5854
  • dienesoft
    #565
    hát, nekem pont a 4 nem tetszett, igazából nem is tudom, miért. De most a kedvenceim sorrendben: 1. ötödik évad (még nem végeztem) 2.harmadik évad 3.második évad 4. első évad 5.ötödik évad
  • seriesfanatic
    #564
    Ohh my God!!! MOst jutottam el a 4. évad első részéig, hát eddig ez tetszik a legjobban az első részek közül. Szerintem nagyon eltalálták ezt story-t. Remélem hasonló lesz a folytatás is...
  • Munch
    #563
    Bizony! :D
  • sorti
    #562
    "5.évad 16rész: "
    És én ezt már a 4. évad közepén mondtam...
  • dienesoft
    #561


    5.évad 16rész:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MI VAN? MIVAN AZ ELNÖKKEL? AZ ELNÖK A FŐKÖCSÖG????HÁ ÖSSZESZAROM MAGAM!!
  • Alien
    #560
    "nem is merem nézni a 24-ről szóló oldalakat a neten, mert véletlenül még spoilerbe ütközöm,"

    Pont ugyanígy voltam / vagyok vele én is :D
  • Alien
    #559
    Én is így vagyok vele :)) Nagyon izgi szinte az összes rész :) Nem lehet megunni / abbahagyni. Prison Break első évada nekem is megvan, de én még nem láttam belőle egy részt sem, és addig nem is nézem meg amig a 24-el nem végeztem :)
  • Alien
    #558
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Basszus az nem semmi rész volt, ahogy a Ryan-t lelőtte a Jack. Azért azt én sem gondoltam volna, hogy megtörténik. És mégis.... :(
  • Alien
    #557
    Pár hete kezdtem el nézni a 24-et, előtte nem láttam belőle egy részt sem, de rengeteg helyen olvastam róla, hogy mennyire jó, gondoltam, hogy na akkor megnézem, hogy tényleg az-e :) És nem csalódam :)) Egyszerüen nem lehet megunni és olyan fordulatok vannak, hogy leesik az állam :) Most tartok a negyedik évadnál, a 18-ik részt nézem meg szerintem mindjárt :D Tényleg függőséget okoz, egyik ha nem a legjobb sorozat amit eddig láttam.
  • mrzed001
    #556
    [spoiler]
    Palmer volt eddig az egyetlen feka Morgan Freemenen kívül aki el tudta hitetni velem, hogy ő tényleg az usa elnöke ... csak sajna átment más sorozathoz, úgyhogy ki kellett írni innen
  • angelus
    #555
    Még mindig Spoiler.

    Már bocs, de Palmer karakterében lett volna potenciál, ha mondjuk ebben az évadban nyiltan konfrontálódik Logan-nel, amiatt amit tud. Persze ország érdeke, blabla, először vele beszél, majd megfenyegeti h média, csatároznak a tvben satöbbi, közbe kap kis segítséget Jack infoi alapján. Majd egy ponton mondjuk fel ajánlják neki, h közelegnek a választások, választassa újra magát, csak így állíthatja le Logan-t. (ugye ha kiszámoljuk fél év múlva előválasztás, egy év múlva választás.)
    Habozik, hisz pont emiatt adta fel, De jön a fia, bátyja, segíti rábeszélni, esetleg valamelyik meghal, mert Logan így akarja félreállítani. Na ezt 5 perc alatt hoztam össze.
  • angelus
    #554
    Nekem az össze hozzászólásom az, dehát minek jön ide az, aki a még nem látta?
  • Hoz_Hun
    #553
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha az idióta lányát életben tudják hagyni azáltal, hogy elköltözött a többieket is hagyhatták volna a kis kertvárosi házukban tovább tengetni életüket. Miért kellet Michellet és Tonit visszarobbantani az 5. szezonba hogy így végezzék. Főleg Toni... legalább halt volna meg az asszonykájával együtt, de nem neki még szenvedni kellet és a csendes számlálást sem kapta meg...
  • angelus
    #552
    Szvsz, aki karakterében még van valami:
    - Chase és Kim. Persze naiv álom.
    - Wayne Palmer. A politikai szál simán lehetne.

    Akiében nincs:
    - Bill Buchanan
    - Audrey Raines
    - Chloe O'Brian
    - Curtis Manning

