2126
Új licitálós oldal
  • vica1975
    #326
    hmm mit mondjak, puntogo megjelent a tv-nél is...
  • Zgyes07
    #325
    Körmömet tövig rágtam hogy megnyerd az újabb szép porszivódat és lám bejött,gratula. A barátom meg úgy látszik megint a fényképezőgépre koncentrál.
  • rolcsibaba
    #324
    Na épp benéztem most már csak kiváncsiságból a yoodlira, szerencsém volt látni hogy épp kiirta hogy LEZÁRT méghozzá a porszívó. Kedves PUNTOGO ismerősünk ismét sikerrel járt. Gratula neki. Nagy a család, hiába, takarítani meg kell.
  • Zgyes07
    #323
    Nem látjátok hogy klikkel az életbe nem fogtok nyerni !Amint belép egy automata vége a dalnak.Aztán azt csinálnak amit akarnak.
  • Rena9
    #322
    vica: azt az alcímet nem Anti írta be, hanem Lamase!
  • lamase
    #321
    te meg inkább megse szólalj, azért a nickednél bonyolultabb jelszót is kitalálhatsz
  • lamase
    #320
    nézd meg az adatlapod béla, de amugy hasonlit a jelszavad a nevedre:)
  • vica1975
    #319
    jaja nemfeltörte, csak a te nevedben írt, hisz ott az "alcím" mindkét esetben ami megegyezik :)
  • ANTIyoodli
    #318
    lamase: ügyes vagy :) nem tudom hogy csináltad, igaz nem is érdekel. de ettől még nem bizonyított hogy a jelszavamat tudod, csak hogy a nevemben tudsz írni...

    agnica: hát akkor te valószínűleg nem a szerencsés kiválasztottak között vagy aki megkapja a terméket amiért licitáltál. persze majd puntogo vagy valaki majd beír, hogy adminisztrációs hiba van, vagy csak szimplán pont túlterhelt volt a server :)
  • agnica
    #317
    Sziasztok. Jók a hozzászólások. Na és ehhez mit szóltok: Én regisztráltam és egy aukcióba be is szálltam mondván a gyermekemnek veszek egy mp4 lejátszót. Én is úgy indultam neki hogy legrosszabb esetben megveszem teljes áron. Mindez történt március 13-án. Hát rátettem a 14.999 Ft-ós masinára 107 db kreditet azaz 10.700 forintot és mégsem én lettem a nyerő. Mielőtt lezárult volna megnyomtam a megveszem gombot hogy ne bukjam el a 10.700 forintomat. Igazából nem is ez a lényeg hanem az hogy mindez március 13-án volt tehát KÉT HETE, és még se híre se hamva hogy megkapom a terméket. Többször írtam a yoodlinak és csak annyi volt a válasz hogy hamarosan küldjük. Azért ez is furcsa hogy egy többszázezres terméket állítólag a neves emberek pár nap alatt meg is kaptak, én a 15 ezres termékemet amit ráadásul teljes áron vennék meg két hét után sem kapok meg! Hát akkor ez a korrekt viselkedés amit itt többen is írtak??? Az egy dolog hogy ha törölnek aukciót vissza adják a krediteket akár duplán is ha egyszer nem tudsz rajta megvenni semmit mert nem szállítják ki.
  • Rena9
    #316
  • lamase
    #315
    mégis sikerült az email feltörő programoddal
  • lamase
    #314
    parancsolj harcos:P
  • ANTIyoodli
    #313
  • lamase
    #312
    hidd el nincs olyan program, nézd meg a saját adatlapod inkább
  • Rena9
    #311
    Rolcsibaba: tudom, hogy ha kapsz egy e-mailt, abban -nem minden esetben!!- benne van az IP. Itt arról volt szó, hogy ha Csak egy e-mail Címed van!! Itt mezei felhasználókról volt szó, ott Általában változik az IP. Nem kell felvilágosítani, de mind1, lehet, hogy Puntogo beépített, nem tudom, nem teszek olyan kijelentést, amiben nem vagyok biztos.
  • ANTIyoodli
    #310
    Rena: itt nem arról van szó, hogy ha van valamire szükséged akkor a yoodlin meg tudod venni olcsóbban (ha iszonyat szerencsés vagy), hanem hogy reális esélyed nincs nyerni, mert automata licitek ellen küzdesz akiknek végtelen kreditje van.

