5854
  • dienesoft
    #445
    vihat= vihar ugyebár :D
  • dienesoft
    #444
    Lécci srácok valaki irja mi volt az utolsó negyed órába a 24 első évad 2. részénél mert amikor elkezdtem tölteni, akkora vihat volt, hogy pont az utolsó negyed óra nincs meg :S szal plz vki szányon meg :D akár rakhatja spoilerbe is!
  • NeoMaN
    #443
    ehhh
    láttam a tévéban mikor Bush leszállt
    Kurva nagy fleshem volt, szinte éreztem, hogy Jack ott bújik a gép csomagterében. Vártam nagyon, hogy lekapcsolja.. :)))))))
  • dienesoft
    #442
    köszi szépen!
  • Fido4life
    #441
    Ill a letöltéseknél..
  • Fido4life
    #440
    ide regelj be, és az évadoknál ott lesz..,-)
  • dienesoft
    #439
    Lécci valaki mondjon egy linket, hogy hol tudom meg azt, hogy az 1.évadban a különböző részekben mi történik! nekem hajnali 1-től 2-ig kéne, mert anyum az utolsó 5 percet elaludta, mikor nézte a Kúl TV-n :))
  • HolyZoly
    #438
    /OFF Az már volt :)
  • React
    #437
    akkor érdemes inkább letölteni... huh asszem bejárom a várost 24 dvdkért :)))
  • Fido4life
    #436
    dettó..
  • Cat #435
    ja, ez nem a hajléktalanos rész, azt majd Jack volt felesége játsza :)

    Kevertem.
  • Cat #434
    veszettség a denevérektől.
  • Cat #433
    nagyon gyenge.
  • Cat #432
    és akkor tegyem hozzá, hogy én ennek ellenére szerelmesedtem bele? :D (az első szezont szinkronosan néztem végig, a magyar tévében, illetve már akkor letöltve, tvripben)
  • Fido4life
    #431
    Tényleg...)
  • Amse
    #430
    Nina a Dr.House-ban :) (tv2- most)
  • pepecske
    #429

    4. Csak Kőmíves Jakab segíthet!
    21:00:00, TERI
    Gyurcsány: Egy atomtöltetet loptak el Csepelről.
    Kovács: De…
    Gyurcsány: Valami ilyesmiről akart hallani, nem?
    Kovács: Ehhh...
    Gyurcsány: Inkább mesélek. Két éve az amerikai és az izraeli titkosszolgálat lefülelte, miben mesterkedik Irán. A perzsák, mivel ballisztikus rakétáikkal legfeljebb Athént tudnák elérni Teheránból, atombombájukat inkább a föld alatt indították útjára.
    Kovács: Hogyan...?
    Gyurcsány: Alagutat kezdtek ásni Iránból egészen az Északi-sarkig, ahonnan már elérik az Egyesült Államokat.
    Kovács: De erre rájöttek, nem?
    Gyurcsány: Pontosan. Néhány napja feltérképezték az egész alagutat. Már Csepelnél tartottak a fundamentalista vakondokok!
    Kovács: Nem véletlenül jön épp most ide Bush.
    Gyurcsány: Nem is. Ő akarta "személyesen" fülön csípni az atomfegyverkező perzsákat. Szóval azt akarom, hogy minden emberével álljon rá az eltűnt atomra. A TERI-ből azonban semmi sem szivároghat ki. Megértette?
    Kovács: Igen, uram.
    Gyurcsány: Minden félórában jelentést kérek.
    Kovács: Igen, uram… Miniszterelnök úr!
    Gyurcsány: Igen?
    Kovács: Mekkora is a töltet?
    Gyurcsány: Nagy, Kovács. Nagyon nagy. Tudja mit, hívassa be Jakabot!
    Kovács: De miniszterelnök úr, az az ember egy...!
    Gyurcsány: Tegye, amit mondtam!
    21:23:57, TERI
    Kovács vizenyős szemekkel lép ki irodájából, és int az embereknek, figyeljenek. Sápadt arcáról mindenki tudja, hogy nagy baj van. Nagyon nagy.

    Kovács: Figyelem emberek! Rövid leszek, de pontos, és ezt maguktól is elvárom. Csepelről eltűnt egy iráni atomtöltet, azt akarom, hogy mindenki ezen dolgozzon! Katinka! Küldjön ki egy embert, ne, inkább kettőt a Kőmívesért! Fél órán belül legyen itt, ez parancs!
    Katinka: Kőmíves Jakab újra állományban? (Kovács tekintete megvillan) Nincs kérdés, értem, rendben.
    21:54:13, TERI
    A terrorelhárítás alsó garázsából ütések puffanása, csontok reccsenése hallatszik. Percekkel később három egyenruhás egy szeszszagú, borostás férfit cibál be az egyik kihallgatószobába. Béla is besiet. A férfi, amikor észreveszi, kiköp felé, Béla letörli az arcát, és mélységes undorral figyeli a teljesen elázott embert, aki egykor a nemzetbiztonság legtehetségesebb ügynöke volt. (A Kádár-korszakban alig tudták itthon tartani.)

