5854
  • FLeK0
    #325
    ott van az pedig

    24 (aka. Huszonnégy) - 5x04 24 (aka. Twenty-Four) - 5x04 (HDTV-LOL) 06. 01. 27. Magyar Arthuro_Adam -mx - andrewdr
    24 (aka. Huszonnégy) - 5x04 24 (aka. Twenty-Four) - 5x04 (HDTV-LOL) 06. 01. 20. Angol AgentJoe
  • angelus
    #324
    Honnan szeded? nekem is hiányzik pár rész még az elsőből (mármint szinkronosan)...

    Más: 5. évad 4. részének feliratával a HDTV-lol-os verzióval nem dobna meg valaki sehol se lelem... a Feliratok.hu meg kampó
  • Owned
    #323
    Nah hálisten megtaláltam az 1.évadot is szinkronosan,bár ez gondolom nem baj hisz azt mondják jó a szinkron...csordogál is lefele 140-el(ami nagy szó mert nekem ez a max. sebesség...az adsl ártalma)!
  • Csacsi
    #322
    Szerintem szerezd be vhonnan az első évadot mindenféleképp...nagyon sok dolog szar lesz úgy az első évadban.
  • Blasta
    #321
    Én is sajnos úgy kaparintottam meg, hogy a 2. évaddal kezdtem, így az első évad csattanója egyáltalán nem volt csatt (de azért így is hatásos volt).
  • Blasta
    #320
    Ezt jó tudni, HTX!
    [LUSTA VOLT UTÁNANÉZNI, MIKOR VETÍTIK A ZÁRÓEPIZÓDOKAT] :-)
  • vLaDDD
    #319
    történetben függetlenek egymástól a szériák, de vannak olyan szereplők (pl 2. évadban) akik kulcsszerepet játszottak az elsőben. Főleg a 2. évad elején vannak dolgok amik leleplezik az első évad néhány csattanóját
  • Owned
    #318
    ...sokat hagyok KI akart lenni.
  • Owned
    #317
    Sziasztok!

    Na én is ugy döntöttem hogy elkezdem nézni a sorit mert mindenki agyondícsérte a 2.évaddal kezedem mert az 1.nincs fenn bithu-n máshol meg nem seedelik...így sokat hagyok,tehát nem fogok érteni dolgokat vagy függetlenek egymástól a szériák?

    Más:

    Feliratot honnan szerezzek,mert a feliratok.hu-n csak az 5.évadhoz találtam meg a 4.-hez a 2.-hoz nem....meg most még be is döglött!?!?
  • vLaDDD
    #316
    hát én vegyes véleménnyel vagyok az 5. évadról, de végleges kritikát még nem mondok. (majd holnap a szezonzáró után)
  • Csacsi
    #315
    Holnap hajnalig nem is lessz, szal ne kapkodj :D
  • Blasta
    #314
    De komolyan, azt a részt visszatekertem vagy 2x :-))))

    Én is várom már, ftp-n még nem láttam az endinget, tűkön ülök már. :-)
  • Csacsi
    #313
    Na végre, azthittem már senki nem tart az 5. évadnál. Holnap befejezés...Már nagyon várom, illetve várnám, ugyani selutazom, így hétvégére marad csak :(
  • Blasta
    #312
    Jahhh, az nagyon zsír jelenet volt :-)
  • matazsofi
    #311
    Sziasztok, most járok a 2. évad végénél.

    Ha vaki még nem látta volna...

    SPOILER

    A Kim féle szál eléggé vérszegény, illetve túlzottan hihetetlen, de a vége felé már nem szerepel túl sokat.

    Amikor megmenekül a pumátol és az erdei remete gyerek hazaviszi. Ki az a hülye tyúk(hát természetesen Kim), aki zuhanyzás után ilyen cickókkal egy szál atlétában egy tök ismeretlen fickó mellé leül, aki ráadásul remeteként nem mostanság látott nőt !!!

