33675


  • kirol
    #17791
    AC3 Filter 1.09a van most fent.
    Fogalmam sincs mit változtattam, már letöröltem minden codec -et és újra fel is raktam, de nem jó.
    Nem értem miért.
  • kirol
    #17790
    Tegnap este adtam el a 996-ot 17000-ért.
    Hétfőn hozzák majd az újat, az végülis egy Samsung 931BF lesz.
  • Lord Myn
    #17789
    Pedig az kell hozzá, melyik verzió van fent? (Amúgy tökmindegy, mivel írtad eddig működött, mit változtattál meg azóta?)
  • nagykispeter
    #17788
    És kicserélted már?
  • kirol
    #17787
    OFF

    Ti sem tudjátok, hogy mit kell felrakni, hogy az AC3 5.1-es avi tényleg 5.1-ben szóljon?
    Fent van ac3 filter, eddig jó is volt, de vagy 3 hete már nem a centerből dumcsiznak. És nem bírom visszaállítani.
  • MerlinW
    #17786
    Mikor letöltötted a fordítást olvashattad hogy teszt verzió, és még nem tökéletes. Egyszer majd az lesz.
  • sorrow
    #17785
    Hello

    A Gamestar-os 2cd-s verzióra felraktam a magyarítást kb 1 óráig működött de mikor a főnökömtől kikunyerálom a fizetésemet a metrójegyre, nos onnantól kezdve csúsznak a feliratok a párbeszédhez képest sőt teljesen más feliratok bukkannak fel.

    Segítséget kérek.
  • serito
    #17784
    Akkor megnyugodtam, a hétvégén már bele is kezdek.
  • kirol
    #17783
    Tényleg te voltál.
    Hát nekem is csak annyit akarnak adni érte. :(
    Erre voltam kíváncsi.
  • Tomsess
    #17782
    Nincs vele semmi gond, csak az volt, hogy nem volt feldarabolva zip-ekbe, hanem egészben és sokan panaszkodtak, hogy úgy sokáig tart/lassan jön. Ezért felkerült a RELOADED-es darabol változat is. Azután törölve lett az első, tehát most csak 1 van fent. De műxik sztem mindkettő
  • serito
    #17781
    A Broken Sword 4 előző verzsönével mi a problema? Még nem jutotam el odáig, hogy megnézzem, de ha nem működik meg se próbálom hanem lecsorgatom a reloded verziót. Pár napig nem volt gépem mert 2 kondi az alaplapom felpúposodott, amit csak tegnap volt időm kicserélni. Este megint kaladra fel, de melyik verzió a jó?
  • nagykispeter
    #17780
    Lehet rám gondolsz.
    Nem tudtam eladni odaadtam anyámnak.
    Amúgy 10-15 ezret adtak volna érte bizományba.
  • kirol
    #17779
    Közületek kinek is volt FS C996F -je?
    Kíváncsi vagyok, mennyiért tudta eladni.
    Bocs, de elfelejtettem, ki volt az.
  • Tomsess
    #17778
    Oké, csak megkérdeztem. Mert azért nem volt piskóta 2,8GB-ot lenyúzni
  • MerlinW
    #17777
    Én követtem el a hibát, hogy reloaded feltöltése után 3-4 nappal töröltem az mdf-eset. Szvsz töröld a régit és Te töltsd a Reloaded-osat, mert az kb ugyanannyi idő mint amíg valaki feltölti neked.
  • Tomsess
    #17776
    Lehet picit pimasz lesz a kérésem, de eléggé szűken vagyok a hellyel, meg minden. 95% lejött az csomagolatlan BS4-ből mielőtt törölve lett, sajnálom kidobni. Lenne-e még rá esély, hogy felkerüljön 1 max 2 napra vmelyik szerverre? 5% kellene és kész. Tudom, hogy nagy darab, de ha mégis megoldható lenne, akkor megköszönném
  • takysoft
    #17775
    amúgy a honlapom (benne az LBA oldal) is hatalmas átalakításon megy át. namsokára feltöltöm(ha befejezem:D)
  • takysoft
    #17774
    most aztán sokan meg fognak verni:D

