IL-2 Sturmovik, CloD, BoS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85187
Sziasztok!
Fejlemények:
Nemrég személyesen felkerestem Lacát. Szerencsémre éppen otthon volt, így a videokarit visszakaptam Tőle. Még ígérgette, hogy majd hétfőn fizet, de mondtam, ezek után már nem bízom meg a szavában. Úgy látom ez olyan építőipari betegség. Több ismerősöm is van aki ebben utazik, és a sok tartozás ide oda szinte természetes nekik. Sokszor hiába várnak a pénzükre, viszont ők sem fizetnek mindig.
Igazából nem tudok haragudni rá, beszélgettünk is egy kicsit. Éppen válófélben van, költözködik valamint szakmát vált. Borotva készítéssel ill. köszörűsként próbálkozik. Nagyon durva és szép cuccokat csinál.
Ha valakinek van Vele elszámolni valója, sürgősen keresse meg, mert költözködés után végleg nyoma vész.
Üdv: Dumbo

#85186
Köszi. Lehet, hogy elkapkodtuk a vásárlást...

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

VO101Tom
#85185
Sajnos szervizt nem. Viszont a Huion gyárt nagy jó rajztáblákat, negyed áron mint a Wacom.

www.pumaszallas.hu

#85184
Tom, ha már erre jártál:
A párom Genius digitális rajztáblája megdöglött (most vettünk helyette egy Wacomot), tudsz valakit aki javít ilyesmit? A gyereknek kellene, ne az anyjáét nyúzza.

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

VO101Tom
#85183
Nem tudom, hogy itt volt-e már linkelve:



www.pumaszallas.hu

mustangdc3
#85182
a gigabyte lappal nincs bajom igazából nekem az majdnem mindegy hogy milyen még egy sem halt meg nálam.

nekem a mostani gépem már nem is tudom hány éves
de még egy msi k9n lap van benne egy amd logikai 2 magos 5.2 es procival (am2es tokozás) nagyobb procit nem is tudok tenni bele
a kari egy radeon hd 4670es
és van hozzá 3gb ram
a clod még csak el sem indul rajta
viszon a régi il 2 szépen megy és még egy kis élsímítás is belefér
ezért eddig csak ezt toltam viszont szeretnék upgradelni egy nagyot, hogy tudjak menni DCSre is gyakorolni
és úgy néz ki hogy hamarosan meglesz a rávaló is

Si vis pacem, para bellum

#85181
Ne parázz ezen. Nekem három éves a konfigom, de még nem találtam rá okot, hogy hozzányúljak. Nem olyan tempóban változnak már a dolgok, mint régebben. Szerintem legközelebb akkor kell frissítenem, ha tényleg beérnek az Oculus Rift és társai.
LeonSilver
#85180

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

#85179
Kinek a pap, kinek a papné.
(nekem a lánya.)<#eplus2>

\" Captives nullos capere \" "Más nyelvet beszélsz,más nyelven írsz, De magyarul álmodsz,magyrul sírsz."

#85178
Ja én is ezt gondoltam, csak mondom megkérdezlek.

LeonSilver
#85177
Amit írtál az fasza a CloD-hoz. Hasonlóval tolom én is és maxon lehet kergetni.
Én inkább giga alaplapot vennék de hát kinek a pap kinek meg a sekrestyés, vagy mi..
Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2015.12.15. 16:30:33

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

mustangdc3
#85176
igen elnézést kicsit lemaradtam nekem eddig amd-s processzoraim voltak ugy hozzájuk szoktam már és kicsit le is vagyok maradva a pc technikát illetően. ezért is kérdeztem rá mi kell a clodhoz. kis ráhagyással akarok mostanában konfigot venni hogy újabb gamek is menjenek rajta
de egy alaplap még kellene. Eddig Msi-t használtam az nálam bevált

Si vis pacem, para bellum

LeonSilver
#85175
Én nem az tuti!

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

#85174
Leon lecserélnéd a helyembe az I-5 3570 k? 4300Mhz ketyeg most. Mármint érdemes valamire ami nem 150000 ft?
Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.12.15. 15:38:16

LeonSilver
#85173
Mi van? A konfigban amit írtál intel proci van. Akkó' milyen AM3+-os lapot akarsz?