    Ráadásul mind 110%ik Jack mellett áll. H fogok meglepődni, ha tudom h ugyis az az egy új szereplő lesz a gonosz.
    Persze Gael-lal már egyszer bemutatták, h kell simán kikerülni ezt a csapdát.
  • Hoz_Hun
    #551
    Jaja szólni kell a moderátoroknak hogy az enyémet (#542) is meg a #548 is tegyék Spoilerba.
  • angelus
    #550
    AZ ENYÉM IS VÉGIG SPOILER!!!!
  • Munch
    #549
    Spoilerrel egyet értek, de ha belegondolunk, már nem nagyon tudom hogy ezeknek a szereplőknek milyen szerepük lehetne a későbbiekben. Valahogy ki kellett írni. Már előzőekben sem nagyon szerepelt túlzottan egyik sem, max pár rész erejéig.
  • angelus
    #548
    Nekem se tetszett. nagyon kijött a végére h egyáltalán nem volt megtervezve az évad. Az írók nyilatkozták h mennyivel egyszerűbb és érdekesebb így írni h nem tudják hova lyukadnak ki. El is hiszem h nem egyszerű úgy forgatókönyveket készíteni (régen egy részhez 3at írtak megtévesztésként) h izgalmas legyen de mégis tartson folyamatosan valamerre. Ez már a 4ik lvadban is zavaró volt, mert azt a király befejezést nem kaptuk volna meg ha nem ráncigálják elő a kínaiakat. Aztán az 5ik évad is miről szólt... Egyszer Henderson, egyszer terroristák, épp ki jutott az írók eszébe, az elején a reptéri incidens csupán álca volt h átadjanak valami mütyürt egy beépített biztonsági ügynöktől az egyik terrorista társuknak, mert amugy Jack túl könnyen kiszurná. Aztán a kalap legmélyéről előrángatják főgonosznak az elnököt, mit gondolhattak? Nahát erre senkisem számít! Kábé ugy éreztem magam, mint amikor az első évad nem kapott cancelt, és az évad második felére kitalálták, h Nina a beépített ember. Na ez is olyan légből kapott volt. Hol van már az h kiderül 7 rész etetés után h Jack Salazaréknak "dolgozik"? Hol van már egy olyan érzelmes rész mint amilyen az Atombomba felrobbantása volt. Nem azért de annak idején még Chappelle, Nina, Sherry, George is jobb halált kapott, mint most Tony, Michelle, vagy Palmer. Jó aláírom Palmer halála meglepő volt. Kitaláltak egy új főnököt, aki király volt, persze h meghal. Egyetlen eltalált jelenet az Edgar halála volt. Én ott azt hittem beindul a dolog. A vége csavar meg nem is igazán csavar, meg nem itt szokás csavarogni az utolsó részben, kérem szépen. Az utolsó rész mindig megoldás volt. Persze ilyen szerkesztés mód mellett, csak így lehetett elérni h véget érjen a 24 óra. Talán azt kellene csinálni mint régen, kijelölni egy fő plot-ot az évadra, ami megadja az irányvolnalat. Régen ugy hívták a 2. évadot a rajongók, h az atombombás, a 3. évadot meg a vírusos-nak. Az első nem hívták így, de már az első résztől kezdve Palmer elleni merényletről szól. Emlékeztek még a főcímre? Most mi lenne benne. "Már a sokadik szerettemet vesztettem el, munkatársakat, barátokat. Félre volnultam, h senkinek ne ártsak. De most rám kenték barátaimét, Michelle-ét, Tony-ét és Palmerét. Nem tudom, h Henderson, a terroristák, vagy elnök volt-e. De mindet kicsinálom. Jack Bauer, 3-szorra de megint csak egy napra visszavett szövetségi ügynök vagyok. És ez lesz életem leghosszabb napja, mivel a többi előtt aludtam picit."
  • Hoz_Hun
    #547
    A 3. évaddal felemásak voltak az érzéseim. Történetileg az a legjobb szerintem, de van pár "durva" dolog benne.
    Az 5. viszont szerintem túlzásba vitték a dolgot... (Masszív SPOILER)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Palmer keresztül lövését is nehezen viseltem, mert egyik kedvencem volt, aztán felrobbantják Michelle akit szintén nagyon szerettem. Ezen még valahogy túl tettem magam, de aztán a tizenxedik részben már sok volt a sokk.
  • Lyan Kyj
    #546
    Én hasonlóan voltam a 3.évaddal: nagyon sokak számára az a legkirályabb, nekem az tetszik a legkevésbé az 5 közül. (persze így is nagyon király évad!!!!)
  • Csacsi
    #545
    Engem nem zavar...én már láttam mminden részt, csak sokan itt még az első évadnál tartanak. A véleményed meg tiszteletben tartom...nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.
  • Hoz_Hun
    #544
    Bocs...
  • Csacsi
    #543
    Azért Spoilerezhtenél....annak ellenére, hogy nem értek veled egyet.
  • Hoz_Hun
    #542
    Biztos ilyen dráma beállítottságú lehetsz. Nekem ez nem jön be. Sose szerettem, ha a kedvelt figuráimat kinyírják, ez nekem nem okoz sem örömet, sem izgalmat (pont elennkezőleg). Itt meg tulajdon képpen két szereplő kivételével az összes szörnyűbbnél szörnyűbb halált hal. Maga a cselekmény is bőven az eddigiek alatt mard (nem számítva az elsőt, mert történetileg az a legvékonyabb).
