25353
Whistler - Windows XP
  • lck
    #2752
    hedge-hog!
    Lehet hogy nincs fenn vmi codec, vagy próbáld ki a Cyberlink PowerDVD-t vagy az Intervideo Win DVD -t.
  • lck
    #2751
    ju-do!
    Asszem ezaz: SETUPP.INI
  • dtk1985
    #2747
    Na, koszi mindenkinek. Most mar kiirja az ekezetes betuket az XP
  • Forrest Tomee
    #2745
    A PartMagic sajna eléggé hűvösen reagáll az XP-re :o)
    Ha rendesen fel van telepítve a PM akkor kell lenni egy boot lemez készítőjének is. Ez csinál 2 lemezt. Bootolj erről majd a második lemez belöki a PM-et. Itt már tudod modosítani amit akarsz.
  • Demon
    #2744
    Már tárgytalan.
    Particio Magic -al megoldottam:))
  • Demon
    #2743
    Sziasztok!

    Van valamilyen mód arra, hogy a meghajtó betűjeleit megváltoztassuk az XP -ben?
    Valamilyen segédprogram?
  • Long_Gun
    #2742
    Sim, winfos\system32\config.nt ez ua. mint régen a dos-ban.
    DTK, tedd fel a középeurópai kódkészletet és a területi beállításokat magyarra.
  • Crazyn
    #2741
    tudja valaki, hogy hogyan lehet régi dos-os játékokat futtatni XP alatt? ( a Tyrian 2000 nekem hibaüzenetet ad: Runtime error 200 at 0002:24ED )
  • The Garrett
    #2740
    kapott egyet. 6 indításból 1x bottolt be utánna :P
  • lacoste
    #2739
    A partition magic-nek van olyan vrziója ami egyeáltalán nem kompatibilis egyik XP-vel sem...nézdd meg hogy támogatja-e?különben le fog fagyni mindig
  • lacoste
    #2738
    Én csak egyet szeretnék...A minap bögésztem a gépem...és állítgatni akartam...rendszergazdaként...Parancssorba beütöttem....a net users sort,s lám mit látok...két név is fel van tüntetve,mint rendszergazda..??????nagy kérdőjel,hogy kerülhetett be egyeredeti Xp telepítse során a két név...Microsft a telepítésnél már eredetileg besuvasztotta?????Nem tudom leszedni sem őket...elszomorít,hogy drága pénzt kiadtam egy OP.rendszerért és rajtam kívül még más is renszergazda jogokkal van felruházva...A TUDTOMON KÍVŰL!!!!!!! Hogy is van ez...A képviselet sem tudott semmilyen megnyugtató választ adni,vagyis hozzá sem tudtak szólni:-((...ez felháborító..tud valaki nekem segíteni?
  • K.András
    #2737
    Mond meg neki, hogy kap egy hatalmas nyakast ha megteszi!Nálam mindig bejön :DDD
  • The Garrett
    #2736
    Hmm önállósította magát a Windózom..: közli velem reggel, hogy 30mp en belül ujraindítja magát, addig zárjak be mindent. Ez miért?
  • 2XP
    #2734
    Nem árt, ha van otthon egy ilyen.
  • 2XP
    #2733
    http://www.unioffice.hu/internet/home.nsf/eccc525415d37016c12568770053f3c7/0B13B10C1A124F8C41256B04004D3C21?OpenDocument
  • 2XP
    #2732
    http://www.unioffice.hu/internet/home.nsf/eccc525415d37016c12568770053f3c7/0B13B10C1A124F8C41256B04004D3C21?OpenDocument
  • dtk1985
    #2731
    Talalkozott mar valaki ilyennel? Az a gondom hogy xp alatt(angol) hujen(gy.k. hulyen) jelennek meg a programokban a magyar, szlovak meg mindenfele ekezetes betuk. Letezik ehhez valami patch vagy at kell valamit allitani hogy rendesen megjelenjenek a karakterek?
  • dtk1985
    #2730
    huha, honnan jottel ra hogy a huje az hulye?
  • 2XP
    #2726
    hüje = hülye, biztos csak elírtad :D
  • dtk1985
    #2725
    Az a gondom hogy xp alatt(angol) hujen jelennek meg a programokban a magyar, szlovak meg mindenfele ekezetes betuk. Letezik ehhez valami patch vagy at kell valamit allitani hogy rendesen megjelenjenek a karakterek?
  • Demon
    #2724

