IL-2 Sturmovik, CloD, BoS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.12.26. 14:08:45
www.pumaszallas.hu
Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.12.26. 14:02:14
www.smart-bus.hu
Ahhoz még a gyengített urán is kevés lenne szerintem... Ezt most így hogy? A torony elég alaposan van rögzítve a testen, nem szokott lötyögni. Az egész tankot meg pláne nem tudja megrázni néhány 20-s, úgy mint foxi a lábtörlőt!
Amíg FPS szempontjából nem fut stabilan egy program, addig részemről a többi el sem jut az agyamig! 😊) A látványból tudok engedni, de a stabil 60 FPS-ből, és az akadásmentes futásból nem, mert iszonyatosan érzékeny vagyok arra, ha TIR-l való nézelődés közben akadozik a kép! 😊)
www.smart-bus.hu
Vicces, hogy én pont fordítva nézem - amíg ilyen hibák vannak az FM-ben és máshol, addig hulla mindegy mennyi az fps 😊
www.pumaszallas.hu
www.smart-bus.hu
Egyébként amit mondtam, hogy beta tesztereknél már nézik a meszát, az zárt beta teszterekre vonatkozik.
www.pumaszallas.hu
Ugyanez a titkolózás a fókával kapcsolatban is megvan még mindig. A németek mondják, hogy rossz, ők meg azt, hogy igaz, hogy kevesebbet tud, mint amit a németek hisznek, hogy tudnak de a német tesztek hibásak (gázkar állás és feltöltő nyomás körüli kavarás, hogy a németek "nem azt írták a tesztre, amit gondoltak". Régebben már írtam róla). Ezzel ezek után már vitázni sem érdemes, elfogadod, hogy ilyen a játék és kész.
Az ívelős videóban nem találtam meg azt a részt, aminél a fékszárny lenyitását teszteli, illetve sehol nem látni, hogy hogyan mozog a bot (az alap kérdés ugye, hogy fékszárny nyitás a gép bólintási szögét hogyan befolyásolja). Van itt egy orosz műrepülő pilóta, aki szerint istenbizony jó a BoS (videón pont nincs rajta ilyesmi), más pilóták meg régóta mondják fórumon, hogy nem jó. Megint te döntöd el, hogy kinek hiszel, mert bizonyíték, ami egzakt módon leírná és bemutatná, hogy mi történik, az most sincs... Majd kifaggatom Mátét, remélem még élénken emlékszik a Jak52 kiképzésre, hogy mondjon erre valamit 😊
Amúgy betehetne egy ilyen videót arról is, hogy hogyan viselkedik egy gép, ha koppig orranyomod a botot (tudom, gonosz vagyok, és rosszindulatú <#alien>#alien>)
Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.12.25. 21:07:49
www.pumaszallas.hu
Itt vagyok a vezető ülésben, mozogni már tudok de a lövész pozícióba nem tudom átküzdeni magam. 😞
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Szerintem a félpénzért megéri, bár talán így is túl van kicsit árazva, de egyszer hátha rendben lesz és akkor azt mondhatod, hogy de fasza üzletet kötöttél :-) Én teljes áron vettem úgy, hogy mikor megvettem még látatlanba nem ezt igérték, azért reménykedem, de amúgy tényleg lehet tapasztalni fejlődést.
Ezt a pénz vissza csere dolgon meg ne is agyalj. Felesleges.
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
IL-2 Cliffs of Dover: mijki World of Tanks: mijki Win7 x64 Ultimate ; Gigabyte P41T-ES3G ; Core 2 Duo E6750 2,66Ghz ; 4GB DDR3 ; GT 240 1GB driver 304.79 ; Samsung HD321KJ, HD103SJ ; Saitek X52Pro
If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb
Légyszi srácok. Meg tudjátok ezt nyitni? Az aki nincs regisztrálva a BOS-hoz!

Utoljára szerkesztette: acidrain, 2015.12.24. 19:47:37
"Rácsapott, mint Kukori a műmenyétre."
IL-2 Cliffs of Dover: mijki World of Tanks: mijki Win7 x64 Ultimate ; Gigabyte P41T-ES3G ; Core 2 Duo E6750 2,66Ghz ; 4GB DDR3 ; GT 240 1GB driver 304.79 ; Samsung HD321KJ, HD103SJ ; Saitek X52Pro
<#vigyor3>#vigyor3>
Boldog békés Karácsonyt, mindenkinek.<#boxer>#boxer><#law>#law>
\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."
www.smart-bus.hu
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
www.smart-bus.hu
mennyire van online élet?
?(???)?