aki kedvet érez hozzá...
  • Serafina01
    #269
    Ja,és még annyit,hogy 30 ezerért adtak egy okj-s Kereskedő Boltvezető II.-t...Ha nem ment el az ember fia a dolgozók estijére.
    Az irásomat annak kapcsán irtam,hogy a Hypo(ch)honder(sic!!!)"üzleti befektetésnek"szánta az össze-vissza "vásárolgatott" tv-it!Amik-mint tudjuk-gyakorlatilag eladhatatlanok-max.1/4-azaz 25%-os áron sem kell a kutyának se!Önök nagy bánatára a neten nemcsak 6 elemis ,félhülye-neoprimitiv emberek lógnak-néhányunk gyorsan átlátta,hogy tisztességtelen piaci magatartást tanúsitanak!Az Önök esetében nem a biróság,APEH a megoldás,hanem a Gazdasági Versenyhivatal!Ők rögtön reagálnak-lesz szabadkapacitásuk ,hiszen ilyen csalókra vannak szakosodva!Akik kihasználják az emberek jóhiszeműségét ,naivitását..és hát igen!A kapzsiságukat is!Olcsón lehet venni ilyen cuccokat bizókban,sérült csomagolással-akár újonnan is!elektronikai szaküzletekben-persze,nem 236 ft-ért!
  • Serafina01
    #268
    Kedves Puntogo!Tévedni tetszik kérem a fogantatásommal kapcsolatban!Anyák napján mindig gondban vagyok,mert lombikban fogantam..Viszont a hozzászólásomat az "itt jelenlévő yoodli alapitónak"cimeztem-és erre ön reflektált!Lám,lám!Akkor a Hypohonder is Ön?(legalább ch-val irta volna a nicket...nem lehetett valami fényes az az iskola..És mikor végezte?Hisz a pártrendszerben ingyenes volt az oktatás(hogy cementes zsákokat kellett pakolnia a tandijra?Még a 2000-es évek elején is megtanitották az embert arra,hogy mi az áru klt,a forg.seb,kurrens-inkurrens áruk..marketing stb.
    Persze,már nem fogas a kérdés-az internet világában!-hogy mit is jelentenek a norinbergi áruk... nem untatom tovább,sok jól fizető idióta balekot.
  • agnica
    #267
    Na hát március 13-án megpróbáltam kihasználni az oldal előnyeit és beszálltam a mp4 lejátszóba, de természetesen nem én voltam a nyerő, ezért rányomtam hogy megveszem teljes áron. Kaptam is e-mailt meg minden egyebet, meg is erősítettem hogy meg akarom vásárolni teljes ár mínusz a ráklikkelt értékért, de a mai napig semmi hír róla, hiába írtam azóta nekik. A súgóban ugye azt írják hogy max 10 nap a kiszállítás. Hát ez letelt és semmi hír a cuccról. Hát akkor lehet igazuk van azoknak akik szídják a yoodlit??? Lehet elúszott a tizen valahány ezer forintom? Vásároltam nemegyszer interneten webáruházakban, a legrosszabb esetben is 2-3 nap alatt küldték a holmit.
  • puntogo
    #266
    Szia Diaby! Csak annyit fűznék hozzá hogy kezdéskor mennyi hiba volt,??? és máig javítják a rendszert folyamatosan és bővítik. Azért egyre kevesebb a hiba. Írtam már hogy kell egy kis idő míg totál hibátlan lesz. Üdv: Puntogo
  • puntogo
    #265
    Tisztelt yoodlizók. Szeretném felhívni mindenki figyelmét hogy ne használják a puntogo nevet mert az ip címből úgy is kiderül hogy nem én játszom. Ezt már tapasztaltam az Orkánál is hogy a nevét használta valaki ( vagy valakik ) így próbálnak általuk kreál előnyhöz jutni.A rendszer látja és ígérhetem hogy sokat fog veszteni. Üdv mindenkinek : Puntogo
  • Diaby
    #264
    Hát nekem egyáltalán nem adtak vissza dupla kreditet, de mind1... sőt nem is a kreditekért, mondom, látom az nem esett le... csak érdekes, ez az elég sok rendszerhiba, és ha még tényleg ez is áll a háttérben, nem hiszem, hogy nem lehetne megoldani.