Egyébként is, szimulátorhoz jobb a zintel

Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2015.12.15. 15:07:15

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

mustangdc3
#85172
áááh remek akkor ilyet veszek..😊
az alaplappal vagyok még kicsit gondba
mert olyat akarok ami még nem am4(mostmég drága) tokozású viszont nem tudom meddig lesz jó még az am3+

Si vis pacem, para bellum

#85171
Szerintem nagyon jól. Nekem úgy tűnik, hogy fullon is simán elmenne. (Nekem is i5 van, a vidkarim meg egy 7970-s, fullon tolom).
#85170
Jól.

mustangdc3
#85169
Szerintetek hogy futna a Clod egy ilyen gépen?

geforce 960 gtx 2gb
intel i5 3,2ghz
8 gb ram
??
Utoljára szerkesztette: mustangdc3, 2015.12.15. 10:56:31

Si vis pacem, para bellum

LeonSilver
#85168
Áááááááááááááááá 😄 😄

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

#85167

#85166
Igen ül az oldal!!!!

GaBika6
#85165
Windows 10-hez használ valaki Bluesoleil-t? Mit érdemes helyette? Wii controler-hez kellenenekem. És win10-nél a freetrack tökéletesen működik? Win7-nél semmi problémám nem volt ezekkel! THX!

"A balszerencse mutatja meg a hadvezér zsenialitását; a jószerencse ezt még elrejtheti!"

z0ty4
#85164
köszönöm. csekkolom lefelé 😊

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

#85163
conf.ini: locale értékét törölni

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

LeonSilver
#85162
Siemka, kto PL? 😄

\"Az állatvédők azért vannak a szőrmebundák és nem a bőrkabátok ellen, mert könnyebb idős hölgyeket molesztálni, mint a Pokol Angyalait... \"

z0ty4
#85161
hali. kéne egy kis segítség.
véletlenül asszem lengyelül tettem fel a játékot. hol tudom angolra váltani? <#confused>

ASRock H570 Phantom Gaming 4 \ i5-10600K \ 64gb DDR4 \RTX 3070

PhantomAss
#85160
nagyon hangulatos játék. Ha le lesz árazva (max 5k) lehet megveszem.

GOOBY, pls

#85159
Elvégre erről szólna ez az oldal vagy mi. Én annak idején fizető béta teszter voltam<#alien> és nagyon hittem a projektben..de mivel bizonyos anomáliák azóta sem szűntek meg, egyszerűen nem tudok vele tovább foglalkozni. De örömmel nézem a vidiket.

#85158
Üdv skacok újabb videó tőlem ha nem haragszotok 😊 He-111nek elnyaklott rendesen a szárnya 😄
#85157
A te géped viszonylag olcsón fejleszthető, ahogy tegnap írtam. Ha azt adod neki, akkor az új amit veszel, az lesz drága. Szerintem olcsóbb neki összerakni egy új gépet munkára, a tiédet meg fejleszteni játékra. Arról nem beszélve, hogy a te géped sem mai darab, bármikor beszarhat, egy munkára szánt gépnél ez nem biztos, hogy előnyös opció! 😊

www.smart-bus.hu

#85156
Menne vissza dolgozni a gyerek után (reklámgrafikus) és megdöglött gépe (meg erősen csereérett is)
Tudásfelfrissítőnek kellene grafikai programokhoz.
Sajnos elég kötött a keret (vesz egy Wacom táblát is), de akkor már inkább maradjon az én gépemen.

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

repvez
#85155
Minek kinlódni ilyen málnás géppel annak aki nem ért a témához? Ebayen vagy aliexpressen vannak olyan cuccok kis mini PC-k ami előre telepitett win10el vannak szerelve Intel atom procival.
Van ami csak akkora mint egy nagyobb pendrive.
Rá kell dugni a TV-re meg egy vezeték nélküli bill+egér kombó és talán a játékon kivül mindenre elég lehet amire egy átlagfelhasználónak szügsége van.
mustangdc3
#85154
nem azt mondom hogy könnyű. biztos beletelik pár napba mire sikerül összerakni hogy menjen, de ha sikerül utána nem kell hozzányúlni többet.
kicsit utána kell olvasni de tuti hogy sokan vannak akik már jártasak a témában ergo van kitől segítséget kérni fórumon. és lehet tenni rá winfost is hogy egyszerűbb legyen a configolás. azért ilyen olcsó mert neked kell dolgozni vele

Si vis pacem, para bellum

#85153
Mire kell a párodnak a gép?

