25353
Whistler - Windows XP
  • kozso
    #2894
    Hali!

    Lenne 1 nagy gondom. Tegnap át kellett tennem a fő vinyomat 1 másik XPs masinába Slave-nek. Viszont mióta visszapakoltam mindent, azóta nuku hang a köv hibával:

    Crossfading DirectSound output v1.36 Error

    Bad Direct sound driver...

    Azóta feltettem a DirectX9et megint, de az sem segített.
    Nincs vkinek használható ötlete???
  • GregSB
    #2893
    THX!
  • lck
    #2891
    2 oprencer: multiboot 1ik xp másik 98. Ha jáccassz: 98, ha gyönyörködni akarsz: xp.
  • PetruZ
    #2889
    Settings - Display - Screen Saver - Power - APM, kapcsold be.
  • GregSB
    #2888
    Most raktam fel a napokban az XP-t egy frissen formázott vincsire, de van egy kis probléma:

    Leállításnál nem kapcsol le automatikusan a gép, a "Mostmár kikapcsolhatja a gépet" szövegnél megáll, amíg manuálisan ki nem kapcsolom. XP(és formázás) előtt win98 volt fent gépen, azzal tökéletesen leállt a gép magától.

    Nézegettem a beállításokat, de sehol nem találtam erre opciót. Mi a megoldás szerintetek erre a gondra?
  • mekkmester
    #2887
    Itt látható!
    http://fae.abit.com.tw/eng/faq/qa/2001/2001102402.htm
  • mekkmester
    #2886
    Telepítés elején kéri a Raid vezérlőprogit telepíteni.Aszt hiszem F6 billentyű!Majd a floppyn levő HPT371 UDMA/ATA133 Controller
    Device Drivers megfelelő változatát telepíted.Innentől továb egyszerű
  • HG
    #2885
    Szia Magyarember2! Lehet hogy elkéstem, nekem a következővel működik, és nagyon király a CloneCD.
    Név: wosky
    Serial :0F1B19A96EDC9C11B4A312817E7FC52A349694C447D8E08E02A489328FD8F00F3E9E1E49862D46A7D7AB39A199
    D9F1D4686B7C4D644C1C1A6D4705FFBE11

    Remélem sikerül.
  • Nyiri
    #2884
    sziasztok

    lehet,hogy már kérdezte vki ,de nincs időm végigolvasni a beírásokat.
    Hogyan lehet Raid vezérlőre kötött vinyíóra XP-t installálni ?
    Ha elindítom a bootos XP installt, akkor nem látja a raid-es vinyót és nincs hova installálnia... kilép.
    Ha viszint felteszem udma66ra és install után átdugom a raidra, akkor bootkor lefagy.
  • shaba23 #2883
    kösz!!
  • shaba23 #2880
    Hol lehet kikapcsolni a cdrom autostartját?
  • PetruZ
    #2878
    A misterxp.uw.hu oldalon van egy, ott le van írva a Nero-hoz a boot működő összeállítása is.
  • DayWalker
    #2875
    Te milyen windózt használsz, mert nekem XP-ben semmi gond nem volt, viszont vmi hasonlót ki írt a 98-ban ,de ott is feltette, és végre nincs POPÁP
  • DayWalker
    #2873
    Pop This! 2.00
  • ikozaeder
    #2870
  • 2XP
    #2868
    Boot: jelentése csizma. A rendszer betöltéséhez szükséges programokat tároló szektor. Tehát neked most a hdd-ből kell egy darab?
  • 2XP
    #2867
    ??? Mi kell neked? Boot szektor?
  • Borg
    #2865
    Egyéb/letöltések
  • Borg
    #2863
    Frissitsd windowsupdateről az IEt.
  • Pace
    #2861
    xp-s drivert teszel fel, vagy azt, amire te úgy érzed, hogy jó?
    esetleg hivatalos drivert nézni hozzá xp-hez, ill. ha eddig is az volt, akkor másikat...
  • Kim Basinger
    #2856
    Nos meoldottam, mit az latszik is:)

    Nem volt nehez , ha erdelel valakit meg osztom vele szivesen
  • Kim Basinger
    #2855
    Sziasztok

    Nem tudja valaki, hogy lehet a "start" gomb feliratat megvaltoztatni? Tudom hogy kell valami prg hozza, de melyik?

