5854
  • mukika
    #365
    24 a Cool TV műsorán
  • Phat Smoker
    #364
    M1..gondolom pénz hiányában nem volt több évad
  • Lyan Kyj
    #363
    Megtudná vki mondani Mo.-n melyik csatornán játszották az első évadot? A többire miért nem került sor?
  • bauer15
    #362
    jó kösz
  • Blasta
    #361
    Ha a felirat nem csúszik, akkor tökmind1 milyen verziós. Ha passzol a filmre, akkor írhatod DVD-re.
    Márpedig nekem nem volt felirat elcsúszással gondom
  • bauer15
    #360
    ok kössz
    de szeretném kiírni dvd re.. úgy is fogj vinni normálisan a dvd hogy ne csúszzon a szöveg el??
  • Blasta
    #359
    A LOL feliratok is jók erre a ripre, énis azokkal néztem a XOR verziós ripeket.
  • Blasta
    #358
    Az még kész sincs sztem :-)
  • bauer15
    #357
    És már néztem és ezt a feliratot keresem
    :::: 24.S05E01.HDTV.XviD-XOR

    Valaki tudna adni egy linket

    köszi elöre
  • bauer15
    #356
    ÚÚÚÚÚÚÚristen az soká
  • Gabe18
    #355
    Valószínűleg 2007 januárban fog kezdődni...
  • bauer15
    #354
    Csá én most kezdtem el nézni az 5.évadot kúrva jó

    Mikor fogják majd mutatni a 6.évadot_?
  • dienesoft
    #353
    De, Két dé (aludd=aludjad)
  • vLaDDD
    #352
    nekem pont az első évad tetszett a legjobban és a mai napig nálam az az etalon (akármennyire is jobbak a következő évadok). Aztán sorrendben jön a 2. a 3. az 5. és a 4. évad.
  • dienesoft
    #351
    Nekem a 3.évad tetszett a legjobban, mert az vmi überrutálisan jó volt szinte minden egyes része!
  • Narancs
    #350
    Gyerekek, az alud ki magad a címben az véletlenül nem aludd ki magad?
  • Gabe18
    #349
    Én nem igen tudnék sorrendet rakni az ávadok között.Az első tetszett a legkevésbé (de még az is bőven szuper volt,csak ha már mindenképp akarok valami helyezést).Talán valóban azért mert elégé ilyen kezdeti szakasz volt.
    Az utánna lévő részek viszont nekem szinte egyformán tetszettek.Igaz,nekem pont a 4. jött be talán a legjobban,de ebbe asszem az is belejátszik hogy én a 4. évadot láttam először,igy ez ismertetett meg az egész 24 dologal.
  • angelus
    #348
    Végig néztem az 5 évadot és nem érzem úgy h bármelyik részt is megbántam volna.
    Évadonként kiválogattam a legjobb részeket, aki látta az ugyis tudja miért, aki meg még nem, várhatja, h oda érjen.

    Day 1 - E08, E23, E24
    Day 2 - E03, E15, E24
    Day 3 - E07, E18, E24
    Day 4 - E16, E24
    Day 5 - E12, E13, E24

