33477
12316971501353788406.png
  • dardevil
    #1645
  • kritikuss
    #1644
    Tetszik, amikor valaki ennyire szerény, szinte spártaias.... ;-))
    Én is ha tehetem éjszaka járok az utcán, sötét napszemüvegben, és nyakig felgombolt cuccban, ne hogy a rajongóim felismerjenek... ;-)))
  • ALCATELGOD
    #1643
    Mitha magamat látnám ...
  • kritikuss
    #1642
    Egy újabb bodys film....

  • ALCATELGOD
    #1641
    Nálam már csak a kajálással van gond, ti szoktatok zenét hallgatni gyurás közben, vagy csak én vagyok ennyire elvetemült....
  • ALCATELGOD
    #1640
  • kritikuss
    #1639
    Idézet: "...Bakker,te csak képeket tudsz berakni? Linket nem :-))) ???..."

    Sajnos a szám.tech. tanulmányaim csak eddig terjednek, utánna megbuktattak, aztán úgy gndoltam mással töltöm az időt ;-)))) ?!?!
  • a shot
    #1638
    Én fél év alatt szedtem fel 20 kiló izmot, steroidok nélkül.
    Persze már előtte is edzettem de elég brutál, hogy ilyen gyorsan visszament rám. Pár hónap alatt ujra szinte annyival nyomtam mint régen fekve és + egykét hónap alatt már többel is.
    Azt hiszem ezt mondják jó testalkatnak vagy jó felépítésnek a gyúráshoz?:) Monnyuk mostanaban mar lihegek mint allat, és a cigit sem birom annyira
  • ALCATELGOD
    #1637
    Bakker,te csak képeket tudsz berakni? Linket nem :-))) ???
  • kritikuss
    #1636
    Ez a film is érdekes...
  • Breki33
    #1635
    hm?

    most ez nem egészen értem
  • FtranX
    #1634
    én sem vagyok oda érte :)
  • FtranX
    #1633
    Ez igaz, de a hardgainert pont az edzése és az étkezése teszi hardgainerré. Ezek megléte jelentené az alapot.
    Aztán már csak az adottságain múlik, hogy mennyit fejlődik.
  • Zsoldos
    #1632
    sztem minden porcikaja csunya :)
  • FtranX
    #1631
    jááj de csúnya szilikonos mellei vannak! :)
  • dardevil
    #1630
  • Zsoldos
    #1629
    Nemtom. 3 honap sztem nagy ido. Az alatt egy 5-10 kg meg hardgainereknek is megoldhato, az meg azert mar latszik.
  • FtranX
    #1628
    Én nem akarok senkit semmiről lebeszélni. Ártani biztos nem árthat. De olyat is milliószor láttam már, hogy az illető lejön télre a terembe edzeni, hogy majd "nyárra kigyúrja magát", aztán csodálkozik, ha végül nem úgy néz ki, mint Arnold...
    Emiatt általában 10-ből 9 fel is adja.

    Én amikor kezdtem, mai szemmel nézve nagyon (sőt túl) kemény edzéssel és nem éppen megfelelő kajálással is nőttem, mint a gomba (10 hónap, >10 kg), de az első fél évben nem nagyon tűnt fel senkinek, hogy edzek.
  • Breki33
    #1627
    pontosan

    ha most kezdi akár két centit is fejlődhet P
  • Zsoldos
    #1626
    Ne mondj mar neki ilyeneket. Meg ha neadjisten igazad is lenne, akkor is jobb neki ha elkezdi..

    Mondjuk nekem az ilyesmi konnyen megy, 2-3 het alatt is tudok elerni lathato haladast, de par honap alatt sztem barki.
  • Zsoldos
    #1625
    Minden amit kezzel csinalsz, kulonoskepp ahol szoritasz (pl huzodzkodas, vagy a hatrahuzigalos hatgep, kezi sulyzok), megerositik a csuklod, sot talan meg tobbet is kell hasznalnod a kelletenel. Szoval ezen kivul folosleges edzeni.

