5854
  • dienesoft
    #525
    Igen, ott énis elég nagyot anyuciztam! Ja, meg az ötödik évad 1.része...hát nemtom, de valami esznéletlen brutális. Most járok a 9.-résznél, de áhhhh...mostmár hozom az epinefrint, meg a defibrillátor, üssetek ki.Mert nem bírom az iramot :D
  • angelus
    #524
    Egy dolgot tegyél meg. 3x07 után légyszi írd már be a reakciódat. én ott anyáztam a legnagyobbat.
  • Munch
    #523
    Nagyon helyes. Nekem öt évad 2-3 hét volt összesen. Messze még a január :(
  • Bandee1987
    #522
    nem is merem nézni a 24-ről szóló oldalakat a neten, mert véletlenül még spoilerbe ütközöm, no mind1, most megyek aludni, holnap dél körül bekészitem a maradék 7 epizódot az első évadból, jeeeee :)
  • Bandee1987
    #521
    jesszusom :)

    köv 2 hétben elég izgalmas délutánok elé nézek :)
  • NeoMaN
    #520
    Hehe, első évad a felvezetés. A késöbbi évadokhoz képest mese/rajzfilm.
    :)))))))))))))
  • dienesoft
    #519
    hát igen, jó ez a sorozat...A Prison Break sztem nagy gagyiság, 24 forever!
    Első évad? Testvérem , mi lesz még majd a többibe? :)
  • Bandee1987
    #518
    Most tartok az első évad 16. részénél...Úristen bammeg, itt minden epizódnál lerágom a körmömet...ehhez képest a Prison Break - amit eddig nagyra tartottam - sehol sincs...
  • viperboy
    #517
    Hát még a végén!!!!!!!:D
  • Munch
    #516
    Lehet vissza fog még térni valamikor... nem csak ő az egyetlen elvarratlan szál.
  • kozak1
    #515
    Hi
    Nem tudjátokhogy a 4. évadba mi történt behroozzal? Mert az a szál teljesen félbemaradt. Elfogtál marwan emberei és azután vajon mi lett vele?
  • dienesoft
    #514
    Nah, megnéztem a hatodik részig az 5.évadot...édes istenem, az előbbi évadokba ÖSSZESEN nem történt ennyi dolog, mint a 6.részig. A legbrutálisabb évad, amit eddig láttam, nagyon tetszik!!!A kezdéskor egyből anyáztam! :D
  • Munch
    #513
    Később is. :D
  • Phat Smoker
    #512
    szép válogatás!
  • NeoMaN
    #511
    :)
    Az nem kifejezés.
    :P
  • dienesoft
    #510
    Hát igen, atomállat egy sorozat... Én ma kezdem el az 5.Évadot, aztmondják, az első két részbe naon anyázni fogok... :D
  • Munch
    #509
    Hát én ötödik évad végénél járok, idegtépő itt már a történet, azok a szereplők, akiket elveszítünk még spoilerbe sincs pofám beírni. :(
    Hatodik évad meg majd csak januárban. Valószínűleg újra fogom nézni őket. Zsír.
  • Fido4life
    #508
    Hát igen, ilyen ez a sorozat..:D
  • InfectedMann
    #507
    kb. 2-3 hete az első évad 4. részét néztem...
    mostmeg a 3. évad végénél tartok...
    Nagyon állat...
    nekem eddig az összes évad tetszett... bár a 2. aszittem az atombomba megtalálása után leül picit, de feltalálták magukat a rendezők :D ;)
    kiv. vagyok már mit találnak ki a 4. évadra... :) :) : ) és, hogy mi lesz 3. vége :)
  • Hoz_Hun
    #506
    Nekem az tetszett, hogy Xander Berkeley (George Mason) Jackie Chan filmjében az Új csapás-ban játszik. Ő alakítja az őrült Van Cleef serifet... hehehe... nagyon jó.
  • angelus
    #505
    Mivel (sajnos) holt idő van gyüjtögettem néhány érdekességet a 24-ről.