    Direct Connect Magyaroknak információs oldal


    ( Az oldal néha-néha nem működik:)) )
  • 2XP
    #2723
    Ezt.
  • barlang
    #2722
    Ez mit takar?
  • 2XP
    #2721
    Pl. DC
  • barlang
    #2720
    Sziasztok. Honnan tudnam letölteni a
    Win XP magyar verziót
    Köszi
  • Pheel
    #2719
    Vinyó ki, másik XP-s gépbe be, bootolás másik XP-vel, adatok leolvasása.
  • Borg
    #2716
    Ok kösz!
    csak volt egy gép, amire egy lama user elállitotta a jelszót, és most nem tud bemenni, mert nem tudja mire:) Azt hivott hogy oldjam meg anélkül hogy szétbarmolnám a windozát, mert fontos adatok vannak benne...
  • Pheel
    #2715
    Egy rendes oprendszer úgy tárolja a jelszavakat, hogy azok nem visszafejthetőek, azaz ha tudod a jelszót, akkor azt beadva a rendszer ugyanazzal az algoritmussal elkódolja azt, mint ahogyan az eredeti jelszó el van kódolva és tárolva, összehasonlítja a kettőt és beenged vagy sem. Tehát az eredeti kódot nem kaphatod vissza, mert azt nem tárolja a rendszer és az elkódolt változatból nem visszafejthető. (MD5, hash-képzés, veszteséges tömörítés, stb) Szerintem a MS WinNT széria is így tárolja. Szóval törni lehet, kiolvasni nem.
  • Borg
    #2713
    Hát, DCm az nincs...
    De egyátalán létezik olyan program, ami meg tudja mutatni a jelszót? nem kell hogy átirja, vagy feltörje stb.

    Minél kevésbé brutális annál jobb, csak irja ki mi a jelszó aztán kész...
  • Demon
    #2712
    Szerintem a DC -n keress rá a "password" -re. Rengeteg progit lehoz, lehet válogatni. Nem tudom neked melyik lenne a legmegfelelőbb.
  • Borg
    #2711
    Tud valaki egy progit, amivel akármilyen user alól ki lehet halászni egy XPnek az admin passwordját? (tehát nem rendszergazdaként bejelentkezve)

    Találtam ilyen linuxbootdisk, meg johntheripper, de egyrészt ezeket virusnak ismeri fel az irtó, másrészt nem túl szelid megoldások...:)
  • Amse
    #2710
    Ja es megegy.Ez nem ide tartozik de hova irjam?ICQ-nal van meg ingyen sms kuldes?
    amse
  • Amse
    #2709
    Hogy lehet +oldani hogy a haloban levo gep is tudjon netezni ezen keresztul?Azon win98-van.Az Xp nem ment fel ra. 33% -nal megalt a telepites.Mitol lehet?
    amse
  • Demon
    #2708
    Köszi!
  • Borg
    #2707
    Rendszerprogi.
  • Demon
    #2706
    Valaki nézze már meg, hogy van -e lsass.exe file a Windows\system32 könyvtárba.
    Nekem ugyanis éppen most akarja "kikönyörögni" magát a hálóra.
    Az érdekel, hogy ez rendszer file, vagy valami trójai ?
  • 2XP
    #2705
    ehh, már megint elrontottam, szal':

    Ha jól emléxem a WinOC-n S3nki csinált hozzá pár magyar vonatkozású komponenst, ott keresgélj.
  • 2XP
    #2704
    Ha jól emléxem a
  • Looserke
    #2703
    THX. Pedig a google tökjó lett volna. Csak azokat a dolgokat lehet beilleszteni, amiket felajánl az Add Component-ben?
  • 2XP
    #2702
    Nah, megnéztem, kb. 20 MB romot fogyaszt :)

    Google: nem tudom, a régiben volt, a final-ban nem találom.