    nikelike: nézegess ha veszel kreditet akkor először kis értékű terméket nézz ki, ott nagyot nem tudsz bukni. írd fel azokat a neveket akik sűrűn nyernek, és ha olyan helyzetbe kerülsz hogy egy automata licitáló mindig föléd licitál inkább hagyd veszni az addigi krediteket, vagy vedd meg teljes áron a terméket. Kezdésnek olyat nézz ki amire szükséged van, amúgy is megvennéd, akkor tudsz a legkevesebbet bukni

    sok szerencsét. majd számolj be hogy sikerült! köszi
  • ANTIyoodli
    #309
    lamase: nyilván van olyan program ami e-mail cím jelszavát szerzi meg, de feltörni nem csak annyi, hogy elindítom a programot várok és kiadja a jelszót :)

    sg jelszó. hajrá. te akkor meg szerezd meg a jelszavamat. kíváncsian várom :)
  • lamase
    #308
    viszont az sg-s jelszavad bármikor megmondom:P
  • lamase
    #307
    email címet sose tudsz feltörni programmal..
  • rolcsibaba
    #306
    Nagyon úgy akarsz tűnni Rena9 mint aki profi módon vágja az informatikát. Elmondom neked ahhoz nem kell e-mailt feltörni hogy megtudd a küldő ip cimét, mivel az minden esetben benne van az e-mail tulajdonságaiban csak tudni kell hol? Ip cim nem minden esetben változik mert amelyik szolgáltató iptv szolgáltatást is ad ott van router is és ott van amikor napokig vagy hetekig ugyan az az ip cimed. De itt nem az a kérdés hogy e-mailből meg lehet e tudni valaki ip-jét, hanem az hogy a puntogo azt irta ő látja az ip cimeket és abból tudja hogy a nevében játszik valaki. És mivel úgy ahogy te is irtad az ip cim személyes adatnak minősül ezt ha puntogo sima egyszerü felhasználó lenne ő nem láthatja más ip címét a yoodli oldalán. Ebből azt hiszem egész egyértelmű hogy ő belát a rendszerbe vagy köze van a yodlihoz.
  • Rena9
    #305
    A felhasználók többségének NEM FIX az IP címe , ugyanis azért fizetni kell. A szolgáltató minden csatlakozás után egy véletlenszerű IP címet ad a gépnek. Csak élő kapcsolat esetén állapítható meg az éppen aktuális IP cím. Nagyon nehéz, de nem lehetetlen megmondani. Mint tudjátok vannak jó kis progik, amivel simán feltörhető egy e-mail. Én nem mondtam, hogy ilyeneket tudok vagy akarok csinálni, csak azt mondtam, hogy ez még önmagában nem bizonyítja, hogy belső ember lenne. Persze attól még lehet, hogy az... Mivel Magyarországon az IP-cím személyes adatnak számít, így ne kérjetek tőlem ilyeneket.
    Diaby: tegyük fel, hogy van 30.000 forintod és szükséged van egy mobilra. Kapsz egy lehetőséget, hogy ha szerencséd lesz megveheted 10 ezerért, ha nem jön be megveszed 30 ezerért, ahogy azt egyébként is tetted volna. Te nem élnél vele? Ugyan ez megy nagyobb összegnél is. Aki nem ész nélkül nyomkod minden -számára fölösleges- dologra az nem veszít, lehetőséget kap a nyerésre. Ennyi!
  • Diaby
    #304
    Hát ez az, ki az, aki 1132 db kreditet (aminek értéke 113200) megvesz? Ha ennyi pénzem van akkor már mint mondtam megveszem ami kell a boltban. Ha meg annyira hülye... na jó azt nem tudom elképzelni...
  • rolcsibaba
    #303
    Nahát nahát Rena9 lehet nem tudja mi az az ip cim? Nyilván ha én írok neki e-mailt abból ha ügyes meg lehet találni a küldő ip címét, de a yoodlin azzal ha belép felhasználóként vagy csak kivülről nézegeti a büdös életben nem tudja meg ki milyen ip címről van. Szép lenne ha megtudnák kinek mi az ip cime, a szolgáltatónak annyi lenne. Egyébként meg mit szóltok eltüntek a megszokott nevek! Szerintetek aki tegnap megnyerte a sharp tv-t 1132 db kredittel ( ugye ez nem kis pénz? ) az melyik régi emberke új néven???
  • nikelike
    #302
    Sziasztok!
    Most kerestem rá a yoodlira a keresőben és kibökte ezt a fórumot is. Nekem nagyon tetszik a dolog. Itt sok hasznos érvet megtaláltam pro és kontra. Arra jutottam, hogy kicsit még figyelgetem, aztán belevágok. Lesz ami lesz. Bátraké a szerencse.
  • ANTIyoodli
    #301
    Rena9: elnézést valóban összekevertelek. Akkor te a két gyerekes anyuka vagy.

    IP: ezt ugye te sem gondolod komolyan?!?! ha idegennek ilyet kiad a szolgáltató, akkor ne is csodálkozzon ha ugyanolyan néven regisztrálnak. De tudod mit, próbáljuk ki. Nem kell elkérned az sg.hu-tól az e-mail címemet, itt van: [email protected]

    hajrá, derítsd ki az IP-met. nem használok proxyt, csak hogy könnyebb dolgod legyen. sok sikert.

