33675


  • Axon
    #17751
    Az egyesen fent van az első 3 részt tartalamzó cd magyar nyelven.
  • Axon
    #17750
    Igazából nem akartam itt politikai vihart kavarni. Ez a fórum nem erről szól, de annyira parázslik a levegő, hogy egy poén szintjén azért bedobtam ide is.
    Néhány haver már hívott, ők már kint vannak debrecenben, mivel ott is készül a tüntetés. Ha fajul a helyzet és indulnak pestre, akkor megyek én is. Ennyi... talán a szavak ideje lejárt és jöhetnek a tettek, de az is lehet, hogy ez is szépen kialszik és maradnak ismét a szavak...
  • trmn #17749
    Valakinek nincs meg véletlenül az Agon? Tudom, hogy több része van, mindegyik érdekelne.
  • serito
    #17748
    Csak az a gond, hogy nem 4 évig, hanem 45 óta hazudnak egyenesen a pofánkba a "hülye" magyar meg tűri de sajnos ezt a komcsi időkben nagyon belenevelték az emberekbe.
  • serito
    #17747
    És "Ő" az ország igazmondó mártírja!!!
  • MerlinW
    #17746
    Mehetnek, jah.

    Addig is a véleményeim róluk:

    Company of Heroes
    Nem igazán szeretem az RTS-eket. De ezt 2 nap alatt végigjátszottam, csodálatos. Viszont hihetetlen gépigénye van.

    El Matador
    Max Payne mínusz zenék és a sztori. Ebből kapunk egy szépke grafikájú észnélküli (rohadt nehéz) drogháborút.

    GTR2
    - Tökéletes autóhangok, fizika
    - 1-2 éves grafikai színvonal, de nem csúnya
    - kizárólag kormánnyal játszható. (billen 0% esély, egérrel 50%)
  • Axon
    #17745
    Tegnapig hazudtam, de mától már igaz minden szó mi elhagyja a számat :-)

    Nem ittam csak két sört!

    Holnap pedig azt is letagadom, hogy sörözni voltam és csak ettől az újfajta sörízű rágógumitól bűzlök mint egy görény
  • Wanted
    #17744
    Company of Heroes, El Matador, GTR 2 felmehetnek?
  • Lord Myn
    #17743
    Ok, miután kipróbáltam írok, csak most előtte van 1-2 játék a sorban.
  • Lord Myn
    #17742
    "Csak 3 sört ittam szivecském a haverokkal a kocsmában", holott négyet ittam

    Na, ne mesélj! Volt az tizennégy is...
  • via_mala
    #17741
    Ilyen sorrendben kérném:
    Company of Heroes
    El Matador
    GTR 2
  • Wanted
    #17740
    El matador, Faces of war, Gtr2, Company of heroes igényeket jelezhettek.
  • szotyimutyi
    #17739
    Szóval, ezentúl hihetünk neked...De kár, hogy ezt így kellett megtudnunk! Akkor hogy is van ez az őszinteség? Csak vigyázz, megint rád ne szálljanak!
  • Axon
    #17738
    off:

    Most pedi szeretném bevallani, hogy 4 évig hazudtam nektek!

    Na jó csak vicceltem!
    Sosem szoktam hazudni, csak legfeljebb füllenteni, vagy kicsit ferdíteni. Mondjuk azt, hogy "Csak 3 sört ittam szivecském a haverokkal a kocsmában", holott négyet ittam
    Szóval nem szoktam hazudni, talán azért mert nem vagyok MSZP tag.

