2126
Új licitálós oldal
  • puntogo
    #246
    köszi a választ.
  • #245
    Azért mert ha 4en klikkelnek + auto az már 50mp és még benne van a 8mp így jön ki az 1perc majd ha nem klikkelnek és csak az auto akkor +10mp meg a ~8mp az ~20mp.
    Egy klikkeléssel 10mp vel növekszik az idő.
    az auto 7mp nél kapcsol be.
  • puntogo
    #244
    majd később leírom, de ez normális.
  • Diaby
    #243
    Köszi! Egész nap itt ültem eddig :D
    Amúgy az mért van, hogy klikkelnek 4en, felmegy az óra 1 percre, aztán egy automata és lemegy 20mpre?
  • puntogo
    #242
    Szia DIABY! Látom játszol csak azért nyomtam egyet mert figyellek. Sok szerencsét. Puntogo
  • #241
    Neeem! az az amikor 1 creditet raknak be és gyorsan berakják automatára,hátha így meg tudják nyerni 100Ft-ból.

  • Diaby
    #240
    és az mi, hogy automata licitáló 2 mp-nél lép működésbe?
  • #239
    Sziasztok!

    Most már én is kezdek egy kicsit szkeptikus lenni. Mintha most nem auto néven vannak a bootok hanem klikk-re vannak állítva! Mert nem hiszem el,hogy ha valakinek nagyon kell valami akkor 5-4-3mp nél állandóan klikkeljenek!!! Mintha összebeszélnének!!!
  • NokiandSzuszi
    #238
    Kitakarítottam a figyelőt és jelenleg nekem megoldódott a probléma.
  • NokiandSzuszi
    #237
    Na ismét kezdődik!
    Puntogo ne izgulj az én gépem is szar!!!:))))))))
    Nekem is ugrál a licitelők névsora. Mindig azt mutatja ahol éppen licitáltak utoljára. :)))
  • puntogo
    #236
    Kedves Serafina01! Nem kell megvédjem a yoodlit mert azt ők megoldják.Én már több terméket is nyertem, és még élő személy vagyok akinek ki is szállították a terméket.Nem tudom az infókat honnan vetted, de néz utána jobban mert nem jók.Üdv puntogo
  • #235
    Jó drágán ment el a ps3 De hát ez van!
  • Diaby
    #234
    Jajj Puntogo pont most a Sony TV-re? :)
  • Serafina01
    #233
    Üdvözlök mindenkit!Yoodliiii!Na,ez a világ legnagyobb pénzcsalása!Töltsél fel-utalj át 100 ezreket egy vadidegennek-aki feltesz néhány képet-és lehet rálicitálgatni!A krediteket jól leszedik,ha licitálni mersz-aztán megnyeri mindig ugyanaz az a személy-mindegy milyen néven!-aki az egészet kiötölte!A telephely az a seregélyesi cim-nem létezik,feltételezem,h a cégbirósági bejegyzés szám is fals..csinálja,ameddig tudja,aztán meg -ha bukta van-nincs kit keresni-mert a "josziptotok",kayaibrahimok"-hazamentek már Albániába,vagy lelünk egy hajléktalant a hid alatt!Én csak figyelgettem,nem regeltem be..nem is fogok.Ugyanez a bexa is-csak az auto-licit helyett bot van.Az automatakkal kapcsolatosan..persze,hogy ezt szeretné elérni az "ötletgazda"add át önként,amid van..majd megnyeri a termékeket ,aki ezen az oldalon is ódákat zeng a yoodliról-önmagáról...
  • puntogo
    #232
    A yoodli nem tehet róla, hogy az emberek ennyire ragaszkodnak némely termékekhez nekik ez a jó,és ez nem is baj, rendben van. Itt kezdődik a butaság az játékosok részéről.Pár napja licitáltam a Hp Touchsmart asztali számítógép 600-1030UK-re.12200ft.nál tartottam amikor észre vettem hogy a hiponderék és kisördög licitálása át ugrott többször is az asztali számítógép licit oldalára,Ki is szálltam mert gondoltam rendszer hiba miatt törlik, minek üljek a gép előtt feleslegesen.Hát mégsem törölték.Pedig óvtam és küldtem nekik a jelenségről a fotót.Ha tudom akkor nem szálltam volna ki.Nem a 12200ft hogy buktam,mert ez benne van a pakliba. A vicces válasz, hogy az én gépemben van a hiba.Majd később felrakom a képet a jelenségről.Kisebb szponzornak én is beillek, de ez nem baj, csak ha eddig tényleg korrektek voltak,akkor most megszakadt???PUNTOGO
  • #231
    Igen és én vagyok rá a főszponzor! Zsíros hétvégét zár a yoodli!
  • puntogo
    #230
    Rekord születik ma a PS3-ra.
  • puntogo
    #229
    Kedves Rolcsbaba! Ha figyeled a játék menetét, aki itt vásárol, pont azért itt teszi, mert lehet hogy olcsóbban sikerül hozzájutnia, mert igen is számít mindenkinek a pénz, csak itt van esélyed az olcsóbb megvételre.( Jó tanács,)Szerintem kezd egy olcsóbb kisebb termékkel.Aki mer az nyer alapon. Ha meg, nincs bátorságod játszani, akkor gondolom van otthon kinevet a végén játékod, abban nem tudsz veszteni.(pénzt)Üdv:puntogo
  • rolcsibaba
    #228
    Én egyenlőre még nem szálltam be sehova, mert kigúvadt szemekkel figyelem a folyamatokat, és gondolkozom hogy érdemes-e beszállnom 100 vagy 200 kredittel valahova is, mert akiknek nem számít a pénz azok mindegyikben ott vannak lényegében.
  • #227
    Sziasztok!