    Spolier veszély s01-s05

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én ugy érzem a sorozat első évadja amolyan próba volt, tele a gyermekbetegségekkel, amitt az egyedi koncepció adott, aztán kapott egy olyan befejezést ami mindenkit sziven ütött. Jött is a második évad összerakottabban, de az igazán jó részeket az elejére tették és a végére egy nyomozás maradt, ami az előző fényében gyengébbecske volt, de még így is kiváló. A harmadik évad viszont már maga lett a tökély, a lehető legjobb történettel megáldva. Tökéletes volt az elejétől a végéig. Aztán a negyedik évadban szakítani akartak a régi szereplőkkel, az évadok kettéosztottságával (Gaines-Drazen, Atombomba-Ciprus audio, Salazar-Saunders), és az elején elhintett vezérfonallal (Merénylet, Atombomba, Vírus). Sajnos mindhárom hibás lépésnek bizonyult. Amellett látszott hogy már fogynak ki az ötletekből, sok volt az ismétlés, izgalmas volt ugyan, de már láttuk egyszer. Az évad végére csak kellett egy újabb cselekmény szálat behozni (kínaiak). Ennek köszönhetően kaptuk az egyik, talán legjobb részt a sorozat történetében, akár a sorozat lezárása is lehetett volna, ahogy Palmer, Tony és Michelle, búcsút vesz Jacktől. De jött az ötödik évad, ami megint szép, megint jó, csakhát az akció maradt meg, az érzelem és a fordulat valahogy kiveszett (leszámítva azokat a jeleneteket, amik az előbb említett 3 szereplő körül forognak). A végére ugyan megint sikerült egy elég jó lezárást készíteni, kezdek újra karaktereket megkedvelni, (Bill és Audrey, viszont Chloe továbbra se megy) de a cliffhanger már nagyon sorozat szagú, pont az volt jó eddig a sorozatban, hogy a vége le volt az évadoknak zárva. (Tudom, tudom, volt egy bizonyos kézfogás a 2. évad végén, de annak az évadnak meglehetett ezt bocsájtani.) Szval nálam következő a sorrend:

    1. Day 3
    2. Day 2
    3. Day 4 (csakis a csodás befejezés miatt)
    4. Day 1 és Day 5

    Remélem télleg úgy lesz, ahogy 1-2-3 végig vitt egy szereplő gárdát, úgy fog a 4-5-6 is. Bár Audrey-t elméletileg az évad elején nem láthatjuk majd, de lehet h egyáltalán ha a THE NINE c. sorozat sikeres lesz.

  • bauer15
    #347
    csá lesz pc re játék belőle?
  • Boroskóla
    #346
    Nembaj marad a torrent.
  • Blasta
    #345
    Sry, privát ftp, így nem küldöm privátban
  • j0nNyKa
    #344
    guberaljunk egyutt !!!4 az olyan jo dolgog !!!4
  • Boroskóla
    #343
    Hol azaz FTP ?? Jöhet privátba is.
  • Blasta
    #342
    Hihi, azt nem is figyeltem :-)
  • FLeK0
    #341
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pedig mar a telefonhoz is egy kinai hivta :)
  • Blasta
    #340
    NA VÉGEZTEM AZ 5. szezonnal.

    VAZZE, az utolsó rész kemény volt nagyon. Kurvajó volt, igazából az utolsó 4-5 epizód hozta fel sztem igazi HUSZONNYÉGY SZINTRE az 5ös szériát. Addig csak közepesen csordogált a medrében a sztori.
    De a vége nagyon bejött, HUÁÁÁ

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    VAZZE, mikor telefonhoz kérték és mondta Audrey-nek, hogy mindjárt visszajön, kurva biztos lettem benne, hogy ez nem fog megtörténni. :-) DE MIKOR LÁTTAM A KINAIAKAT, és hogy viszok kínába dzsekket, hát akkor kéééész VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-)))))
  • Blasta
    #339
    Na, gondoltam melózom az este, erre felnézek az ftp-re, és mint látok?
    24-s05e23-24
    :-@@@@@@@@@@@@@@

    [IZGUL]
  • angelus
    #338
    Szerintem ugy kellene megcsinálni a filmet h mondjuk lenne 2 és fél óra (tudom kapzsi vagyok) 1/4 óra bevezetés stb, rendes filmes módszerekkel minden. Aztán a negyed óra végén mondjuk bejelenti egy terrorista h ha nem teljesítik ezt meg azt akkor bizony csunya rossz dolgokat fog tenni, valahol valakivel, valamivel ecetera. Innentől megindul a 2 órás valós idő, Jackék rohannának, lövöldöznének, kutatnának, stb. persze valós időben :D... az utolsó 15 percben pedig elvarhatnák a szálakat és lezárhatnák a filmet... Sztem király lenne...
  • Szolnokboy
    #337
    teri sux, nina for president
  • Csacsi
    #336
    Asszem hétvégéig most hagyom abba a topik olvasásáát, még a végén Spoilerbe futok az 5. évad záróepizódjával kapcsolatban.
  • j0nNyKa
    #335
    ugy legyen. :] bennem 1 vilag dolt ossze, de ha mindenki azt mondja, hogy igy lesz ez jo, hat biztos ugy van
  • FLeK0
    #334
    igy lesz kesobb erdekes par dolog.

