33675


  • serito
    #18031
    Valszeg karbantartás???
  • szotyimutyi
    #18030
    Szerintem az oldallal van valami, nekem sem sikerül.
  • trmn #18029
    Nem tudjátok mi történt a http://www.adventuregames.hu/-val?
    Azt írja "nincs jogosulsága a lap megtekintéséhez".
  • serito
    #18028
    Off:
    Laser: megint szívok : 11 ????? Egy mindíg kimarad, méghozzá a legelső.
    Litle help?
    On:
  • Atomreaktor
    #18027
    köszi;)
  • takysoft
    #18026
    cleric: Lomtár??? helyszerető rendes ember olyat nem használ:D(win95 óta az életben nem volt még bekapcsolva.)
    Olyan ritkán törlök le véletlenül dolgokat, hogy arra nem érdemes külön idegesítő szolgáltatást fenntartani. (a system restore.. na az már más... millenimuban kikapcsolandó hatász sz*r volt, de az XP rendszer-visszaállítása nekem nagyon bejött.. azért azt beállítom, hogy a vinyónak max 1%-át vegye el erre a célra. 250 gigábol nem is olyan kevés au az 1% :D)


    Amiben igaza van: GetDataBack az ami neked kell(csupán csatlakozni tudok az előtted szólókhoz)

    Amiért azért mégiscsak írok, hogy értelme is legyen.
    DGB iszonyúan időigényes. Ha gyorsabb megoldás kell, ott a Restoration for Windows
    Ha nem sérült az adat, akkor 100%-osan hozza vissza a file-okat, bár nem mindne törölt file-t talál meg... pl egyszer töröltem egy rar-okból álló csomagot.
    22 rar fileból állt, az r17-et, meg az r18-at nem találta meg sehogy se.. azokat újra le kellett tölteni. de a többi 20 file-t visszahozta gyorsan.

    Persze ha már írtál valamit a felületre, akkor inkább GDB, mert az pontosabban vissza tudja hozni... elemzi az integritást, meg ilyenek...
  • MerlinW
    #18025
    itt van millió ilyen cucc, forrással, leíarással, demokkal stb...

    Javascript, DHTML mekka
    Forráskódok mekkája
    A mekka.
  • Atomreaktor
    #18024
    No sikerült egy kis ügyes progit találnunk (Sothink DHTML) ami tud készíteni ilyen menüt és .js fájlt is készít belőle. Most próbálkozunk, hogy hogyan adjuk hozzá ezt egy már meglévő html oldalhoz.
  • serito
    #18023
    Vagy Flash.
  • mandm
    #18022
    html kóddal sokra nem mész. ugyanis ezek inkább javas cuccok
  • Atomreaktor
    #18021
    Sziasztok!
    Nekem is lenne egy segítség kérésem, bár nem ilyen veszélyfaktorú a dolog:) Kollegám olyan menüt szeretne a honlapjára, ami a scroll-bar-al együtt mozog és csak akkor nyílik le, ha az egeret ráviszed. Tudtok ilyen egyszerű szerkesztő progit, ne adj isten html kódot?;) Kösz előre is
  • Axon
    #18020
    Köszi a segítséget. Letöltögetek mindent és nekiesek.
    Most az otthoni gépemről van szó, így haza kell vinnem ezeket a programokat.
    Szerencsére nem a rendszer particióról töröltem, hanem az adat particiómról, így elvileg még semmi változás nem történt rajta.
  • mandm
    #18019
    Akkor van gond, ha a visszaállítandó fájlok a rendszer partíción vannak, mert akkor a telepítendő visszaállító progi már felülvághatja a még megmenthető adatokat. Pl a gép leállítás is okozhat ilyet, mert újrainduláskor a létrejövő lapózó fájl is felülírhatja.
    A legtutibb, ha a vinyót kiszeded és átrakod egy másik gépbe, ahol elötte telepítitek a helyreállító progit. (én Az R-Studio-t ajánlom. egyeskére fel is raktam)
    Utána azzal már csak "másolni" kell az adatokat úgy, hogy a másolás célja véletlenül se az a partíció legyen ahonnan helyre állítasz
  • cleric
    #18018
    Ha nem akarsz programot telepíteni, akkor Hiren's Boot CD. Bebootolsz róla és a menüből kiválasztod a GetDataBack-et.
  • via_mala
    #18017
    GetDataBack a te barátod.