  • puntogo
    #263
    Kedves Serafina01! Nem szeretnélek megsérteni de egy pár gondolatot írnék neked. Először is nem vagyunk kispajtások, mert amikor én a tanulmányaim fedezésére, segédmunkásként kezdtem, 25kg cementes zsákokat pakoltam vagonokból ki, te akkor még apukád heréjébe lötyögtél még valahol. 2, Nem csak üzletvezető vagyok, hanem tulajdonos is. 3,Volt hogy bementem Média-Markba hogy vásárolnék valami termékből 5-db-ott.Kérdeztem milyen kedvezményt tudnának adni?? Válasz: max tíz százalékot.Akkor kérdem én, miért ne itt vegyem meg amire szükségem (SZÜKSÉGÜNK) van?? Lehet hogy itt 90% vagy 50%-olcsóbban hozzájutunk,és ha meg nagyon kell akkor viszem teli árba. Yoodlitól ugyan úgy kaptam áfás számlát és garanciát minden megnyert termékre, és ezt is le tudom írni az adóból.Nem azért játszom, mert rá vagyok szorulva, hanem azért mert így tudok olcsóbban vásárolni.És még tetszik is, és az előbb leírtak miatt.
    4. Ahogy látom matekból sem állsz valami jól. Túlozni azt tudsz. Kettő tv és kettő porszívót nyertem, nézd vissza, míg van aki több tv nyert. Én erre azt mondom,ügyesek és szerencsés emberek. Nem a sárgaság beszél belőlem. Senki nem néz hülyének senkit, mert a súgóban egyértelműen és érthetően le van írva minden. Itt nem kötelező játszani, senki nem fog pisztolyt senki fejéhez, hogy tessék licitálni. Már egyszer le írtam, a yoodli, NEM A MIKULÁS, DE NEM IS A JÉZUSKA,SŐT NEM IS NYUSZIKA,bár biztos hogy ezeken a napokon is lesznek nyertesek meg vesztesek. Ez egy vállalkozás, ami természetesen, nem a ráfizetésből szeretne megélni. Játékosoknak meg egy lehetőség. 5. Ha kéred, nagyon szívesen megadom a számomat és akkor megismerhetsz engem is meg az egész családomat is. Én azt hittem, hogy itt nem egymást fikázzák az emberek,hanem egymásnak segítenek.(( Ez szol ROLCSIBABANAK IS. Nagyon remélem te nyerted meg a porszívót ilyen olcsón.))Mostantól fogva nem fogok hozzászólni, csak a kulturált írásokhoz..fikázás van az országba elég. És továbbra is itt fogok vásárolni még a dolgozóim részére is. Szabályzat nem tiltja hogy hány termékre licitáljak és mennyit nyerhetek meg. Mindenki maga dönti el, hol játszik, és mivel. Állítólag te nem játszol, és nem is regisztráltál. Az is lehet hogy te meg a KONKURENCIA embere vagy??? azét szidod a yoodlit??? Akik játszanak azoknak további jó játékot, és sok nyereményt kívánok.Üdv:: Puntogo
  • Rena9
    #262
    ja és az nem zavar, hogy duplán adják vissza a kreditedet? azért nem reklamálsz? épp a te kis időveszteséged és csalódottságod miatt akarnak így kárpótolni, de ha így is csalódott vagy, akkor sztem a plusz kreditet fizesd ki vagy küld vissza!
  • Rena9
    #261
    (klikkelni nem lehetett, így elvitte az automata) -ha nem egy nagyon tetű géped van és nem az utolsó előtti pillanatban akarsz klikkelni (aminek nincs is értelme) akkor ilyen nincs!!
    És a tényleges veszteség a pénzre értendő, nem az idődre.
  • Diaby
    #260
    Szerinted az nem tényleges veszteség, hogy egész nap itt ülök a gép előtt, majd elmegy a termék (klikkelni nem lehetett, így elvitte az automata), leírom nekik, hogy itt valami probléma volt, áhhh OK akkor visszaadjuk a krediteket és feltesszük újra... Arról nem is beszélve, hogy mit érezhetnek azok, akik tetejébe meg is nyerték volna a terméket.
  • Rena9
    #259
    Csak tudod, ha eltörlik a licitet, mindenkinek visszaadják a kreditjét (sokszor duplán), szóval akkor nem ér tényleges veszteség, én is jártam már így...
  • Zgyes07
    #258
    Majd Te rá fogsz jönni ha egy pár megnyert licitedet mindenféle kifogásokkal törölni fogják.És örülj neki hogy Te szerencsés voltál.
    Mert ez a szerverhiba elég sokszor előfordul.Itt csak Te lehetsz a hunyó ők nem.De ha elolvasod figyelmesen az itteni irásokat nem csak én jártam igy. Üdv.
