The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14023
Jaja, már 2005-ben<#alien2>

kirol
#14022
Mért, ott már megjelent?

#14021
Igazad van...az Arial betûtípussal van a hiba. Ha megnyitom a word-öt ott is alapból mindent dõltbetûsre tesz. De nemtom hogy állítsam ezt vissza. Megtaláltam a winxp-ben az arial betûtípust,de az ránézésre normális és hiába indítom el nemtok vele semmit sem csinálni

#14020
Ebben ne légy olyan biztos<#hawaii>Oroszországban már egy tonnányi díjat bezsebelt és a HL2 meg a GTA: San Andreas mellett 3 hónapig vezette az eladási listát<#alien2>

szotyimutyi
#14019
Egészen más típusú játék lesz, nagyon jónak tûnik.

kirol
#14018
A Fahrenheit -et soha nem gyõzi le, ez nem kérdés! <#ejnye1>
(Ott azt írják lehet)

#14017
Szerintem is állati egy gamma...de valszeg késik a megjelenés

Atomreaktor
#14016
hajaj. sztem nagyon jó lesz.elõzetes

kirol
#14015
Valaki hallott errõl a játékról: Pathologic?
Elvileg tegnap jelent meg.

Rel. date: March 24, 2006 (www.adventuregamers.com)

#14014
Vki nem tudná feltenni nekem a szerverre a Forever Worlds-öt meg az Ecstatica 2-õt vagy a Hitchkock - The Final Cut-ot?

kirol
#14013
Hát tényleg szebb a képek alapján, mint a régi. Kíváncsi lennék menne e az új a régi mentéssel. Mert nem kezdeném elõrrõl, annyira azért nem jó.
Az új meg talán nem fagyna le mindig.

#14012
Érdekes mert én le sem töltöttem a magyarítást hozzá, ergo be sem játszottam. Szal akkor csak a sima AE csinált vmit. Egyébként én már rég letöröltem és még mindig olyan<#buck>

Axon
#14011
takysoft: Nem tudod véletlenül, hogy az UHA tömörítõnek van-e linuxos verziója?

Más. A parancssoros uha az még csak béta, míg a winuha már rc verzió. Ez azt jelenti, hogy nem ugyanaz a kettõ? Mert a parancssorossal meg tudnám csinálni, hogy egy kis .bat file segítségével kijelölök több tömöríteni kívánt állományt, majd itt hagyom estére a gépet és reggelre kész van minden, míg a winuha-val nem tudok egyszerre több dolgot is kijelölni tömörítésre, hogy szépen egymás után tömörítse be mindet. Ha pedig a parancssoros uha még csak béta és emiatt esetleg kisebb tömörítési arányt lehet vele elérni, akkor azt mégsem alkalmaznám.

Axon
#14010
Nekem végre visszaváltozott minden álló betûre. Pontosan nem tudnám megmondani, hogy mit is csináltam. Elõször is eltávolítottam az AE-t. Még nem történt semmi, majd újra telepíteni próbáltam az AE magyarításában levõ Atlantis.ttf-t. Erre kiírta, hogy nem lehet telepíteni, mivel az már telepítve van. Belenézve látom, hogya sima normál Arial betûkészlet van benne.
Namost itt jöhet a bibi, mivel a gépen levõ eredeti Arial az nem ttf hanem más betûkészlet és külön fontkészlet van minden tipushoz (normál, dõlt, félkövér, döltfélkövér). Míg az Arial .ttf az csak egyetlen betûkészlet és gondolom szoftveresen állítódik elõ belõle a dõlt és félkövér verzió. Na gondolom ez zavarta meg a gépet.
Egyszer ráklikkeltem a betûkészlet telepítõben az eredeti Normál Arial betûkészletre, majd elindítottam a böngészõt és minden visszaállt normál betûre. Szóval ott próbálkozzatok.

Szerintem az AE magyarításából simán ki kell törölni az Atlantis.ttf-et, tehát nem bemásolni a játék alkönyvtárába és akkor nem jelentkezik ez a probléma.

