The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13874
Én Azureust használok nekem az bejött. Magyar nyelv is van benne,meg dícsérik is ha jóltom. A mininova.org-on tényleg jó torrentek vannak,de mondjuk ha régebbieket keresel akkor az isohunt.com is jó.Bár itt kevés a seeder a régi játékoknál.Meg elég jó a thepiratebay.org is. Itt szépen meg lehet lesni a top 100 torrentet kategóriákba szétszedve. Már csak válogatnod kell<#alien2>
Egyébként a Mockba to Berlin nekem is tetszik,de én ha jól emlékszem azt még Rush for Berlin néven tervezték kiadni,nem?

via_mala
#13873
Na akkor: a legmelegebben ajánlom a µTorrent (mikroTorrent) klienst. Amióta csak torrentezek azóta ezt használom, mert összesen 150 KB az egész, egy szem exe, nincs telepítés, és más szarakodás, és tud majdnem mindent, amit a sokak által istenített Asureus, ráadásul a kezelõfelültete is teljesen hasonló. Kipróbáltamn a BitComet-et is, de az sokkal kevésbé volt jó felépítésû, kevesebb információval szolgált, és nem utolsó sorban sokkal nagyobb volt a telepítõje. Egyébként a µTorrent-nek nem csak az futatható állománya apró, hanem futás közben is minimális processzoridõt és memóriát foglal szemben az Asureus-szal. Maximálisan elégedett vagyok vele.
Egy nagyon meggyõzõ összehasonlító oldal: Comparison of BitTorrent software. Ez alapján is egyértelmûen a µTorrent a legjobb választás.

És konkrétan a Mockba to Berlin-t már most 120-as seed-elik, valószínûleg a 785 leecher miatt lassú a letöltés, de amíg friss egy torrent (ez még egy napos sincs!), addig mindig ilyen rossz szokott lenni a s/l arány. Egy nap múlva már jóval gyorsabban fog jönni, hidd el.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Axon
#13872
Köszönöm az ajánlatot. Mondjuk ma még 1 órát vagyok a melóhelyen, aztán megyek haza, ahol nincs netem. Bekapcsolva hagyom a gépet hátha reggelig azért leszedi.
Ha problémám lesz, holnap kiabálok segítségért :-)
Mondjuk azért érdekelne, hogy ez a program meg van-e a kolid szerverén.


Éppen most írom ki a Call of Cthulhu-t és viszem haza. Lánctalpak dübörgése helyett õrûlt sikolyokat fogok hallgatni :-)

IMYke2.0.0.0
#13871
Ha megtalálom a kollégiumom szerverén az adott programot, akkor fel tudom tölteni neked a TLJ2-re a hiányzó fájlokat...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Axon
#13870
Köszi a segítséget. Itt már tényleg ki lehet választani, hogy melyik fileokat töltse. A töltés néha 2 kb/s-is felugrik.... ez lassabb mint anno a telefonos modemem volt. 30 és 50 óra közötti letöltési idõvel biztat a program. Na ezzel sem fogok ma játszani. Ha belegondolok, hogy minez azért a vacak 8 percért.... ehh...

#13869
Bitcomet 0.63 - Ez tud magyarul is.
http://www.bitcomet.com/doc/download.htm
kirol
#13868
Én nem tudum mi az, csak az nfo szerint starforce -os és van hozzá okosság? Nem semmi.

Axon
#13867
Ezt kipróbálom. Én hirtelenjében egy bittorent 4.4.1 nevû kliens töltöttem le. Na az nem tudott ilyet. vagy csak én nem találtam benne hasonlót.

IMYke2.0.0.0
#13866
Amikor a Torrent kliensed megnyitja a *.torrent fájlt, akkor megmutatja, hogy mit töltesz le.
Amennyiben egy feldarabolt állományról van szó , akkor tetszõlegesen kiveheted az elõttük lévõ pipákat és így csak a kijelölteket tölti le neked a kliens.
Tehát, ha a példánkban szereplõ 50 fájlból már csak az utolsó 2-re van szükséged, akkor egyszerûen csak azokat jelöld ki, és már tölti is...

