5854
  • Szolnokboy
    #285
    s5 e12-13

    SZIGORÚ SPOILER !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te jó Ég ! Ez a két rész olyan szinten brutális dráma volt, hogy azt szavakba nem lehet önteni ! Mind Edgar,Tony és Lynn halálánál a hideg rázott (még mindig), tehát az a jelenet amikor a lezárt szobából figyelik ahogy Edgar bezötyög, szétnéz majd meghal vagy amikor a biztonsági őr aztmondja " I'm okay " velőtrázó, főleg a zenékkel. Eddig a sorozattal egyetlen problémám volt: nem igazán látszott a főszereplők egymáshoz való viszonya, de itt Chloe vagy Jack reakciója eloszlatta ezt is. A 24 történelem 2 legmegrázóbb epizódja, és ez évad a legjobb lesz én már előre látom.
  • mukika
    #284
    elírtam. már csak 2 hét... május 22-én lesz a befejező dupla epizód elvileg.
  • Blasta
    #283
    Jajj, még 3 hét míg vége lesz?
    Akkor kicsit lassítok a további részek nézésén, nem akarok 2-3 hetet várni a végkifejletre. :-)
  • Szolnokboy
    #282
    valszeg az 1 napot belepréselik 2 órába, más lehetőséget nem tudok elképzelni
  • mukika
    #281
    én még ezt a 3 hetet kibírom, és egyben lenyomom majd az 5. évadot! :)
  • dienesoft
    #280
    www.jackbauervschucknorris.com -on szavazzatok Jackre! Aki elfelejtette az szavazzon Jackre, ki ne kapjunk srácok! :D
  • dienesoft
    #279
    Kíváncsi leszek a 24 filmre. Sztorival biztos, hogy nem fogunk csalódni, magának a sorozatnak az a legnagyobb erénye. Szereplők híján biztos nem leszünk, hihetetlen jól játssza Kiefer Suderland Jack Bauer szerepét. Egyedül amibe nem igazán tudom elképzelni: az idő. Mennyi idő lesz a játékidő, illetve a történet ideje? Hogyan fogják megoldani szerintetek ezt?
  • Blasta
    #278
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az oké, de a merénylőknek nem kell mondani semmit, nekik annyi a dolguk, hogy rákenik valakire a merényletet, elterelve magukról a figyelmet. Ezt pedig valaki olyanra kéne kenni, aki kvázi ártalmatlan, nem egy olyan rambóra aki

    1. jó barátja volt Palmernek
    2. mindenki hazafinak tartotta
    3. hivatalosan halott

    Szvsz.


  • Blasta
    #277
    Of korz, hogy tovább nézem, de eddig én az összes többi szezonon jobban izgultam, jobban lekötött. Majd meglássuk.
  • mrzed001
    #276
    Jaja, egyébként mint már említettem eddigi legjobb szérai címére pályázik a nézők szerint az 5. széria
  • Csacsi
    #275
    Szerintem nézd tovább. Majd rájössz dolgokra.
  • Szolnokboy
    #274
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát szvsz azért mert ismerve Jack tetteit és azt amit azokért kapott evidens volna ha Jacknek ez nem lenne teljesen kóser ebben a felállásban. És azt tudják mondani hogy emiatt pipa lett és megölte Palmert.
  • Blasta
    #273
    Hi.
    Én most kezdtem el az 5. évadot, és eddig az első 6 epizód után kicsit csalódott vagyok.
    Sztem közel nem olyan izgalmas, érdekes és pláne HIHETŐ a sztori mint az eddigiek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha levezetjük az események alakulását, eléggé sántít a dolog:
    -megölik Palmert és további 3 CTU ügynököt próbáltak meg eltenni láb alól
    -Palmert azért, mert meghiusította volna az ideggáz lopást, a 3 CTU ügynököt azért, mert ismerik Jack kamu halálát és így nem tudnák rákenni Jackre a Palmer merényletet.

