33477
12316971501353788406.png
  • Goth
    #1725
    kreatinok, pfff... Nekem kb. 3 hónap rendszeres edzés után megvolt 10%-os erőnövekedés, mindenféle ilyen szar nélkül. Én soha a büdös életbe nem nyúlnék ilyen szarokhoz. Higgyétek el, attól mert nagyobb lesz az izomtömegetek az nem jelenti azt hogy erősebbek is lesztek. Na jó, talán nagyobb súlyt tudtok emelni, de az utcán elkapnak egy kigyúrt faszit, ketten ugyanúgy összerakják mert se ütni se rúgni nem tud a nagy izomtömegével keményebben, torkon vágják erőből ugyanúgy megfullad, szemét ugyanúgy kinyomják, ugyanúgy szétrúgják a heréit.
    Ha meg azért szed valaki kreatinokat hogy olyan kigyúrt faszagyerek legyen mint monnyuk az a kínai az #1715 - ben , akkor gratulálok,,, mert váááááááá ez kibaszott undorító ahogy kinéz :/
  • Adi
    #1724
    Edzést követő 30 perc-ben!
    Ez mit jelent?! Edzés utáni 30 percbe kell bevenni?!
  • FtranX
    #1723
    a kreatin az jó. én fél kilótól vagy 4-5 kilót híztam és erőben is dobott rajtam.
    bár én simát ettem ásványvízzel és szőlőcukorral vegyítve.
  • hykao #1722
    Ha már kreatin, akkor szerintem PUMP! (nem a koffeines...) Elég belőle kevesebb, jobban, egyszerűbben, könnyebben szívódik fel!
    Ahogy néztem újabban van ilyen TransX változatban is, meg még valamilyenben.
  • Adi
    #1721
    Creatinról vélemények?! pontosan erről
  • FtranX
    #1720
    "Rendesen eszek!"

    Attól függ, mit értesz ez alatt. :)

    Ne egy tömegnövelőtől várd, hogy "megdob".
    A rendes fejlődéshez a folyamatos, rendes táplálkozás az alap.
    A tömegnövelők, a fehérjekoncentrátumok, és a hasonlók csak abban segítenek, hogy ne kelljen állandóan főzőcskézned, meg szatyornyi kaját cipelni magaddal.

    A rendes étkezés valahol a napi 6-8 jól megtervezett étkezésnél kezdődik.
    Napi minimum 2 g/testsúlykilogram fehérje, komplex szénhidrátok előnyben részesítése, zsír bevitele. kb. 20:60:20 arányban. stb, stb.

    De inkább olvasd el ezt:

    http://body.builder.hu/pub_kezdoknek2.htm4

    meg ezt:

    http://body.builder.hu/faq.htm4
  • Adi
    #1719
    Rendesen eszek!
    Edzeni is lejártam rendesen.. de most jövök rá, h lehet nem jól szedtem ezt a szart.. mert én mindig edzés után vettem be egyszer... edzés elött nem szeretem.
    Szóval én egy ideig azt hittem, h laktoz érzékeny vok. De aztán kiderült, h nem, mivel voltam vizsgálaton!
  • FtranX
    #1718
    Felejtős...
    Előbb talán kezd a rendes étkezéssel és a rendszeres edzéssel. Aztán, ha pár év múlva már nem tudsz tovább fejlődni, akkor -talán- elgondolkozhatsz a napozimon.
  • Tufa
    #1717
    kreatinok?
  • Adi
    #1716
    Srácok, mint kénne csinálnom, h megdobodjak?!
    Régebben gyúrtam fél évig és szedtem egy garner 3600-as tömegnövelőt de nem sokat segített!
    Kérdésem, h mit ajánlotok?!
    Ajálgatják nekem a naplozim-ot, h az megdob és ha abba hagyom akkor azzért marad is rajtam!
    Szerintettek?
    VAgy felejtős?
  • kritikuss
    #1715
    Ez is érdekes produkció

  • dardevil
    #1714
  • hykao #1713
    Ááá, azért nagyon nem szeretném, ha a csajomnak ilyen csöcsei lennének...bazz egy ilyen csajjal a szex már majdnem buzulás kategória... :(
  • kritikuss
    #1712
    Brutális, és szuper produkció....

  • kritikuss
    #1711
    Azt nem tudom, hogy asztriában mi volt, nem voltam kint, én a mostani SuperBody és IFBB budapesten megrendezett versenyről írtam egy kis véleményt.
  • Tufa
    #1710
    Azt mondta hogy voltak nála sokkal izmosabbak is kint csak azok közül sokan kicsit vizesebb felépítésüek voltak
  • kritikuss
    #1709
    Ez is egy jó produkció.