    [URL=http://www.runtime.org/hungarian/index.html]"A GetDataBack a fájlok visszanyerésében segít önnek, ha vírusfertõzés, formázás, FDISK vagy meghibásodás esetén megsérült a merevlemez partíciós táblája, rendszerindító szektora, a FAT/MFT vagy a gyökérmappa. Sõt, a GetDataBack akkor is vissza tudja állítani az adatokat, ha a Windows nem ismeri fel a meghajtót. Ugyanúgy használható akkor is, ha a teljes mappainformáció - nem csak a gyökérmappa - hiányzik. A GetDataBack kíméletes. Írásvédett, ami azt jelenti, hogy a program sohasem próbál meg írni a visszaállítani kívánt meghajtóra."[/URL]
  • cleric
    #18016
    Lomtár? :)

    GetDataBack for NTFS. Arra vigyázz, hogy ne arra a particióra telepítsd a progit és ne arra a particióra állítsd vissza a fileokat, mint ahonnan törölted.
  • Axon
    #18015
    Letöröltem véletlenül 2 alkönyvtáromat benne kb. 2 gigányi adat.
    Milyen programot ajánlotok a visszahozására?
    Törlés után rögtön kikapcsoltam a gépet, így jó esetben még semmi nem került arra a tárterületre ahol az adatok voltak, így szerintem nem kell valami minden gondot megoldó "csodaprogi", hanem egy sima undelete program is megoldaná.
    Nem nagyon csináltam még ilyen visszaállítást, így tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Csak azért mondom mert jó lenne valami egyszerű ingyenes program és nem valami fizetős cucc, amit először regisztrálni, majd feltörni, meg mindenféle machinációval működésre lehet bírni.
    Egy cd-re szeretném kiírni, hogy ne keljen a vinyóra másolni, és a gép elindulása után, már rögtön lehessen is a cd-ről futtatni.
  • Axon
    #18014
    Már egy ideje megbeszéltük, hogy politikáról nem beszélünk ebben a topikban. A #18006 és a #18009-es beírásom a poén kategóriába tartozik, legalább is én annak szántam. Lehet, hogy talán morbidnak tűnik, esetleg hiányzik belőle az emberiesség, de ez csak azért van mert a célszemélyből is hiányzik bármiféle emberi viselkedési forma.
    Ezután is úgy érzem, hogy a poén kategóriába bármi belefér és mint olyan helyet kaphat a TLJ topikban is.
  • MerlinW
    #18013
    Pár hónapja láttam a benti vinyomon, hátha szerencséd lesz, majd meglesem:)
  • MerlinW
    #18012
    Igenigen. Ne politizáljunk kéremszépen. Pont azért mert az ember nem tudja megállni hogy ilyenekre reagáljon. Én is csak annyit, hogy baromira nem a térfigyelő rendszer hiányzik a magyarnak, hanem a biztos megélhetés tudata. Nade téma off. Következő ilyen hsz-t törlöm.

    [nem mogorva, csak fenttartja a TLJ topig tökéletes harmóniáját:)]
  • takysoft
    #18011
    abszolút igaz.
    "nincs szükség a Gy. csomagra, mogoldható a helyzet megszorítások nélkül is"
    na ja... max V kormányban nem "megszorítás" lenne e neve, és nem az emberek háta mögött csinálnák.(pl. kevesebb pénz a fejlesztésekbe(autópálya, útfelújítások, rendőrségi eszközök, térfigyelő rendszer, anyámtudja..), ezzel biztosítva, hogy(bár a jelen embere kevésbé érzi meg a szar szagát amiben lépkedik) a jövő magyarjai is ugyanott tartsanak mint most.)

