5854
  • angelus
    #645
    Minden epizód első két perce az a Previosly on 24, szval Logan kábé 3 percet nyomta a dolgot... ebben a korban már nem lehet mindenki egy Clinton...
  • Fido4life
    #644
    Jah, akkor én is könnyeztem egy picit..
  • Alien
    #643
    Na jól van látom téged is elkapott a 24 láz :D Nagyon helyes :D Én is ugyanígy voltam :)

    Egyébként meg a részről amit írtál, ahogy mondtad, nekem is nagyon tetszett az a rész, egyik legjobb a második évadban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sejtettem, hogy Mason lesz majd a gépen :) Sajnáltam, hogy ez történt vele :(
  • Bandee1987
    #642
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most néztem meg a 2. évad 15. részét...most robbant fel az atom...komolyan mondom ilyen drámai részt még életemben nem láttam 1 sorozatban vagy filmben sem...hihetetlen....ezért min 10 oscar-díj járna....többet nem bírok mondani...megyek, nekiesek a 16. résznek...
  • Alien
    #641
    Csak Januárban :(
  • Alien
    #640
    Jaja
  • Alien
    #639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na igen, nem néztem volna ki a kisebbik Warner lányból én sem :)
  • j0nNyKa
    #638
    aztak******************************************** a keszitobe mar :]
    mikor lesz s6 ? :D
  • Munch
    #637
    Ja, az vicces volt :D
  • Fido4life
    #636
    eddig melyik volt a 2.-ik ? :D
  • mukika
    #635
    na és is befejeztem az 5. évadot még a múlt héten. jó volt. ezzel átvette a 2. helyet a ranglistámon a 3. évad után. :) és ez a cliffhanger-es végkifejlet is tetszett nagyon. :)

    azért Logan elnököt nem állították be valami sexgépnek. :DDDDDDDDDDDDdd értem ezalatt, hogy az utolsó előtti epizód utolsó percében (asszem 5:59-kor) elvileg elkezd huncutkodni a First Lady-vel, de az utolsó epizód legelején (6:00-kor) már öltözködik is mosolyogva kielégülten felfele... :D
  • vLaDDD
    #634
    jaja annál a résznél én is kibuktam rendesen :)
  • Bandee1987
    #633
    24 season 2 episode 10
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na jólvan, én már teljesen ki vagyok akadva a második évadon :) Először Palmernéról derül ki, hogy besúg az NSA főnöknek (furcsa is volt ez a sok álszenteskedés tőle :)), és most meg a kisebbik Warner lány intézi el hidegvérrel a vőlegényét meg az egyik CTU ügynököt :)
  • Csacsi
    #632
    http://dvdrent.fotexnet.hu/
  • dienesoft
    #631
    Hát, igazából nekem is van egy két mondani valóm az egész 24-ről, illetve a külön évadokról Alien!