Axon
#14009
Megvan a bûnös. Tényleg az AE magyarítása a hunyó és az abban levõ ttf betûkészlet.

Axon
#14008
Volt ott az AE-hez valami fontkészlet is. Lehet, hogy az kavart be.

Axon
#14007
"Legújabbak közül akkor az Ankh és a Keepsake esetleg a Scratches. Ja meg a CSI 3. "
"Én felraktam az utóbbi 1-2 hétben : Silkroad Online, Psychonauts, Mystery of the Druids, CSI3, Keepsake, Scratches, Call of Cthulhu, Ankh, Atlantis Evolution , Dreams to Reality."

Amiket itt felsoroltál abból én csak az AE-t és a Call of Cthulhu-t raktam fel.

Axon
#14006
Bocsi, akkor négy :-)

Axon
#14005
Az Ankh-ot és a Keepsake-t még nem próbáltam ki, úgyhogy azok kizárva. Az AE-t valóban kipróbáltam, sõt most is fent van, mivel nagyon tetszik, de ha az lenne a bûnös, akkor elég késõn jelentkezett, telepítés után bõ egy héttel.
Én inkább valami kártevõre gyanakszom. Az összes munkahelyi gép tûzfal mögött van. Van a melóhelyen egy új internet kapcsolat, ami nincs tûzfallal védve. Gyorsan rákapcsolódtam, mivel torrent-et akartam használni, ami eddig a tûzfal miatt nem ment. Nos a gépemen nincs semmilyen tûzfal bekapcsolva (mivel tûzfalszervert használtam eddig) és el is felejtettem bekapcsolni még a winXP alap tûzfalát is. Ettöl függetlenül a többi védelem (Nod32, stb.) ment, de úgy látszik az kevés volt. Az alatt a két nap alatt lett dõltbetûs, amikor tûzfal nélkül használtam a netet.
Most már újra a tûzfalszerver mögött vagyok, de már késõ. Nekem akkor változott át dõltbetûsre, amikor az sg fõoldalára klikkeltem, majd ott rámentem az elsõ hírre. Az oldal már dõltbetûvel jelent meg.
Az tényleg roppant furcsa, hogy az egész világon csak mi hárman kaptuk volna meg ezt a nyavaját.

takysoft
#14004
Emberek, a listából kizárólag az Atlantis lehetett, mer én cska azt tettem fel.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

via_mala
#14003
Szerintem is ez "csak" egy remake lehet, bár ugyanaz a GMX Media csinálta, mint a 2004-ben kiadott változatot.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#14002
Sztem akkor is ez csak átdolgozás full 3D-be...

kirol
#14001
Engem továbbra is az érdekel, hogy ez full a Martin Mystère?

via_mala
#14000
Kijött a Crime Stories.
As a brilliant young FBI agent, you have been called
upon to investigate the savage murder of the highly
reputed scientist, Professor Eulemberg. What
sensational secret has Eulemberg uncovered that have
made him the victim of such a heinous crime? Your
investigations into the murder will take you all over
the world as you are confronted with many dangerous
and exhilarating adventures. Only you will be able
to solve this horrific crime ? that is if you act
fast? and keep your wits about you
Érdekel ez valakit? (580 M😎

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#13999
Az elmúlt fél órában letörölten az Ankh-ot. Mikor itt beszélgettünk közben az alább leírt helyen kapcsoltam azt a kisegítõ lehetõséget - hogy le tudjam írni az elérhetõségét. De most végül is nincs bekapcsolva.
kirol
#13998
Nem tudom láttátok e ma a hiradót, de halálra röhögtük magunkat.
Egy férfit megkéseltek, a riporter megkérdez egy szemtanút:
"Láttam kijönni a kezében egy véres késsel, azonban nem mertem odamenni hozzá. De hozzávágtam egy széket!"

<#nevetes1>

#13997
Állítgattál valamit?

