15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • CSOCSO
    #1928
    ez most eleg hulyen nez ki.. mi ez??? egy momo??? ha igen akkor felul a boritast le lehet konnyeden kattintani (elvileg mas szinu mint maga a kormany... es ott lehet kicsavarozni...

    ui: en lecsavaroztam az EGESZ boritast a geprol paze
  • Sith
    #1927
    Hát igen ez a modern technika minöség ellenőrzés szállítás leveszem a polcól lekerül az origi doboz és nem jó... mind1 most legalább megvan müködik és boldog vagyok
    Egyébként tényleg nem rosz :)
    Oppika szerintem nézd meg a tetején... valszeg ott lazthatod a "csavarokat"
  • 0ppika
    #1926
    Végre megvan a kormányom :P
    Csak az a kis gondom van, hogy a két szélső felfogató az Istenért sem akar megmozdulni, egyszerűen nem tudom vele felfogatni, csak a középső csavarós működik :(
    Hogy kéne működnie? Hogy próbáljam meglazítani?
  • CSOCSO
    #1925
    en ilyenkor fel tudnam akasztani magamat.. marmint nem most. mikor a kezembe van a mukodo egyed.. hanem elotte.. mikor nem megy sehogyse a kecije
  • Sith
    #1924
    Cserélve lett ez már müxik alamiféle táp hiba lehetett nah mind1
    kis idegeskedésen kivül nem lett más bajom :)
  • Sith
    #1923
    oks kösz az lesz de gondoltam mielőtt vissza viszem kérdezek hátha csak én basztam el valamit... a remény hal meg utoljára...
    minden esetre köszönöm a segitésget
  • Tomo15
    #1922
    Akkor cseréltesd ki!:(
  • Sith
    #1921
    hmm ez azért sikerült kicsit chatesre mert kicsit mondjuk ugy hogy mérges vagyok
    Szóval kicsomagolom azongya tegyem fel a szoftvert feltettem ez után szépen elkezdtem össze dugogatni a dolgokat pedált be a kormányba tápot is majd probálkoztam egy USB dugással a gépbe de semmi... restart.. semmi amikor abszolute nem érékelt semmit akkor kezdtem kicsit agodni most már nagyon agodom
  • Sith
    #1920
    gondolom az egyik lednek minimum világitania kéne..
  • Sith
    #1919
    a Francba...
    kössz...
    de sajna bedugtam... mind a két végét... és semmi
  • Tomo15
    #1918
    Bedugtad az adapterét?:)Egyépként nekem is tegnap óta van megint momo-m.
  • Sith
    #1917
    hali
    hmm nos hát kicsit talán bajban vagyok vagy nem is anyira szval itt van az asztalon egy MOMO racing de semmi...
    össze dugdostam de enyi tökéletesen döglött
    power led sem akar élledni én vagyok suta hogy nem találom az ON gombot vagy sikerült egy gyári hibás vackot elhoznom?
  • 0ppika
    #1916
    Hi!
    Ha minden igaz holnap meglesz a Momo Racing kormányom
  • Sith
    #1915
    köszöntem a segítséget
  • Lacika 79
    #1914
    nem tudom, majd felhívom őket, aztán rendelek a boltba vagy 2-t, ha igaz :)
  • oneal1
    #1913
    ezt a kormányt szerintem nagyonsokan megvennék most olya 40 ezer felett is!!
  • oneal1
    #1912
    ezt tuti elírták:)
  • Lacika 79
    #1911
    valszeg raktáron maradt pár darab, és mivel a régi árukon nem bírták eladni, levitték "újmomo" árkategóriára :)
    Szerintem zsírúj, biztos nincs felbontva a cucc. Arról most vitatkozhatnánk órákig, hogy mit is jelent a zsírúj.
  • ACE
    #1910
    A termék honlapja link be sem jön természetesen :D
  • ACE
    #1909
    Ez a Momo Racing "fémes" változata lenne? Amit már vagy 2 éve nem gyártanak? Biztos zsírúj :D
  • Lacika 79
    #1908
    Ha már Depo-nál tartunk, találtam egy ilyet
  • ACE
    #1907
    Jah, depo-ban lehet hogy ott van, csak amikor érdeklődsz azt mondják elfogyott, és nem tudják mikor kapnak... Nekem egyébként van egy eladó, kb. 3-szor használtam 1 órát, garis Media-Markt-ban vásárolt. Sajna nem nagyon veszem elő, ezért inkább eladnám.
  • Bucser
    #1906
    26-ért márt kapsz MOMO-t.

    JA és érdemes a www.depo.hu -t használni.. Ott lehet keresni a termékek közt ráadásul lehet olyan helyet is találni ami olcsó és futáros szállítást is vállalnak..
  • Sith
    #1905
    Üdv a közeljövöben tervezem hogy beszerzek egy ilyesmi csodát
    kis segítséget szeretnék azzal kapcsolatban hogy mire is ruházzak be
    gondolom 5000Ft-tól a csillagos égig vehetek kormányt én mégis jobban szeretném ha közelebb álna az 5000Ft-hoz ugy 15-20 körül gondolkozom esetleg 30
    jah és még egy apro kérdés a kormány tényleg ekkora hiánycik itthon vagy csak én jártam rosz helyen mert mindenhol ugyan azt a 3 tipust találtam... szóval azzal kapcsolatban is megköszönném ha felvilágositanátok hogy hol találom meg a kormányt
    előre is köszönöm
  • CSOCSO
    #1904
    hat akkor szokjal le rolla!!!!:D
  • Rolesz
    #1903
    húha! ez nem túl jó én a port le szoktam törni a gépről
  • reaper4
    #1902
    " le nem törlöd a gépet " :D
  • CSOCSO
    #1901
    amig le nem torlod a geped.
    ird ki cd re es mindig ezt tedd fel...
  • vass17
    #1900
    kösz a segítséget. most működik de nem tudod véletlenül hogy mennyi ideig marad így?
  • CSOCSO
    #1899
    Logitech® MOMO® Racing Pedals Update (08/30/2004)