    SPOILER! REPEAT: SPOILER!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1.évad: Sztem nagyon jó indulás volt a sorozatnak...Itt még meglepő volt, hogy egy sorozat hogy lehet ilyen izgalmas, és sok szálon futó...A CTU-s szál, Jack szála, Kim története mindd nagyon jó volt. Egyedül szegéyn David Palmer szenátor végig uncsi Morin Kingley-es dolga nem érdekelt.Engem nem kötöttek le azok a részek. Szerintem az a legunalmasabb szál a sorozatba. De a meglepő fordulatok (gondolok itt Alan Yorkra, Ninára), az izgalmas cselekményszálak nagyon szépen össze lettek rakva, és így vált a kedvenc sorozatommá :) Szép emlék lesz, nekem megmarad ez az évad.
    2.évad:Ez az évad hirtelen jött, nagyon tetszett, de hirtelen ment, ésigazándiból nem naon emlléxek rá. Egy-két dolog maradt meg belőle, a CTU felrobbantása, David Palmer feleségének hatalmas kavarásai, aztán David elleni "vészterv", ezek naon megmaradtak abból az évadból. Szerettem, néztem, jó volt :)
    3.évad: Egyértelmű kedvenc nálam, a legbrutálisabb az összes közül. Az első 8 rész után a pofám leszakadt, hogy minden meg volt tervezve...Aztán Jack drogozása, Chase és Kim szerelme, no meg ugye a fő szál, Ramon Salazarék, illetve majd később az a csávó, akit úgy törtek meg, hogy a lányát be akarták vinni a Cordilla vírus területére, és ezt neki végig kellett volna nézni. Nah, az volt a kedvenc részem az addigi évadok során. Annak az évadnak a végére még rájött egy lapáttal, hogy Chase kezét levágni, stb...na, az a feszültség volt a legnagyobb számomra addig...
    4.évad:
    Hát, ezt nem szerettem. Audrey-t egyenesen idegesített, igazából Heller szarakodása se érdekelt.Aztán a későbbi dolgok se igazán maradtak meg, talán a vége, ahogy Jack eljátszotta a halálát, és amikor beadta Tony neki az epinefrint...igazából nem izgultam, mert tudom, hogy Jack nélkül a sorozat már nem sokat érne. Mert annyira megkedveltem, hogy nem lehetett ővele ezt csinálni, hogy csakúgy a kínaiak elől meghal :)
    5.évad: Na, töltés, 360, ZZzzz...az eleje valahogy így kezdődött. Az nem volt semmi, mikor Davidet az első 10 percbe nyakon lőtték, aztán Michelle halála, majd szegény-szegény Tony későbbi halála. Nah, én nagyon közel voltam ahhoz, hogy elsírjam magamat annál a résznél, mikor Jack kezébe hal meg :( . Őt meghagytam volna, nagyon sajnáltam. És ekkor aztán Logan elnök hülye döntései, én vhogy az eleje óta sejtettem, hogy ott Logan elnök körül valami nagyon nem tiszta. Aztán a végére megkedveltem Mike-ot, Aaron-t mindig is szerettem, őket meghagynám a 6.évadba, hátha szerephez jutnak. Aztán Jackről ne is beszéljünk, neki soha nincs rossz szerepe (azóta a kedvenc színészem, mióta 24-et nézek).
    Aztán a legvége valami iszonyatosan, felmérhetetlenül és kimondhatatlanul ütős lett, 40°-os lázam volt a végén, hogy akkor most mi a picsa lesz, mikor Jack elfogta Logant és próbálta kikérdezni, végül "elkapatta" magát. Aztán Loganné
    is jól szerepelt, de sztem ő nem fog szerepet kapni a többi évadba. Aztán a végén Jack elrablása nagyon megrázó volt, de megint csak nem hagyták lezárulni szép, kerek, egészre a történetet. Sztem nem is fogják :)
    Nagyon várom a 6.évadot, én azt érzem, hogy most megmutatja Kiefer, mire is képes ilyen "elnyomott" helyzetűt játszani, nagyon kemny évadnak nézünk elébe.

  • dienesoft
    #630
    Ne haragudjatok, nagyon félek, hogy vmit elrontok a spoilereknél, tudom hogy kell, csak véletlen el ne rontsam. Most egy kis értékelés jön a 24 évadokrl, az Én szemszögemből...
  • Lyan Kyj
    #629
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4x17: Sztem igencsak kiemelkedik az eddigi 16 4.évadi résztől. Teljesen lekötött, még az időt sem figyeltem, hol tart, rendesen beszippantott. Nagyon tetszett Jack festékesdoboz+bullet+száraz fű kombója^^
  • Fido4life
    #628
    Hát Érden nincs olyan téka, ahol bent lenne (bemegyek, kérdezem "- van 24-etek ? 24 ? - kérdi - Az életben nem hallotam róla:DD") És úgy néz ki, hogy a jótét lélek felbukkanását is hiába várom Szóval, megadnád annak az Online tékának a címét ?
  • vLaDDD
    #627
    Korrekt kritika Alien! Igazság szerint nekem még mindíg vegyesek az érzéseim az ötödik évaddal kapcsolatban, lehet meg kellene néznem egybe az egészet (mármint az 5. évadot) és úgy jobban összeállna az egész.
  • Alien
    #626
    Van egy szavazás a 24 hivatalos oldalán, hogy a felsoroltak közül melyik szereplőt szeretnénk viszont látni. Én Bill Buchanan-re szavaztam.

