33675


  • MerlinW
    #18112
    Hátöööö, megvan.. majd igyekszem.. Találnom kell egy médiát amire rá tudom pakolni (7.6GB):)

    Van Gothic 3 is, SW Empire at War kieg is, FEAR kieg is, Battlefield 2142 is, PES 5 is:) Lehet előrendelni:)

    Bár perpill mind jól seed-elt az isohunt, torrentspy, demonoid, torrentnews oldalakon.
  • serito
    #18111
    Sajnálom a HDD-k meghibásodását, remélem az adatok még menthetők lesznek. Ha sikerül megint üzembe helyezned a Dark Messiah of Might and Magic-et feltudnád tölteni, ha jól gondolom már megvan neked. Szerintem rajtam kívül mást is érdekel a game.
    Köszi előre is.
  • MerlinW
    #18110
    Először is köszi a jószándékú kérdést:)
    Elhoztam az otthonából, a hétvégén újratelepítem, oszt mehet a buli.
  • Kiru
    #18109
    A Solarist én is megköszönném.
    Ketteske ügyében valami segítséget nem tudunk adni?
  • Tomsess
    #18108
    A Solaris-t megköszönném az egyeskén, de olyan formában ahogy a ketteskén is volt, semmi csomagolás, mert csak úgytom folytatni
  • Axon
    #18107
    Két vinyó is egyszerre??
    Na ez pehhhh...



    Addig is használhatjuk az egyes szervert. Megpróbálhatjuk rekonstruálni a kettes szervert rajta. Én például visszatöltöm rá a Solarist, amit sokaknak nem sikerült lehúzni. Még szerencse, hogy olyan gyors voltam :-)

    Ha valaki közben megtalálná az Empire Earth - Art of Conquest-et, akkor bátran tolja csak fel az egyesre.

    Hirtelen ennyi az ötletem
  • MerlinW
    #18106
    No. Ketteske két vinyója meghalt, ofkorz egyik pont az amit ti használtok. Másik meg amelyiken a /boot /root /home particiók voltak. Vagyis. Gép elhoz, újratelepít, konfig, visszavisz, visszamásol amit tud. Remélhetőleg a jövő7 folyamán aktívak leszünk. Addig is szurkolni, virágcsokrokat az ágya mellé, stb:)
  • Tomsess
    #18105
    Sajna a ketteske most nem üzemel
  • mandm
    #18104
    Sziasztok! Nem tudna vki a ketteskére egy kis szabadidőt feltölteni, hogy neki tudjak állni végre a BS4-nek?
  • serito
    #18103
    Ja még egy kérés, mivel a Gothic 3-ról letettem a macera és a bug-ok miatt inkábba Dark Messiah Might and Magic-ot szeretném, ha valakinek meglesz. Tudom még meg sem jelent de gyermeteg kívánságaim azért lehetnek nem? Előre is köszi annak aki megszerzi.
  • serito
    #18102
    Most olvasom a topic F.A.Q-jában milyen körülményes az indítása is, és a patch felrakása után sem lesz sokkal jobb. Inkább még várjunk vele lehet, hogy én lemondok róla nem szeretem ha egy game indításával faxni van. Taláűna magyar verzsön ha meglesz valamelyikőtöknek.
    Köszi én most nem kérem mégsem.
  • Lord Myn
    #18101
    Nekem megvan a Gothic 3, de rettenet bugos, a gépigénye meg a csillagos ég, pedig SZVSZ nincs egy rossz konfigom... :((( De ha ezek dacára kell, akkor elkezdem feltölteni az egyeskére, de megint csak egyben tudom felrakni (~3.5 gigás ISO file).
  • serito
    #18100
    A Gothic 3 magyar verziója meglesz neked??(okt 27-én jelenik meg) Mert ha igen akkor azt oszthatnád meg velünk, ha nem nagy kérés!
    Köszi mégegyszer is!
  • cleric
    #18099
    A Sid Meier's Railroads Reloaded-féle változatát elindítottam az Egyeskére. Te töltsd inkább a Gothic III-at, az nekem nincs meg.
  • serito
    #18098
    A Gothic 3-at ha kérhetem megosztani velem és akit még érdekel!!!
    Köszönet érte. Bármelyik kapcsolaton szívesen látom.
  • M.A.D.
    #18097
    Sajnos a Rairoads! első verzióját raktam fel, ami not working. :( Viszont, már megvan a Reloaded-ed verzió. Sőt a Gothic III is. Meg a legújabb Nancy Drew is.
  • trmn #18096
    azért köszi, hogy megpróbáltad. Rohadt idegesítő, hogy nem bírok tovább menni ((
  • trmn #18095
    azért köszi, hogy megpróbáltad. Rohadt idegesítő, hogy nem bírok tovább menni ((
  • szotyimutyi
    #18094
    Sajnos, már neki sincs meg. :(. Talán jelentkezik valaki,még játszanak vele.
  • trmn #18093
    a mail címem [email protected]
  • szotyimutyi
    #18092
    Én sajnos már letöröltem, az ismerősömet megkérdezem.
  • trmn #18091
    El tudod küldeni nekem is a mentést?
  • szotyimutyi
    #18090
    Én is így jártam.Egyszerűen nem "látta" a patkányt, csak a patkánylyukat. Úgy kellett szereznem egy mentést vkitől,mert nem tudtam tuvábbmenni.
  • RaveAir
    #18089
    Sajnos, szerintem most elég rossz lehet a helyzete. Nem tudjuk, hogy talált-e már magának munkahelyet, és hogy éppen mit csinál. De ha talált is valamit, akkor sem hiszem, hogy az lenne az első dolga, hogy internetet csináljon/keressen. Valahol és valamiből élni is kell...
    Szóval egyáltalán nem irigylem. :(