    Itt jött fel bennem az első kérdés, hogy miért pont egy ex-CTU ügynökre akarják ezt kenni??? Miért nem jó bármilyen másik, kéznél levő, "élő" és kézenfekvőbb bűnbak??? Nem kurva mindegy kire kenik? Pláne akkor, ha ehhez nem kell további 3 ügynököt eltenni láb alól. Sztem ez nonszensz.
  • #272
    A 3. évad a legjobb!
    Én imádtam!
  • dienesoft
    #271
    http://www.jackbauervschucknorris.com/ azonnal szavazzatok Jackra, mindenki!!! :D
  • dienesoft
    #270
    Elvonási tünetek jelentkeztek rajtam. Kell a 3.évad, áááhhh. Képzeljétek, itt ülök ,nézem a 2.évadot, erre apum idejön és végignézi velem az uccsó tíz részt. Mondta:
    -Fiam, ha hazajöttem Franciából, nagyon gyorsan szerezd meg a következő évadot!! Függővé tesz...
  • Action
    #269
    oooo de fasz vagyok,teljesen kiment a fejemből hogy igy rákeressek.
    Köszönöm szépen!!!
  • FLeK0
    #268
    feliratok.hu
  • Action
    #267
    Sziasztok!

    Én csak most kezdem majd nézni az első évadot,de feliratot nemnagyon találtam hozzá,mert inkább csak a későbbi részekhez vannak.Lenne valakinek ötlete hogy hol lehetne szert tenni rájuk?
    Elöre is köszi
  • mrzed001
    #266
    Majd meglátod a 3. elején :P
  • dienesoft
    #265
    Végeztem a 2.évaddal. Te jóóó ég, mi történt David Palmerral?
  • Csacsi
    #264
    Spoiler S5 vége
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahhoz legalább 24 órásnak kéne lennie az utolsó részeknek, amit nem bánnék, és akkor a sorozatcímét átírnák 48-ra :)
  • mrzed001
    #263
    Spoiler S5 vége
    [spoiler]
    Vagy az elnök feldobja őket, hogy mentse a saját bőrét (elnöki kegyelmet ír az elnök magának ), és őket üldözi a végén Jack
  • Csacsi
    #262
    Spoiler S5 vége
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát én is eléggé kíváncsi vagyok a végére, bár amilyen elszánt Jack szerintem vmelyik médiának adja oda. Képes erre, hogy megtegye. De tényleg remélem, hogy vmi nagyon jó jót találnak ki a végére. Ja Aaron Pierce nagyon hiányzik, remélem még lesz szerepe. Nagyon szimpatikus az ürge. Meg szerintem Martha is segíteni fog vmilyen módon az elnök megbuktatásában, de van egy olyan érzésem, hogy az elnök "társai", akikkel telefonon szokott beszélni, meg fogják úszni a dolgot.
  • mrzed001
    #261
    Spoiler S5 vége
    [Spoiler]
    Én most arra vagyok kíváncsi, hogy mégis hogy fogja megbuktatni az elnököt?
    A vezérkari főnök ugyebár vele van, megtanulta Palmer elnöksége alatt, hogy Jack Bauernek mindig igaza van, de mégegyszer tuti nem kezdeményez egy elnök leváltatást, mint tette Palmer esetében.
    Az alelnök meg valahogy nem tűnt túl keménykezűnek.
    Egyáltalán kinek adhatja oda a felvételt? CTU-nál Karen egy ideig tudja fedezni, de az elnökkel nem szállhat szembe, szóval csak magas rangú politikusnak
    Szóval már megint nagyon várom a következő részt (ez már majdnem B5 színvonal :)))
  • Csacsi
    #260
    Jaja az utsó kettőt egybe adják, szóval már csak három hét és véga az 5. napnak is.

