25353
Whistler - Windows XP
  • ikozaeder
    #2609
    ja és még vmi ha browser használom vagy a office-t akkor a görgetésnel rángat, darabos és nem folyamatos. De a pl. wordpad nál már nem. A gépem: PIII 450mhz 160MBram
  • ikozaeder
    #2608
    S.Ó.S. KEKSZ
    szeretnem segitségeteket kérni: Szeretném használni a Yahoo Messenger az xp-men de amikor instalálom azt mondja ,hogy valami hibas user system meg csomo minden es jelentkezzek be administrator nevvel vagy mi sajnos nem nagyon ertem mit mond mert angol.Es a getright instalálásnál is ezt mondja de aztan megis fut.
  • Hunnenkoenig
    #2607
    A kepeknel attol függ, hogy milyen formatumban van az a kep, amit menteni akarsz! A BMP az mindig ott van es meg az a kiterjesztes jelenik meg, amiben az adott kep van. Mas valasztasod nincs. Lehet, hogy azok a kepek, amiket menteni akarsz mar eleve BMP-ben vannak (pl. Hatterkepek) es ezert nem jelenik meg mas lehetöseg.
  • Hunnenkoenig
    #2606
    Valamilyen furcs amodon eltünt a hangeröszabalyzom a windowsbol. Ilyet sem lattam meg. Ha barmilyen modon szoftveresen akarok hangeröt allitani, azt irjy ki, hogy nincs telepitve, menjek a rendszeriranyitashoz es ott a szoftvereknel telepitsem. Ha a "windowsos cuccokat hozzaadni" temara kattintok, akkor mindent telepithetek a jatektol kezdve a fax-szolgaltatasig, de nem a hangeröt es semmilyen medialejatszo vagy felvevö programot. Van valakinek ötlete, hogy ezt hogyan lehet megoldani?
  • Pheel
    #2604
    Ha friss adatbázissal nézted, akkor nem lehet nagy különbség. Innentől már registry-t túrnék, de az meg túl komplikált, hogy leírjam. :(
  • savafan
    #2603
    A Norton van fenn a gépen és annak a legfrissebb adatbázisával kerestettem akármit. De nem talált semmit. Nagy különbség lehet a két vírusírtó adatbázisa között? Lehet, hogy mégis a format c marad?
  • Pheel
    #2602
    Milyen gépen fut az az XP?
  • dtk1985
    #2601
    Miert van az, hogy tobb percet kell varnom arra, hogy elojojjon valami a my computerben a winxp betoltodese utan? Kozben a status barban az van hogy Searching for items... es egy lapa jelenik meg az ablakban hogy keres. Mi a szart keres ennyi ideig???
  • Pheel
    #2600
    Nem Internet Explorer, csak Explorer. A Windows része. Nincs belőle upgrade. Amúgy én egy új vírusadatbázisú F-Prot-tal nézném meg.
  • savafan
    #2599
    Köszi az ötletet de sajna nem javult meg. Átküldtem rajta a Nortont és nem írt ki vírust és nem javult meg. Ha esetleg találok a neten egy újabb explorer verziót, érdemes megpróbálkozni az update-vel? Hátha az helyrehozza a hibát.
  • savafan
    #2598
    A Norton antivírust átküldöm a gépen az elég lehet?
  • Pheel
    #2597
    Irtsál vírust! Az explorer nem hülyül be magától, márpedig ez mind az explorer hibája, amit elmondtál.

    Neked is BUÉK!
  • savafan
    #2596
    Sziasztok!

    Volna egy kis problémám és mielött format c: hátha van valami megoldás. Az XP-m egyik napról a másikra meghülyült. A föltelepített programok simán futnak rajta viszont a windows saját részei nem. Nem tudom előhívni pl. a vezérlőpultot, az intézőt, a sajátgépet, a lomtárat magyarul semmit. Ha elindítanám akkor vár egy picit, utána eltünnek az ikonok az asztalról majd visszajönnek és semmi nem történik. A levelezés is simán működik. semmi előzetes dolog nem volt ami arra utalt, hogy meghülyül. Azt tanácsolták nekem, hogy telepítsem újra a windowst. Ha van esetleg valakinek más ötlete kérem írja le!

    Előre is köszi a segítséget!
    BUÉK mindenkinek!
  • CaviaR
    #2595
    Kéne egy kis segítség.
    XP-m van, és amikor lejátszanék egy avi-t megjelenik ez az üzenet:

    A futtatni kívánt programhoz friss verziójú Indeo kodek szükséges.
    A Windows ezen verziójával kompatibilis illesztőprogram beszerzése érdekében forduljon a gyártóhoz a http://indeo.ligos.com címen.