    Hát nem gondoltam volna,hogy ennyire rámennek a ps3 ra.
    Tegnap jó sokat belicitáltam. Bukóvári. :-)

    rolcsibaba:
    miért nem szálltál be és vitted el a porszívót? :-)

  • hipohonder
    #226
    Sziasztok
    Csak informácioként mondom hogy a 136Ft os tv elfogadott licit a készülék a mai napon bekerült a telepünkre és pár napon belül indul a rohadtul mázlista gazdájához.:)
    Rolcsibaba hid el lehet még egy variáció az üzleten kivül amiért nem biztos hogy mohoságrol van szó Pld segit a családban bárkinek lánya fia ex neje stb. szerintem ha téged is meg kérne bárki a családodban hogy probáld meg nekik is, rá mennél ujra egy porszívóra. Szerintem hagyd már ezt a mohó dumát inkább szórakozz és probálj taktikusan minél több terméket elnyerni a mohók elől:) meg ne sértődj ez is csak egy vélemény a felvetésedre persze lehet hogy nincs igazam.
    Szép napot nektek
    Sziasztok
  • puntogo
    #225
    Kedves Rolcsibaba! Köszönöm a gratulációt.Előre leszögezem nem szeretnélek megbántani. Ugyan nem tartozik rád, miért nyertem 2 porszívó, de leírom. Mint már régebben is írtam,én élelmiszerekkel foglalkozom.Na már most, van egy irodám ahol takarítanak, és tönkre ment a porszívó, az első, oda kerül.A másodikat, a családomban megkértek hogyha sikerülne egyet nyernem átvennék tőlem mert még a régi rakétájuk van.5-ten vagyunk testvérek.Ha az mohóság hogy az ember segíti a rokonait,akkor hívd annak.Mi nem öten játszunk több néven, hanem én az egész család nevében,mivel én interneten dolgozom, és én többet látok a licitből mint a testvéreim. Egyébként meg nézd meg hogy mennyit licitáltam ft-ban és ha össze tudod adni az összegeket, akkor rájössz hogy nem gombokért vettem meg, (az első olcsóbb volt.)Sokkal olcsóbban is vittek el porszívót pár nappal ez előtt.Az nem fájt?? Miért nem licitáltál rá?? Mert sokáig kivártál?? Ez az oldal ezért van, hogy vásároljanak rajta, és ha szerencsés vagy olcsóbban megtudod venni.És ha nagyon szükségem van valamire, vagy a családban tönkre megy valami akkor miért ne itt vegyem meg.Pont ezért, mert kell, akkor teli árba is elviszem.Ja és a rossz hír az, hogy még szükség van porszívóra a családban. Jó éjt mindenkinek üdv:: PUNTOGO Ja és még annyit hogy a kisebbséghez tartozunk, az unokatest-véreimet még fel sem soroltam.
  • rolcsibaba
    #224
    Ezért nem érdemes igazából beszállni, mivel PUNTOGO is elvitt egy ilyen porszívót mint a mostani és egész jó áron.
    Electrolux 2000w-os porszívó (ZAM 6250) Porzsákos használat Mosható HEPA H12...
    PUNTOGO , gratulálunk!
    2 160 Ft
    Megtakarítás : 20 730 Ft
    Véget ér: 2010. március 09. 18:49
    Lezárt