    Jakab: Mi a fasz van? Adjatok egy kis pálinkát, akkor beszélhetünk.
    Béla: Fogja be a pofáját, Jakab. Béla vagyok, emlékszel?
    Jakab (Teste megrándul, okádni kezd): Grrrkkkkkrrrrrrrm...
    Béla: A TERI-ben vagy, a miniszterelnöknek szüksége van rád.
    Jakab: Mi van? És te ki a faszom vagy nekem, Béluci, hogy itt előállítasz?
    Béla: Előléptettek, Jakab, a felettesed vagyok.
    Jakab: Akkor ezúttal nem pofán, hanem picsán foglak rúgni, hehehe...
    Béla (Sóhajtva hátralép): Gyerekek, ez nem fog menni.
    Kovács (Egy ideje már az ajtóban áll): Olyan nincs! Kőmíves százados! Vörös kód, vészhelyzet van! Gyurcsány Ferenc csak magában bízik, ahogy 3 millió magyar civil is...!
    Jakab: A többieket ismerem, de ki a faszom az a Gyurcsány Ferenc?
    Kovács (Megrándul az arca, majd még egyszer, amikor Jakab újra elájul): Valahogy mossátok fel onnan, és józanítsátok ki. Azért ennél szófogadóbb szokott lenni.
  • pepecske
    #428
    3. Merényletet kíséreltek meg Bush ellen Ferihegyen
    20:00:00, Ferihegy
    A magyar delegáció egy külön teremben várakozik az elnöki különgép érkezésére. Gyurcsány idegesen dobol az ujjaival, feszültségét állandó mosolygással leplezi. A mellette ülő kormányszóvivő, Batiz András telefonja hirtelen megszólal. Mindenki összerezzen.

    Batiz: Halló, Batiz András vagyok.
    Kovács: Itt Kovács, a Nemzetbiztonsági Hivatal (NBH) Terroristaelhárító Egységének (TERI) igazgatója.
    Batiz: Ismerem magát, miben segíthetek? Csak nem az amerikai elnök biztonságával van valami? A Szilvásy folyton hívogatja magukat, ő nem jó?
    Kovács: Nem. A miniszterelnökkel szeretnék beszélni.
    Batiz: Egy pillanat! (Félre) Feri! Az a bajszos Kovács keres a TERI-ből. Adhatom? Gyurcsány (bólint): Igen? Mi a helyzet, Kovács?
    Kovács: Miniszterelnök úr, mint arról már biztosan értesült, lelőttek egy rendőrt a Csepel-szigeten.
    Gyurcsány: Igen, hallottam. Maga szerint kik voltak? Van valami köze ahhoz, hogy az Air Force One nemsokára leszáll Ferihegyen? Ne égessenek be, könyörgöm!
    Kovács: Egyelőre semmi, de... De az egyik elemzőnk felettébb érdekes dolgot talált a helyszínen. A radioaktív sugárzás… miniszterelnök úr, a sugárzás ezerszerese a normálisnak... (Gyurcsány nem válaszol) Miniszterelnök úr, itt van?
    Gyurcsány: Igen, itt vagyok, persze, de mi...?
    Kovács: Miniszterelnök úr! Nagyon fontos, ha van valamiről tudomása, és eddig nem tette, most közölje velem!
    Gyurcsány: Nem tudok semmiről. Nézze, Kovács, most landol a gép, le kell tennem. De tudja, mit? Hívja föl a Leisztinger Tamást! Ő talán tud valamit, vannak érdekeltségei arrafelé.
    20:15:13, Ferihegy
    Az amerikai elnök gépe sikerrel landol, a két vezető kezet fog egymással, és szélesen mosolyog az egyetlen jelen lévő kamerába. A sajtót csak holnap engedik a vályúhoz.

    Gyurcsány: Welcome to Hungary, dear Mr. President
    Bush: Gyurchan, That's my pleasure! Is everything going well?
    Gyurcsány: Of course, everything is under controll, don't worry!

