The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

serito
#13824
Azért a nagyorrú fltó kaphatott volna egy-pár krumplit, meg tolást ha már annyit hazudozik. Még az államfõ is nem tetszését mutatta az elmaradt kézfogással. Szóval Õ is utálja a komcsikat.
Ja ez egy Off volt , csak tetszett amit Axon írt.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#13823
akkor-akkor😊 tudok magyarul😊 akkor éljen a szóismétlés... öö izé, nem akkor hanem akkor...

Atomreaktor
#13822
Akkor ha vki beszerezte már az Ankh-ot akkor feltolja?

Atomreaktor
#13821
milyen amúgy ez a játék? neten nem sok jót olvastam róla😊

szotyimutyi
#13820
Nálam most jó.

Axon
#13819
Újra feltöltöttem a City of the Lost Children-t. Töltsétek és próbálgassátok. Remélem ez már hibátlan lesz.

szotyimutyi
#13818
Pathologic, Barrow hill, Destinies még.

kirol
#13817
Hát szerintem majd ezek lesznek igen - igen jók:
Alan Wake
Geheimakte Tunguska
Paradise
Reprobates

#13816
Mondjuk a Da Vinci remélem jó lesz<#vigyor2><#wow3><#merges2>

kirol
#13815
Ja, most sok minden jön ki, csak kár, hogy egyik se ér semmit. <#rinya>
Bocs, ha valakinek a lelkébe gázoltam.

via_mala
#13814
Kijött az Ankh! Nekem ugyan nem tetszik a screenshot-ok alapján, de hát nem az én ízlésem az etalon.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Lord Myn
#13813
Köszi! <#worship>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

MerlinW
#13812
loldehülyevagyte😄

[merlinw.org]

Axon
#13811
Láttam, láttam... :-)
Ippen most ment el elõttem. Jött még vagy 7-8 Titkosügynök, három odaállt közvetlenül elém, szinte sorfalat alkotott a sok talpnyaló.
Élõben mégnagyobb orra van mint a tévében. Mintha nyele lenne a fejének :-)
Most bevonult a terembe és elkezdett hazudozni. Na arra már nem vagyok kíváncsi.
A terem csordultig van vén rossz ósdi komcsi õskövületekkel. Némelyik már olyan öreg volt, hogy két másik múmia támasztotta meg oldalról, de jöttek, másztak megnézni az õ fletójukat.
Na mindegy, krupli tojás megmaradt. Majd hazaviszem a családnak.

u.i.: Megtudtam közben, mit csinál az én Titkosügynököm az ablak alatt a hülye kocsijával. Õ a menekülõ autó. Azaz az autó a menekülõ autó, õ meg a menekülõ soför. Ez azért van, mert ha fletót túl nagy hazugságon érik a múmiák és ezért õtet megakarják öngyilkolni, akkor legyen mivel elmenekülnie nekije.
Hát akkor:
on

kirol
#13810
<#nevetes1>

Axon
#13809
off:

Jön gyúrcsány :-)
Mindenhol rendõrök és tökig izgalom.
Tûzszerészek rohangálnak észnélkül, fontosságuk teljes tudatában.
Az ablakom elõtt egy Titkosügynök! :-)
Hát... életemben hihetetlen sok vígjátékot láttam már, ahol titkosügynököket figuráztak ki, de a valóságot egyik sem bírta ûberelni. Már szanaszét röhögtem magam rajta.
Elõször is hihetetlenül zord arc! Csak, hogy mindenkinek nyilvánvaló legyen, hogy õ bizony Titkosügynök. Természetesen tökig feketében, fülébe kígyózik a madzag és.... ÉS... ÉS!! újságot olvas!!! :-)))
Közben persze fölötte jár a szeme mint a Süsüben a kémnek :-)
Gyorsan meglestem, hogy nincs-e két lyuk vágva az újságra, amin kileskelõdhet.
Aztán... AZTÁN.... AZTÁN!!!... jött a Titkosügynöknõ!!!
Tökig... akarom mondani pin... izé... szóval talpig feketében és.... ÉS.... ÉS!!!! - most kapaszkodjatok meg!!! - halálkomoly, rémszigorú arcal beszélt a sáljába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na ennél a résznél legalább tíz percig nem kaptam levegõt a röhögéstõl. Hisztérikus, fuldoklásszerû, fejhangú nyerítés, visítás hagyta el hangképzõ szerveimet és úgy éreztem, hogy ebbe bizony bele fogok most hallni, de megéri :-))
Aztán kis hab a tortán, hogy szegény kolleganõm jött vissza az ebédbõl, erre a Titkosügynök elõkapta az igazolványát, szemmagasságba emelte és elzavarta szegény halálra vállt kolleganõt. Csak a másik bejáraton jöhetett be.