  • dienesoft
    #541
    Elcseszték? A legállatabb az összes évad közül!!
  • Hoz_Hun
    #540
    Az 5. szezont jó elcseszték!!! Le is beszéltem róla édesanyám, de a feleségemnek is megmondom, hogy csak a 4. nézze!
  • dienesoft
    #539
    Őőő...bocsánat, hülyeséget írtam, a 2.évadba szerepel tényleg...de aki nem látta a 2.évad végét,akkor az ne olvassa el :)
  • Lyan Kyj
    #538
    évadIG-ot írt
  • NeoMaN
    #537
    Mason nem is játszik a 3. évadban. :9
    vagy keverek valamit?
  • dienesoft
    #536
    Tényleg nem volt egy happy-end, az biztos. Attól függetlenül a további évadok csak jobbak lesznek, (mondjuk nekem a 4. annyira naon nem tetszett, de az is jó volt azért)főleg a 3. valami eszméletlen pörgős...és tényleg sikerült az alkotóknak megcsinálni azt, hogy érjék azt el az emberek, hogy egyes szereplőkhöz máshogy viszonyulsz mondjuk ,mert megsajnálsz, megszeretsz. Tehát a készítők úgy vetítik rád, ahogy azt akarják és ez a legszebb az egészbe. Ha kell, rosszat mutatnak az egyes szereplőkről (MINISPOILER!AKI NEM LÁTTA A 3.ÉVADIG, NE OLVASSA EL!!!-> mondjuk pl: George Mason-t, őt végig rossznak vetíti, a 3.évadba meg úgymegsajnálod...VÉGE A SPOILERNEK) Szal ez az, amit én tudok tisztelni az alkotók részéről.Persze, midnen mást is, de ezt sztem elég kevésfilm/sorozat tudja így levetíteni...
  • SASboy
    #535
    szerintem hibátlan a vége. nem kell mindig happyend
  • Munch
    #534
    Jaja... nem is rossz csaj ráadásul.
    Lesz még következőkben nina majd...
  • Bandee1987
    #533
    üdv! most végeztem az első évaddal...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor megláttam, hogy Nina a 23. rész végén felhivta Dragenéket, azt hittem, hogy az államat többet nem találom meg...mert bizony a padlóig leesett...hihetetlen....és ilyen szomorú véget hogy lehet kitalálni, a büdös kurvaélet :(((((((
  • Lyan Kyj
    #532
    SPOILER!
    Hát igen, addig a részig elég unszimpatikus fickó volt, a 3x18 végére pedig őszintén sajnáltam szegényt
  • viperboy
    #531
    Aki a harmadik évadot nézi annak figyelmébe ajánlanám a 18. részt ennél azt mondtam h. ezt úgy sem csinálják meg. MEGCSINÁLTÁK. EZ NAGYON DURVA VOLT.
    Mikor vége lett csak ültem és néztem magam elé jó sokáig.
    Meg a 3x24 rész se volt semmi ott ugyanazt eljátszották mint a 18. - nál és hát az utolsó momentuma amivel befejezték, mikor Jack beszáll a kocsiba és ......hm,
    de nem akarok spoilerkedni.
    A 4. és 5. évadban pedig minden egyes rész végén vagy a közepén de már néha az elején is a megőrülés határán voltam, és mióta befejeztem az 5. évadot ez egyre fokozódik.
    Ja még annyit h. sztem az egyes évadok mindig jobbak az előzőnél.:-D
    ui: EMBEREK VIGYÁZAT NAGYON HAMAR FÜGGŐSÉGET OKOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ReVisor
    #530
    Sziasztok, lehet, hogy nálam van a hiba de az 5. sorozat 19. epizódja sérült, korrupt (24 S05E19 HDTV XviD-LOL 1am-2am Season 5 Episode 19). Több verzióban próbáltam már megszerezni, de nem sikerült még lejátszani. (Mindegyik a 350 megás xvid, egyebet, még nem sikerült szereznem...)
    A G-spot szerint non-valid AVI files mindegyik... :(
    Nem tud valaki egy működőképes 19. epizódhoz hozzásegíteni?
    Nagyon megköszönném! Vagy, ha valaki megoldást tud, az is jó lehet. De! Kodek gond szinte kizárva, mert azt a G-spot jelezné....Szal minden segítséget köszönök, akár egy linket is...
    mélcímem: [email protected]
  • akyyy
    #529
    az tuti h amint véget ér a coolon, elkezdem nézni feliratosan, mert vanitthon elég so rész ( assezm az összes:D)

    ennél asorozatnéál nem lehet hónapokat várni, legalébb is most nekemnem, igy is elég az az egy hét...

    meg még jó hogy egymás után 2 nap alatt adnak:D
  • Lyan Kyj
    #528
    egyenlőre csak az első van szinkronizálva..egyenlőre..

    Kíváncsi vok, mekkora a cool-on a nézettség
  • akyyy
    #527
    hát szinte már most is így vagyok, csak az abaj h nem merem a topikot elolvasni, mert egész nagy a spoiler veszély....

    majd kiderül hogy az első évad után adja e tovább a cool... amugy szinkronosan csak az első évad van, ugye?:S
    vagy van több is?
  • Bandee1987
    #526
    okés :)