33675


  • beoceka
    #17831
    TLJ HUN Team!
    Egy újabb csomag a talált hibák képeivel.
    TLJ hibák 3._csomag
  • mandm
    #17830
    Dracula 1
  • Lord Myn
    #17829
    Pedig már kész van rég (Omikron).

    A Dracula 1 egy magyarnyelvű kalandjáték (van belőle 2. rész is).
  • MerlinW
    #17828
    HL Anthology fent van, játszható:)
  • via_mala
    #17827
    A 2S-kén fent van egy 2 CD-s valami, arról érdeklődtem.
  • mandm
    #17826
    Hogy érted ezt: "Dracula 1: ez melyik?"
  • trmn #17825
    Köszi
    Az Amenophis-t leszedtem. Feltöltenéd a Forever World-öt is?
  • via_mala
    #17824
    Az Omikron-The Nomad Soul lehet, hogy érdekelne, de még nincs odaírva, hogy kész a feltöltés.

    Dracula 1: ez melyik?
  • takysoft
    #17823
  • MerlinW
    #17822
    Mindenki írogassa be a textbe mit ne töröljek, mert október elején takarítás lesz. (TLJ előtagu könyvtárak maradnak)
  • MerlinW
    #17821
    Feltörtem a Half Life Anthology-t. A napokban majd feldobom.
  • beoceka
    #17820
    Bocsi, kijavítom magam: ne magyarítást keressen, hanem végigjátszást!
    Nem mindegy!
  • beoceka
    #17819
    Helló!
    TLJ magyarítás tesztelésével kapcsolatban.
    Bocs, már régen jelentkeztem, nem sokat tudtam foglalkozni a dologgal, de a héten rajta leszek. Egy kis segítség a 4CD-seknek: Flipper garázsában, ahogy lemennénk a lyukba, a 4CD-s game kifagy. Ennek oka az egyik fájl. Nem tudom, hogy a 2CD-ssel jó-e, de a 4CD-s változathoz nem passzol, vagy nem jól van becsomagolva. Majd javítani kellene.
    Szóval a játék folytatható úgy, hogy az eredeti fájlt vissza kell másolni. Igaz, így a lyukban elhangzottak nagy része angolul jelenik meg, de legalább tovább lehet menni. Lesz ott így is magyar szöveg, amikor a Apryl a monitort nézi. Ez azért van mert az a rész másik fájlban van.
    Szóval az ideiglenes megoldás: a játék 2.CD-jéről a 39-es könyvtárban lévő 01-es könyvtárból a 01.xarc fájlt bemásolni a gépen lévő TLJ\39\01 könyvtárba, a magyarított helyére.
    Ha valaki nem boldogul angolul a játék ezen részével, keressen egy magyarítást és lesse ki belőle az ide vonatkozó teendőket. Ha nem megy, segítek.
    Ha valakinek nem tiszta, írjon.
  • Axon
    #17818
    Most olvasom, hogy elkészült a Sam And Max Episode 1. Aranylemezen van és hamarosan kapható. Ha jól értem, akkor ez egy sorozat lesz, viharos gyorsasággal érkező részekkel. Nem is tudom, hogy most ennek, akkor örüljek-e. Lehet, hogy minden rész végén nyitot szálak sokaságát kapjuk, amiket persze a következő részben sem lehet majd felgöngyölíteni. Olyan X-aktás érzésem van, amikor sosem derült ki semmi egyetlen részben sem.

    Egyébként a demo letölthető, bár én még nem próbáltam ki.
  • Axon
    #17817
    Az Amenophis Resurection elkezdett felcsordogálni az egyesre.
    Jó lenne ha mindenki lehúzná az egyesről a Myst 4-et mert törölni kellene. Gyakorlatilag mióta fent van használhatatlan az egyes szerver. A Myst 4 és a TLJ együtt 8 giga.
  • trmn #17816
    Köszi
  • MerlinW
    #17815
    Ahm, ma is tanultam valamit:)
  • Axon
    #17814
    Na nem felejtettem el végre és behoztam a melóhelyemre mind a kettőt. Még a mai napon elkezdem a feltöltést, szerintem holnapig felér.
  • mandm
    #17813
    Pécsen, már ninc silyen, hogy csendháborítási időszak. Indokulatlanul zajongani és ezzel mások nyugalmát zavarni nem lehet (ezeket általában önkomrányzati rendeletek szabályozzák). Erről például egy társasház házirendje is rendelkezhet.
    Tehát, meg kell próbálni először szépszóval kérni, majd utnána hivatkozni a rendeletekre. Később bizony hatósághoz is lehet fordulni.
    Mi volt, hogy kihívtuk a rendőrőket, mert kisség hangosra sikeredett a szomszéd bulija. A rendőrök nagyon korrekten és higgadtan véget vetettek a hangoskodásnak.
  • MerlinW
    #17812
    Az AC3 kodeket használók igen. Tök jó, mert a 2csatornásat és szétdobja ügyesen.
    Az Mp3-as avikat logikusan sztereóban nyomja, de azt a hangkártyamixerben (audigy) be lehet lőni hogy 4 vagy 6 csatornán szóljon
  • kirol
    #17811
    Köszi. Kb én is ennyit csináltam.
    És neked így csak a valóban 5.1-es avi -k szólnak 5.1-ben?
    Mert nekem vagy mind, a stereo is, vagy semmi. :(
  • Axon
    #17810
    Kösz, hogy szóltál. Ha hazamegyek beleteszem a dvd-ket a cipőmbe, hogy reggel otthon ne felejtsem őket :-)
  • trmn #17809
    Axon
    Ígérted, hogy két játékot feltolsz az egyesre:
    Amenophis Resurrection, Forever Worlds

