5854
  • Szolnokboy
    #245
    de ha már The Sentinel akkor Longoriának örülnék
  • Szolnokboy
    #244
    kár hogy nem kedvelem őtet :(
  • Cat #243
    Basinger régóta nagy rajongója a sorozatnak, de ez idáig meg sem fordult a fejében, hogy esetleg szerepet vállalhatna benne. Aztán a The Sentinel forgatásán megismerkedett a 24 főszereplőjével, Kiefer Sutherlanddal, és nem mulasztotta el, hogy gratuláljon neki a nagyszerű sorozathoz. Szerencsére Sutherland is régi csodálója Basinger kisasszonynak, így felvetette neki, hogy ha van kedve, szerepelhet a 24-ben. Valószínűleg nem lesz nehéz dolga azzal, hogy bejuttassa a sorozatba a színésznőt, hiszen a tévécsatornáknak mindig jól jön, ha egy mozisztár csatlakozik valamelyik műsorukhoz - és ezzel bizonyára a tévénézők sem járnak rosszul.

    http://www.origo.hu/szorakozas/teve/20060424kimbasinger.html
  • mukika
    #242
    aham, pár rászt láttam is belőle, de akkor nem igazán voltam még junkie. azóta kicsit változott a helyzet! :P
  • Szolnokboy
    #241
    tudtam...m1-en az első évad
  • leotheprince
    #240
    http://24.webmedia.hu/?p=save24
    gyertek és támogassátok a 24-t
  • Therealmike
    #239
    Tudta valaki közületek hogy a 24 ment Mgyarországon?
  • vLaDDD
    #238
    ja ezt én is láttam. nagyon jó :D
  • Szolnokboy
    #237
    király :DDDDD A gyerek veszett jól utánozta Kiefer beszédstílusát :D
  • dienesoft
    #236
    nagyon kemény, mindenki telefonál benne!
  • mukika
    #235
    24-függőség a csúcson - ez jó! :DDdd
  • Szolnokboy
    #234
    Befejeztem a 3. évadot, eddig ez tetszett a legjobban, főleg a második fele az ütős. Az eddigi sorrend: 3.-1.-2.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Michelle végre in action :), és ebben voltak az eddigi legdrámaibb jelenetek (Chapelle "kivégzése";Chase karja; rengeteg ember halála a hotelben; Tony leváltása és persze Jack kiborulása a legvégén)


    Pár nap mulva nekilátok a 4. évadnak.
  • PayaVP
    #233
    Örülök neki, bár ugy néz ki a mozifilm az első évadról fog szólni....

    http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/24_0420/
  • Szolnokboy
    #232
    írtam neki :)
  • mukika
    #231
    tessék. ;)
  • Geeryy
    #230
    en ugytudom h meg anno amikor ment az m1-en akkor ,nem kereskedelmi csatornahoz kepest nezett volt. nem ertem miert nem vettek meg a 2.eveadot.
  • dienesoft
    #229
    igen, a Luceszitától kezdve az "Ármány és Szerelem" meg a "Szenvedélyes csók folyok a képernyőn lefele" meg volt az a félszemű is... dehogy nekem miért akkor kellett találkoznom először a 24-el, mikor az egyik újság egyik cikkjében arról írtak, milyen jó ez a sorozat és hogy most készül belőle a játék...nos, innen lett meg nekem a film, addig nem hallottam róla semmit!
  • Gabe18
    #228
    "Hibák: Amelett h 13-11 részre bomlik az első évad"

    Ez az érzés valószinű betudható annak hogy eredetileg 12 rész volt biztosra tervezve az első ávadból,csak a látható siker nyomán lett 24,amikor látták hogy vevő rá a nép.(már ahol,nem nálunk ugye mert itthon teljessen elsikkadt a vetitése pár éve,nálunk a brazil sorozatok a nyerők 224 részben...)

    Még szerencse hogy igy döntöttek...
  • PayaVP
    #227
    Sebtiben megnéztem két évadot mindkettő nagyon bejött. Értékelés következik:

    ------------------
    Spoiler veszély!!!
    ------------------

    1. Évad
    Történet: Egyik legerősebb oldala a 24-nek. A történet nagyszerűen kezdődik és alapjáraton 4 szálon fut. Jack, Kim, Teri és Palmer szenátor körül forognak a dolgok, persze közbe láthatunk a CTU-ból és Gaines, majd később Drazen bandájából is részleteket. Gaines haláláig nagyon összerakott sorozat, de nagyon szeparáltá válik a 2. merénylő megérkezésével. A fordulatok mindent ütnek. Janet York halála nagyon durva, Jamie sárossága, mind hatalmas csavarok. Aztán az utolsó két rész végükön Nina lelepleződésével, és Teri halálával mélynyomott hagynak az emberben.
    Szereplők: Természetesen az abszolút kedvenc Jack Bauer, aki mindent megtesz h megmentse családját és az elnökjelölt Palmer szenátort. A legtöbb szereplő nem egysíkú, mindtől lehet várni fordulatokat, bele se tudnám zsúfolni ebbe, h mennyit. Kedvenceim az évadban: Jack, Tony, Palmer
    Hibák: Amelett h 13-11 részre bomlik az első évad, nagy hiba még, h kissé logikátlan Nina átálása és addigi tettei, főleg egyben nézve, illetve erőltetettnek hat az a fordulat is h Viktor Drazen még él.
    Évadértékelés: 85%