    Koszi

  • Torry
    #2841
    Én nem formatált merevlemezre rakom az baj?És hogy,hogy ne menjek vissza a bios-ba??
  • bebi
    #2840
    Nyomj egy resetet,és ne menj vissza a biosba. Ha igaz, akkor elkezdődik a telepítés második fázisa, ha nem, akkor format, és kezd ujra.
  • Torry
    #2839
    Lenne egy nagy gondom a telepítéssel(prof.).Szóval BIOS first boot device:cdrom.OK.Boot atapi cdrom-ról,enter.Kék képernyő :másolgat(billenytyűzet illesztőprogram ....´)Ezt befelyezi nagy fekete üres képernyő,bal felső sarokban a kurzor villog és semmi.

    MI A GOND???
    ELŐRE IS KÖSZI!
  • Ramore
    #2834
    Win XP tűzfalát hol lehet kikapcsolni?
  • 2XP
    #2833
    Meg beletettek 1-2 biztonság javítást :D Amúgy már feltettem, próbálkoztam a reg átrírásával, de nem nagyon jött össze, annyit sikerült elérni, h nem akrta lementeni, hanem szöveként jelenítette meg :( És nem csak csak az ie-nél van így, sem az ns,sem az opera alatt nem megy, ők is szövegként jelenítik meg.
  • [HUN]PAStheLoD
    #2832
    mért akarod feltenni ?? nem jó semmire csak kiszedtek belőle egy két Java cuccot asszem
  • [HUN]PAStheLoD
    #2831
    ctrl+alt+del és felhasználóváltás vagy WinKey+L
  • [HUN]PAStheLoD
    #2830
    hy!

    ezzel mit tudok kezdeni egy újraindításon kívül ??
  • 2XP
    #2829
    1 reinstall után újra felraktam az sp1-et, és ha az ie-ben meg akarok nyitni egy php-t, akkor le akraja menteni :( Tudtok vmi megoldást?
  • Bruce Lee
    #2828
    ööö .. ez most beugratós kérdés? :)
    hát egyszerű: bejelentkezéskor a rendszergazda nevet/jelszót kell beírni. :)
    ha meg mint rendszergazda használod a géped, akkor ezt a lépést kihagyva vedd tulajdonba a mappákat :)
  • gtom
    #2824
    Tudna valaki adni nekem egy olyan xp prof. cd-kyt(nem corp.) amivel sp1a-t fel tudok tenni?
  • Bruce Lee
    #2823
    Próbáld megy, hogy rendszergazdaként lépsz be a gépbe, saját tulajdonba veszed a mappát, és utána menj bele.
  • batman
    #2821
    Nagy valószínűséggel a szolgáltatótól kellett volna kapjál egy install CD-t. Én legalább is a Datanettől kaptam.
  • batman
    #2820
    Két dologban kérnék segítséget:
    az egyik az, hogy hogy tudom eltűntetni a reget-t a registry-ből, hogy ne számoljon vissza az indításkor, illetve, hogy tudtok-e adni nekem nem shareware reget linket?
    köszi előre is
  • magyar ember 2
    #2813
    A crackek kozt volt 1 reg. cleaner, de sajna azzal se lett jobb. Crack ide, serial oda, csak szurke marad az irasi es masolasi funkciogomb, tovabbra is csak iso filet lehet csinalni. Vmi 5let? Esetleg 1 kiprobalt, mukodo serial vkinek?
  • gtom
    #2812
    VAn-e olyan program amivel felé tudnám telepíteni a sp1-et? met a cd key miatt nem megy
  • Pace
    #2811
    vagy meghal, vagy nem.
    gyanús, hogy újra kell tenni a rendszert, anélkül sose lesz 100%-os...
  • gtom
    #2809
    van -e olyan program amivel a cd-keyemet tudom változtatni?