5854
  • Fido4life
    #405
    Valaki tudna segíteni hogy hogy lehet beállítani a feliratot, a Media Playerben vagy a DivX-ben, mert nem nagyon szeretek (megnem is nagyon tudok) egyszerre fordítani és figyelni a cselekményt...
  • Lyan Kyj
    #404
  • mukika
    #403
    A nap videója, damn it!
  • Lyan Kyj
    #402
    Biztosan sokan ismeritek, de akik nem, és tudnak angolul (jól!), azok azonnal nézzék meg!

    Guys Watching 24

  • Lyan Kyj
    #401
    Nem, csak nagyon addiktív!!!!
  • Fido4life
    #400
    Hát egyszer biza, megpróbálom majd nézni valamelyiket így :D Amúgy a Prison Break mien, az is Real Time ?
  • Lyan Kyj
    #399
    Bocs, h új kommentbe írom, de nem tom módosítani utólag:

    Azt sajnálom egyedül, h az első évad után hanyagolták az egyképernyőn-sokminden-történik-egyszerre, ill. ugyanaztörténik-sokszemszögből effekteket, csak néha-néha látni ilyet (az eleje kivételével), a legelső részben pl halmozva volt ez az effekt...
  • Lyan Kyj
    #398
    Én az elején csak egyesével akartam megnézni, de mindig olyan durva volt az uccsó 4-5 perc, h nem bírtam megállni, h ne folytassam:P
    Ezért aztán a 7.résztől kezdve úgy csináltam, hogy lement a film (41perc átlagba), a maradék időt egészig meg meghagytam szünetnek. És nagyon élveztem, Prison Break első 13 részét is így néztem meg
  • Fido4life
    #397
    Jaja, én is nem rég fejeztem be az első évadot (újra) és már nem emlékszek melyik részt, úgy folytattam hogy beraktam egykor, és 23-ra már alig bírtam nézni, (akkor az a rész ment, amikor az az öltönyös ürge nagyon jól szinészkedik a limuzinjában, de Jack tűdőn ütése miatt meghal) És amikro vége lett teljesen félálomban kikapcsoltam a dvd-t, és dobtam be a szunyát..
  • Gabe18
    #396
    Nem,mert már a felénél elaludnék,és a végére kipihenten ébrednék...
  • Fido4life
    #395
    Amúgy milyen Real-Time-ba nézni ? Nem fáradt az ember egy kicsit utána ?
  • angelus
    #394
    Én szerintem jöhet akárhány évad nem fogom ezt megunni... de sztem az 4ik évad már gyengébb a régi szereplők nélkül, aztána végére beindul, míg az 5ik évad már ennyire se jó. A vége csavar itt is oké, de azér' mégse az igazi... visszakéne szokni arra kedves írók h megtervezitek a komplett sztorit mint régen... ti. az első 3 évad így készült a 4ik, 5ik pedig a írjuk írjuk, de nem tudjuk hova akarunk kijukadni mintájára, ami szórakoztató, csakhát sántít, és gyengébb is. 7ik évadig viszont még jöhet, onnan meg induljon egy spinoff mondjuk CTU:NY címen új, szereplőkkel... Mindegy csak Chloe-t hanyagoljuk már...
  • angelus
    #393
    Én mai napig szivesen nézem meg az első évad emlékezetes zárását, a második évad bizonyos 15ik részét, a 3ik évad 7ik részének hatalmas fordulatát és olyankor mindig meg kell néznem a 8ik rész elejét, de imádom visszanézni a a 4ik évad végét is, az utolsó 4 jelenet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Bill és Audrey jelenete; Jack, Michelle és Tony jelenete a kocsiban; Palmer és Jack utolsó telefonbeszélgetése, és végül ismét Jack ahogy elindul a naplementébe...)
    mind fergeteges...
  • Fido4life
    #392
    Oksa, ezeket akartam hallani, köszönöm szépen..
  • Gabe18
    #391
    Ha nem láttad még az adott évadot,akkor honnan tudod hogy ismersz minden "spoilert"?Nyugodtan megnézheted,lesz ott még izgalom bőven.
  • Lyan Kyj
    #390
    Sztem érdemes!
  • Fido4life
    #389
    Szerintetek érdemes megnzéni úgy a többi évadot hogy tudok szinte minden Spoilert ? Megszereztem a 2. évadot 2 dvd-n, de nem jácca le a DVD, mert DIVX-es :S
  • Fido4life
    #388
    Normális leeht hogy nem vagyok, de megérdemelni nem érdemeltem meg... És plííz ne kötököszködj..
  • Csacsi
    #387
    Te miről beszélsz? A hivatalos oldalon persze, hogy fent vannak az aktuális részek. Te úristen. te sem vagy normális. Az 5. szériának több mint egy hete vége.....mégis mit vártál, hogy nem írnak róla seholsem?

