15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Sly79
    #1888
    Hát igen, csak a MOMO pedálbajai miatt próbálok keresni valami alternatívát...
    De ha nincs más....
  • Tomo15
    #1887
    JA ezért Momo!egyforma jók egyépként sztem, de a momo-t azt lehet kapni ujjonan és sokkal jobban is néz ki...
  • Sly79
    #1886
    :)
    Na akkor tényleg kurva mindegy....
    Javaslat egybként? Momo vagy valami más?
  • Lacika 79
    #1885
    qrvára mindegy, mivel kapni már évek óta nem lehet
  • Sly79
    #1884
    Épp kormányvásár előtt vagyok... Mitől jobb az MS mint a MOMO??
  • Tomo15
    #1883
    Sziasztok!Na nekem 1.5 évig volt momo racingem!Imádtam nagyon jó kormány(volt):(.MOst vettem használtba nemrég egy MS sw ffb kormányt.Nos a momonak jobban tetszett a kormány boritása, és kinézete,de ez a kormány sztem jobb.Bár ha ez elromlik akkor nagyon gondolkodok még egy momo racing vételén, de remélem sokáig fogja birni.
  • filamester
    #1882
    Hello!
    A kormány meg van még?
  • direwolf
    #1881
    Szeva CSOCSO!

    Jórég jártam erre (2 éve? :)))
    Képzeld, még mindig perfekt az MS FFB usb-m! Több, mint 4 éve tolom vele, és semmi baja. Mégcsak nem is nyikorog.

    Aki egy ilyenhez hozzá tud jutni, ne habozzon. Nem nyúl mellé.
  • pepy
    #1880
    Hi ACT-LABS RS kormányom van de game portos találtam drivert hozzá XP alá működik a kormány, gombok, a POV de a pedál nem segítsetek !!!!!
  • pepy
    #1879
    ACT-LABS USB cartridge -ot keresek tud valaki valamit eről???
  • reaper4
    #1878
    nekem is ez van (ms), de semmi baja. drivert se rakok hozzá,mert minden felismeri.
  • Xabree
    #1877
    Fél éves. Dobozzal,cdvel,nagyon jó állapotban.
  • ACE
    #1876
    Új?
  • Xabree
    #1875
    Nekem van egy MOMO kormányom 20000-ért ha érdekel vkit.
  • CSOCSO
    #1874
    nem tudsz semmit se.. folegnem jol...
    ha jol emlexem a tomshardware irta hogy nincs immersion teknolodzsi...
    hat keremszepen.. ra kell nezni az MS kormany seggere:
    LICENSED IMMERSION TECHNOLOGY!!!!!!!!

    a driver hibat is ott irtam.. rohadtul nincs driver hibaja.. es nem is igazan tudok olyanrol akinek lett volna.. nekem ket kormanyom is volt (MS)
    ha meg mar nem birja a winfost akkor ujra kell instalallni..ugysem art felevente
  • MasterJay
    #1873
    Meg szégyenszemre az MS nem képes egy normális drivert írni a saját win-jére. meg úgy tudom, hogy talán nincs is benne középre visszahúzó funkció.
  • CSOCSO
    #1872
    vegulis nem rossz kormany.. azonkivul hogy alig lehet tekerni:(
    MOMO sokkal jobb.. igaz draga is.. akkor mar MS FFW.. csak azt nemigazan lehet kapni
  • Dr Szalacsi
    #1871
    Teljesen jó minőség és tartósság egy éve megvan és semmi baja. pedig viszonylag gyakran használom.16000ft-ért szerintem ajándék.
  • mEkLaU
    #1870
    Mert még nem probáltál MOMO Force-t:D
  • Lacika 79
    #1869
    khm!
  • MasterJay
    #1868
    Én is csak ajálani tudom mindenkinek!
  • CSOCSO
    #1867
    :)
  • Dr Szalacsi
    #1866
    Logitech Wingman Formula Force GP kormányom van csak ajánlani tudom mindenkinek.
  • BaLeeX
    #1865
    Ilyet ne mondjál. Több, mint két évig használtam (igaz nem túl sokat) és nem lehetett róla megmondani amikor eladtam, hogy használt volt. Minden ugyanúgy működött rajt, mint új korában.
  • CSOCSO
    #1864
    ??? nekem megvan egy eve.. nemsok baja van .. inkabb momo mint a ferraris meg a tobbi kormany... ha lehet akkor MS FFW.. ha nincs akkor igyisugyis MOMO... ha elromlik vissza kell vinni... nekem 1 eve van meg.. 1 szer volt baja.. sztan csak ki kellett huzni a kabeljat meg visszadugni es tadaaam.. mukodott rendesen
  • oneal1
    #1863
    momo-t ne vegyen senki mert szar!!!
  • kisskukac
    #1862
    Hllo. Valaki segítsen milyen kormányt vegyek?
  • CLINT EASTWOOD9
    #1861
    Mi 20000-rért vettük de rezeg ha ütközöl,váltó a kormány alatt és stb. jobbnál jobb dolgok rajta megérte az annyiért is, force feedback-es úgyhogy nem is a legrosszab márka!
  • CLINT EASTWOOD9
    #1860
    32000-rért mi?
  • Microcosmos
    #1859
    vegyél momo-t
  • FoToS
    #1858
    Egy kérdés Driving Force Pro kormányt lehrt használni pcvel?
  • Bucser
    #1857
    Nem tudja véletlenül valaki, hogy az Act Labs Force RS-ben pontosan milyen típusú potméter van a gázhoz??? Ugyanis az enyémen sajnos eltört a potméterben lévő apró kis nyomtatott áramkör és szükségem lenne egy új potira.. viszont Act Labs nem szállít magyarországra:( Valaki tud valami megoldást???
  • Shan
    #1856
    az már fanatikus...:)))
  • HPt
    #1855
    Így van, ezt már nem lehet kapni. Még lehet én is vevő lennék rá, de most hellyel-közzel megvagyok a Microsoft-ommal, és az átszokás is sok időbe tellene, főleg pont a GTR bajnokság kezdetekor :) Az árhoz kapcsolódóan pedig csak megjegyzem, hogy német ismerősöm nem rég mesélte nekem, hogy a német ebay-en egy ugyanilyen típusú kormány több mint 100e (!) forintnak megfelelő €-ért kelt el.
  • Shan
    #1854
    Ja, tényleg, az a piros...a fekete újan 30...
    Akkor meg már öreg....Na nem kötexem, bocsi..legyen szerencséd.
    Az egy jó kis kormány volt...
  • oneal1
    #1853
    engem érdekel
    irtam privatot
  • sanzik
    #1852
    valoban nem lehet mar ilyet kapni en is egy utolsot hoztam el anno egy kiskerbol 42K-ert,ugyhogy 60ert jo dragan vetted...
    viszont ha tenyleg alig hasznalt ,jo allapotu akkor siman eladod amennyiert szeretned
    szerintem lokd be ezt az infot a jatekosok foruman mondjuk a GTR vagy a nascar racing 2003 topicba vagy barmelyik autos szimhez mert ott konnyebben talalni majd vevot
  • Rigley
    #1851
    Úgy tudom már nem gyártják, én kb. 60000-ért vettem. Teljesen új állapotú, ha valaki szim.-buzi, akkor szerintem megér annyit.
    (ez nem a racing force, hanem a sima FORCE:)
  • FoToS
    #1850
    Sziasztok.Egy kérdes Van egy Driving Froce Pro kormányom igaz,hogy ps2-es,de össze lehet hozni pc-vel?
  • Shan
    #1849
    új áron? :))