33477
12316971501353788406.png
  • FtranX
    #1525
    egyetértek.

    Amúgy szvsz, az inplantátumnál valamivel egyszerűbb megoldás a Synthol. :)
  • Zsoldos
    #1524
    elvileg vmennyire befolyasolhato az alakja, ha forgatod a csuklot kozben, mert egy olyan izom szekcio is edzodik, ami amugy pihen..

    az hogy ettol mennyire fog csucsosodni azt nemtom :) engem nem is vonz az ilyesmi, csak beakadna mindenbe meg bunyohoz amugysem jok az ilyen gocsortos izmok
  • Breki33
    #1523
    ??

    Ezen sokat gondolkoztál? P
  • Breki33
    #1522
    a legújabb könyvek is ezt írják

    és a Weider enciklopédia is
  • hykao #1521
    Hát amennyiben ez a gyakorlat egy piramis alakú implantátum behelyezése, akkor valóban lehet csúcsosítani...amúgy meg genetikai adottság...
    Ma már senkinek nem ajánlanám nyugodt szívvel a 20 éves svarci könyvek olvasgatását...
  • FtranX
    #1520
    hát úgy, hogy ő azt állította/állítja, hogy a bicepszet megfelelő gyakorlattal lehet "csúcsosítani", én meg azt mondtam/mondom, hogy nem lehet.
  • hykao #1519
    Ez, hogy volt? Ez a csúcsosítás dolog?
  • FtranX
    #1518
    Szűz Máriát is sokan látták már. :PP
  • hykao #1517
    A biológia nem hit kérdése... :PP

    Amúgy én edzésnapokon (azaz 4x egy héten) 800 felülést csinálok (korrában pedig edzésnaponként 2x 800-at csináltam!!!), ez majd fél óráig tart...mégse ég le a zsír rólam hipp-hopp...az utána következő egy órás kondizástól viszont annál inkább... :))
  • hykao #1516
    Ez - amint írtam - a hasizom nagyságától is függ...
    Nekem pl. azért van rajta szalonna rendesen, de mégis látszanak a kockák...mert azért már elég vaskosak...
  • Breki33
    #1515
    nekem se P

    Hamarosan elkezdem
  • FtranX
    #1514
    a bicepsz csúcsosításáról továbbra sem változott a véleményem.
  • FtranX
    #1513
    Amúgy azt figyeltem meg, hogy a test látványát a zsíron kívül mennyire befolyásolja a víz jelenléte is. Egy kiadós sörözés csodákra képes! Utána úgy nézek ki, mint ha egy hónapig diétáztam volna.
  • Breki33
    #1512
    ja te vagy a csúcsosítós mókus már emléxek P

    Hát lehet van ilyen cikked, de nekem műxik a módszer

    ezért leírtam mert akiknek ajánlottameddig bevállt

    Ha nem hisztek benne a ti dolgotok
    lehet nemis működne, hisz minden ember más és más.
  • FtranX
    #1511
    Hát nem tudom, hogy tényleg abszolut lehetetlen-e, de amikor kezdtem, majd egy évig én is hasaztam rendesen (római szék, naponta több száz). Ettől a hasam erősebb lett ugyan, de az zsír eloszlása terén nem javult a helyzet.
    Ezen kívül, nálam hozzábbértők is írták és mondták (személyesen is), hogy a szelektív zsírégetés csak egy mítosz. Még valahol azt is olvastam, hogy pontosan miért. (a zsír lebontása hormonális reakció útján történik/indul meg, amit nem lehet egy adott testrészre koncentrálni... vagy valami ilyesmi...) De majd megpróbálom megkeresni a cikket.
  • Breki33
    #1510
    és azért tudod, ha kis zsír van már nem látszik az izom
  • Breki33
    #1509
    szerencsére nincs de azt szeretem ha lehajolok se lehessen megfogni

    gondolom érted P

    én hálisten csak oda hízok bármennyit eszem

    pedig jó az étvágyam
    tápokat meg direkt nem szedek
  • hykao #1508
    Na jó, hát a képeid alapján olyan túl sok zsír nem lehet ott...tavaszra se... :))
  • Breki33
    #1507
    lehet

    nálam bevált azért ajánlottam

    régen szenvedtem rómain meg felülésekkel, de ez sokkal hatásosabb

    persze ha jön a tavasz csinálok felüléseket és hasprést is

    Amúgy svarci is az írja a könyvében
    "HA jól csinálod ezt a gyakorlatot szinte rögtön érzed hogy elkezd égni a zsír"

    Meg a seprűzés is, bár én nem csinálom, illetve nem vált be rögtön égeti.

    De a 45 percnél igazad lehet, hogy máshol is beindul a zsírégetés.
  • hykao #1506
    Akkor lehet, hogy te UFO vagy... :))
  • Breki33
    #1505
    mondjuk lehet hogyha lenne máshol is zsír máshonnan is jönne de nemhiszem
  • Breki33
    #1504
    hát nálam pedig működik

    sőt már a második sorozatnál érzem hogy ég a zsír

    Két éve csinálom a karácsonyi időszak után és általában márciustól kezdve el szoktam jutni addig hogy nyáron nyugodtan levehessem a pólót :-)

    30 perc sztem csak aerobb mozgásra vonatkozik.