    SPOILER S05
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem azért a 6. napon előkerülnek a Kínaiak, vagy legalább az 5. nap végén, hogy előrevetítsék a következő szezont :)


  • mrzed001
    #259
    De legalább az utolsó kettőt egyben adják ha jól láttam. Ott kb a falat kaparnám különben 1 hétig :))
    Kiefer Sutherland az utolsó akcióhős :))
  • Csacsi
    #258
    Olyan szar, hogy már csak 4 rész van hátra :((
  • mrzed001
    #257
    Hát igen :)
  • Csacsi
    #256
    Kiegészíteném az előző hozzászólást azzal, hogy szigorún olyan spoiler, akik már látták az összes eddig megjelent részt az 5. évadból.
  • mrzed001
    #255
    [spoiler]
    Azt nagyon sajnáltam, hogy Tony-t és Michelle-t kicsinálták, jó volt végre olyat látni a tévében, hogy egy kapcsolat/házasság akár működhet is!
    Az is nagyon durva volt ahogy Edgart kicsinálták (meg úgy a fél CTU-t).
    De a legdurvább akkor is az volt, hogy be meri mutatni azt amitől az amcsiknak legjobban kellene félniük (éppen ezért még csak mutiba sem igazán mernek ilyet), hogy a rosszfiú az elnök (és a "baráti" érdekcsoportjai), és éppenhogy az ő eltávolításáért megy a küzdelem.
    Nos, ez már majdnem scifi, azt is arra találták ki hogy a cenzúrát megkerülve lehessen kritizálni fantomokat(személyeket/társadalmi csoportokat/jellemeket), akiket az okos néző azért be tud azonosítani, hogy ki is lehet. Itt speciel Logan elnök egyértelműen egy Bush utánzat, majd kiderül mennyit ért meg a sorozatból az átlag(alatti IQ-jú) amerikai nézőközönség :P
  • Csacsi
    #254
    Szerintem nézd tovább az 5. évadot. Hidd el, lesz benne még csavar rendesen. nagyon üt.
  • Szolnokboy
    #253
    Jah elfelejtettem: az eddigi sorrend (az 5. évadot még nem veszem figyelembe):

    1., Day 3
    2., Day 2
    3., Day 1
    4., Day 4

    Szerk: Chloe egy szimpibb lesz :D

  • Szolnokboy
    #252
    5. évad 1-4

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én már most kimerem jelenteni, hogy ez lesz az eddigi legjobb széria. Azt viszont sosem bocsájtom meg az íróknak hogy megölték Palmert, azt meg végképp hogy Michelle-lel is végeztek (aki a kedvenc karakterem volt).Csavar csavar hátán és pörgés. Kb erről szólt az eddigi 4 rész, remélem igy is marad.
    Sean Austin a 24ben ??? WTF ?? Nagyon kellemes meglepetés, ráadásul egy meglehetősen színes karaktert játszik.
  • vLaDDD
    #251
    24 1,2,3 évad: 7500!!! Ft (Xpress, Netpiac stb.)
  • PayaVP
    #250
    Hatalmas SPOILER az előbbire!!!!
  • PayaVP
    #249
    3. évadot végig néztem és még jobb mint a második! A 4ik eleje meglepett kicsit, de Tony visszatérésével felpörgött és már ez is jó nagyon. Egyelőre a sorrendben még
    1. Day 3
    2. Day 2
    3. Day 1 - Day 4

    de ez változhat hisz még a felénél se járok a 4es nek... és még ott a Day 5 is.... huhh
  • dienesoft
    #248
    Nagyon jó as 2.évad, vannak benne nagyon kemény dolgok. Már a 11.dik résszel végeztem...csak sajnos itt a suli ugye...legszívesebben el se mennék itthonról, vennék 5 csomag paprikáscsipszet, 3 liter piát, és itt nézném egész nap, míg éjszaka homlokomat nem éri az ENTER...
  • Szolnokboy
    #247
    4x12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    JEEEAH! Michelle is back!!!!
  • leotheprince
    #246
    http://24.webmedia.hu/?p=save24
    gyertek és támogassátok a 24-t!!!!