5854
  • polesz
    #1
    aludd
  • Dynamic
    #2
    Ez mi?
  • polesz
    #3
    Véget ért a királyi tévén valaha vetítet legjobb sorozat. (a Dallas után természetesen).De nem kell aggódni , mert Jack-et nem agyták sokáig békésen horgászni :), a Fox-on már megy a 2. széria szintén hatalmas sikerrel!!!
  • Cat #4
    LEGJOBB SOROZATOK EGYIKE!!!! IGEEEEEEEEEEEEENN
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    mi ez a Jack ??
  • polesz
    #7
    Nemisigaz!!!
  • Kilgore
    #8
    haaaat, tipikus sorozat recept ez is, csak max van benne 1-2 mar eleve hires szinesz...
    Lasd az 1-2. resz erdekfeszito volt, az utolso nehany resz meg izgalmas...
    Viszont a kozte levo 18-20 resz az idegesitoen nyakatekert, bugyuta fordulatokkal tarkitott melyekbol (szinte sorozat recept) ha ki is hagysz 1-2-t sem veszitesz semmit....
    A Nep Opiuma :) Nesztek ember(z) sorozat, oszt bambuljatok...
    A vegen meg kerdezzetek magatokat, mire basztatok el 24 orat ujfent az eletetekbol.....
    Igen en is megneztem :) regota egy sorozat amit megneztem.....barcsak ne tettem volna :)
    A sorozatnezoket nem nem szolom meg, de azt mondom nezzen az sok-sok sorozatot akinek nincs jobb dolga ! (Azert 60-70 eves kor alatt van meg ertelmesebb elfoglaltsag is az eletben)
  • R9
    #9
    kiadták dvd-n a sorozatot!és ki az egyik főszereplője?elisha cuthbert :D
    töltöm ftp-ről!
  • dikki*yysw
    #10
    Hm nem is tudom. 26 giga az sok idő letöltésre, de lehet neki kéne állnom amíg lehet.
  • R9
    #11
    26 giga? :|
    2 sorozat van az enyémen fennt a 2-es és a 3-as!
    De nincs felirat :( neked van?
  • dikki*yysw
    #12
    Nem foglalkozom ftp-kkel, és igen 26 giga:
    1-es sorozat 8.44 GB
    2-es 9.23
    3-as 8.42
    felirat nincs, filmekhez szoktam szedni, de sorozatot csak eredetiben nézek.
  • dikki*yysw
    #13
    1-es szezon szeptember 17, 2002
    2-es szeptember 9, 2003
    és tudnám, hogy adták ki a 3-ast, amikor a megjelenés december 7, 2004? :)
  • R9
    #14
    és honnét töltöd akkor le?
  • winnie
    #15
    mindenhol fent van a neten és az irc-n.
    suprnova.org
    www.the-realworld.de
    sharetv.net
    tvtorrents.net

    sajnos még 2 teljes hónap, amíg jön a 4. évad...
  • dikki*yysw
    #16
    bittorrentről szedem, komplett 1es 2es és 3as évadot majd. Egyelőre az 1-est kezdtem el, ha nem jó akkor többet nem is fogok.
    "Meglássuk"
  • R9
    #17
    bittorentről mennyivel jön?milyen neted van?
  • dikki*yysw
    #18
    Ritkán töltök egyszerre 1 valamit, most kipróbáltam, így jön 30 körül. 512 adsl. Mire vissza is töltök 26 gigát, inkább az lesz sok, minimum 26 nap :)
  • R9
    #19
    hm,én inkább töltök teljes szávval és fizetek :D
    Napi 25 ft megéri!Izé,bittorenttel lehet zenét is szedni?Ha igen,tudsz adni egy oldalt?
  • winnie
    #20
    suprnova.org - zene is van.