    mennyi idő kell neked erre?
  • Rena9
    #300
    Gyerekek! Vigyázzatok, mert Serafina valószínű, hogy a Yoodli konkurensének a vezetője!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zgyes07
    #299
    Ha még nem vettétek észre,hogy ha akármennyi pénzetek is van És a gép előtt ülve kikeléssel próbálkoztok és belépnek automatával abban a pillanatban esélyetek sincsen a nyerésre Nekem kétszer véletlenül bejött persze törölték is.És nézzétek csak vissza megnyert liciteket hányan nyertek nem automatán? Tisztelet az a pár kivétel.
  • Serafina01
    #298
    Teljesen mindegy!Te vagy a Nokiandszuszi is-meg az összes yoodli hivő dicshimnuszoló(hypo,puntogo és tsai.
    Ismered azt a dalt-az etnikumi népművészet"remekét",hogy:"Nyomjad ,Fiam!Nyomjad Tádé!Jobb a tiéd-mint apádé!
    Jadajdadajdajdaj!
  • Rena9
    #297
    Antiyoodli! Bocs, de nem én írtam azt, hogy egy kis falusi dolgozó emberke vagyok, hanem NokiandSzuszi. És értem, hogy mit írtál, te nem érted, hogy más IP címét is könnyedén meg lehet szerezni. Pl.: ír egy levelet a Yoodlinak, hogy mi az e-mail címe annak, aki ugyan olyan néven játszik és onnantól kezdve nyitott könyv az IP, ez Egy példa volt...
    Üdv: mágus
  • ANTIyoodli
    #296
    Rena9: hát te igazán nagy mágus lehetsz. idézek tőled (288 hsz):"Egy kis falusi dolgozó emberke vagyok..."

    mégis tudod mi az hogy ip. grat.
    amúgy mielőtt leugatsz kérlek olvasd el még egyszer a hozzászólásomat, ha nem tudod értelmezni akkor maradj csöndben. Nem a saját IP-ről volt szó, hanem máséról. Ilyet viszont csak az oldal üzemeltetője/tulajdonosa lát.

    Diaby: a szf és a szerencsejáték törvény is igen képlékenyen van értelmezve. A SZF szerint a póker is szerencsejáték, függetlenül hogy vannak európai országok ahol a bíróság kimondta hogy a szerencsének lényegesen kisebb a szerepe mint a tudásnak.

    Szerencsejatek: igen csinálják amíg megy, aztán olaj...
  • Rena9
    #295
    Igazat adok NokiandSzuszi-nak, nem érdekel, hogy legális vagy nem, én jól jártam vele, ha csalnak és megbüntetik őket, az meg az ő bajuk, ezen fölösleges is vitázni.
    Antiyoodlinak meg üzenem, hogy IP-címet millió helyről meg lehet tudni, nem csak az oldal üzemeltetői láthatják, de hát utána kéne nézni mielőtt hülyeségeket írtok.

























  • NokiandSzuszi
    #294
  • Szerencsejatek
    #293
    Azzal nincs is gond, neked nem is lesz bajod belőle, csak nekik 5 milliónál kezdik a büntetést:)
  • NokiandSzuszi
    #292
    Tudod mit,legyen igazad.Én nyertem,meg is kaptam a termékeket,más meg nem érdekel.
  • Szerencsejatek
    #291
    A fruli nem magyar cégként csinálja. Én Magyarországról beszélek. A furli pedig egy offshore cég üzemeltetése alatt áll. Ha elolvasod az szf.hu gyakran ismételt kérdések menüpont alatt lévő leírást pontosan megtudod, hogy miért illegális.
  • NokiandSzuszi
    #290
    Én azokról beszélek akik fikázzak,pedig lövésük sincs az egészről!
    Illegális?Miért?A fruli nem az?Mióta megy?
  • Szerencsejatek
    #289
    Én nem próbáltam ki, abban igazad van, de mivel üzemeltettem egy ilyen oldalt pontosan tudom, hogyan működik. Itt nem arról van szó, hogy szidni kell őket, hanem az illegalitásról...
  • NokiandSzuszi
    #288
    Gyerekek!!!
    Lehet itt fikázni,irigykedni,kitalálni dolgokat!De hogy lehet valaki elfogult olyan dologban amit ki sem próbált.Vagy talán én is a Yoodli embere lennék???
    Hát megmondom,hogy NEM.
    Egy kis falusi dolgozó emberke vagyok,aki hallott róla és szerencsét próbált.
    És nyertem!Nem egyszer,kétszer hanem eddig négyszer!! És boldogan közlöm,hogy ha a googleban rákeresve az árra, a minimumot számolom,ami legtöbb esetben kamu,akkor is pluszos vagyok!! :))))
    De szidjátok.Így nagyobb az esélyem a nyerésre!!!
    Nem dobálni kell a pénzt,hanem okosan -csak arra amire szükség van-licitálni.De ezt már mondták előttem is.
    Mielőtt véleményt alkottok,próbáljátok ki vagy menjetek a boltba vásárolni!!!
  • Szerencsejatek
    #287
    Hát ezaz! Az biztos tele van robotokkal a rendszer és biztos forrásból tudom, hogy az SZF-nek van egy külön osztálya aki ezeket az oldalakat figyeli és hm volt régebben picilicit.hu is és hirtelen eltűntek és írt a tulaj, hogy megbüntette az szf, a fogyasztóvédelem, és van polgári pere is :)