    Ekkor lövés hallatszik, Bush gerillái élő falat alkotnak az elnök és Gyurcsány körül, a többiek fegyverrel a kezükben hátrálnak. Az ember nem is hinné, mennyi fegyver fér el egy ügynök elegánsra szabott ruházata alatt. A távolból a magyar TERI emberei tűnnek fel, és jelzik, pánikra semmi ok. Batiz befurakszik a Gyurcsányt betakaró gorillák közé.

    Batiz: Feri, Feri! Minden rendben, most kaptam az információt, hogy a TERI lőtt, leszedett egy mesterlövészt a tetőről. Teljesen biztosították a terepet, a merénylő egyedül volt. Mister President, miniszterelnök úr, get into the limousine please, szálljanak be az autóba, kérem!
    20:57:00, Gyurcsány limuzinjában
    Az amerikai delegáció nehezen viselte a merényletet. A biztonsági főtanácsadó az azonnali hazatérés mellett érvelt, a CIA vezetője elégnek tartotta volna azt is, hogy bizonytalan ideig az amerikaiak vegyék át a magyar rendőrség, a szolgálatok és a hadsereg irányítását. Szerencsére ekkor előkerült Lamperth Mónika belügyminiszter, akinek egy négyszemközti beszélgetésen sikerült meggyőznie Busht, jó kezekben vannak.

    Batiz: Titokban lehet azt tartani? Ha tudomást szerez erről valaki, vége a kabinetnek, és lássuk be, Feri, neked is.
    Gyurcsány: András, már tudják. Istenem, elvitték. Mekkora volt a töltet?
    Batiz: Nem tudom biztosan! Csak arra emlékszem, ha felrobban, egymillió ember hal meg azonnal, 2-3 millió pedig a sugárzás miatt pár éven belül. Az áldozatok 93,3 százaléka magyar.
    Gyurcsány: A pics... Hívd fel Kovácsot! Várj! Szerinted nagyon berágott a Bush Gyuri? Végülis leszedtük azt az állatot, nem? Nagyon ideges volt a tekintete.
    20:57:45 TERI
    Katinka: Kovács, a miniszterelnök úr keresi a kettesen...
    Kovács: Rendben … Kovács.
    Gyurcsány: Nézze, Kovács.
    Kovács: Megértem, miniszterelnök úr, hogy aggódik, de semmi probléma, tudtunk a támadásról. Hogy teljesen őszinte legyek, az utolsó pillanatban szúrtuk ki.
    Gyurcsány: Nem sokon múlott...
    Kovács: Teljesen biztos volt a helyzet. De őszintén én még olyat filmben sem láttam, hogy egy kiflijét rágcsáló, eltévedt 4 éves kisfiúnak álcázza magát egy vérszomjas őrült...
    Gyurcsány: Lári-fári! Maguknak, mindenre tudni kell reagálni!
    Kovács: Értem, uram!
    Gyurcsány: Kiderült valami arról a csepeli balhéról?
    Kovács: Igen. A mesterlövészt a baromfitenyésztők bérelték fel. Meggyőződésük, hogy a madárinfluenza vírusát az amerikai katonaság fejlesztette ki, és eresztette el Ázsiában, majd Európában, hogy tönkretegyék a termelőket.
    Gyurcsány: Értem. Hát ennek nem sok értelme van, lássuk be.
    Kovács: Egy-két magányos őrültről van szó, ez a veszély elmúlt, már megtettük a szükséges...
    Gyurcsány: Pontosan, Kovács! Van itt valami sokkal fontosabb is...
  • pepecske
    #427
    2. Nem gáz, sugárzás van!
    19:00:00, Csepel
    A TERI akciócsapata kivonul a Csepelen talált, lelőtt rendőrhöz, a helyszínelést egy Béla fedőnevű ügynök végzi (Valójában persze Lajosnak hívják).