    Itt csak arról van szó, hogy most szívjunk, vagy 4-5 év múlva. V bácsi azt használja ki, hogy az emberek nem szeretnek most szívni.
    Éj, ráérünk arra még... (max összeomlik a gazdaság, de kit érdekel)

    Gy bácsi meg.... lop, csal, hazudik, és inkább bukik pártostól, de mártírkodni akar...

    egyik se jobb, mint a másik...
    hagyuk a politikát.. (volt az elvem nekem is, míg nem kellett tandíjat fizetni.:( )
  • kirol
    #18010
    Hát, ha belegondolok, nekem tök mindegy ki a me, mert mindegyik hazudik, meg egyebek.
    Nehogy azt hidd már, hogy ha V királyság lenne, akkor adócsökkentés, meg fizuemelés, meg kánaán lenne. (Neki igen.) Vagy szerinted igen?
    Hetek óta ott ba****k magukat, mondtak egy szót is, hogy ők mit hogyan csinálnának? Nem. Csak szapulnak, meg mondjon le mindenki, még Pistike is ,meg Ödönke.
  • Axon
    #18009
    Azt biztos, hogy kár lenne.... a megszakított Barátokközt részért...
  • kirol
    #18008
    Szerintem azért ne.
  • Axon
    #18007
    Talán majd egyszer beszerezzük...
    Az újabb feldolgozás nekem nem igazán jött be, de ezt a filmet viszonylag könnyű beszerezni a neten.
    A könyvet pont az idén olvastam el, és ennek tükrében még kevésbé tetszik a film.
    A régi szovjet verziót viszont még nem láttam, pedig arra nagyon kíváncsi vagyok.
  • Axon
    #18006
    Bár most is megszakítanák valamelyik Barátokközt részt ezzel a hírrel ;-)
  • Tomsess
    #18005
    Jaja, bár nekem kellett volna az újabb Dzsordzs Klúnis is. Kár,kár,kár
  • kirol
    #18004
    Régen én is mindig megnéztem a Walt Disney -t vasárnaponként, a Csipet csapat az jobban tetszett, mint a gumimacik, de az is jó volt, csak kevésbé.

    Még arra is emlékszek, hogy pont ment az aktuális vasárnapi Walt Disney, és megszakították, mert meghalt a miniszterelnök.
  • RaveAir
    #18003
    Úgy lehet is arányt rombolni. :)
  • Axon
    #18002
    Erről jutott eszembe, hogy anno Imyke ígérte nekünk a Solaris filmet. Az eredeti 60-as évekbeli szovjet feldolgozást. Sajnos már ezt sem tudja szállítani...
  • takysoft
    #18001
    én meg letöltöttem az összes gumimacit, meg csipet csapatot:DDDD
  • CrucifX
    #18000
    Még csinálják.

    Apropó - főszerkesztőm megdobott egy MYST-el PSP.re: kimondhatatlanul kibaszottjó (már elnézést) élmény 16:9-ben, tűéles képen, egy ekkora kis géppel játszani. Remélem jön a többi Myst is mert a széria eddig nekem sajnos kimaradt, kiv utolsó két rész (azok is csak megtekintés szintjén) :)
  • kirol
    #17999
    Amúgy kicsit nem ide vágóan, egyzser vagy 8 hónapja láttam a tvben, hogy készül a Macskafogó 2.
    Mi lett ezzel?
    Mégse csinálták meg?
  • kirol
    #17998
    Ja, 5.1-es avi szuper.
  • RaveAir
    #17997
    Nekem 1.050 felett van az arányom, és ADSL-em van. Igaz, hogy nem töltök a vakvilágba, csak azt ami kell, és ami magyar. DVD-t meg egyáltalán nem, mert semmi értelme (szerintem).
  • Axon
    #17996
    Köszi az infot, mostmár képben vagyok.
  • takysoft
    #17995
    Ha érdekel milyen egy tracker weblapja, akkor nézd meg az Innovation-t. nem nagy site, mert most indult, de legalább még lehet regelni.
  • takysoft
    #17994
    két magyar nyelvű bittorrent weblap + tracker.
    az endless már egy ideje összeolvadt a skyline trackerrel, így ők már közösben futnak.
    a bithumen jelenleg magyarország egyik legkedveltebb trackere, minőségi letöltések, és gyorsaság jellemzi. Ennek megtartása céljából igyekszenek a assú feltöltőket(mint én) kiszűrni.
  • trmn #17993
    A két legjobb magyar torrentes oldal
  • kirol
    #17992
    Szerintem még más se nagyon hallott róla.