    Elnézést ezért a politikai intermezzoért, de nem tudtam kihagyni

    on:
  • Axon
    #17737
    Van benne olyan lehetőség? Fel sem tünt. Majd kipróbálom.
    Ezt az osztott képernyős dolgot a mostani felújított verzióba is beletették?
  • Axon
    #17736
    Sajnos a Myst 4 kitölti ott a hely 70 %-át és még mindig jelezték az igényeket rá, így nem is lesz törölve egyhamar. Na meg ha letöröljük, akkor megint jelentkezik valaki, hogy kellene neki, én meg nem szívesen tölteném újra fel az a 6,5 gigát, ami majdnem egy hétig csordogált felfele.
  • Axon
    #17735
    Még csak most tudok válaszolni, mivel hétvégén nekem nincs netem.
    Nem hallottam a KQ3-ról, de nagyon örülők a hírnek. Természetesen most azt mondanám, hogy töltsd fel a szerverre, de látom, hogy ez időközben megtörtént. Mindjárt töltöm is lefele.
    Majd reflektálj, hogy tetszett a Settlers 2.
  • Atomreaktor
    #17734
    mi osztott képernyőn játszottunk a kettővel:) az is külön élmény:)
    amúgy egyik legjobb game a világon:) legalábbis top 10 tutkó
  • mandm
    #17733
    Dracula1 fent van a ketteskén Tomsess kérésére
  • 19410122
    #17732
    Taky: 10 rugós internet előfizetés mellett nincs további zsozsóm méregdrága játékújságokat vásárolni. Ha valamnit nem tudok letölteni, akkor annyi!
    inkább játszódok az LBA-2vel! Legalább annyira jó mint a TLJ és tökéletes a magyarítása .
    LBA2 szuper!
  • Tomsess
    #17731
    Oké, kösz szépen!
  • takysoft
    #17730
    ugyan már.
    be kell szerezni az adott gamestar-t. fel kell őket hívni, vagy körbenézni vaterán, vagy ilyenek. esetleg torrent.
    de a magyaríts még a 2 cd-ssel sem megy tökéletesen.
  • indy32
    #17729
    Ksz:)
  • 19410122
    #17728
    indy32: Ha teheted, nézz körül az eMule-n. Ott van egy 2CD-s, (lengyel verzió).
    De a magyarítás azzal sem kooperál tökéletesen.Nincs napló, idővel lefagy.
  • mandm
    #17727
    Tomsess!
    Dracula 1, első cd-je kb másfélóra múlva a ketteskén. A második cd-t már tömörítve és darabolva teszem fel.
  • indy32
    #17726
    A 2 cd-s verziót sehol nem találom semmilyen torrenten :(
  • indy32
    #17725
    De feltettem :( sajnos
  • takysoft
    #17724
    mert ha feltetted, akkor valszeg az a baj.
    amugy van egy police patch.. bar az nem garazs.
  • takysoft
    #17723
    magyarítást ugye nem tetted fel?
  • indy32
    #17722
    Sziasztok!
    Olvastam hogy másnál is kijön a 4 cd.s verziónál a következő hiba.A 3. pályánál amikor belépek a garázsba és ott valami lyukon leakarok menni akkor hiba üzenet és lefagy valami "00000200.isn"-t hiányol
    tudnátok segíteni?
  • Tomsess
    #17721
    Köszi szépen
  • Lord Myn
    #17720
    KQ3 fent van!
  • Tomsess
    #17719
    Aha, szegényke Bár onnan még majd kell a Myst négyecske
  • Lord Myn
    #17718
    KQ3 megy fel ketteskére!

    Btw: Szegény egyeskét nagyon mellőzük mostanság...
  • Kiru
    #17717
    THX! Az összest ami felketült! THX! THX!
  • Tomsess
    #17716
    North & South kemény gamma A KQIII-ra pedig én is neveznék
  • Lord Myn
    #17715
    Na, akkor letöltöm és adok neki 1 esélyt. :) Az az igazság, hogy az első stratégiai játékokat még nagyon szerettem, amik nem voltak ilyen bonyolultak. Pl.: Defender of the Crown (örök klasszikus Amigán!), North & South, History Line 1914-1918 vagy a legelső RTS: Dune II.

    Btw.: Axon, te mint "őskalandor", tudtad, hogy megjelent a King's Quest III AGS remake-je beszéddel, meg átvezető animokkal (~130MB tömörítve). Ha kell feldobom vmelyik szerverre, mert a honlapról néha nehéz letölteni és lassú is.
  • Axon
    #17714
    Lehet ezt elfelejteni? :-)
    Egy haverommal közösen raktuk fel, ki-ki a maga gépére. Neki disznókat gyártott a kovács, nekem viszont nem nőttek meg a fák csak közepes méretig, azt meg nem vágta ki a favágó, így hamar elfogyott a fa. Így neki kardja nem volt, én meg nem tudtam építkezni. Ezért is nem játszottam a 3. részzel, majd csak a negyedikkel, de azzal sem sokat.
  • takysoft
    #17713
    Én a 2.-al kezdtem... ott be is fejeződött, mert a 3. teljesen más volt...
    már azt se tudom, hanyasnál járnak..
    de a második magyon tetszett.

    Nem tudom, azt tudtátok-e, hogy a Settlers 3 idejében kísérletezgettek először CD-copy protection tehcnológiákkal játékoknál.
    A bevett szokás az volt, mint ma... ha nem eredeti, nem idnul el...

    A settlers 3 készítői viszont viccesebbre vették a figurát:D (ezzel valójában a protection is értelesebbé vált). Ugyanis, ha a játék észrevette, hogy nem eredeti a CD, akkor magát a játékot tette lehetetlenné azal, hogy a kovácsműhely disznókat gyártott:D nem, nem bug volt:DDDD

    a warez piac meg ezen szívott hónapokig:D
  • Tomsess
    #17712
    Az első részt én is nyomattam egy ideig, de nem túl sokat. Viszont komolyan érdekesebb volt mint a 2. rész, csak hát anno még én is a kinézetre mentem, így maradt a 2 Az elsőnek nem is Settlers volt a neve, hanem ... itt van a nyelvemen,de nem ugrik be - Serf City. Ez az. A Settlers-et csak aláfestésnek kapta