www.smart-bus.hu

#85152
Köszi az ötletet, de ez nem az én világom...<#nemtudom>
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.12.07. 19:02:32

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

mustangdc3
#85151
nagyjából 10000 huf ba kerül és csak egy "alaplapot" kapsz érte
tudsz rákötni mindent, illetve rá tudod kötni a mostani pc-dre. teszel rá egy linuxot pl és miután be van lőve megy szépen magának
nem kell úgy hűteni mint egy normál pc-t. lehet venni hozzá külön ilyen műanyag házat amibe nem sérül.
alapvetően arra van kitalálva hogy mérnök hallgatók kísérletezzenek vele(robottechnológia) de egy ilyen otthoni szervert ebből olcsón lehet csinálni.

http://malnapc.hu/
Utoljára szerkesztette: mustangdc3, 2015.12.07. 07:48:35

Si vis pacem, para bellum

#85150
Igazad van, mások is ezt mondták.
A probléma az, hogy a páromnak kellene gép, neki adnám az enyémet, nekem meg nullából kell indulni.
Most meg kiskubiztam, hogy veszek egy tabletet, ő meg dolgozhat a gépemen.
Aztán tavasszal nézek magamnak valamit.

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#85149
Őszinte leszek, én ezekért tuti nem adnék pénzt. Az a CPU nem sokkal tud többet mint a jelenlegid, a VGA meg OEM, azért van rajta kevesebb ram. (normál GTX760 256bit, 2GB ram) Ennyi pénzt ezekért szerintem nem szabad adni.

Ha az emlékeim nem csalnak, a lapod kezeli a Q szériát. Vegyél egy Q9550-t, (pár ezer forint körül mennek) 3.6GHz-t mindegyik megy, azzal elleszel egy darabig. PL Én anno E8400-ról váltottam Q9550-re, és eléggé érezhető volt a javulás például ArmA alatt.

Veszel mellé egy 2GB-s 760-t, és jóval olcsóbban kijössz. PL
Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.12.06. 21:53:05

www.smart-bus.hu

#85148
Most EP35DS3, E8400, 4GB RAM, 460GTX van.
Másik gép

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#85147
Ez elég gyenge! 😊 Milyen CPU-d van most?

Linkeld be légyszíves azt a komplett gépet a GTX760-l, gyanús nekem az a 1.5GB! 😊

www.smart-bus.hu

#85146
Az áruk minimális (80k-ért komplett gépet kapok , amiben 760GTX 1.5GB van. )
Az órajel hasonló 3GHz körüli.
ERRŐL a prociról lenne szó, vs. jelenlegi.
Ja, 10-15k-ért sokkal erősebb procik is beszerezhetők (használtan)
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.12.06. 19:57:03

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#85145
Mert elsősorban ezek szerverekbe vannak tervezve. A játékok még manapság sem használnak normálisan több szálat, ergo inkább számít a magasabb órajel, ezek ebben meg nem igazán jók. No meg az áruk...

www.smart-bus.hu

#85144
Ja, workstation, nem szerver

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#85143
Légyszi, magyarul...

WTF "málna PC"?

Solt: miért nem?
Tényleg érdekel.
Utoljára szerkesztette: Lacusch69, 2015.12.06. 19:13:31

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

mustangdc3
#85142
vegyél málna pc-t! olcsó és könnyen össze tudod rakni

Si vis pacem, para bellum

#85141
Nem! 😊

www.smart-bus.hu

acidrain
#85140
Egy kis multis repkedés



"Rácsapott, mint Kukori a műmenyétre."

#85139
Srácok... lehet, hogy eget verő baromság, de:
Érdemes-e jelenleg használtan kapható Xeon szervergépet venni itthoni PC-nek?

\"Fuck Hollywood. Fuck CGI. Fuck 3D Cinema. Fuck Special Effects. Fuck AVATAR. I want Clint Eastwood, Sergio Leone and Ennio Morricone! Damn it!\" -Ismeretlen török srác a Youtube-ról

#85138
Mostanában hétvégenként nem érek rá meg sokat vagyok délutános a meloban szal. ezt nem tudtam,
viszont ez a tankos dolog jópofának látszik csak nem tudom még hogy kell irányítani 😄 Meg a grafikájától azért annyira nem esek hanyatt hogy ilyen gépigénye legyen...
Utoljára szerkesztette: RepeszElek, 2015.12.06. 13:37:37