    szedd le.. tedd egy mappaba az egeszet.. UPDATE ra nyomj. vagy REVERT re ha az eredetit akarod.. ird le ha muxik..

    ha most jol emlexem irtam a logitechnek es ok ajanlottak anno ezt az oldalt.. lehet emiatt javult meg a kormanyom...
  • vass17
    #1898
    van egy problémám: nekem se működik jól a momo racing kormányom (pedálhiba).
    próbáltam a pedalfixet de nem segített.
    Tud vki a szétszedésen kívül vmi biztos megoldást?
    (usb driver frissítést is hallottam, próbálta már vki?)
  • Sly79
    #1897
    Persze ha már van akkor jóhogy ezzel nyomom én is.
    Csak arra akartam rávilágítani hogy van amihez KELL a kormány, valamihez meg nem feltétlen
  • CSOCSO
    #1896
    en nyomtam az NFS-t kormannyal.. sokkal jobb mint bill el. az egy dolog hogy lehet azt bill el is.. de pl drag azaz gyorsulasnal akormany kurvanagy elony.. szinte mindig 1-2. helyen vegeztem akarmelyik versenyben..
    a JUICED nel meg 100% osan mashogy viselkedik az auto kormannyal.. stb en mindent kormannyal nyomok ami autos
  • Sly79
    #1895
    Hát az NFS pont nem az a játék amihez szükséges a kormány, azt még egy seprűnyéllel sem nehéz irányítani.. De ha valamilyen szimulátorral tolnád (GTR,rFactor,LFS,NR2003,F1CH99-02,stb..) ahhoz viszont kell a kormány. Ha neked viszont az NFS vagy a konzolos Gran Tourismo jön be, azokra tényleg felesleges beruházni egy kormányra. Az üzlethez meg gratulálok, ha nyersz még kormányt megveszem..
  • Enkil
    #1894
    Eladtam egy köjöknek a MOMO RACING FORCE fEEDBACK WHEEL kormány amit a gamestarral nyertem. Azt hiszem most vagy 28000 Ft oda neki 14000-ért :). Mer csak 1 2 játék van amivel jó kormányal menni.De ezzel ellentétben Pl: NFS2 vagy Flatout nagyon nem kormányhoz vanak tervezve és a legtöbb játék ilyen. Akár milyen jól mentem kormányal(akár milyen jól sikerült hozzá bekalibrálni a kormányt) simma billentyüzettel mindíg jobb időt mentem. De legalább az az egy jó volt, hogy rezget mint állat, és éles kanyarban az erő viszacsatolás is müködött rendesen :). Konzolos játékoknál anyíra jól betudjákállíti a játékot a joystikhoz (persze ot muszály is :) ). A pc autos gaméknál erre meg valahogy nagyon nem figyelnek.
  • Sly79
    #1893
    Hát az az igazság hogy most adtam el egy Saitek R440-et, hogy majd veszek egy MOMO Racinget. Aztán olvasgattam többfelé (pl ezt a topicot is végig) és ez a pedalfix program sokaknak nem segített, csak a kontaktspray, WD40, stb. Na most az OK hogy ez sokkal jobb kormány mint a Saitek, de annak SOHA semmi baja nem volt az elmúlt 2 évben, bár hozzátartozik hogy vigyáztam is rá. Így hát most kicsit úgy érzem hogy lehet hogy fasz voltam, hogy eladtam... Szívesebben vennék egy használt Force-t mint egy új Racinget, az az igazság. Ha valakinek van eladó szóljon.. :)
  • CSOCSO
    #1892
    amugy en elvagyok a MOMOmmal.. az elejen volt a pedal problema.. de szetszedese utan mivel nem talaltam semmit..osszeraktam majd szar maradt es egyik naprol a masikr amegjavult magatol
  • CSOCSO
    #1891
    aszem nekem 6 ev utan halt meg a gameportos MS FFW-m pedal resze..de szerintem csak en rangattam szet a zsinrojat.. hiaba szedtuk szet nem tudtam vele mit cisnalni
  • Tomo15
    #1890
    Figyu nekem fél évvel a vásárlás után voltak elöször problémák a pedállal de egy pedálfix progi megoldotta
  • drag
    #1889
    Sziasztok!
    Beszereztem egy logitech formula force gp kormányt és akövetkező a gondom:
    A pedálok a játékok alatt nem akarnak működni.
    Pedálok biztos, hogy jók mert a windowsban a játékvezérlő tesztnél működnek.
    Amivel próbáltam: Juiced, FIA GTR demo Live for speed.
    Mit bénázok el? Hogy lehetne működésre bírni?? Kezdek ideges lenni rá remélem nem volt pénz kidobás.

    üdv Drag