The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Axon
#14273
Ezen egy fél óráig röhögtem:

Atomreaktor
#14272
😊))))
B! B! B!😊

Axon
#14271
Egy koleganõm férje most játszik a legyen ön is milliomosban. Most van a felvétel. Itt gubbaszt mindenki aki él és mozog az épületben a telefon elõtt és várjuk, hogy igénybe veszi-e a telefonos segítséget. Pedig még az sem biztos, hogy a sorkérdést tudja-e és játszani fog-e. Hát csak gubbasztunk itt tovább mint a kotlóstyúkok :-)

IMYke2.0.0.0
#14270
Még nem. Nem volt rá még érkezésem...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#14269
Ez azt jelenti, hogy te már akár végig is játszottad??
Most irigykedem egy kicsit.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Lord Myn
#14268
Na, fent van a Myst I...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#14267
Nekem már nincsenek meg a rar-ok, kicsomagolva van kiírva DVD-re... 😞((

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14266
Nem sürgetésképpen, csak érdeklõdési szinten - A TRL-et felteszi valaki valamelyik serverre? (akkor nem torrentezek, amúgy is piszok lassú)
Axon
#14265
Mindenesetre a passziánsz szépen futott rajta ;-)

IMYke2.0.0.0
#14264
Akkor az 5.2-es volt...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Axon
#14263
Na kedvet kaptam én is egy kis Catalyst driver frissítéshez. Nem tudom hanyas verzió volt fent, de a dátuma 2005 februári volt :-)
Most már a 6.3-as van fent.

serito
#14262
Ez elkeserítõ.
pontosan az ilyen dolgok miatt nem próbáltam még ki a (nem gyári ) drivereket, és egyéb javító progikat. Most telepítsek vagy ne? Lehet, hogy a rendzeres quicksave mellett maradok, ha kilépne akkor is tudom folytatni ott ahol éppen voltam.
Majd meglátom. Azért köszi.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#14261
Én kipróbáltam a legújabb Omega-t, de amint a gép újraindítása után azt tapasztaltam, hogy a betûk - mindenhol! - elmosódottak lettek, függetlenûl a betûtípustól és mérettõl, a monitor frissítési értékétõl , uninstalláltam.
A Catalyst 6.3-assal gyönyörû, tûéles a kép, és a betûk sem recések, elmosódottak, meg egyebek...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#14260
Köszi már letöltöttem, de még nem telepítettem, majd ma este kipróbálom.
Rermélem igazad esz, meg a többi embernek is akik Ati-hjoz Omaga drivert használnak.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14259
Akkor nem tudok mit mondani Szervíz!!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#14258
ATI-s Oblivionosok azt írták mind hogy 15fps növekedést és stabil játékot kaptak Omega után. Én nemtom vidiás vagyok.

http://omegadrivers.net/

[merlinw.org]

#14257
1000 köszönet<#circling><#worship><#worship>

Lord Myn
#14256
Folyamatban az 1-esre... <#wave>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

kirol
#14255
De ez valami más, eddig is volt egy "kattanás" bekapcsoláskor, de ma délutántól ez valami teljesen más. Eddig nem volt ilyen, most ropogássorozat van legalább 1,5mp-ig. Mivel ez eddig nem volt, szerintem ez nem normális dolog. <#nemtudom>

serito
#14254
A legujabb ati driver van fenn. NO omega. Nem tudom az omega driver segítene?
Nem szoktam használni.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

CrucifX
#14253
Feltöltve Innocent-el együtt, mert az lenne az elsõ epizódja 😊

Myst 1 kerestetik Lord Myn! 😊

#14252
Nem vidkártya driver gond lehet??
serito
#14251
Ha pattog recseg a monitorod az nem baj, ha CRT. Mivel a monitorok 27.000 volt-al mûködnek, a feltöltõdéskor ropog pattog a monitorban a mágnestekercs/ek.
Ne félj nem lesz gond!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14250
Az a gáz, hogy még mindíg kilépked a game. Megcsináltam amit mondtál, kikapcsoltam az autó mentéseket. A probléma nálam akkor szokott elõfordulni mikor megnézem mi van az embernél akit éppen szétvágtam, és becsuknám az ablakot ami megmutatja mi van nála.
Nem tudom mit tegyek, de még így is jó csak gyakrabban kell az F5-õt nyomnom.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#14249
OFF
Amikor nem vagyok a gépnél, de be van kapcsolva, hogy kevesebb áram fogyjon, többekközött a monitort is kikapcsolom. Most hogy bekapcsoltam, egy csöppet megíjedtem. Iszonyú ropogás hallatszott a bekapcsoláskor, mintha valami üveg pattogott volna. Megcsináltam párszor, áramtalanítottam is, de csak csinálja. Mi lehet ez? Nem szeretném, ha az arcomba robbanna vagy valami ilyesni. Kb 2,5 éves Fujitsu Siemens 19"CRT monitor.
ON

#14248
Ezer köszönet érte, ha még lenne kedved feltölteni ezt a Gulilty-t ha már MerlinW is annyira dícséri azt is megköszönném<#alien2>

CrucifX
#14247
Feltöltve mind!