  • Alien
    #625
    Hát igen :) Nemcsak a vége nem semmi, hanem az egész :)

    Na de akkor jöjjön az értékelésem :)

    Csak az olvassa el aki látta már az összes eddigi évadot!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt lehet mondani, hogy szinte egyben néztem meg mind az öt évadot, már az első elejénél kezdtem megérteni, hogy miért szeretik annyira ezt a sorozatot annyian:) Egyszerüen tényleg magával ragadó az egész , nagyszerű szereplők, az , hogy egy évad = 24 óra szintén egy egyedi és remek ötletnek tartom. Tehát a lényeg, hogy hamar a rabja lettem, egyszerüen tényleg nem lehet abba hagyni.

    Kezdem először ötödik évaddal, mert most ugye ez a legfrisebb bennem. Először is szerintem az egyik legjobb nyitó epizódja talán ennek az évadnak volt. Az, hogy rögtön úgy kezdik a szezont, hogy megölik David Palmert és Michelle-t valamint Tony is nagyon megsebesül, szerintem senki nem gondolt erre, hogy egy ilyen ütős , drámai résznek lehetünk tanui. Ráadásul Chloe is veszélyben volt csak Jack a segítségére sietett. Később azonban nagyon nem örültem, hogy Tonyt is megölik. Ha már nem robbant fel az elején , hagyták még pár részre és akkor hirtelen megöli a Henderson. :( Hamár az elején feláldozták David-et és Michelle-t és Tonyt életben hagyták, szerintem később nem kellett volna őt kiírni a sorozatból. Persze lehet, hogy pont ezért csinálták, hogy a nézők már azt gondolták, hogy Tony felépül és akkor hirtelen ugyebár mégsem így lett... Kár érte, egyik kedvenc szereplőm volt , persze Palmer és Michelle is alapemberek voltak, de hamár őket feltétlenül megakarták ölni, legalább Tonyt hagyhatták volna :( Szegény Edgar is jól megjárta :( Bill-t kedvelem ő remélem visszatér a hatodik évadban, és Aaron is remélem kap valami szerepet. Audreyt pedig meglátjuk, hogy visszatér-e. Chase és Kim kérdőjel számomra, Chloe szerintem lesz. Kedvenc részeim az ötödik évadból a 12-13 (még midnig többször visszanézem azt a jelenetet amikor csak megnézi a PDA-t és látja, hogy ott van a terv a CTU szellőzőrendszeréről és akkor Bill kiáltja, hogy Code Six! Everybody Out! Go! Go! És a monitorokon hirtelen átvált minden egy "E" betüre. Aztán ahogy mindeki összeesik és ugye Esgar is a szemük láttára hal meg, majd a következő rész amikor elkell jutni a számitógépig. Egyik legjobb részek. Utána az is nagyon tetszett, amikor kiderült, hogy Logan keze van a dologban. Az évad vége pedig döbbenetes... Amikor végre azt hinnénk, hogy minden megoldódik elrabolják Jack-et... Kiváncsian várom a hatodik évadot :)

    Többi évadról rövidebben: így végignézve az eddigi évadokat, én talán a negyediket és az elsőt tenném a végére ha egy rangsort kéne felállítanom. De természetesen korán sem jelenti azt , hogy nem tetszett az első és a negyedik évad. Sőt... Elsőben egyik legnagyobb fordulat amire én tényleg nem számítottam az az volt, hogy kiderült, hogy a férfi (már nem emlékszem a nevére) nem is Kim barártnőjének az apja. Én arra abszolút nem számítottam, csak lestem :)) Aztán természetesen Nina árulása ütött a végén, hisz jól csinálták a készitők először őt keverik gyanuba az elején, de ott kiderült, hogy nincs hozzá köze , sőt később Jacknek meg is kell ölnie. Ezek után szerintem nem sokan gondolták, hogy Nina lenne az áruló. És szeritnem az is jó befejezés volt, hogy Teri meghalt. Negyedik évadban a végén Jack halálának megrendezése nagyon tetszett. Az egész ahogy megrendezték és amikor elköszön Jack a telefonban David Palmertől és az autóban Tonytól és Michelletől majd a vonatsineken elindul. Remek befejezése egy évadnak.

