5854
  • Fido4life
    #605
    AMúgy nincs köztetek egy jótét lélek, aki kiírná nekem a 3, 4, 5, sorozatot?
    Sajna T-Online, kezdőcsomag-om van, így a letöltés nem nagyon jöhet szóbajöhet nálam szóba, max a nagy számlák..(3gb max) Ráadásul ha nem bírok magammal és letöltök egy részt, akkor azzal megint csak kínzom magam..
    Ezért kérdezem, hogy valamennyi pénz ellenében, kitudná valamelyikőtők kitudná írni nekem ezeket az évadokat ? Előre is kösz..
  • dienesoft
    #604
    nehezen lehet vele leállni, aztmondom, naon nehezen! :)
  • Fido4life
    #603
    Tapasztalni fogod, az első egy-két rész után, hogy nem fogsz tudni fel állni előle...:D
  • VinylToy #602
    Most állok neki az első évadnak, mik a tanácsok? Milyen sűrűn nézem a részeket...stb.
  • dienesoft
    #601
    Nah, végeztem az ötödik évaddal!! Édes istenem, áá! Úristen..ez még az elejével is felér...ilyet...hát ezt nemtom feldolgozni, kellenek rá napok, hogy sikerüljön...
  • sorti
    #600
    És akkor még csak most jön a java!
    Egyébként nekem a 4. tetszett a legjobban! Mozgalmas és tényleg terrorista-elhárításról szól.
  • Alien
    #599
    S05E13


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na neeee, ezt nem hiszem el, Tony is meghalt??? :(((((((
  • Alien
    #598
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Basszus baromi jó a vége.
    Code Six! Everybody out! Go! Go! Huhh szinte a hideg futkosott a hátamon :D Szegény Edgar :(


    Na akkor jöjjön a következő rész :)
  • Alien
    #597
    S05E12

  • Fido4life
    #596
    Amúgy ehez tudtok jelszavat, mert megőrülök ha lejön a második rész (harmadik évad) és nem tudom megnézni..:P
  • Fido4life
    #595
    Akkor értem, bár akkor mértnem 13:00..:D
  • Lyan Kyj
    #594
    azért mondtam, h am=01:00:) a film délután kezdődik^^
  • Fido4life
    #593
    Ahoz képest hogy nálam pm van..:) Mondjuk hajnali 1 órakkor sincs ilyen világos...:)
  • Lyan Kyj
    #592
    :)01.00am a hajnali 1
  • Fido4life
    #591
    Héé amúgy a harmadik évad hány órakkor kezdődik ? Mert az van ki írva hogy 01.00 pm, de totál nappal van....
  • Fido4life
    #590
    Hátha előre írják fel, és nem volt rajta a listán akkor ott a pont, én már nem emlékszek..
  • angelus
    #589
    Ha viszont onnan nézed egy telefon az egész mondjuk előző nap.
    "Helló, XY vagyok csak azért hívom önöket, h a fotózásra másik repülővel jövök, így lehetséges h kések, előre is elnézést..."
  • Fido4life
    #588
    Jaja mondjuk az igaz, hogy megvan nekik a lista hogy kik ültek a gépen, de hogy mégis oda megy "fotózni" az senkinek sem tűnik fel.::D
  • dienesoft
    #587
    Nah, nemsoká kezdem az utolsó 4 részt az ötödik évadba. Háát, kíváncsi leszek, mi lezsm még ezek után...
  • Csacsi
    #586
    www.xpress.hu

    itt megtalálod a 3., 4. évadot.
  • robo88
    #585
    Nem tud vki vmi ftp-t ahonnan le tudnám szedni a 3. 4. és az 5. szezont. Aki tud az légyszi írja meg. Kösz!
  • syscoHUN
    #584
    Ok,de ez akkor is gaz,hogy ez senkinek nem szur szemet.Bar lehet hogy a kesobbi reszekben ez kibukik,de eddig nem.
  • Fido4life
    #583
    Nem él, hanem egy hasonmás van helyette..:)
  • syscoHUN
    #582
    Hali!
    Erdekes,most kezdtem nezni a sorozatot.Fura,hogy a gep amin a fotos volt felrobban,de senkinek nem tunik fol,hogy megis el,azert fura hogy nem tunik fol senkinek.
    Masik:1. evad 8. resz 13.20-kor erdekesen latszodik egy masik operator a kameraban.
  • alkess
    #581
    Hali! tudja valaki honnan tudnám beszerezni az 5. évadot? Sajnos erős elvonási tünetekkel kezelem magam a 4. befejezése óta. Bár ha olyen az évad kezdése, ahogy leírtátok...Michelle-t miért kellett bántani dögök?!
  • Alien
    #580
    Basszus micsoda nyitás
    SE5E01 & SE5E02

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rögtön az első részben meghal Palmer és Michelle :((((( Tony meg súlyosan megsebeseül :( Mi lesz még itt?? Remélem Tony túléli, egyik kedvencem Jack mellett. Azért Palmert és Michelle-t is nagyon sajnálom :( Ők is a legjobb karakterek közé tartoztak. Első sokk az volt amikor Palmert lelőtték, de azt hittem túlélte, akkor jött a következő sokk, hogy felhívják Mike-ot, ő meg közli, hogy meghalt :(( Aztán amikor Michelle felrobban, Tony odarohan hozzá és jön a második robbanás :( Azért elég nagy érvágás Palmer megölése :( Na de kiváncsian várom a további fejleményeket :)
  • 062020
    #579
    Most néztem meg a 4.évad 7. részét:
    Tony visszatért!!!!!!!
  • HolyZoly
    #578
    Jah, 4 évad első részében amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack hívja Audrey-t "Oh my god" és abban a pillanatban elszáll a rakéta az valami über
  • dienesoft
    #577
    Csak PS2-re van a game, én játszottam vele, tök jó! Nagyon sok minigame van benne, a megtöréstől kezdve (Tel mi vat a bomb, náúúúúúúú!! :) ), egészen a sniperezés ig. Szóval ez naon ot van, mint törétnetbe, mint játékélménybe, nekem naon teccik. De persze nem csak Jack-kel lehet menni benne, hanem Chase-el, Tony-val...
  • Fido4life
    #576
  • Alien
    #575
    Na jó eddig bírtam, elkezdtem az ötödik évadot :D
  • Alien
    #574
    PS2-re van azt hiszem, nekem sajna nincs :(
  • Fido4life
    #573
    Én eddig csak PS2-re láttam..
  • Lyan Kyj
    #572
    csak konzolra van, nem?
  • Fido4life
    #571
    Ehh.. Ezért kell megszerezni a játékot.. Állítólag nagyon jó !
  • Alien
    #570
    Azt nem tudom, hogy akkor mit fogok csinálni, hogyha megnéztem az ötödik évadot :) Na meg az milyen rossz lesz, hogyha jön a hatodik évad de csak hetenkénti adagolásban. Gondolni se merek rá :D
  • Alien
    #569
    Nem tudom, hogy mit mondjak.... Komolyan.... Imádom ezt a sorozatot :D Most kezeném már rögtön nézni az ötödik évadot, de azt hiszem várok kicsit, hogy megemésszem a történteket :)) De csak holnapig tudok várni :D
  • Fido4life
    #568
    dejó nektek.. tudjátok milyen szarok az elvonási tünetek ?
  • Alien
    #567
    Na akkor neki állok a negyedik évad utolsó részének :D
  • dienesoft
    #566
    uhh hüllye vok, elnézést, az 5. a negyedik évad, nah, enniy szám és ennyi évad között jó hogy összekeverem :)