    Akkor most mi a jó istennek szállt be megint??? Ez a mohóság! Csak azt ne mondja hogy egyszerre ketten porszívóznak otthon.
    Gratulálok.
  • Diaby
    #223
    Most akkor mért nem szállítják ki a TV-t? Nem az lenne az oldal lényege, hogy ha szerencsés vagy akkor b@szott olcsón is hozzájuthatsz vmihez?
  • vica1975
    #222
    rico: hagyd már meg nekem a ps3-at :) köszi :)
  • Seraf
    #221
    "Gratulálunk kedves András!

    Ön megnyerte a(z) HP OfficeJet J4580 faxos multifunkciós nyomtató licitet a Yoodli weboldalunkon!"
    hát köszönöm. kiváncsi vagyok kapok-e holnap emailt valami technikai hibáról...remélem nem :D
  • puntogo
    #220
    HIPOHONDERNEK: Ezt szerintem megint elveszik, nézhetsz másikat. Üdv Puntogo
  • puntogo
    #219
    agnica: Senki-é valószínű törlik a licitet. üdv .Puntogo Rico: Köszi a gratulációt, én is neked a kamerához. üdv Puntogo
  • agnica
    #218
    Na most akkor kié a fényképező?
    Ma, 09:00:30 zgyes07 klikk
    Ma, 09:00:05 hipohonder auto

    zgyes07, gratulálunk!

    Nyertes:
    hipohonder
    14 088 Ft
    Véget ért: Ma, 09:00:29
  • NokiandSzuszi
    #217
    Gratula Hipo! Fényképezhetsz.:)
    Én is meg akartam venni,de problémáim akadtak,nem kicsik.
    Gratula mégegyszer.
  • vica1975
    #216
    nem szállítják ki a Tv-t :) hát igen 126 Ft-ért...
  • vica1975
    #215
    nem vigasztal :) nem vagyok kárörvendő. még lelicitálom azt a kis összeget ami a számlámon van, utánna nem áldozok többet rá.
  • #214
    Igen.
  • ANTIyoodli
    #213
    Sony-Ericsson C905 fekete mobiltelefon

    Időpont Licitáló Típus
    Ma, 21:35:37 PUNTOGO auto
    Ma, 21:35:37 kisordog klikk
    Ma, 21:35:37 Pablo klikk
    Ma, 21:35:28 miliamv klikk
    Ma, 21:35:07 PUNTOGO auto
    Ma, 21:34:58 eta56 klikk
    Ma, 21:34:37 PUNTOGO auto
    Ma, 21:34:29 eta56 klikk
    Ma, 21:34:07 PUNTOGO auto
    Ma, 21:33:58 eta56 klikk

    Az utolsó 3 licit egy időben volt, ilyenkor az nyer aki "utoljára" licitál?
  • #212
    Puntogo megnyerte a sonyericssont!!! Gratulálok neki!
  • #211
    Ha vigasztal én is nagyon sok minusz ezrest buktam! Volt párszor rossz éjszakám is emiatt!

    Nem szabad így felfogni!
    :)

    Üdv
    Rico
  • vica1975
    #210
    hát csak én nem vagyok szerencsés :(((( nyeremény semmi, csak sok-sok minusz ezres :(((
  • NokiandSzuszi
    #209
    Sajnos nem írtam fel,mert nem is gondoltam hogy valami gond lesz.De ezentúl felírom! Én marha.
  • #208
    Tranzakció azonosítóját felírtad?
    csinálj screenshotot a netbankról a nem kívánatos részt húzd ki és mellékelve küld el a yoodlinak és írd le az eseményt!


    @vica1975 miért csodálkozol ezen? Nézd meg a mosógató gépet mennyiért ment el az 900Ft körül. Van ilyen.
    Eddig neked se tünt fel ügye?
  • vica1975
    #207
    Samsung 82 cm-es FULL HD LCD TV (LE32B530)

    136 Ft???????