    Amiről még nem beszéltem és utoljára hagytam, az a szerintem két legjobb évad eddig, mégpedig a második és a harmadik. Másodikban a CTU felrobbantása, az atombomba keresése, Mason halála, David Palmer elleni dolgok, amikor leakarták váltani, harmadikban Ryan halála (egyik legmegrázóbb rész volt szerintem, mert ott tényleg nem gondoltam, hogy a végén valahogy úgyis megmenekül, de mégsem...), Sherry halála, Chase esete, hogy a kezét lekellett vágni, de említhetném még Gaelt is akár és persze számos momentumot amik emelték az egész sorozat színvonalát , ezt most bármelyik évadra értem :) Tehát ha egy rangsort kellene állítanom, akkor nálam első helyen áll a második és harmadik évad, utána az ötödik majd első és negyedik, de természetesen mindet nagyon szeretem, és egyben teljes az egész.

    Az biztos, hogy egy nem mindennapi sorozatról van szó, amit tényleg mindenkinek látnia kell. Kiváncsian várom a hatodik évadot :)
  • dienesoft
    #624
    én se tudtam naon, még most is dolgozom fel az eseteket...hidd el, kellenek napok, míg túl vagy rajta :D
  • Alien
    #623
    Most fejeztem be az ötödik évadot. Huhh... Most nem nagyon tudok mit mondani...
  • angelus
    #622
    Jack for the President!!!

    Neki aztán keresztbe tehtnének a multja miatt a jóakarói...
  • angelus
    #621
    Mi van? A 3ikban Wayne Palmer az elnök? fél év alatt jelölteti magát egyik nagy pártnál, és megis választják az előválasztáson, majd még félévre a választást is megnyeri? Ne már. Ez túl hihetetlen... bár ha csak Bushékra vagy Kennedy-ékre gondolok, simán lehet...
  • Fido4life
    #620
    Big Gay Al
  • NeoMaN
    #619
    "Okay, who's the President on 24 this season? Al Gore?"
    "Palmer's brother?"
    "Yes! D.B. Woodside, aka Wayne Palmer! Pretty good, right?"
  • Fido4life
    #618
    Akkor én csak megfogom tudni...:)
  • InfectedMann
    #617
    24 4. évad (Múmia Edition ) kilőve :D
    tnap kezdtem az 5. évadot (Gyűrák Ura Edition )

    Aki látta őket tudja miért adtam az alcímeket :D
  • Fido4life
    #616
    HÁt nem sokáig...
  • Lyan Kyj
    #615
    én is azt néztem^^^^
  • Fido4life
    #614
    George Mason az RTL-en :D
  • HolyZoly
    #613
    Ja, azt mondják jó :)
  • HolyZoly
    #612
    Mai Magyar Hírlap DVD ajánlójában 24 negyedik évad! :)
  • Alien
    #611
    Na még négy rész van hátra az ötödik évadból :D Egyre jobb lett így az ötödik évad a vége fele. Na nem mintha eddig is rossz lett volna. Kiváncsi vagyok mi lesz :)
  • Alien
    #610
    Majd meglátod, hogy nem lehet beosztani, mert hiába mondod majd meg magadnak, hogy "Napi két részt nézek meg" egyszerüen nem lehet betartani :) Nekem legalábbis nem sikerült :))
  • Lyan Kyj
    #609
    Írd ki a tékásat
  • Fido4life
    #608
    A téka az kivan ütve, úgyanis nem egyszer akarom megnézni, gondolom ti se egyszer néztétek.. A harmadikat tervezem hogy megvetetem, de még mindig ott a 4, és az 5, meg amúgyis messze van Augusztus 14..::D Szóval aki ki tudná nekem írni, az dobjon egy p.ü.-t és a többit ott megbeszéljük..
  • Csacsi
    #607
    Sőt van online téka is...ott is bent van..illetve, ha ennyire bejön, akkor érdemes megvenni.

    Szerintem megéri a sorozat azt a pénzt. Nekem már csak az 5. évad hiányzik a gyűjteményből eredetiben...de azt még nem lehet kapni sem :(
  • Lyan Kyj
    #606
    sztem menj be egy nagyobb tékába, ott ki lehet venni őket, legalábbis a 3.-at biztosan