    Béla: Itt Béla, Kovácsot kérem.
    Kovács: Kovács.
    Béla: Itt Béla.
    Kovács: Mit tudtok?
    Béla: Körülbelül egy órája halott. Bevisszük a laborba, van rajta ujjjlenyomat, némi nyál a nyakán, egy közeli kátyúban pedig találtunk egy hajszálat is.
    Kovács: Siessetek, szólok a labornak, hogy készüljön. Ja, és Béla!
    Béla: Igen?
    Kovács: Csak semmi feltűnősködés, szirénázás. Nem akarom a CIA kiszúrja, hogy gáz van. Ha gáz van egyáltalán... Értem?
    19:23:19, TERI
    Kovács: Katinka! Tudni akarok mindent arról a környékről! Szemtanúk szerint kiemeltek valamit a csatornából, mielőtt lelőtték a rendőrt. Mi lehet ott? Gondolom, nem a szarra utaztak.
    Katinka: Tudomásom szerint semmi a gázvezetékeken, kátyús utakon és a lerobbant raktárépületeken kívül. Szar nincs is.
    Kovács: Régi katonai létesítmény? Elfelejtett, monarchiakorabeli bunker?
    Katinka: Semmi.
    Kovács: Akkor is találjon valamit nekem, az Úristenit! Nézze meg az archív műholdképeket!
    19:45:32, TERI
    Kovács: Mi tartott ilyen sokáig?
    Béla: Nem volt szabad helikopter, már mind Ferihegyen van, a Soroksárin dugó volt, szirénázni nem lehetett, a metró még nem épült meg.
    Kovács: Ne politizáljon itt nekem! Azonnal kezdjék el!
    19:59:38, TERI
    Bár az üsszes ügynök semmi mást nem tesz, mint számítógépe felé görnyedve dolgozik, feszült a hangulat a terrorelhárításnál. A Miniszterelnöki Hivatalból ötpercenként telefonálnak, minden rendben van-e. A részleg vezetői bárkivel cserélnének ezekben a pillanatokban.

    Katinka: Kovács!
    Kovács: Igen?
    Katinka: Azt hiszem találtam valamit. A műholdon nem volt semmi, de valami más…
    Kovács: Mondja már!
    Katinka: A normálishoz képest ezerszeres a radioaktív sugárzás a környéken...
  • pepecske
    #426
    Magyarország igazi Isten háta mögötti helynek tűnik Washingtonból, hogy Los Angelesről ne is beszéljünk. Ezen még az sem változtat, ha az amerikai elnök ellátogat a magyar fővárosba. Ha azonban néhány gonosztevő is beleszól a dolgok folyásába, néhány napra a Kárpát-medence válik a világ közepévé. Kik és miért akarják felrobbantani Budapestet? Kik és miért próbálják megölni az amerikai elnököt? Izgulja végig George Bush magyarországi vizitjét pokollá változtató 24 óra eseményeit szerda 18:00-tól csütörtök 17:59-ig óráról órára! [Exkluzív tudósításunk fikció, bármiféle egyezés a valósággal csak a véletlen műve lehet.]

    1. Baljós jelek Csepelen
    18:00:00, Csepel
    Elmozdul egy csatornafedél. Az út melletti furgonból három Tigáz feliratú fehér overálos ember siet az út közepére. A forgalmat leállítják. A csatornából előkerül egy meglehetősen nagy henger alakú tárgy, oldalán radioaktív jelzés. A három férfi óvatosan kiemeli, és a furgonhoz cipeli. A forgalom elindul. A furgon mellett megáll egy rendőrségi autó. A járőr a vezetőhöz lép, a papírokat kéri. Durranás hallatszik. A járőr összeseik, a furgon elhajt.

    18:28:23, a magyar Terrorelhárító Egység (TERI) főhadiszállása
    Katinka és Géza operatív tisztek. Az elmúlt 168 órában azon dolgoztak, hogy az amerikai elnök látogatását semmi se zavarja. Bush zavartalan pozsonyi vizitje után ez presztízskérdés az NBH-nak. Minden apró részletre figyelnek.

    Katinka: Két óra múlva landol az Air Force One.
    Géza: Ja.
    Katinka: Jobban örülnék, ha itt lenne Kőmíves Jakab.
    Géza: Ja. Bush is jobban örülne. De nem tehetünk semmit. Két éve - mióta teljes adómentességet élvez - iszik, mint a disznó.
    Katinka: Figyelj, Géza. Most látom, hogy dugó volt Csepel egy olyan részén, ahol sose szokott. Utánanézzek?
    Géza: Nem hinném, hogy fontos. Az elnök Csepelnek a közelébe sem megy ma.
    Katinka: Ezt mondjuk megértem.