    Jó kész vagy...bár meg is érdemled :DDD

    LOL
  • Fido4life
    #386
    Na jóvan, már megse nézem a többi részt.. Mért nem írták ki nagy betűvel hogy SPOILER.. :((((
  • Fido4life
    #385
    Emberek, ne kövessétek a példámat !!!! Ha még nem láttátok az összes eddigi epizódot, kerüljétek el jó nagy ívben a sorozat hivatalos honlapját, mert kurva nagy spoiler veszély van arra fele ! Sorban meghökkenve látom a Deceased-es embereket !
  • Fido4life
    #384
    Ja szerintem is, amikor az m1-en néztem nagyon jó volt, de nekem feliratosan is teccet, attól függetlenül hogy egy csomó szót le se fordítottak a Vision Textesek..
  • vLaDDD
    #383
    sztem is az eredeti hangot nem lehet überelni, mondjuk az 1. évad magyar szinkronja tényleg jól sikerűlt.
  • Fido4life
    #382
    Ööööö..nem biztos ! Azért kérdeztem tőlük !
  • Fido4life
    #381
    Nekem úgy van meg... Szinkron nélkül, felirattal..
  • Lyan Kyj
    #380
    Kösz szépen, most én is kicsesztem magammal!GRRR
  • Gabe18
    #379
    Szvsz teljessen mindegy milyen szinkron lesz,az eredetit meg sem közelitheti.Az első évad nekem is szinkronal van sajnos,hát be kéne szerezni angol+feliratal...
  • Fido4life
    #378
    Sziasztok ! Kicsesztem magammal, és elolvastam hogy Palmert tényleg kicsinálják ? Nemár ! Hova a meglepődés ereje ezek után !? :((((
  • HolyZoly
    #377
    Nem nézem, az Coolos gyártmány?
  • mrzed001
    #376
    Végtelen határok szinkronjára pölö eddig nem nagyon van panasz
  • HolyZoly
    #375
    OK, lesz több évad is, de vajon a Cool TV megengedheti magának ugyanazokat a szinkronszínészeket?
    /off Emlékezzünk csak a Viasat Voyager utolsó évadjára... :)
  • dienesoft
    #374
    meg nehogymá egy 20:00 körüli időpontar betegyék, ááá!
  • Gabe18
    #373
    Fantasztikus.Ekkora ökröket mint ott vannak.Majd megnézik a statisztikákat,aztán a gyenge nézettségből kiindulva megállapitják milyen ócska egy sorozat ez,és részükről le lesz tudva az egész.
    Persze valahol érthető,mert ha korábba raknák,akkor esetleg elszivná az RTLKlub fantasztikus műsorai elől a nézőket,ezt meg ugye nem engedhetjük,hiszen a Barátok Közt hatszánnegyvennyolcmilliomodik részét nehogy már kevesebben nézzék.
  • dienesoft
    #372
    azta, hát ezt senki nem fogja nézni!
  • mukika
    #371
    24: Nem csak egy évad lesz a Cool-on? - Június 19-től hétfőn és kedden 23:15-kor lesz látható a sorozat, az egyes epizódok ismétlése másnap 22:15-kor kerül adásba.
  • Gabe18
    #370
    Egy érdekes cikk 24-ről,leginkább az első évadot feltárva,ugyhogy talán mindenki elolvashatja: katt...
  • dienesoft
    #369
    Én meg anyámékat! :))
  • vLaDDD
    #368
    zsír király! bár mondjuk már kétszer láttam az 1. évadot, de mindegy :) majd ráveszem haverjaimat hogy nézzék
  • dienesoft
    #367
    éljen, éljen, éljen! Én elkezdem előről nézni! :D
  • mrzed001
    #366
    Mifene, na ez most meglepett. Inkább vártam volna az AXN-től, hogy leadja, mint a Cool-tól. Mindenesetre pozitív, ha nem 23:00-ás kezdésűre teszik