    Megnéztem az oldalt és csak 20 dollárért lehet megvenni a kodeket. Már felraktam a legújabb divx-et is.
    Mit csináljak???
  • Pheel
    #2593
    Sokkal egyszerűbb fix IP-t adni nekik. Pl a 192.168.0.1 és 192.168.1.1 jó lesz. :)
  • Borg
    #2592
    Tiltsd le a hálókártya-kapcsolatokat lekapcsoláskor.
    Ha a géped igy indul, nem fog tökölni.
    Ezután 2mp újra engedélyezni őket.

    Én igy csinálom már jó régóta, más megoldás nem vált be. 2 LAN kártyám van a gépben, egy adsl egy meg a helyihálóhoz.
  • FrédiBéni
    #2590
    HElló
    Meg tudná nekem vki mondani mi okozza az XP-nél az UNMOUNTABLE BOOT VOLUME hibaüzenetet. Azóta kezdte mióta betettem még egy wincsit a gépbe. Már újra is telepitettem de nem javult meg, 5 ből 4 alkalommal igy indit, ha viszont elindul akkor semmi gond vele
  • boss
    #2589
    Azt meg elfelejtettem mondani, hogy nem mindig csinalja ezt, neha nem restartol. Meg neha akkor restartol, ha azt mondom neki, hogy nem kommunikalhatnak ezek a programok.
  • boss
    #2588
    Tudja valaki mi a : Application Layer Gateway Service, meg a Common Client CC App? a zonalarm megfogja oket, de amikor azt mondom neki, hogy kommunikalhat ez a program, akkor restartolja valami a gepemet. Talalkozott valaki valami hasonloval? Eleg idegesito, hogy folyton ujraindul a gep.
  • LeoN
    #2585
    Hi!
    Van egy problémám az xp-vel:
    Ha elindítom, bejön az asztal, és várni kell 40mp-t hogy valamit is csinálhassak. Pl internetre csatlakozás, sajátgép megnyitása, vagy ilyesmit. De más progik (winamp, stb...) elindulnak ezalatt a 40mp alatt is. Régen még nem volt ilyen, de már kezd kicsit zavaróvá válni. Mit lehet iylenkor tenni, valamit ki kell kapcsolni, vagy mit kell csinlni?
  • Alexease
    #2583
    Van az XP-ben/hez valami MemnoriaDump? Olyan, ami a futo programoknak a hasznalt memoriajat meglehet nezni, hogy mit tartalmaz, Regen valami Pascal-os hasznaltam.
  • farek273
    #2582
    szasztok.kellene az xp sp 1 .ha lehet . olyan ,ami "használható".
  • magyar ember 2
    #2579
    Vagy Win95/98 compatible modban inditani a gamet, allitolag az is segit.
  • magyar ember 2
    #2578
    Van egy XPAntispy nevu progi, azzal ki lehet kapcsolni a hibajelentes keszitest/kuldest.
  • magyar ember 2
    #2577
    A biosban.
  • magyar ember 2
    #2576
    fdiskkel jelold meg aktivnak.
  • dikki*yysw
    #2571
    Miért van nekem letiltva a sisoft sandra és a aida32 szerint is az agp-m? Amúgy megy minden, szal nem hiszem gond, csak mégis :)
  • Scooter
    #2570
    Ok megleletem, minden OK.
  • Scooter
    #2569
    A XP kódom megsérült. Kérdés tud valaki segíteni?
    D6JHP-48G23-8M7UM-2JDJX-HTPHT
    Mi nem stimmel benne?
  • Lazarus
    #2568
    El akarom indítani a driver installt erre ezt dobja ki:

    ntvdm.exe - A komponens nem található
    Az Alkalmazást nem sikerült elindítani, mert KER人NEL32.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát.

    Most ezzel mi a fenét csináljak?
  • Callisto
    #2567
    Van egy "apró" problémám. Windows XP-t használok NTFS partíción. Elsődleges vinyó 1. partíció NTFS, 2. partíció FAT12. Hogyan lehet megcsinálni, hogy a 2. partíció - ami extended - bootolható legyen dos-ként???
  • TomBond
    #2566
    Miota bios-t frissítettem azóta a powerstrip indulásakor újraindul a gép. Mi lehet a gond? Tud valaki segíteni?
  • Pheel
    #2564
  • Pace
    #2562
    Az ATX-es gép leállása szerintem még vezet
  • Pheel
    #2561
    Megcsinálhatnád, hogy ez legyen a topic alcíme. Úgyis mindenki ezt kérdezi.
  • Borg
    #2560
    #2502
  • Hunnenkoenig
    #2558
    nagyon jo oldal WinXP-hez www.tweakxp.com
  • seri
    #2557
    Ez kicsit olyan kérdés, hogy miért nemtudok a gépemen tv-t nézni hiszen a tv kábelen jön a Net.
    Azért mert nincs megfelelő HARDWER a gépemben.
  • Pheel
    #2553
    SPP-re állítsd a portot! Canon-nál ez szokott hibaforrás lenni, de hátha neked is segít.
  • Mike
    #2551
    My computer/manage

    idióta :D