    18:47:58, TERI
    Kovács: Katinka!
    Katinka: Igen, főnök?
    Kovács: Hogy haladnak a kódolt emaillel?
    Katinka: Csak pár szót értünk belőle. "25 ezer dollár", "Ferihegy", "Ne hibázz!" Ennyi.
    Kovács: Bush ellen terveznek merényletet.
    Katinka (leül): Jaj.
    Kovács: Géza, pozícionálja újra a műholdakat, élőben akarom látni, mi történik a repülőtéren. MOST! Katinka, valamelyik másik fenyegetéssel összefüggésbe lehet hozni a kódolt emailt?
    Katinka: Nem hiszem, egy kivételével mind a 28 alaptalannak bizonyult.
    Kovács: És az az egy?
    Katinka: Az Országos Érdekegyeztető Tanács elintézte. A nyugdíjaskorú általános iskolai tanárnők szövetsége akarta elrabolni az elnököt, hogy elbeszélgessenek vele az amerikai kultúra gyerekekre tett kártékony hatásáról.
    18:59:58, TERI
    Katinka: Jaj, Géza, baj lesz. A Csepeli rendőrőrsről hívtak.
    Géza: És?
    Katinka: Lelőttek egy rendőrt.
  • pepecske
    #425
    Baz gáz a szinkron, az egész hangzás
    mintha a szomszédokat nézné az ember ...
    0 feszültség ... :-(
  • React
    #424
    Basszus most mondják, hogy tegnap meg tegnap elött már volt az első két rész a cool-on ... én meg lemaradtam :/
  • #423
    Nekem a 3. évad tetszett nagyon.Az a kedvenc.
  • Szolnokboy
    #422
    szerintem is
  • MagyaR
    #421
    3.
  • Fido4life
    #420
    És melyik a legjobb évad, szerinted ?
  • Fido4life
    #419
  • Tatyla
    #418
    Ha Jack Bauer elmosolyodik, egy terrorista valahol a világon spontán kasztrálódik.
    A Bibliát Jack Bauer írta. Ezért olyan erõszakos.
    Jack Bauer a Lost szigetérõl 24 óra alatt meglépne.
    Jack Bauer egyszer elfelejtette, hogy hová tette a kocsikulcsát. Fél órán át kínozta magát, mire megtört, és elárulta.
    Kína teljes lakossága Jack fejét akarja. Fair küzdelem lenne.
    Most csak azért vagyunk eszméletünknél, mert Jack nem akar cipelni minket.
    Ha valaki megöli Jack Bauert, attól még nem hal meg, csak rohadt ideges lesz.
    Az apokalipszisnak eredetileg 5 lovasa volt. Jack inkább gyalog jött.
    Egy átlagember egy napot kihúz víz nélkül. Jack már 5 napja nem ivott egy kortyot sem.
    Amikor Jack lánya elveszítette a szüzességét, Jack megkereste, és visszatette-.
    Jack soha nem téveszt. Ha nem talált el, az csak azért van, mert egy 20 km-re mögötted lévõ terroristára célzott.
    Gyermekkorában Jack addig kínozta a szüleit, míg meg nem mondták, hogy hová rejtették a karácsonyi ajándékokat.
    Amikor Jacknek elfogyott a lõszere, a tûzvonalba állt, és a testébe fúródó ellenséges golyókkal töltött újra.
    Nostradamus egyszer azt jóésolta, hogy "eljõ egy férfi, Jacques névre hallgat...és ötször menti meg a világot." Mire leírta, Jack rárúgta az ajtót, szétlõtte a térdkalácsát, miközbeen ezt üvöltötte: "KINEK DOLOGOZOL?"
    Ha Jack Bauer meleg lenne, õ lenne Chuck Norris.
    Jack Bauernek nincsenek barátai, mert a gyerekkori rabló-pandúr után minden rablót megkínzott, és megölt.
  • #417
    Igen,túlvagyok már az 5. évadon.
  • Fido4life
    #416
    Nincs, pedig most ment az RTl-en a rekláma..
  • dienesoft
    #415
    Nincs Kúúl TV-tek?
  • Fido4life
    #414
    Ha lenne, cuppanék is..
  • dienesoft
    #413
    én most nyári szünetre hagytam a 4.évadot, de már elkezdtem! Ma este 23.15 mindenki a C*ol TV- re cuppanjon!!!!
  • Fido4life
    #412
    Direkt azért írtam le -.- Na ne offoljunk.. Te már láttad az összeset ?
  • #411
    Ne haragudj meg,de tényleg az vagy :)
  • Fido4life
    #410
    Befejeztem a második évadot, és közvetlenüül utána megnéztem az ötödik évad első részét.. (tudom ritka hülye vagyok)
  • dienesoft
    #409
    Ne feledjétek Hétfőn este 23.15- kor kezdődik a 24!
  • Fido4life
    #408
    Köszi, már sikerült amúgy, és elég érdekesnek néz ki a második évad, már 4 rész után..
  • Gabe18
    #407
    Szerintem a legegyszerűbb ha BSPlayer nevű programot felteszed,abban van "felirat betöltése" opcio,filmet elindítod,feliratot betöltöd,kész.
  • Csacsi
    #406
    Hogy érted, hogy rakjon alá feliratot, mikor nézed, vagy időzíteni szeretnéd a feliratot?