  • Rena9
    #257
    Sziasztok! Én csak azt nem értem, hogy ha valaki ennyire nem hiszi el, hogy ez egy korrekt cég, akkor miért figyeli naphosszat és miért szitkozódik itt, inkább töltenék az idejüket valami mással! Tény, hogy vannak kisebb, nagyobb hibák, de ez mindenhol előfordulhat, még az egészségügyben is, ahol nem lenne szabad hibázni! Akkor most miért kell kiakadni egy-két szerverhibán és rögtön az átverésre gondolni? Én összesen 15e Ft-ot költöttem el (kiszállítási díjjal, mindennel együtt) és lett egy 65 ezres tv-m. Egyébként egy két gyermekes gyöngyösi anyuka vagyok, szerintetek beépített ember lennék? :)))) Amúgy meg mindenkinek joga van akár mennyi termékre licitálni, nem köcsögség, valakinek ez üzlet, és ha beválik miért ne csinálhatná, jobb mint ha bankba menne rabolni vagy valami más törvénytelen módon szerezne pénzt. Üdv.: Reni
  • Zgyes07
    #256
    Én arra vagyok kiváncsi meddig tudják átverni az embereket,ez az egész diszes Yoodli társaság !!!!!
  • rolcsibaba
    #255
    Na ugye nem csak én gondolom így a dolgokat. Lehet arra hivatkozva hogy nagy a rokonság 2-3 vagy 5 tv-t, porszívót venni mert épp tele van az illető pénzzel, de úgy gondolom az oldal akkor lenne igazán érdekes és korrekt ha nem egy valaki venné meg egy tipusu termékből az összeset, még ha van is pénze, mivel biztosan vannak olyanok mint én aki rászánna akár 100 vagy 200 kreditet egy porszívóra akár, ha tudnám hogy lehet némi esélyem rá. Az sem igazán jó magyarázat, hogy a végén még mindig ott a lehetőség a teljes áron való megvételre amiből levonják a megtett liciteket, mivel ha valaki utánna néz történesen a porszívó esetében, nem egy helyen 5 - 6.000 ft-tal olcsóbban meg lehet venni teljes áron. Itt pont az lenne a lényeg hogy minél többen tudjanak jóval olcsóbban hozzájutni bizonyos termékekhez, és nem csak néhány ismert név.
    Üdv
  • Serafina01
    #254
    Naaah!Igen!Van ,aki 3 tv-t is megnyer-az 5porszivó mellé..Tudjátok ,az a gond,hogy ha vesz valaki -szakboltban vagy akár a Média Markt-ban is ilyen cuccokat--mondjuk 200 ezerért,kihozza a boltból -és átviszi a bizoba,nemhogy féláron-azaz 100 ezerért nem megy el-legfeljebb 20-25 ezerért-tehát 1/8-ad áron!Akkor viszont az én erzióm sokkal helytállóbb,mint az itt jelenlévő yoodli-alapitóé..aki tv-és porszivó hegyeket vetet-"önmagával"-mondván:nagy a rokonság!Aki üzletvezető-"több élelmiszerüzletben"az nem szorul arra,hogy a yoodli-n vegyen műszaki cikkeket,mert más -legálisabb üzletekben véve-gyakorlatilag "0"-ft-ért megveheti-pl .az adóból leirhatja!
    A kispajtás nagyon okosnak gondolja magát..mi meg vagyunk a hülyék!-szerinte.
  • Diaby
    #253
    De amúgy az is tetszett, hogy volt olyan, hogy klikkelés után még 5mp-ig gondolkozott mire észlelte a licitet...
  • Diaby
    #252
    Rájöttem... de, nincs 400-500 kredit a számlámon, így kicsit nehezebb...
  • puntogo
    #251
    Diaby! Igy nem lesz tévéd.Igen nagy tétbe megy az eminem,talán hogy már nyert 3 tvt most másra megy ezek után. Szép hétvégét mindenkinek, és sok nyereményt a yoodlin.üdv Puntogo
  • Diaby
    #250
    szó szerint... de amúgy is ez a csávó rátesz akár 100ezret is...
  • berger88
    #249
    Sziasztok!
    Most találtam a fórumra. Én is próbálkozom a Yoodlin. Eddig nem nyertem, ennek ellenére annál többet veszítettem.:)
    Bíztassatok valamivel!
    Üdvözlök mindenkit!
  • puntogo
    #248
    Breex hol voltál? aludtál?
  • vica1975
    #247
    hát igen az egy kicsit nekem is furcsa, hogy 1-2-3 mp-nél nem ám hogy ketten esetleg hárman nyomjanak rá, hanem mindig más-más emberkék