The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

serito
#14123
Nagyon úgy néz ki, hogy a windows-od megadta magát.
Én is reinstall-t javaslom.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#14122
Már csak az a gondom,hogy hogy töröljem ki azt a betûtípust mert írásvédett és nem engedi. Meg hogy honnan szerzek egy rendes Arial típust. Ja meg itt van egy csomó Arial betûtípus. Most honnan tudjam melyik az?

#14121
RegCleaner elindít, megnéz mi fut a háttérben.

#14120
Reinstall? 😊

kirol
#14119
Bár dõltbetûm nincs, de 3 napja ha a kurzort nyomom jobbra, vagy balra pl. ha árnevezek valamit, vagy bármikor, akkor akadozva meg, így egy hosszabb szöveg kijelölése igen bajos.
3 nappal ezelõtt rendesen ment, most meg minden betû után pihen egyet.
Mi a francért? <#conf>

#14118
Kösz <#nevetes1>

mandm
#14117
Sörrõl nem is álmodok <#szomoru1>

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

mandm
#14116
Nekem majd mindennap a véremet veszik, és nemhogy elõbb, hanem késõbb mehetek csak haza <#hehe>

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

serito
#14115
Ha bírnám az alkoholt, én is bevállalnám a napi 24 órányi sörözést.:-)

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#14114
Minden órára 1 doboz sör? 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14113
Én maximum egy láda sörért adnám. 😊
Amúgy érdekes, hogy egy ládában épp 24 sör fér el. Nem?

Axon
#14112
Ma vért adtam a melóhelyemen, így egy órával hamarabb mehetek haza, úgyhogy indulok is.
Kaptam még néhány apróságot, többek közt egy doboz sört. Van aki veszi a sört és van aki vérét adja érte :-)

Axon
#14111
Akkor lassan felléphetsz vele a cirkuszban :-)

#14110
Nincs arra idõm! A gépemet fabrikálom már lassan 2 hete. 😊
Legalább fejlõdöm. Egy totál szét-összeszerelés alkatrészek kicserélésével már csak szûk 25 perc. Régen ez az idõ vagy 2 órát is kitett. 😊

Axon
#14109
Akkor fabrikálhatsz szabadidõdben egy kis sörliftet.

Axon
#14108
Vigyázz, ha észreveszi majd jegyet szed!

#14107
...mármint a házunk alagsorában.

#14106
Nem! Viszont nemrég nyílt egy nagykerbolt, ami italokat is árul.

#14105
A szemközti szomszédnak van plazmatévéje. Egész idáig elláccik. 😊

Axon
#14104
Csak nem a házad alatt megy el a nagy Barátság sörolajvezeték?

Axon
#14103
Plazma tévéd is van? Akkor miért görcsölsz a géppel? Nézz inkább egész nap porn... akarom mondani felnõtt filmeket :-)

#14102
Az sose fogy el!

Axon
#14101
Akkor nem csak én nem vettem észre... :-)

Axon
#14100
Válságos lehet a helyzet, csak nehogy a 8 giga helyett a sör fogyjon el hamarabb... brrr... még belegondolni is rossz.

#14099
Sõt! Én már a Dreamfall-ra csinálom a helyet otthon. Rá is kötöm a plazmatévére majd. 😊

Atomreaktor
#14098
bakk😊
ezért szenvedek 3 napja a DC-n kikapcsolás nélkül😊
köszi!😉)

#14097
Tényleg. Lehet mindhárom vinyó haldoklik? Ha igen, akkor elkeseredésemben letöltöm az egész internetet.

#14096
1. A 133 gigából összesen, ha 8 giga szabad helyem van (még).
2. Nem tajvani...malajziai.
....és különben is...mostanában esténként a telepítés közben csak úgy fogynak a sörök..

Axon
#14095
Mázlista! Gondolom eredeti tajvani :-)

Axon
#14094
Szerintem másold fel az összes vinyódra, hogy biztosan meglegyen ha elszállna :-)

#14093
ja, és ha látnád a kvarcórámat...olyan, hogy még az idõt is mutassa! 😊

#14092
A tudat!...hogy meglesz otthon az egyik vinyóm...és feleslegesen fog elfoglalni 4 és fél gigát...a tudat....különben is visszaszerelem a régi gépet...azon elfutkos majd 8 bitesen c64 üzemmódban, nem??? 😊

serito
#14091
De legalább meglesz neki is, és ha egyszer meggyógyul a gépe ki is próbálhatja...
Nem gúnyolódni akrok..

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#14090
Aztán min fogsz vele játszani, a kvarcórádon? :-)

Axon
#14089
Hát... ööööö... emlékszem, a felvetésemre, de amikor megtudtam milyen hatalmas a mérete, azt hittem, hogy nem lesz semmi a feltöltésébõl.

Így utólag is köszönet a feltöltésért :-)

#14088
Én is lehúzom. Nem akarok kimaradni. 😊)

via_mala
#14087
Pedig direkt a te kérésedre (#13908) tettem fel.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#14086
Albatron kx600 pro (és még 2 és fél év gari van rá).
Asszem a közel 1 éve vett C3D 9600-as lesz a bûnös. Gondolom. Mivel a tartalék 9100-as kártyával és a régi alaplappal vidáman megy minden.

Axon
#14085
Köszönet az Oblivion-ért! Ha serito nem szól én sem vettem volna észre, hogy fent van a szerveren. Annyit dícsérték, hogy én is kezdtem gondolkozni honnan is szerezhetném be.

Atomreaktor
#14084
épp akad egy-két új kép😉

Atomreaktor
#14083
ez ugyan nem kaland, de elég érdekesek a képek😉 hallott már róla vki?

serito
#14082
Ki volt az a hatalmas Isten aki az Obliviont felrakta a "sz 2 "-re?
Csak most nézem , hogy fennt van, én meg már egyéb utat kutatva tekergek a hálón, hogy honnan töltsem le.
Akárki is volt kösznet. <#worship>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14081
Ha garis akkor még nincs veszve semmi. Milyen lap?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14080
Csak ennyi idõm lesz ( ha minden igaz ), éjjelre nem akarok bekemerülni, mert holnap agyagbeszerzõ pesti utam lesz, és nem szeretek hulla fáradtan kialvatlanul vezetni.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#14079
Sorry! Nem volt háló az irodaházban! 😞((

serito
#14078
Nem küldted a cuccust!!!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#14077
Nálam most az otthoni gépemen semmi nem megy, csak zene. Asszem a 9600-as kártyám elszállt. Vagy a nemrég vett 14ezres alaplapom?

MerlinW
#14076
pocsánat😊

[merlinw.org]

#14075
Ne fájdítsátok már a szívemet. 😊

MerlinW
#14074
2-3 óra játék után kifogásokat fogsz keresni😊 Nekem 11 óra játékom van benne eddig, és még csak 5ös szintü vagyok és sehol sem tartok a játékban. Gigantikus a világ, ill a lehetõségek tárháza😊

[merlinw.org]