    2. Évad
    Történet: 18 Hónappal később. A szálak nagyszerűen vannak folytatva. Jack kilépett, Kim elhagyta őt, Teri halála miatt. Palmerből Elnök lett, Masonból a CTU igazgatója. Uj szereplők tünnek fel: Michelle Dessler, Paula, később Carrie a CTUban. Uj eleinte értelmeten szál indul a Warner család körül. És egy atombomba van valahol a városban. Talán ez volt a készítők legjobb, és legjobban kivitelezett ötlete. Mert mi az a helyzet amiben Jack bármit megtenne? Hát ez az. A történet (főleg Jack-es része) kiválló, a bomba kutatása fergeteges. De van sok csúcspont az évadban: A CTU felrobbantása, Mason Sugárfertőzöttsége, Ali vallatása, vagy Marie leleplezése, az elnök leváltása and the list goes on. De a legnagyobb ötlet a készítőktől a bomba felrobbantása. Érthető is h ezért kellett már a 15-ik részben felrobbantani. Az a rész a s01e24 mellett a legjobb. Rengeteg olyan jelenet van benne ami könnyre fakasztja az embert. A Befejezés pedig ahogy a főbb szereplők nézik a robbanást és alatta az az isteni zene szól, fenomenális. Utána már azt éreztem minden jöhet, ezt már nem lehet elrontani. És egy háború küszöbén Jack Bauer ujra magányos ügynökként próbál bízonyítékot szerezni. Szval utána se piskóta.
    Szereplők: A Régi karakterek nem változtak, az ujjakról beszélek: Michelle szinpatikus nagyon örültem h összejött Tonyval. Kate az elején idegesítő a végére egész megkedveltem, kár h nem lett Jack és közte semmi. Carrie-t megbírtam volna folytani. A kormányzati tagok is nagyon negatívra sikeredtek, Sherry-t soha nem tudom hová tenni, Mason viszont nagyon szimpatikus lett.
    Hibák: Kim-es száll egy az egybe hiba, csupán néhány jó pillanat miatt kellett, és még hiba sztem Marie is. Nem tünik olyan keménynek mint be van állítva.
    Viszont a Második évad vége is fergeteges!
    Évadértékelés: 90%
  • vg
    #226
  • dienesoft
    #225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    végre rájöttem hogy kell csinálni ezt a spolier dolgot, vééégre!!


    Csak kipróbáltam megy-e spolier, nyugodtan olvassatok bele!
  • dienesoft
    #224
    ok...holnapig kibírom :D
  • vLaDDD
    #223
    sztem érdemes tartani pár nap szünetet, amíg leülepszik az egész.
  • mukika
    #222
    4 évadot láttam, a 3. a legjobb idáig szerintem.
  • dienesoft
    #221
    amőgy csak az első két évadot tudtam megszerezni, két hónap alatt sikerült megszerezni! Szerintetek most belekezdjek a 2.évadba, vagy ma szüneteljek? Ma néztem végig az első évad 15-részétől 24-ig...szal belekezdjek?
  • vLaDDD
    #220
    jaja kb nálam is ez a helyzet. az első nálam is a best!
  • Szolnokboy
    #219
    Én most kezdtem a harmadikat , az első kettő közül az első jobban tetszett a második csak egy hajszállal marad le
  • dienesoft
    #218
    mivel én eddig csak az első évadot láttam, ezért az első évadot mondom kedvencemnek :)...nensoká belekezdek a másodikba
  • vLaDDD
    #217
    amúgy kinek melyik a kedvenc évada?
  • dienesoft
    #216
    jóvan nem kell ennyit sírni!
  • vg
    #215
  • dienesoft
    #214
    amugy bocs érte, pontosan nemtom hogy kell csinálni spoliert...még mindig nem dolgoztam fel :)
  • Csacsi
    #213
    Miért olvasol Spoilert? :D
  • vg
    #212
    Hát, mostmár tuti nem nézem meg...
  • dienesoft
    #211
    Sziasztok! Végeztem ma a 24 első évadával...Hát, ezt nem hiszem el...egyszerűen megrázott öcsém!!!!

    Spolier ON
    Meghalt Teri a végén, na ezután kíváncsi leszek a 2.Évadra...
    Spoiler OFF
  • mrzed001
    #210
    Nállunk még a Babylon 5-el, meg tervezem a 24 után a The 4400-at is "véletlen" leadni az asszonynak :)
  • PBence
    #209
    nálnk a prison break-kel volt ugyanez :)
  • vLaDDD
    #208
    kb ugyanez a helyzet volt anyámnál is. Beraktam neki, mondtam hogy két rész nézem meg max erre megnézett naponta négyet :D
  • mrzed001
    #207
    Aha, az asszony is ilyen gyerekes indokokkal jött ... aztán ahogy az lenni szokott beraktam az első részt, aztán már ő követelte, hogy nééézzük méééég :P
  • Csacsi
    #206
    Hmmm....ne haragudj....de ez elég buta indok, hogy ne nézz meg egy sorozatot.Szerintem sokat vesztesz, ha nem nézed meg. hamar meg lehet ám nézni 120 részt, és különben sincs még 120 rész, de már nemsokára.

    Szóval szerintem legalább nézd meg az első évadot....azzal már sokat nyersz :D