MerlinW
#14246
Guilty mekkora kaland volt😊 De szerettem😊

[merlinw.org]

#14245
A Big Red Adventure , The Lost Files of Sherlock Holmes meg az Orion Conspiracy jó lenne<#alien2>

Lord Myn
#14244
Ok, este feltöltöm.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

CrucifX
#14243
De, tökéletes lenne, megköszönném, ha feltöltenéd.
Btw, két napja portyáztam egyet, az alábbi anyagokat töltöttem le:

Big Red Adventure
Darkseed
Future Wars
Gabriel Knight
Guilty
Innocent
The Lost Files of Sherlock Holmes
The Orion Conspiracy

Akinek kell vmi szóljon! 😊

Lord Myn
#14242
Nekem Myst 1-bõl a Masterpiece Edition van meg, az nem jó? (Ugyanaz, csak 8Bit helyett 16bites a grafika és a hangok is tisztábbak)

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

CrucifX
#14241
Scratches-t próbálta már valaki?

Klasszikus MYST 1 kerestetik!

#14240
Nemtom az Alcohol-nem akarja cue nélkül beolvasni. Találtam hozzá végül is, fel is rakom a szerverre. Most még a Mockba to Berlin-hez kellene nekem egy .cue fájl ha lenne vkinek...ott ugyan ez a problémám.

MerlinW
#14239
Kirol: Reloaded
Serito: Valahol ki lehet kapcsolni azt hogy minden ajtó után autosave legyen (asszem ini-ben valahol). Nekem az segített.

Más.
Vampire: The Masquerade - Bloodlines Unofficial 2.2 Patch 64MB (2006-03-22)

[merlinw.org]

kirol
#14238
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha fel tudod rakni holnap, akkor melyik veriót? Tomb Raider Legend (c) Eidos RELOADED, vagy Lara Croft Tomb Raider Legend (c) Eidos / Crystal Dynamic *CLONEDVD*

Atomreaktor
#14237
miért ne tudnád?? all files...😉

serito
#14236
Nálam az Oblivion rendszeresen kilép, (Oblivion exe hibával).
Nálad nem fordul elõ hasonló? Amiket a FAQ-ban írnak nekem nincsenek. Az ott megadott file nálam nincs, nincs HP nyomi a géphez csatlakoztatva (mivel nincs nyomtatóm).
Codek is csak a K-Lite codek van fenn.
Mi lehet a gáz? ( hardware OK )

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14235
Az elég gyengusz (5-6 óra?) Én is több órányi játékidõt várnék egy TR-tõl.
Na mindegy azért kipróbálom. Leglább lesz 5-6 órányi szórakozásom.
Ez nálam kb 2 hét lesz, mivel napi 20-30 percem van game-ezni, ráadásul, én szeretem kiélvezuni a grafika adta gyönyört, ha van ilyen egy játékban.
Meglátjuk.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#14234
Az kicsit kevésnek tûnik.

MerlinW
#14233
TRL-rõl annyit hogy 5 és fél óra alatt végigjátszottam, 92%-osan ami azt jelenti hogy még a secret keresések is benne voltak..:/

Egyébként jó nagyon a játék, de az eddigi 20-30 órás TR-ek után izé..

[merlinw.org]

serito
#14232
Köszönöm, már közben megleltem, és be is zártam a kaput.
A TR L-re meg várok, nem sürgetni akartam, csak érdeklõdöm.
Bár mitagadás már szívesen játszanám azt is.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#14231
TR-t mondom hétfõn megdumáljuk, még nemtom mi lesz melóban...

Oblivionban meg fel kell jutni a fõtorony csúcsára és ki kell venni a követ, ezzel bezárul a kapu. Utána már csak 15-öt kell bezárnod😊

[merlinw.org]

via_mala
#14230
Ha addig nem kerül fel teljesen, akkor a CloneDVD-s változat feltöltésébe be tudok segíteni hétfõn, ill. fel tudom tenni egyedül is, mert kb. 30 perce lejött, de nem ígérem, hogy az egész fel is ér még aznap. Mellérakom majd a Reloaded-es exét is.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

LezLee
#14229
Pedig ott lesz a kulcs valahol, én úgy emlékszem, hogy az egyik ellenfélnél van, el kell venni tõle. Asszem az egyik torony tetején, ahol van egy zárka és benne az egyik katona. Amúgy szerintem a nyíl mutatja hogy merre kell menni, hasznos segítség, használd.
serito
#14228
Fel tudod tenni a TR Legend-et a szerveredre?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14227
Simán csak Crack, és run game? ( TRL )

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14226
Segíts nekem please, mert nem tudom mit tegyek.
Hogy lehet bezárni az Oblivien kaput? Martint a papot kellene elvinnem a másik faluba a egy másik paphoz (már nem tudom mi a neve ), de addíg nem jön el velem míg a kapu nyitva van. Szóval segítenem kell egy a kaput vigyázó katonának.
Már be is mentem szétvágtam mindenkit, csak a torony tetején egy ajtót csak kulcsal lehet kinyitni. Az a kulcs hol van? Van egy terem ahol hangokat is hallok, ott kellene a kulcs.
Segíts mit tegyek?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#14225
TR:
Már elküldék😊
Reloaded crack van GCW-n

Obli:
Oblivionban van a kulcs is elrejtve ha jól emlékszem...

[merlinw.org]

serito
#14224
Sajna még nincs meg a game!!! <#rinya>
Tényleg ha jól olvastam Securom7 védelme van. Milyen progit használsz az indításhoz? Antiblax jó, vagy sima cd hide?

Más.
Én meg az oblivionnal küzdök, most ott vagyok, hogy meg kell találnom az örököst, a városban ahol kinyílt a gate of oblivion. Átmentem a kapun szétvágtam mindenkit, de a torony legfelsõ szobájába nem tudok bemenni, mert csak kulcsal lehet, de nincs nálam. Hol van a kulcs?
Na mindegy megkeresem az örököst a faluban.
Bocs csak hangosan gondolkoztam.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64