    SPOILER VÉGE
  • dienesoft
    #310
    elkezdtem a 4.évadot, valahogy más mint a többi...nem azt mondom rossz de furcsább számomra. Nektek is?
  • Csacsi
    #309
    SPOILER S05E22

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem az ügynököt, hanem az elnököt. De azért remélem mindenki tudja mire gondolok :))
  • Csacsi
    #308
    SPOILER S05E22

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Pierce kiosztja az ügynököt, az nagyon ott van
    President Logan : So,what's it gonna be, Aaron?
    President Logan : Are my terms acceptable?
    Pierce : There is nothing that you have said or done, that is acceptable to me in the least.
    Pierce : You're a traitor to this country and a disgrace to your office.
    Pierce : And it's my duty to see that you're brought to justice, for what you've done.
    Pierce : Is there anything else, CHARLES ?
  • Csacsi
    #307
    Szezonzáró előzetes után spoliler nélkül.

    Nagyon durva utolsó 2 részt kapunk.
  • Csacsi
    #306
    SPOILER 5X23

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aaron meginbt visszatért. Remélem az 5. évadban már a CTU-nál fog dolgozni. Egyébként elég langyos rész volt, inkább olyan előkészítő a végéhez......de azért sikerült úgy befejezniük, hogy kellő izgalommal várja az ember az 5. nap utolsó két óráját.
  • Blasta
    #305
    Számítottam valamire, de nem erre. :-)
    Remélem nem ül itt le, most már halál királyos .-D
  • Gabe18
    #304
    Ez mondjuk szerintem is várható volt,de leülésről azért szó sincs.Az elnöki vonal nagyon király most szerintem,nagyon várom már hogy is zárul ez az egész.
  • LSG
    #303
    Ez speciel egy teljesen kiszámítható dolog volt, szerintem. Éppen itt kezd el leülni a sorozat.
  • Blasta
    #302
    Naaaaaaaaaaaaaaaaaa erről van szó kérem alássan!!! :-))))
    Ez a 21-es epizód volt az ÜBER részemről, bárcsak hamarabb is elkezdték volna ezt a tempót és cselekményszövést amit ebben a részben nyomattak! :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár a kényszerleszállás kicsit lehetett volna látványosabb, kis CGI-vel és rombolással fűszerezett, de gondolom a költségcsökkentés áldozatául esett az a rész is, segond. Viszont a végén, Logan öngyilkosságra felkészülése nagyon bejött. 3 dolgot tudtam elképzelni, ebből kettő az volt, hogy XY megakadályozza az öngyilokot, a harmadik pedig, hogy sikerül neki megtenni, és a negyedik opcióra totál nem számítottam, hogy az a patkány beavatkozik a végén. Ezért nem jöttek be eddig annyira ezek a részek, mert nem történtek számomra ilyen kiszámíthatatlan események :-))) KURVAJÓ KURVAJÓ
  • Blasta
    #301
    De Ő az. ;)