    VIGYÁZAT SPOILER-VESZÉLY. Csak az olvassa el, aki látta mind az 5 évadot.

    - 2001-ben Kiefer Sutherland két FOX-produkcióban is játszott. Az egyik a Fülke című film, míg a másik a 24 című sorozat volt. A dolog érdekessége, hogy mindkettőnek valós idejű cselekménye van, és hogy mindkettő bemutatását el kellett halasztani nemzeti problémák miatt. A 24 a 2001.09.11-kei terrortámadás, míg a Fülke az akkori orrlövész támadások miatt lett elhalasztva.

    - Michael Massee (Ira Gaines) ölte meg egy véletlen baleset folytán a Holló című film forgatásán Brandon Lee-t.

    - Carlos Bernard (Tony Almeida) és Xander Berkeley (George Mason) már a sorozat előtt is játszottak közösen a "The Killing Jar" c. filmben. Hasonló történt Mary Lynn Rajskub-bal (Chloe O'Brian), aki Jean Smarttal (Martha Logan) játszott együtt a "Sweet Home Alabama" c. filmben illetve Reiko Aylesworth-tel (Michelle Dessler) a "Man on the Moon" c. filmben.

    - Jó pár kapcsolat is van a sorozat szereplői közt. Elisha Cuthbert (Kim Bauer) és Dennis Hopper (Victor Drazen) szomszédok, míg Sarah Clarke (Nina Myers) és Xander Berkeley (George Mason) házasok valójában. Emellett Kiefer Sutherland (Jack Bauer) és Reiko Aylesworth (Michelle Dessler) is többször randizott. És hogy Carlos Bernard (Tony Almeida) se maradjon ki, ő egy kórházban született Aylesworth-tel.

    - Carlos Bernard-nak valójában a Bernard a második keresztneve. A teljes neve Carlos Bernard Papierski.

    - Reiko Aylesworth (Michelle Dessler) jelentkezett Nina Myers és Kate Warner szerepére is. Bár egyiket se ő kapta meg, a producereknek annyira tetszett, hogy Paula karakteréből először létrehozták Michelle-t, majd később csak őt tartották meg kettejük közül az évad során. Eredetileg Michelle-lel a 3. évadban akartak végezni, a vírus által, de érdekesebbnek találták, és hosszabb távon kifizetődőbbnek, ha a 4. évadban is tudják szerepeltetni.

    - A 24, a sorozat tematikája szerint, nem igényel nagy ruhatárat a szereplőkhöz. Ennek ellenére Penny Johnson-Jerald (Sherry Palmer) 3 évad alatt összesen 11 ruhát viselt. Az elsőben 6-ot, a másodikben 2-őt, míg a harmadikban 3-at.

    - Hasonlóan Jack Bauer-hez Kiefer Sutherland is élt kokainnal. Saját bevallása szerint 18 éves korában, egy évig használta, de felhagyott vele karrierje miatt.

    - A 24 kedvéért Kiefer Sutherland a 3. évad óta bal karján egy kígyó formájú tetoválást visel.

    - 2005 novemberében készült Bill Gates 50. születésnapjára egy privát videó Kiefer-rel a 24-ről. Tudniillik Bill Gates nagyon nagy 24 rajongó.

    - A 24 6. évadjáért Kiefer Sutherland 40 millió dollárt fog kapni, így ő lesz a legjobban fizetett TV-színész.

    - Kiefer Sutherland 2007-ben csillagot fog kapni a Hollywood-i Walk of Flame-en.