    Ha az erdekel, latvanyra nem nagyon tudsz erositeni rajta, kb ugyanugy fog mindig kinezni, az ero meg jon a tobbi gyakorlattol.
  • Breki33
    #1624
    arra jó az a gumi P

    régen mikor terembe jártuk csináltuk
  • Breki33
    #1623
    de kéne parja

    dupla annyi dó és a mozgás sem jó


    esetleg ha ülve csinálod és megtámasztod a comboddal (belső részével)a könyököd felett
  • FtranX
    #1622
    én nem. szerintem bőven elég neki az is, amit más gyakorlatok közben kap.
  • ALCATELGOD
    #1621
    Helló!

    Az előző kérdésemre senki nem válaszol?

    Ti szoktatok csuklóra edzeni?
  • FtranX
    #1620
    igen, lehet látszatra fejlődni 3-4 hónap alatt, de csak megfelelő edzéssel (folyamatos terhelésnövelés) és nagyon jó étkezéssel. Az előbbihez a fekvőtámasz és a 10 kilós súly édes kevés.
  • mustar
    #1619
    Hát egyelőre megy a 10kg-mal kar behajlítás (nem tudom a pontos nevét, amikor bicepsz erősödik) 6x8-as széria. Fekve tárogatás ugyanennyi. Kb 2-3 hónapja csinálom, és látom, és érzem is hogy erősebb vagyok. Mivel tényleg pehelysúlyú vagyok (55kg) ezért én jónak érzem.
  • Breki33
    #1618
    Igen viszont jó ha előtte vasn már alapja úgymond.

    Vagy úgy jár mint amikor először ültem fel 15 kilóval 45 fokos padon :-)

    Ha viszont kondiban van és nem edzi túl magát az első két hónapban fog a leglátványosabban fejlődni.

  • Hamlet
    #1617
    Miért? 3-4 hónap alatt azért lehet fejlődni úgy, hogy az látszódjon is, csak fokozatosan kell elkedzeni.

    Attól függ hogy milyen kondiban van most. Alapszinten a fekvőtámasz elég jól megdolgoztatja a felsőtestet, kar, mell, váll, has.
  • Breki33
    #1616
    két azonos, de nem fix

    cserélhető súlyokkal
  • FtranX
    #1615
    így inkább bele se kezdj, mert 0 eredményt fogsz elérni.
  • mustar
    #1614
    Nyár elejéig kéne valamit elérnem.
  • mustar
    #1613
    milyen kéne?
  • Breki33
    #1612
    gyorsan sehogy

    kéne legalább még egy súly
  • mustar
    #1611
    Hello!

    El akarok kezdeni egy kicsit erősödni, anélkül, hogy konditerembe járnék. Van itthon 10kg-os egykezes súlyzóm. Ezzel milyen gyakorlatokat végezzek, hogy a kar és mell izmom megerősödjön, és látszódjon is rajta. Ja és hasra, hogyan lehet gyúrni gyorsan? Előre is köszi.
  • Breki33
    #1610
    Azért indult be mert eddig nem csináltad

    Amúgy tényleg jó gyakorlat csak húzd meg jól P
  • ALCATELGOD
    #1609
    Mostanában beiktattam az "Áthúzás egykezes súlyzóval" gyakorlatott és mondhatom látványos fejlődés indult be. A kajlálással még mindig gondba vagyok, a tojást már elválasztva eszem, és egy kis vagdalt párizsit rakok bele, de kérdés tojássárgájából egy keves sem mehet bele? Ti mit kajáltok (termékneveket!)
  • Hamlet
    #1608
    Annyira tudtam, hogy ezt meg fogom kapni :))



  • fifi
    #1607
    Yoda is megmondta: Tedd, vagy ne tedd, de ne PRÓBÁLD!!!

    :DDDDDD
  • Breki33
    #1606
    nem próbálkozni kell

    csináld