    a bittorrent sebessége attól függ, hogy az adott file-t hányan osztják meg. értelemszerűen, ha 30-cal jön, akkor 2 file-t szedek vagy 3-at. így mindig megvan a 60-64-es sebesség adsl-lel, napi 4 giga minimum lejön.
  • dikki*yysw
    #21
    Én meg töltök teljes sávval, előbb mint a privát ftp-n megjelenik valami, és ezerszer többmindent, változatosabbat, és ingyen.
  • R9
    #22
    na felraktam a bittorentet meg az azureust és kurva jó tényleg :D olyan 30-al szedek a max letöltési sebességem 50 lenne.
    De miért van az hogy néha piros a fej és nem enged tölteni?
  • winnie
    #23
    az azt jelenti, hogy nincs forrás. ha letöltöd a A torrentspy-t, akkor láthatod, hogy jó -e még a torrent, valamint, hogy hányanosztják meg és hányan töltik. ha 30-cal jön, akkor töltsd kettőt, úgy meglesz az 50
  • R9
    #24
    kattintsak rá még1szer?
  • dikki*yysw
    #25
    Dobd bele a torrent filet a program ablakába.
  • dikki*yysw
    #26
    2 órával a torrent megszűnése előtt ért le a 2. sorozat. kicsit későn kezdtem tölteni :) de pont leért, és én 4 nappal az indítás után pont akkor ültem le a gép elé, amikor már csak 1 perc volt hátra a 9.2 gigából. most elégedett vagyok :)

    csak hova tegyem..? ráadásul most került fel a Tru Calling S01 DVD-rip, az is lesz ~8 giga..
  • dikki*yysw
    #27
    Ja tegnap azt hittem a S03 torrentje már megszűnt, de még bőven le fog érni.
    Szal már tényleg nagyon fogy a hely :)
  • dikki*yysw
    #28
    Elkezdődött a S04.
  • winnie
    #29
    :) dehogy kezdődött el. majd jövő hét vasárnap és hétfőn lesz 2*2 óra
  • dikki*yysw
    #30
    Hát én meg a teaserre mondom azt hogy elkezdődött.
    Let's say MEGkezdődött.
  • winnie
    #31
    akkor viszont: IGEN! már csak egy hét, és folytatódik is:)
  • Barpi
    #32
    Hi All! Nincs köztetek egy jótét lélek, aki kiírná nekem a 2, 3, sorozatot?
    Sajna Chello Light-om van, így a letöltés nem jöhet nálam szóba. (5Gb limit)
    Cserébe tudnám adni az 1-es sorozatot szinkronosan, ill. a 4-est feliratosan.
    Mindkettő 2-2 DVD lemezre fér rá.
  • North
    #33
    Lehet, hogy tudok segíteni rajtad. Nekem ugyanis pont csak a 2. és a 3. van meg.
  • Barpi
    #34
    Akkor megdumcsizhatnánk. :)
  • _Vegeta_
    #35
    probaltatok mar real time nezni? ;D
    Most epp azt teszem mar 2x-ra, ugyertem elozoleg a 3.szezont neztem igy. :D
  • _Vegeta_
    #36
    Jah es a legjobb sorozat, talan the next generation vagy a b5 jobb nalla. ;)
  • Csacsi
    #37
    Sziasztok. Tudom kicsit régi a topic, de nagyon kéne az első sorozat 22. része szinkronosan, vagy feliratosn, de sehol nem találom. tud vki segíteni?
  • North
    #38
    Nekem meg van, de csak otthon, így leghamarabb péntek este jutnék hozzá. És ezáltal talán Te is.
  • Rafaelo
    #39
    tetcett amikor sirt a 3x24 végén :D
  • Rafaelo
    #40
    az 1x valamelyikben látszodott a kamerás manus láttátok amikor nina
    beszél telefonon miután lelötte jack :O azt hittem behalok ekkora bakit
  • qper
    #41
    Hali!


    HA szépen megkérek valakit, nem írná ki nekem az eddig leadott 24-eket DVD-re? Ahol néztem torrent odlalon csak a DVD verzió van fent és azt is alig seedeli valaki, pénzem pedig nincs megvenni a boltban. Kurvára meg szeretném nézni a sorozatot, mert mindenki agyondícséri,. de eddig valahogy kimaradt az életemből.

    A nyersanyagot term. kifizetem, illetve esetleg tudok adni még Lost, Csengetett Mylord, Invasion, Prison Break, Supernatural sorozatokat.