Szóval szörnyen izgi a helyzet. Itt fog elmenni a nagyorrú az ablakom elõtt. Már ide is húztam az ablakhoz a krumpliszsákot, és felnyitottam az összes tojástartónak a fedelét. Magamra zártam az irodát. Beletörtem a kúlcsot és az összes szekrényt és bútort az ajtó elé toltam. Úgy számolom kerek öt percig is tudom bombázni a szihopatát, mire lefognak a Titkosügynökök ;-)

via_mala
#13808
Ha már offtopic:
Milyen hatékony, ingyenes antivírus szoftvert ajánlotok? Tegnap feltettem az Avast!-ot, és tetszik, de ha tudtok jobbat, akkor ne titkoljátok. Thx.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

kirol
#13807
Off
Egy hozzáértõ ember segítsen már!
A Windows Update -ben ezt írja ki:
Windows Genuine Advantage eredetiség-ellenõrzõ eszköz (KB892130) Telepítés sikertelen

Így nem is frissít semmit. De hát eredeti a WinXP!<#boxer>
eddig frissített is rendesen!
Mi a franc van most?

Axon
#13806
Csorog felfele végre a City of... is

#13805
Sorry! Most nézem, hogy ez egy kicsit hülyeség!

#13804
Beindult a nagyüzem? 😊)
Én most ezt húzom...
Ice Age 2 The Meltdown (kaland) 2CD.

MerlinW
#13803
Probálkozz többször egymás után legrosszabb esetben harmadik, negyedik probálkozás után beenged. A többrétegü tüzfal miatt van ez.

[merlinw.org]

LezLee
#13802
Felért a CSI 3, lehet szedni akit érdekel. Belenéztem egy picit, sajnos a grafika mintha visszafejlõdött volna, az én gyomrom nem igen vette be, fõleg közelrõl randa. De ettõl még lehet jó persze.
#13801
Nem kapott olyan nagyon jó értékeléseket.Elég üres az egész...mesés történet amiben jóformán az egyetlen karakter akivel beszélsz a kutyád vagy farkasod vagy mi <#circling>

LezLee
#13800
Na cammog felfele az elsõ szerverre a CSI 3, még ma estig felkerül teljesen.
Kalandfanoknak és nyomozópalántáknak erõsen ajánlott!
Remélem nem értük még el a 10 gigát.
#13799
Piszok gyorsak vagytok <#worship><#worship><#worship><#finom><#vigyor2>
serito
#13798
Ha ez a game ilyen jó amilyen a képek,akkor már töltöm is le azonnal.
Játékélmény? Te már játszottad?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#13797
Naná,hogy van <#alien2>

#13796
Köszönet mindenkinek a cuccokért <#hawaii>

LezLee
#13795
Amúgy 1 óra múlva lenn van a CSI 3, ha igény van rá, feltöltöm valamelyik szerverre, bár jelen állás szerint csak az elsõre tudom.
LezLee
#13794
Nekem nem sikerül csatlakozni a 2-es szerverhez, azt írja, hogy: connect failed. Ez egyedi hiba, vagy másnál is jelentkezett? Vagy rosszul tudom az adatokat?
kirol
#13793
Honnan lehet letölteni? <#hehe>

IMYke2.0.0.0
#13792
Kettõ is ... <#vigyor><#taps>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Andra
#13791
Köszi!

\"Have A Little Faith....\" by Ovis

MerlinW
#13790
cdcovers.cc

[merlinw.org]

Andra
#13789
Lehet, hogy nem itt kellene megkérdeznem, de tudnátok nekem olyan oldalakat mondani, ahonnan dvd/cd borítókat lehet nyomtatni?
Köszi elõre is!

\"Have A Little Faith....\" by Ovis

Axon
#13788
Kis csúszás a City of the...
Mivel otthonfelejtettem a dvd-t amin rajta van. Holnapra megpróbálom nem elfelejteni.

#13787
A magyarítása is megvan már? 😊)))

IMYke2.0.0.0
#13786
Nekem már megvan az is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

via_mala
#13785
Halleluja!

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#13784
Keepsake <#worship><#worship> THX. Este leszedem
Lord Myn
#13783
Az nem lenne rossz... 😊

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13782
Holnapra meglehet. 😊

Lord Myn
#13781
Axonnak meg nagy-nagy köszönet a Discworld-ökért!

Btw, valakinek megvan már a CSI 3D?

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13780
Örök hála! <#worship> Ha hazaértem már töltöm is!

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13779
....ööö topicba. 😊

#13778
Azt bírom, mikor még aznap megkérdi valaki egy topicban, hogy "és magyarítást hol találok hozzá?". 😊

#13777
Akkor nem görcsölök torrentre, ha már...😊)

MerlinW
#13776
Keepsake a ketteskén,

[merlinw.org]

MerlinW
#13775
- Nekem is Reloaded.
- Angol

FEATURES:
~~~~~~~~~
* Deep and involving storyline where suspense and mystery await at
every turn
* Explore stunning environments designed in intricate detail using dynamic
lighting and shadows
* Discover the elaborate grand hall, a labyrinth of rooms and corridors,
and the vast surroundings of the Academy
* Encounter many NPCs and interact with Zak who will help you solve enigmas
throughout your adventure
* Easy to use interface that evolves as new features become available
* 3rd person gameplay powered by a state-of-the-art graphic engine
* Learn to cast spells, understand the secrets of the runes and glyphs, and
overcome daring trials designed to test your wits rather than your
dexterity

Töltöm fel.

[merlinw.org]