    (basszus, túl gyorsan néztem a részeket, még csak 21-ig van meg ami most következne :-D Mostmár veri izgi a cucc :-DDDDD)
  • Szolnokboy
    #300
    Paul McCrane az nem a vészhelyzetes doki ? Akire rápottyant a helikopter...
  • Blasta
    #299
    Mármint akik játszottak -többek között- a robo 1-ben is
  • Blasta
    #298
    Tiszta zsír, az 5. szezonban két szereplő is játszik a Robocop 1-ből :-)
    (Peter Weller, Paul McCrane)
  • Bucser
    #297
    Spoileredre néhány válasz:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a CIA épületében sincs minden lépésnál Gázmaszk sőt az FBI és NSA épületében sem. A gázmaszknak a fegyvertárban a helye ugyanis az aktív szén komponensek sem gyerekjátékok ráadásul általában nem számítanak az épület megtámadására mivel ott a támadó felszerelést raktározzák ezért kellően védve van. Számomra a minden sarkon gázmaszk lenne hiteltelen. MÁsik dolog. nem tudom próbáltál már belélegezni Széndioxidot?? Ha igen akkor tudhatnád, hogy sokkal komolyabb gondot okoz mint a levegőhiány ugyanis teljesen elbódítja az agyat a szervezetbe visszajutó CO2 és kikapcsolja a légzési reflexeket is. mellesleg a műanyag zacskó nem biztosít semmit ugyanis ezen újfajta zacskók légátáeresztők a termék kellő lélegzése érdekében:) A kómára nem tudok mit mondani azért ha valaki elveszti az eszméletét vagy éppen nem reagál az még nem kóma. A kóma az az agy vegetatív funkcióinak továbbműködése mellett fellépő kognitív funkciók hiánya. Valamint ébredéskor az agynak ha adnak egy löketet olyan mint a motor utanna foro magatól...
  • dienesoft
    #296
    én eddig csak 2 és fél szezont néztem meg, de eddig a legjobban a 3.évad tetszett. A legnagyobb meglepik eddig nekem csak a 3.évadba fordultak elő. Brutálisan jó!
  • Blasta
    #295
    Nézd, nagy rajongója vagyok a sorozatnak, eddig mind a 4 szezont láttam, imádtam, de ez az 5. számomra egyértelműen a leggyengébb, a már említett dolgok miatt.
    Az eddigi részekben nem voltak ilyen ordító hibák, és számomra izgalmasabb, drámaibb volt (de mint mondtam, most a 13. résznél kezd tetszeni, de eddig elég átlagos volt).
    Pontosan azért tetszettek az előző szezonok, mert a legtöbb helyzetet LOGIKUSAN oldották meg, többnyire úgy, hogy nem merültek fel bennem ilyen kérdések, plusz agyon izgultam magam rajtuk...
  • Szolnokboy
    #294
    szerintem ez nem a te sorozatod...ne nézzd
  • Blasta
    #293
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Okés, a 12-13 epizód így egyben tényleg komoly volt, DE! Gázmaszkok a fegyvertárban? Kissé hihetetlen számomra, hogy a CTU-ban nincsenek gázmaszkok minden sarkon. Vagy legalább olyan közel, hogy el lehessen értük szaladni egy levegővel. Nem beszélve arról, hogy elég csak egy zacskót találni valahol, a szádhoz tenni erősen és a kilélegzett széndioxidot újra be lehet lélegezni, ezzel lehet nyerni kis időt. Számomra ez hiteltelen volt. Továbbá a végén Henderson HIRTELEN FELÉLEDÉSE A KÓMÁBÓL már sok. Mivan, a csávó tettetni tudja a kómát? Telenyomják egy rakat!!! droggal, majd utána nekiesik Tony-nak és felpattan? UGYAMMMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez sux. Minden esetre a 13. rész vége kemény volt, ez igaz, de ez a sok marhaság engem ZAVAR!!!
  • vLaDDD
    #292
    harmadik évadot én is most nézem újra, persze muterom társaságában mert ő még nem látta ezt a season-t :)
  • dienesoft
    #291
    nyah, hát meg is lett a 3., 4.évad. Az első részt már meg is néztem a 3.évadnak.
    Hát én már az első részen szétizgultam az agyam, de ez még semmi gondolom...
  • dienesoft
    #290
    Tudod, én is szeretem a tojásos lecsót!
  • Geeryy
    #289
    en meg tojassal eszem a lecsot.
    ez kb ugyanannyi embert erdekel de koszonjuk h megosztottad velunk.
  • dienesoft
    #288
    ma este 6-kor lesz meg a 3.évad és a 4.is egyben! Yeah!:D
  • mrzed001
    #287
    Spoiler: 5. széria vége
    [spoiler]
    Jó kis rész volt, már majdnem megoldódott minden, aztán az utolsó percben ....
    Hát igen, sejteni lehetett, hogy az a Miles ipse nem megbízható, de hogy így hátba támadja a saját főnökét ...tuti törölte a felvételt
  • Blasta
    #286
    e12:
    Na ennél a résznél éreztem először, hogy kezdik megközelíteni az eddigi szezonok színvonalát és fílingjét.
    De továbbra is nekem a leggyengébb szezon az 5-ös, így a felénél járva.