Szerk.: BitComet és uTorrent is így mûködik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Axon
#13865
Apám..... 2 kb/s a sebesség... azt írja, hogy csupán egy hét és már lent is van... fuck...
Hát eddig még soha nem használtam torrent-et, de nem is igen eröltetem majd.
Az a legszörnyûbb, hogy elkezdte letölteni az egészet elölrõl, pedig nekem csak az utolsó néhány file kellene. Nem lehet valamit tenni ezügyben. Szörnyen gyakorlatlan vagyok még ezen a téren.

kirol
#13864
Én igen próbáltam, még csak 2,5 órát játszottam, szerintem egész jó a grafika kivételével. Bár a robbanás effektek iszonyat szépek! Ez biztos véletlenül történt.<#nyes>

Axon
#13863
Wow!
Ott van a legelsõ oldal legelsõ sorában :-)

Axon
#13862
Köszi!
Megnézem õket.

#13861
http://www.newtorrents.info/
http://www.mininova.org/
http://torrentstart.com/

Próbált ezeken a helyeken<#alien>
MerlinW
#13860
szerintem TLJ-t nem is tudjátok onnan törölni, mert azt még root-ként másoltam oda, mikor csináltam a webes cumót😊

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#13859
A The Longest Journey maradjon csak fenn... Õ a mi névjegyünk. <#vigyor>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Axon
#13858
Tudnátok valami torrent oldalt ajánlani?
Szörnyen bosszús vagyok. Regisztráltam egy Wa... izé szóval egy olyan oldalra, ahol bizonyos programok biztonsági másolatait örzik ;-)
Mindent letöltöttem amit kell és már az utolsó program biztonsági másolatát szedtem le és látom már csak 8 perc van hátra, hogy letöltõdjön az utolsó darabja is, amikor lejárt a 24 órás regisztrációm. 2 tonnányit anyáztam majd beledugtam a fejem egy vödör jegesvízbe, hogy megnyugodjak, most pedig próbálom összevadászni az utolsó fileokat.
Szóval ezért kellene egy torrent oldal címe.
Egyébként nem kalandról van szó, hanem a Mockba to Berlin tegnap megjelent programocskáról. Igaz ebben tankok vannak, de roppant nagy kalandokban vesznek részt :-)

takysoft
#13857
a többivel egyetértek, de a Longest Journey-nek örökös helye van a serveren.
legalábbis mióta én ide járok.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

serito
#13856
szerintem ezek mehetnek a 2. sz-rõl:
Samorost 2
Shadow of the Comet
Shadow Of Memories
The Last Express

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13855
Szerintem is mehet, a Runaway, meg a Last exp... is.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13854
Igen nagyon "kedves, igaz" ember.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13853
Kipróbáltad a Runawayt?
Mert ez a jó verzió ami tökéletesen mûködik teszteltem és semmi gond vele.
Egyébként már régen fent van és nem a törlése ellen vagyok.

#13852
Ha jóltom akkor a Runaway az nem is jó, szal tök fölöslegesen van fent. Aztán mehetne a The Last Express is meg a Longest Journey is szerintem<#alien2>

takysoft
#13851
csak ne az Atlantist töröljétek, köszi.
valahogy mintha mostanában lassabban tudnék tölteni mint pár hete...
szinte semilyen oldalnál nem megy 30-40k fölé...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

nagykispeter
#13850
Látom Ti is naggggggyon szeretitek!<#eljen>

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

MerlinW
#13849
Godfatert 3-4 óra után töröltem. Nem tecc...

[merlinw.org]

MerlinW
#13848
Ketteskérõl majd töröljetek mert már túl vagyunk a 13GB-n is

[merlinw.org]

serito
#13847
Ja a Godfather-el játszik valamelyikõtök?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13846
A régi rendszer szokása nem kopik ki a komcsikból, így legalább nem dobálta meg semki, tojással vagy krumplival. Azt meg jól tetted, hogy nem rontottál neki az ügynököknek tojással ill. rohadtkrumplival. Lehet, hogy te jártál volna rosszabbul.
Megin Off-oltam de már On vagyok megint.
Csak ez a politika felidegeli az embert.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#13845
Huh...hát érdekes.Ahogy néztem a játéknak az 5% ment le eddig és még nem harcoltam semmit. Fõleg olyan felszedõs/ajtónyitogatós/olvasós részek voltak benne.A sötétet a játék teljesen kihasználja, figyelmeztet is az elején,hogy érdemes este játszani. Mondjuk parás, mert hangok meg a képernyõ váltakozása nagyon bejön.Viszont 30perc játék után megfájdult fejem bele. Sajna úgylátszik nem bírom amikor a képernyõ hullámzik meg homályosodik, pedig ebbe az van.Mikor gyertyával megvilágtott helyre mégy elmosódik rendesen...aztán mikor kijössz meg már rendes.Mikor halottak vannak elkezd idegeskedni a karakter és hallod a légzését. Bár ez így nem illik össze sztem a hangjával,mert hiába a parás rész,de mikor megszólal akkor vhogy elveszik belõle. Remélem nem lesz benne sok lövöldözõs rész és sokkal több kaland elem jön. Most pl egy lopakodós résznél vagyok <#circling>

kirol
#13844
Majd írd meg milyen!