    Remélem, hogy hamarosan egyenesbe jönnek a dolgai.
  • trmn #18088
    Off
    Tunguska segítség kellene ha valaki játszik vele.
    Tudna valaki segíteni?
    Elakadtam de piszkosul. A kórházban vagyok. A patkányt kell megfognom. Megcsináltam a patkánycsapdát, leraktam a lyuk elé, működött is a csapda (tányér leesett) de nem tudom sehogysem felvenni a patkányt. Csak a rat hole-t mutogatja, a csapdát sem felemelni, semmit nem tudok. Bugos lenne a játék vagy mi van ? Nem is látszik a csapda, ha rámegyek.
  • Axon
    #18087
    Megvolt a nagytakarítás az "egyeskén". Több mint 9 giga hely. Mehet újra a töltögetés oda is.
  • Tomsess
    #18086
    A ketteske kb meddig lesz inaktív? mert már tűkön ülve várom a Solaris-t, főleg, hogy 99%-on van
  • serito
    #18085
    Remélem nem lett komoly baja (bár szegénynek van elég)! Egy Internet caffe-ba azért benézhetne, hogy ne aggódjunk minden rendben van vele.
  • takysoft
    #18084
    nekem a privikre sem válaszolt...
  • kirol
    #18083
    Ezt kérdeztem én is a múltkor.
  • serito
    #18082
    Fiúk-lányok, valamkinek megvan már a Gothic 3 ? Ha igen esetleg valamelyik csatornán megoszthaná velem, persze ha nem nagy kérés.
    Köszönet előre is.
    A "ketteskének" neg mielőbbi jobbulást!!
    Tényleg Imykéről hallani valamit???
  • MerlinW
    #18081
    Ez most el fog tartani egy darabig...
  • Tomsess
    #18080
    Jaja, minnél hamarabb szedje össze magát
  • Kiru
    #18079
    Jobbulást neki :)
  • MerlinW
    #18078
    Ketteske továbbra is betegácsiban van... Remélhetőleg mihamarabb felépül...
  • Kiru
    #18077
    Egyik kezem gyorsabb volt mint a másik S o l a r i s
  • Kiru
    #18076
    Ez a régebbi verziós Solasir engem is érdekelne, de nekem most nem megy a 2-eske :(
  • szotyimutyi
    #18075
    Köszönjük, ez szuper jó! :))
  • Axon
    #18074
    Akkor jövőhéten törlöm az egyesről a myst 4-et és így újra bekapcsolhatjuk a töltögetésbe ezt a tárhelyet is.
  • Axon
    #18073
    Remek hely lehet, most irígy vagyok :-)
    Én is szívesen böngésznék egy ilyen piacon.
    Én a vatera árverési oldalon szoktam könyveket vásárolni.

    Az alapítvány trilógia tényleg az egyik legjobb mű amit írtak. A folytatásai már nem jöttek be annyira.
    Az Alapítvány pereme és az Alapítvány és Föld című könyvek voltak a közvetlen folytatásai. Aztán jöttek az előzmények. Alapítvány előtt meg egy másik hasonló című. Aztán meg jött egy rakás könyv az alapítvány univerzumban Assimovtól, aztán vagy egymillió könyv másoktól. Szóval ezért sír a szám :-)
    Nálam csak az alap trilógia az etalon, a többiről nem veszek tudomást, habár mindkét előzményt és utózmányt is olvastam.