5854
  • seriesfanatic
    #485
    Ez érdekes, én is épp itt tartok és valószínűleg én is holnap kezdem el nézni a második évadot, már kezdtem azt hinni hogy csak én vagyok így lemaradva, egyébként meg még a véleményem is hasonló:)
  • PBence
    #484
    ááá,semmiképpen ne nézd meg. mert igy nagyon sok meglepiből és parázásból maradhatsz ki...
  • InfectedMann
    #483
    első évda kilőve !

    eléggé esemény dús volt a vége !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nina, Almeida, Mason 3-as közül gyanakodtam vkire !
    És, hogy pont ez a Nina kurva !
    Meg, hogy Victor Drazen életben van/volt :D :D
    Kiv. leszek erre a német szálra !
    Meg, hogy Terry meghalt !
    áhh ! hnap kezdem a 2. évadot
  • Fido4life
    #482
    Van egy linkem az ötödik évadhoz(nem FTP, NEM TORRENT) Namármost: Szerintetek érdemes letöltenem, és megnéznem, úgy hogy láttam még a harmadik/negyedik évadot, ráadásul már úgyis láttam az ötödik évad első részét ?
  • Lyan Kyj
    #481
    LOL AGAIN


    Egyébként, Terry nekem sem jött be, talán azért, mert alapból nem bírom a rövid hajú nőket:P
    Ryan-es szál tényleg brutkó...
  • j0nNyKa
    #480
    fu hat vegigneztem
    eleg mely nyomokat hagyott, talan a 4. szezon vege - 5. szezon eleje mar TENYLEG tulzas volt... vegulis ezt mondtam minden kemeny reszre (ryannel ami tortent, stb.), de azert.. hat nemtom, nehezen fogadja be a szervezetem ezt a sorozatot :]
    nagy alkotas, nagyon nagy
  • Fido4life
    #479
    Érdekes számomra, hogy eddig mindenkinek unszimpatikus volt Teri, amíg nálam teljesen közömbös, bár azért jobban belelehetett volna élni magadat Jack történetébe, ha tényleg egy igazi "bombázó" vagy csak egy nagyon szép csaj játsza a feleségét.. Példákat azért nem mondok (tudok, de az személyes :P)
  • SASboy
    #478
    http://www.roveonline.com/24/jack_bauer_facts.html
  • asysoft
    #477
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyetértek, az alternatív befejezés elég szörnyű, nem illik a 24-hez. Amúgy sem birtan Terit
  • asysoft
    #476
    Igen. Még 1x köszönöm:)
  • PBence
    #475
    csak az egyik kommentet akartam, de sajna igy sikerült :( már szóltam a mod-oknak...
  • #474
    Ezt minek másoltad ide?
  • PBence
    #473
    sorry :) lol :)
  • PBence
    #472
    Tesóm elkeztde nézni a 24 s01et. Nagyon tetszik neki,gondoltam én is belenézek,felelevenitek néhány részletet! Nem hinném h sok embernek SPOILER lenne, de azért

    [SPOILER] ON ahogy nézem a részeket,nemtok elszabadulni a gondolattol,h mit tett / tesz / és mit fog tenni nina myers... Ja és még egy dolog: az alternativ befejezés nagyon nyálas és romantikus lett,abszulut nem illik a 24 feelinghez! Ez egy kemény akciósorozat,nem vmi dajkamese,vagy brazil szappanopera:)
  • InfectedMann
    #471
    vagyis 400Ft/SMS
  • InfectedMann
    #470
    kreditweb.hu -n fentvann az összes évad !!!
    igaz fizetős FTP !!!
    360/Ft 1 SMS amiért 100 kreditet kapsz, az bőven elég, hogy letöltse az ember az összes évadot ! talán még sok is :D
    Így marad másra is !!!

    Én most szedem az első évadot amit még torrentről nem húztam le !
  • Lyan Kyj
    #469
    :) Lényeg, h tovább élvezheted e remeket^^
  • asysoft
    #468
    Kösz... Erre most nem tudok mit mondani, nekem nem adta ki. Furcsa, mindkettőnknek 22 találata volt...
  • Lyan Kyj
    #467
    OTT van, én is onnan szedtem!
  • asysoft
    #466
    Itt 4. évadhoz csak borítót találok. Azért kösz.
  • Lyan Kyj
    #465
    Csakmert soxor le lett mindez írva...
  • Lyan Kyj
    #464
    Bakker Ilyen Tökéletes, ferGeteges sorozAtot, mint ez már rég láTtam! Eh! . Olyan eRősen addiktív, hoGy csak na! <-------nagybetűket összeolvasva megadtam az oldal címét(torrent), ahonnan le lehet szedni az összes évadot, felirattal....
  • asysoft
    #463
    Néhány héttel ezelőtt én is elkezdtem nézni ezt a sorozatot. Nagyon jó:) Nekem eddig az első évad tetszett a legjobban (első 3at láttam). Most viszont gondban vagyok: 4. évad demonoidos (400 megás) változatához létezik egyáltalán felirat? (feliratok.dyn.hu nem jön be, egy "tükrözés" igen, de azon nincs.)
  • React
    #462
    jajó akkor a cím erre vonatkozik, megint ügyes voltam... :D
  • Tatyla
    #461
    mi is a film cime?
  • React
    #460
    na?
  • NeoMaN
    #459
    vajon??
    :))))))))))))))
  • React
    #458
    az 1. évad hány részből áll?
  • Fido4life
    #457
    JAh az nekem is jól jönne..:)
  • InfectedMann
    #456
    ezer hála :) ha vmi FTP -ről vagy torrentnél gyorsabb módon szerezte be az jólenne :)
  • React
    #455
    Hmmm nem tudom, még nem kérdeztem, de megtudakolom neked :)
  • InfectedMann
    #454
    ő honnan szedte? torrent?
    mert én torrentről szedem ! :)
    bár van egy haverom aki 24 mániás lehet beszélek vele hátha megvan neki az összes évad és nemkell mind letöltenem :D
  • React
    #453
    nem, 1 ismerős: 5 évad, 10 dvd :)
  • Fido4life
    #452
    Torrent ?
  • React
    #451
    Én meg rájöttem, hogy nem a Cool-hoz kell igazodnom esténként, mer sikerült megszereznem mind az öt évadot :)) Szal most örül a fejem :)
  • Fido4life
    #450
    Ez vicces, szerintem pedig épp ANNAK volt leginkább 24-es hangulata..:) (legalábbis amíg csak az elsőt és a második évadot láttam, ezt állítom:))
  • InfectedMann
    #449
    Nembaj :D
    Egyenlőre nagyon tetszik !!!
    Jól keveri a rendező és a forgatókönyv író a kártyákat ! Minden tiszteletem az övék !
    Kiv. leszek már a végére meg persze a többi évadra :D:D:D
  • NeoMaN
    #448
    Lesz, tudtommal még 3 évadot írtak alá.

    Amúgy sztem az 1. évad a leglaposabb... :)))
  • InfectedMann
    #447
    én most nézem az első évadot és...
    uhhh...
    ehhez képest egy akicófilm lószar
    sosem érdekeltek a sorozatok, de ez több mint 1 sorozat :D :D
    Ez egy kurva hosszú és kurva jó film :) :) :) :)
    Remélem a többi évad is ilyen jó lesz !

    Bár ahogy olvastam többi évaddal sincs problem :) :) :)
    5 évad van eddig ha jóltudom !
    Lesz még? :D
  • MagyaR
    #446