#13843
Kösz szépen. Végül is tegnap mégis lejött éjfélkor úgyhogy most megyek és ki is próbálom milyen lett<#hawaii>

kirol
#13842
Off
A #13807 hsz -ben nem tud senki segíteni? <#confused>

Meg lenne egy másik kérdésem. Létezik olyan program, amivel profi, igényes kinézetû diagramokat, grafikonokat lehet készíteni? (Olyan, mint az Excel?)

Olyanra goldolok, hogy pl. a SmartDraw, ami milyen szép folyamatábrákat tud csinálni.Hm.

ON

Axon
#13841
Elkészült a Silent Hill 3 szinkronja. Egy béta verzió már letölthetõ. A véglegest nyárra ígérik.

via_mala
#13840
Feltöltve a ketteskére.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Axon
#13839
Nekem is megvan a Call of Cthulhu. Besegítek a feltöltésébe, ha még nem lenne fent.

Axon
#13838
Csak egy pici adalék fletó látogatásához. Én munkaidõben voltam így nem mehettem be, hogy meghallgassam mit is mond vagy mit is "ígér". Csak a látogatás után tudtam meg, hogy nem is mehettem volna be, ugyanis a szocialistáknál a "nyílt lakossági fórum" teljesen mást jelent mint más pártoknál. Csak a meghívóval rendelkezõ jó káderek mehettek be ugyanis a nyílt lakossági fórumra. Gondolom párttagok és családtagjaik, biztos szavazók és a kopoktató cédula leadói. Így kerülték el, hogy esetleg kínossá váljon a jelenet. Feltegyenek egy-egy kellemetlen kérdést, netalán még fügyüljenek is és ha még egy rotthadt krumpli is elrepülne....hajaj...
Szóval hiába trappoltam volna vidáman az ajtó felé bal kezemben egy tojástartóval, jobb kezemben magam után húzva egy zsák krumplit, bizony hamar lehervasztották volna az arcomról a vigyort a titkosügynökök :-)

kirol
#13837
Most van már mindkettõn!

kirol
#13836
Hová 1, 2?

via_mala
#13835
Ha valaki csinál hozzá egy könyvtárat, akkor elkezdem feltölteni.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#13834
Hát már 45% lejött.Egész jó ahhoz képest,hogy csak délben kezdtem tölteni.Sajna ma már nem jön le...holnap meg már korlátos a net,majd meglátom még mennyi jön le éjfélig<#vigyor4>

Lord Myn
#13833
Nekem megvan (még nem néztem meg), de sajnos, csak csütörtökön tudom felrakni, mert addig nem leszek, ha addig nem rakja fel senki, feltolom majd.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13832
Na elkezdtem tölteni a Call of Cthulhu-t,de nagyon lassan jön. Jó lenne hogy ha már vkinek lejött volna akkor feltenné a szerverre...nagyon megköszönném<#alien2>

#13831
Kijött??? én is nagyon vártam,de tudtommal még csak X-box-ra jött ki <#circling>

kirol
#13830
Mennyi gamma jön mostanában, kijött a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth is, eztrégen nagyon vártam, most meg már azt sem tudom hirtelen, ez mi.

#13829
Kösz szépen...megtaláltam.Már jön is lefelé <#vigyor1>

via_mala
#13828
Pl. Mininova-n fent van, sztem az angol: Ankh-RELOADED 465MB

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#13827
Kerestem az Ankh-ot torrenten és meg is találtam,de csak olasz,francia meg német verzióban.Most akkor kiadták már az angolt vagy még nem?

szotyimutyi
#13826
Még régen játszottam vele, nekem tetszett.Annak idején jó kis játéknak számított.

#13825
Engem azért érdekelne az Ice Age 2, ha Reloaded-os <#vigyor3> van két gyerkõcöm akik élveznék.<#nevetes2>