#13996
CSODA TÖRTÉNT!!!! Egy hét után visszaállt álló betûre. De hogy mit csináltam???? Nem tudom. És, hogy ez így is marad????
#13995
Az Atlantisznál nem a magyarosítás kavart be? Én korábban már játszottam vele, akkor nem csinált ilyet.
#13994
Egyébként ha a Eszközök/Internetbeállítáok/Kisegítõ lehetõségek/A weblap betûtipusainak figyelmen kívül hagyása kockába pipát teszek akkor az oldal visszavált állóbetûre - igaz elég apró betûre. A többi betûre vonatkozó beállítás hatástalan.
IMYke2.0.0.0
#13993
Atlantisz esetleg?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13992
Akkor kiesett: Call... és Ankh.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13991
Mielõtt dõlt betûs lett az Atlantiszt, Keepshake, Scratches,Call of Cthulhu az Ankh-ot raktam fel.
Én elõször az Ankh-ra gyanakodtam, de a törlése után is maradt minden.
IMYke2.0.0.0
#13990
Én feltettem a Call of Cthulhu-t - és nem okozott gondot. Azt kihúzhatjuk.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13989
Én felraktam az utóbbi 1-2 hétben : Silkroad Online, Psychonauts, Mystery of the Druids, CSI3, Keepsake, Scratches, Call of Cthulhu, Ankh, Atlantis Evolution , Dreams to Reality.

#13988
Na akkor innen jön a kalandjátékos része <#circling>Meg kell találni mi a közös bennünk. Mindenki WinXP-t használ? Az már tuti,hogy nem netböngészõ függû. A szerveren fellelhetõ kalandjátékokat gondolom mind kipróbáltuk. Legújabbak közül akkor az Ankh és a Keepsake esetleg a Scratches. Ja meg a CSI 3. Az érintettek közül mindenki bejátszotta eme remekeket?

#13987
Vagy még valaki???
IMYke2.0.0.0
#13986
Írjátok le, milyen progit tettetek fel az elmúlt napokban...!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13985
HÁRMAN????
Akkor számoljunk: Axon, Tomsess, takysoft,Kiru
Ez már NÉGY<#confused>
#13984
Nekem internet explorer van szal abban is dõlt. Sõt a Nero-ban is dõlt és szinte mindenhol olyan. Nemtom mi a franc van. Kerestem már neten,de semmi infó. Pedig ez már csak vírus mert már 3-an megkaptuk. Vagy vmelyik új játék (sztem csak ez lehetett) játszott be vmit aminek nem kellett volna bemennie. Én az Ankh-ra vagy a Keepsake-re tippelek. Sõt még az Atlantis Evolution is csinálhatott vmit<#szomoru1>

via_mala
#13983
Mexakadt vagy 7-szer, de szemmel tartottam, és végre fel is ért!

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Axon
#13982
Én soha nem használok explorer-t így nem tudnám megmondani, most pedig egy másik gépen vagyok éppen, ami szerencsére nem fertõzött, így nem tudom megnézni.
Egyébként nekem más programokban is dõlt betûs lett az írás. Például a SpywareBlasterben is.

takysoft
#13981
elég zavaró.
Axon: neked pl az explorerben is dõlt?
nekem asszem csak a mozillában

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Axon
#13980
Ennél FONTosabb döntésed most nem lehet :-)

kirol
#13979
Köszi! Még megFONTolom.<#vigyor2>

Axon
#13978
Ha kéred, akkor átküldjük :-)

kirol
#13977
Valami közös helyrõl eredhet ez a vírus nem?
Nekem szerencsére még nincs.

Axon
#13976
Nekem más programokban is dõlt betûs lett néhány dolog nemcsak itt a böngészõben.

takysoft
#13975
újraindítottam.. most csak itt az sg.hu-n dõlt minden... meg pár más helyen is.. de az lehet, amúgy is dõlt volt...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Axon
#13974
Az a helyzet, hogy itt már hárman is elkaptuk ezt a vírust vagy mifenét, de sehol máshol nem olvastam errõl semmit.
Egyébként végig ment a gépemen (nod32, adaware, spybots, spywarebalster, a2squared) de egyik sem talált semmit.