    Köszi
  • MerlinW
    #17808
    1. - semmihez nem kell nyúlni, csak a hangerőhöz ha nem felel meg, ill az első fülön a csatornák számához. Ennyi.
    2. - úgy konfigold lehetőleg hogy az adott lejátszóbol érd el (amelyikben lehetséges. Mint pl BDplayerben a jobbklikk, options - filter -ac3 menü.)

    Valamint érdemes az xp - vezérlőult - hangok-at is 5.1-re állítani, ugyanúgy a hangkártya mixerét is.
  • kirol
    #17807
    Nekem a config -jában csomó mindent lehet állítani pedig.
  • kirol
    #17806
    Hát az utcánk az közút.
  • MerlinW
    #17805
    Amíg nem közúton nyomja, szerintem nincs gond, illetve a hangerő is csak a csendháborítási időszakban számít, azaz este 10 és reggel 8 között. Ergo véleményem szerint nem tehetsz ellene semmit, max udvariasan megkérheted a szülőket, hogy vigyék ki a kölköt a halál fa**ára motorozni:)
  • mandm
    #17804
    Felgyógyulsz, lemész, és orbanyomod.
  • MerlinW
    #17803
    Nincs semmilyen "beállítások"
    #17796-ben leírtam.
  • kirol
    #17802
    Na felraktam 1.01-et, itt meg minden 5.1-ben szól.
    Valaki leírná priviben a beállításokat, hogy ne itt offoljunk.
    Mert van pár fül, lehet az alap beállítás miatt szól minden 5.1-ben.
  • kirol
    #17801
    Hát akkor visszarakom megnézem milyen lesz. Köszi

    Most a 1.09 el azt sikerült tegnap elérnem, hogy minden 5.1-ben szólt, még a sztereó is, na de ezt meg nem akarom, mert a valódi 5.1-es avi hekkor hülyén szólt.
  • kirol
    #17800
    Hát ezekszerint szerencsém volt.
  • MerlinW
    #17799
    negatív
  • deadcode82
    #17798
    Láma kérdés lesz, de a játékban nem lehet beállítani a felbontást?
  • Lord Myn
    #17797
    Megnéztem, én is 1.01a-t használok és ezzel semmi bajom nem volt, sztem cseréld le (downgrade-ld ).
  • MerlinW
    #17796
    1.09a sztem kaki. 1.01a jól szól. Egyébként bsplayernél a film betöltése után(!) beállítások-filterek-ac3, és ott belövöd a csatornákat. Mplayernek van saját ac3 kodeke, abban optionsban ugyancsak be tudod lőni.
  • nagykispeter
    #17795
    A rendőrség többnyire szarik az ilyenre.
    Inkább önkormányzat,de ez is a helyi viszonytól függ!
  • nagykispeter
    #17794
    Akkor jól csináltad!
    Hogy sikerült ennyiért eladni?
  • Axon
    #17793
    Többnyire csak a tehetetlen düh marad számodra, mert semmit sem tehetsz törvényesen.
    A rendőrök ki sem fognak jönni, ha meg véletlen kijönnek az rosszabb, mivel maximum figyelmeztetik a kis pöcsköszörűt, aki ezután bosszúból mégjobban bőgeti majd a motrját.
    Ha nem cigány és nincs nagydarab bátyja vagy apja, akkor megpróbálhatsz erélyesen rászólni, hátha segít. Vagy pedig még mindig ott van a megalázkodó, beteng hangon esengő, szépen megkérő dolog. Nos az vagy segít és nevetségessé tesz egy életre, vagy nem segít és nevetségessé tesz egy életre.
    Nincs könnyű dolgod...
  • kirol
    #17792
    Na nem tudom hogy ezt melyik topikba kellene megkérdezne, ha valaki tudja, szóljon. Újat meg nem akarok nyitni ezért.

    A szomszédban van egy kis faszkalap gyerek kb 10 éves, eddig volt valami nyomorék motorja, de most vettek neki egy terepmotort és a jó k**** édes annyát itt b@sztatja a két ház között meg az utcán. Enyhén idegesítő, pláne most beteg vagyok, feküdnék, erre ezt kell hallgatnom.

    A rendőrségnek szólhatok, elvégre kiskorú nem nagyon motorozhatna az úton? Meg a hang sem túl derítő, bár nincs dB mérőm, hogy bemérjem, túllépte e a nappal megengedettet.