    - Főszereplőként a 6. évadban egyelőre biztosan csak Kiefer Sutherland (Jack Bauer) és Mary Lynn Rajskub (Chloe O'Brian) fog visszatérni. Roger R. Cross-sal (Curtis Manning), James Morrison-nal (Bill Buchanan) és Jean Smart-tal (MArtha Logan) még folynak a tárgyalások. Kim Raver (Audrey Raines) szereplése a "The Nine" c. sorozat sikerétől függ, de ebben az esetben is valószínűleg a sorozat közepétől csatlakozik a stábhoz. És a pletykákkal ellentétben James Badge Dale (Chase Edmunds) biztosan nem szerepel a 6. évadban.
  • Lyan Kyj
    #504
    sztem nézdd tovább, minden kiderül..majd te is elérkezel arra a pontra, mikor rájössz, hogy ennél a sorozatnál nincs értelme kombinálni, mert minden általad vélt jövőbeni történést elvet, és olyannal rukkol elő, amit még álmodban sem gondoltál volna:P
    Én az egész ügynökséget végiggyanusítottam magamban, aztán kiderült, hogy....
  • akyyy
    #503
    amugy a tegnapi részben volt az hogy jack felesége felhívta a zügynökséget hogy menjenek érte mert elrtabolták, a computeres nő vette fel, felírta h hol van, majd mikor az emberrablok mentek érte, a nőt mutaták ahogy összegyűri meg összefirkálja azt a papírt.... most akkro ez azt jelenti hogy ő a besúgó???:( ( ha esetelg vmi előterljes spoiler lenne, akkor kusse:D)
  • Fido4life
    #502
  • Fido4life
    #501
  • NeoMaN
    #500
    Season 6 returns to Monday nights
    January 2007
  • NeoMaN
    #499
    Sztem messze az első évad a leggyengébb...
  • Fido4life
    #498
    Jah, sokan azt mondják hogy a negyedik lett a leggyengébb...
  • angelus
    #497
    Emlékszem mikor én néztem az első részét a 3.ik évadnak... Állandóan az volt benne h mennyire sok ez a 3 év változás. Aztán a rész vége nagyot üt. Addig szinte csak felvezetik ez egészet, de ez a rész kell h a legkirályabb évadot összehozzák. Viszont tartom, h túl sok szereplőt tettek ebbe az évadba el láb alól, vagy sepertek el az útból. Ezért lett gyengébb a 4.ik eleje, és ugyanezt elkövették az 5. elején is... ott is tisztogattak rendesen...
  • Fido4life
    #496
    Én most töltöm a harmadiknak az első epizódját..(nem vetette meg, még)
  • dienesoft
    #495
    Sztem az összes évad állat, talán a negyedik egy kicsit, hogy úgy mondjam, sokkal több dolog leül benne mint az addigi részekbe. Ezért tetszett legjobban a 3., hát az vmi eszméletlen pörgősre sikerült!
  • akyyy
    #494
    én még csak első évad, 7 óránál tartok!
  • angelus
    #493
    Számomra a legjobb évad volt a 3.
  • akyyy
    #492
    hehe, fasza volt a mostani rész:)
  • Lyan Kyj
    #491
    A közepe kicsit leül, de még így is színvonalas, és az uccsó 5 rész sztem kárpótol, én megvetetném, a helyedben!
  • Fido4life
    #490
    Most tényleg jó a Harmadik évad ? Mert megtudom beszélni a muterral, hogy 6 e-ért megveszi sz. napomra, de ma nézzük meg...(tudjátok, az elsőt is sz. napomra kaptam, és ha a harmadikat is sz. napomra kapnám eredetiben, az tök sztííl lenne)
  • Kanál
    #489
    elso szezon tracklist megvan valakinek? bar eleg lenne az elso 3-4 resze
  • Fido4life
    #488
    De 12 %-nál volt, és még 11 óra lett volna a hátralévő idő.. Meg ennek az 5.-nek is az első epizódját is úgy töltöttem le hogy majd késöbb megnézem, de elöbb-útóbb csak elkapott a 24 hiány, és ez lett a vége..(Atomspoiler)
  • Lyan Kyj
    #487
    Szedd le nyugodtan, max később nézed meg....
  • Fido4life
    #486
    Le is állítottam a letöltést :D