  • kritikuss
    #1708
    NO COMMENT


  • kritikuss
    #1707
    Bocs,de kb. 2 DVD lemezre fért fel az egész, ezt a mennyiséget netre feltenni csak "repülővel" lehetne feltenni. Egyébként ha ott lettél volna, s láttad volna a versenyt, akkor láttad volna, hogy Scorus abszolute eredménye azért nagyon is vitatható. Egy Dudás Anti nevezetű srác bizony "gallyra vágta". Csak hát.... Nem akarok belebonyolódni....
  • Tufa
    #1706
    na azé. Végre vége a versenyeknek (két héttel ezelött is volt), nyagathatom tovább az edzéstervel :)

    a videót feltudod valahova rakni?
  • kritikuss
    #1705
    Ez sem kutya, szuper produkció

  • kritikuss
    #1704
    +95kg: Scorus Bernát (33) első lett, illetve abszolut bajnok is lett.
  • Tufa
    #1703
    Engem érdekel. Plusz egy Nemtudommilyen Bernát nevezetü srác helyezete is érdekelne(ő a személyi edzőm).
  • kritikuss
    #1702
    Az április 30-ai SuperBody, IFBB magyar bajnokságról készítettem videot kb 1,5 órás. Ha valakit érdekel priviben jelezze.
  • hykao #1701
    lehet, hogy már valahol találkoztatok... :)
  • Tufa
    #1700
    az tényleg nem vészes. Én a spartacusba járok, 4 pénz egy hónapra, viszont minden van. Mondjuk egyedül az nem tetszik, tök mind1 mikor megyek oda, mindig sokan vannak viszonylag. Ma pl fél 1től voltam ott, és voltak vagy 10-15en. Bár az öltözöben legalább volt hely, 4körül már örülök ha üres szekrény van... :)


    (Egyébként még mindig nem tudom honnan vagy ismerős te és az a srác akiről a beszéltem az egyik képeden, de biztos vagyok benne hogy vele már találkoztam. :D)
  • hykao #1699
    2 ropi / hó ...ez egy egészen kicsi terem, így nem is felel meg mindenki ízlésének, mert házilagos készítésű cumók vannak, meg sok gép hiányzik a repertoárból...pl: mellcsiga, meg ilyesmik...de nekem tökéletes...mindenkinek saját kulcsa van, azt reggel 6-tól este 9-10-ig szabad a pálya... :)

    (de a XVIII.-ban van még jópár terem...csak a Havannán van még vagy 2...a kerületben meg ki tudja mennyi...a haverok közül egyedül én járok a fentebb említett helyre, a többiek puccosabb helyekre járnak, no nem azért mert annyira "kinőtték" a termet, hanem ott jobban lehet figurázni, mint a parádés lovak...:D...én meg egyedül szeretek leginkább edzeni, mert akkor nincs végigpofázva az edzés...)
  • Tufa
    #1698
    Attól én nem vagyok messze ha minden igaz(gyömröiről nyiló egyik utcában lakok). Ott milyen árak vannak?
  • hykao #1697
    XVIII.ker. Havanna lakótelep
  • Tufa
    #1696
    te hova jársz gyúrni?
  • gerg82
    #1695
  • a shot
    #1694
    nekem frankós börkeményedések vannak a tenyeremen,én élvezem:)
    néha néha vadászkéssel szoktam levágni a felesleget:)
  • kritikuss
    #1693
    Ez sem rossz produkció..

  • hykao #1692
    ja, néhányszor...de azért jobb a kesztyű...az ember felveszi, azt kész...nem kell állandóan a szivaccsal baszkurálni...
  • Tufa
    #1691
    nekem is fekete lesz, de az a kisujjamnál szoros is, szal most valahol elvan dugva. szivacsot te próbáltad?
  • hykao #1690
    Szerintem kesztyű mindenképp kell...a fene se akar bütykös kezeket...nekem is 3 rongyos kesztyűm van és szart se ér...bazz minden edzés után fekete a kezem tőle, mert egy rohadt bélést nem voltak képesek beletenni...ezenkívül már majd lefoszlott a kezemről...az előző fele annyiba kerülő kesztyű sokkal jobb volt...amíg el nem lopták a teremből...lol használtkesztyű lopás... :))
  • Tufa
    #1689
    valami 3 rongyos kesztyüm van, a rúd markolata pedig érdes vagy sima fém szokott lenni. burkolás nincs rajta. A krémezést végülis utólag gondoltam, hátha van ami kicsit enyhít rajta. Testápoló nem jó.
  • kritikuss
    #1688
    ha ráérek és hosszabb ideig bolyongok a neten, és találok újabb címeket, no és még neked aktuális, akkor majd ezen a csatornán felsorolom a talált honlapokat.
  • Zsoldos
    #1687
    Hmm. A sulyok pedig nem veszesek. Erdes feluletu a markolata, sima fem, vagy van burkolva vmivel? Kremmel sztem nem sokra mesz, szivacs jol mukodik, csak kicsit zavaro folyton odaigazgatni. sztem vacak a kesztyud.
  • Tufa
    #1686
    már rég csinálom, csak most kezdett el igazán zavarni. mai edzésben pl bicepsz egykézre 18kg-val, két kézre ugy 30kg+rúd.