    szerintem a legtobb fordulat jol ki lett talalva, a mai befejezes is eleg utos lett :)
  • j0nNyKa
    #333
    nem is teri itt a fo gaz, hanem nina :\
  • vLaDDD
    #332
    SPOILER első évad

    Szerintem is jó hogy így ért véget az első szezon. Én láttam az alternatív befejezést (Teri megússza és egymás karjaiba borulnak) ami meglehetősen sziruposra és túl amerikaira sikeredett. Szóval én örültem hogy így fejezték be az első évadot, elvégre ez egy dráma sorozat. (meg Teri-t amúgy is utáltam)
  • Csacsi
    #331
    SPOILER első évad


    Hát nem tudom, nekem tetzsett az első évad végén a csattanó, és leginkáb az tetszett, hogy be merik mutatni amerikát sebezhetőnek. Az összes évadban ez tetszik a laegjobban. Persze a végén mindig a jók győznek, de milyen áron. Szal szerintem egyedülálló amerikában az, hogy meg mernek ölni egy terhes anyát. És a többi évadban, még vannak ennél durvábbak is. Szal nálam ez pont hogy jó pont.De izlések és pofonok.
  • j0nNyKa
    #330
    hat nemtom.. nalam eleve gyengult a sorozat ettol... mind1 kap egy eselyt
  • Blasta
    #329
    nekem nem tűnt fel az 1 évadban a stílis/ritmus váltás, de ez betudható annak, hogy akkoriban szinte egyszerre néztem meg két évadot, lényegében alvás nélkül :-))))

    De sztem is gyengébb volt az első évad a többinél, kivéve az ötödiket, ami viszont eddig számomra a leggyengébb (viszont közel nem ROSSZ, csak kevésbé jó)
  • Cat #328
    igen. Az első szezon nagyon próbaszéria volt, eleve látszik a 13masnál, ahol az ellenfél-váltás van. Elején még csak 13 részre kaptak megrendelést, aztán folytatták, és nagyon nehéz dolguk lehetett az iróknak.

    Eddig 4et láttam, de azt tartom a leggyengébb szezonnak - ennek ellenére muszáj megnézni, mert fontos kapcsolatok alapozodnak meg benne, akikre/amikre később folyamatosan visszautalnak, akár az 5ik szériában is.
  • j0nNyKa
    #327
    Lesznek 1. evad spoilerek, ha vki esetleg nem latta.

    Megneztem az 1. evadot.. profi, profi, de van 1 olyan erzesem, hogy pici tulzas, amit a vegen csinalt a rendezo. Nalam (es azt hiszem sokmindenki masnal is) pl. az Alias is akkor sullyedt a melybe, amikor ekkora nagy csavart tettek a sorozatba. Az, hogy 23 reszen keresztul tortent esemenyekrol kiderul, hogy semmi ertelmuk, es valojaban Nina, aki 23 reszen keresztul az egyik legpozitivabb szereplo, talan a legnegativabb.. hat fene tudja, hogy be tudja-e ezt fogadni a szervezetem. Adok 1 eselyt a 2. evadnak, de ez, illetve Teri halala szerintem tulzas volt. Lehet csak en erzem igy, de en nagyon. Az mar aprosag, hogy teljesen meg voltam elegedve a szinkronnal, remelem jo lesz feliratosan is.

    A nagy 24-esek nyugtassanak meg: Ti is igy ereztetek az 1. szezon vegen ? :]
  • Owned
    #326
    Én BitHumen-ről szedem,másról nem is nagyon szoktam mert a lassu internetem ezt nem tenné lehetővé....(hacsak nem akarnék 10KB-el tölteni)bithu-ról meg jön 140-el bár az arányra figyelni kell,dehát istenem...