    lerajzolod:D
  • 19410122
    #17773
    Taky: Igazad van. A dom-térkép ott van a bejárat mellett a falon. De próbáld meg kilopni és kinyomtatni, mielőtt megoldottad volna a feladatot. Én nem találtam olyan képlopó programot, amivel ez sikerült volna. ( Mondjuk akkor, amikor a progi megjelent) Percenként kilépsz, hogy megnézd a térképet?
  • takysoft
    #17772
    a DOM térkép azért szükségtelen, mert van egy beépítve a játékban is.
    ott van a dom szigeten épp a bejárat mellett:D
  • Axon
    #17771
    Megpróbálom még a héten feltolni őket az egyesre. Azért néha figyelmeztess, mert hajlamos vagyok a felejtésre, itt a nagy kapkodásban.
  • Axon
    #17770
    Így utána gondolva már eszembe jutott, hogy az első részben is volt osztott képernyő. Egyetlen egyszer indítottam el így - ezért nem is ugrott be egyből -, hogy kipróbáljam. Sajnos kellett volna hozzá két egér, hogy játszani tudjunk, de az egér driverek ezt akkor még nem támogatták dos alatt.
  • trmn #17769
    Axon
    Lehetséges, hogy valahogy hozzájussak a listádban található két kaland játékhoz?
    Ezekről lenne szó: Amenophis Resurrection, Forever Worlds
  • 19410122
    #17768
    Taky:Nem csak ismerem és nagyon jó véleménnyel vagyok róla, de egy picinyke "téglám" is van az oldalban. Az LBA 1 leírást én organizáltam. Most ismét küldtem valamit: LBA-2 Dom térkép.
  • Tomsess
    #17767
    extra.hu meg az atw.hu ami elég nagy free tárhelyet ad. Extrán nincs reklám, és 1GB tárhely van.
  • Atomreaktor
    #17766
    nem tudom mostanit még nem próbáltam:) egéralátéttől kezdve könyvön keresztül mindent raktunk a monitor közepéhez, hogy ne tudjuk egymást lesni:)) nagy móka, érdemes kipróbálni;)
  • takysoft
    #17765
    ja volna egy kérdésem.
    tudtok valahol jó kis ingyenes web-tárhelyet?
    ATW szar... márhol meg szendevni kell 2-3 megával.
    nekem olyna kéne, ahová lehalább 50-100 megát fel tudok dobni.
    de nem privát, hanem free. amit bármikor bárkinek tudok akár ajánlani is.
  • takysoft
    #17764

    oldalam láttad már?
  • Tomsess
    #17763
    Omikron - The Nomad Soul felért a ketteskére Jó csemegézést...
  • Tomsess
    #17762
    Úúúúú a franc ilyen nincs. Vki leszedte a BS4 első változatát a ketteskéről 95%-nál voltam
  • Tomsess
    #17761
    Köszi, jön lefele. Visszatérve: Bocsi,de én még igényt tartok a Myst 4-re. Megpróbálom mihamarabb lenyúzni, aztán lehet törölni. El Matador,de főleg a Company of Heroes érdekelne. Utóbbi várva várt játékom, kár hogy torrentről ilyen bazi kakául jön Szóval ha felkerülne csókolnám a lábad
  • Axon
    #17760
    Akkor gyorsan elkezdünk a soraid között olvasni ;-)
  • M.A.D.
    #17759
    Ne is beszéljünk politikáról (én, aki közel 11 éve áll egy minisztérium alkalmazásában, igaz, 5 éve már mint háttérintézményben...)
  • Axon
    #17758
    Szerintem is hagyjuk a témát.
  • trmn #17757
    Köszi, de csak a kettest tudom elérni
  • Lord Myn
    #17756
    Egy kis off: Figyelj én sem rajongok a kormányért (egyikért sem!), de milyen tettekre gondolsz? Ragadjunk fegyvert és csináljunk forradalmat? Annyit nem ér az egész... Úgy sem fog változni semmi, tök mindegy, ki van hatalmon. Amúgy nem az MSZP tagok hazudnak, hanem úgy usque az összes politikus, úgyhogy SZVSZ felesleges azt hinni, hogy bárki kerül is kormányzó pozicíóba, itt valami gyökeres változás lesz... (Ahogy a nagy öregek mondták: "Úgy sz*r, ahogy van!").

    De tényleg ne beszéljünk politikáról, legalább ezt a fórumot hagyjuk meg a játékoknak, a jó sztoriknak meg egyéb jó dolgoknak, így legalább elkerülhetjük az értelmetlen veszekedést, ami mostnában (sajnos) nagy divat...

    ON:
  • serito
    #17755
    Már vagy 10 SMS-t kaptam, hogy Győrben az üvegpalota elött lesz atüntetés fél 4-kor. sajna nem tudok menni, ugye a meló.
  • Axon
    #17754
    Azért itt már kevés volt csak a hazugság és egy jó nagy adag szerencse is kellett.
    Mondjuk ez attól még mindig a gyerekes csíny kategóriába tartozik és messze áll a kőkemény hazugságtól.
    Egyébként én is találkoztam már "rendes" rendőrökkel. Volt jó pár kisebb-nagyobb közlekedési stiklim, amikor szimplán elengedtek egy ejnye-bejnyével, így rosszat a közlekedési rendőrökre nem mondhatok.
  • Axon
    #17753
    Az elsőt ma szereztem meg, bár eddig még csak a demo-t próbáltam, de maximálisan egyetértek a véleményeddel.
    A Max Payne tetszett, de ez az El Matador kicsit vérgőzös számomra.

    Az autoversenyek pedig mindig is kivül estek az érdeklődési körömön.
  • Lord Myn
    #17752
    Most azt hiszed hülyeséget mondtál, de 1x az egyik haverom, így dumálta ki az ittas vezetést: "Jaj, elnézést kérek de ebéd után, véletlenül, bekaptam néhány konyakmeggyet és valószínűleg azt mutatta ki a szonda..." És a rendőrök elengedték bünti nélkül!