    Én naponta 15-20 percet edzek hasra és megis van az eredménye.
    És nem a hasam lesz nagyobb hanem a zsír csökken.
  • hykao #1503
    Ez tévedés!
    Nem létezik szelektív zsírégetés!!! Az már más kérdés, hogy ugye a férfiaknál első körben a hastájékon kezd el lerakódni a zsír általában...és ha zsírt égetsz, akkor itt lesz a leglátványosabb az eredmény...de ez nem azért van, mert hasra dolgozol!
    Ráadásul a hasazás önmagában nehezen képzelhető el hatékony zsírégetőnek, hisz férfiak esetében 30 perc aktív mozgás után indul meg a zsírégetés (nőknél 45 perc), szal azért nehezen képzelhető el, hogy bárki is mondjuk 45 percig csak hasazik...bár nem lehetetlen...
    Ezenkívül, ha valakinek erősödik, nagyobbodik a hasizma, akkor az látványra - és érzetre is - olyan hatást kelthet, mintha kevesebb lenne a zsír körülötte...
  • Breki33
    #1502
    mert?

    ha egy részre edzel vagy arra jobban edzel akkor ott jobban ég a zsír

    legalábbis hasnál így van

    nekem máshol nincs felesleges
  • Breki33
    #1501
    nem fogyásnak nevezném hanem a zsír ledolgozásának

    és ha többet hasazol ugye lemegy a zsír
    legalábbis nekem jól működik az a módszer amit leírtam
    főleg hogy az elég jól izolálja a hasi részt és szabályosan végezve szinte csak az dolgozik

    mondjuk hálisten én nem vagyok zsíros P
  • FtranX
    #1500
    énis ezt mondom
  • hykao #1499
    sehogy
  • FtranX
    #1498
    hogy lehet egy testrészről fogyni, a többiről meg nem?
  • hykao #1497
    Ez kb. igaz (csak földszint, nem alagsor), és valóban egy ház földszintjén van a terem...de egy lakótelepi ház földszintjén, de azért nem az enyém a ház... :))
    S az is igaz, hogy többnyire egyedül edzem...mert olyan későn megyek... :)
  • Breki33
    #1496
    vmi olyasmire emléxek, hogy a ház alagsorában és magadban edzesz

    akkor félreértettem
  • hykao #1495
    Ja hát az más...az tény és való, hogy mindenkinek saját kulcsa van a termünkhöz, és akkor megyünk, amikor akarunk, de az nem azt jelenti, hogy itthon van a terem... :))
  • Breki33
    #1494
    mi persze?
  • Breki33
    #1493
    hát nemtom mondtad, hogy mész le a saját terembe

    hm nem egészen értem
  • FtranX
    #1492
    na persze...
  • hykao #1491
    Hmm, de jó lett volna! Sajna nincs itthon termem, és nem is volt...vagy összekeversz valakivel...vagy ilyet hazudtam volna??? :)))
    Már hosszú évek óta termekben edzem, bár igaz eleinte otthon edzettem, először egy 5, majd 2 db 10-es, majd 2db 20-as súlyzók segítségével...de ennek már töb, mint 10 éve... :)
  • Breki33
    #1490
    akkor rég beszéltünk

    mikor utoljára akkor otthon volt egy termed ott edzettél

    Lehet nem a leghatékonyabb de alap.

    Persze egy tárogatást vagy egy áthúzást nem lehet helyettesíteni vele, sőt sokan rúd helyett kézisúlyzúval nyomnak forgatásos teknikát alkalmazva.

    Sztem nem profiknak nagyon jó a Weider féle könyvben leírt gyakorlatsor.
    Akiknek meg ez kevés szuperszettezhetnek háttal kombinálva.

    De ezt most itt úgyse tudjuk eldönteni egyiknek jó másiknak lehet más válik be.

    Én speciel nem nyomok nagy súlyokkal fekve, mivel egyedül ez elég veszélyes volna.
  • hykao #1489
    Hogy érted, hogy már? :) Már jóideje terembe járok...

    Amúgy nem az én véleményemet írtam le a fekvenyomással kapcsolatban...de végiggondolva lehet benne valami, hogy nem a leghatékonyabb a mellizmok fejlesztésére - egy bizonyos szinten túl - pont azért, mert túlzottan igénybevesz más izmokat is...sőt!
  • Breki33
    #1488
    "Szia!

    Megnyílt az ország legújabb testépítő hírmagazinja!

    www.muscleplanet.dox.hu

    Naponta frissülő információk és hírek, érdekes témák a testépítés
    világából és még sok minden más.

    Csatlakozz te is!

    Ha tudsz egy edzőtermet, vagy oldalt, ami igénybe venné 1 hónapra szóló
    ingyenes reklámszolgáltatásunkat, jelezheted nekünk! Ennek feltétele
    mindössze egy kölcsönös link.

    Üdv:

    A Muscle Planet Team"
  • Breki33
    #1487
    már terembe jársz?

    A fekvenyomás alapgyakorlat, más kérdés, hogy kiváltható másokkal, de pont az a jó benne hogy más is erősít úgynevezett komplex gyakorlat
  • Breki33
    #1486
    dehogynem

    annó leírtam mit kell tenni