25353
Whistler - Windows XP
  • Looserke
    #2701
    a google search-et hogy tudtad kirakni???
  • 2XP
    #2700
    ... de minden rajta van ami számít: cpu, memória, hangerő, dl, ul, winamp, uptime
  • 2XP
    #2699
    Nem tudom mennyit eszik, azt hallottam sokat, nekem nem sokat volt fenn, mert a 14"-os moncsin sok helyet elvesz :D

    Szépnek szép, de sok gyakorlati haszna nincsen. A HWSW-n volt szó a winBAR-ról, azt tudom ajánlani, kicsi helyet vesz el, és nem is a fogyasztása is szinte 0.
  • Looserke
    #2698
    ja egyébként már működik... köszönöm a segítséget. A HWSW fórumon láttam a desktopodat és nagyon megtetszett.
  • Looserke
    #2697
    köszi a témákat. Egyébként a gépet mennyire fogja vissza. Mennyi RAMot eszik? Lehet érezni egyáltalán?
  • 2XP
    #2696
    Témák
  • 2XP
    #2695
    .NET Framework
  • Looserke
    #2694
    hmm azt hiszem megoldottam a problémát
  • Looserke
    #2693
    nyavog a telepito, hogy a .NET Framework kell neki. Mi ez es honnan tudnam megszerezni?
  • Looserke
    #2692
    Koszonom szepen...
  • 2XP
    #2691
    Csak a köv win-ben, a longhornban lesz benne, ha xp-hez kell, itt program, itt pedig a leírás.
  • Looserke
    #2690
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék Dashboard-ot használni az asztalon. Kell valami program hozzá vagy alapból benne van az XP-ben csak én vagyok béna,hogy nem tudom hogy kell.
  • Demon
    #2689
    Beállítások/Programok telepítése és törlése/Windows összetevők hozzáadása/eltávolítása
  • frank3d
    #2688
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem!
    Feltettem megint a wmp9-et és állandóan hibajelzés miatt kilép!!!
    Nem lehet uninstallni, vissza 8-asra?
    Előre is köszi!
  • Amse
    #2687
    Koszi!
    Valahogy nem volt kedvem vegigolvasni 2600 uzenetet foleg hogy nem is tudtam hogy volt e rola szo mert ez nem xp-hez tartozik hanem az explorer-re.mar toltom is
  • Borg
    #2686
    Nehanyszor leirtuk már itt és máshol is, szal nem ártana ha vennéd a fáradtságot és olvasnál.

    Amúgy itt fentvan az egyebeknél az ms-jav-x86, ezt kell feltelepitsd.
  • Amse
    #2685
    Hello!
    Kerdes:Felraktam az Xp-t es most nem tudom megnyitni a java-s weboldalakat?Milyen progit rakjak fel amit tud hasznalni az explorer?Vagy honnan toltsek le hozza valamit?56k-s modemem van es a windows update kicsit sokaig tartana.
    Thx
    amse
  • 2XP
    #2684
    Inkább használd ezt.
  • Demon
    #2683
    Hol lehet tiltani/engedélyezni, hogy a Windows tárolja a web-es bejelentkezési nevet és jelszót.
    Alapból be van kapcsolva, de nekem valahogy kikapcsolódott, és szeretném visszaállítani.
  • Randal
    #2682
    Mi az a System volume Information és hogy a francba lehetne kikapcsolni, mert csak a helyet foglalja.
  • Randal
    #2681
    bazz, azt csináltam én is:)))
    csak én a root.hu-ról szedtem.
    amúgy meg segítsen má valaki!!!--->#2670,#2675
    meg ez:

    mié van az, hogy nem futnak a gammák a sima usernél ha rendszergazdánál rakom fel, ugyanis sima usernél nem enged telepíteni..
  • Long_Gun
    #2680
    Meg ne formázd Randal!

    command prompt-ba:
    convert drive_letter: /fs:ntfs
  • Randal
    #2678
    nem muszáj formáznia a vinyót, megoldható úgy is, hogy közben rajta vannak az adatok...www.root.hu-n olvastam..meg meg is csináltam eccer, működött.

    A referencia driverről annyit, hogy anélkül is mennie kellene, viszont a legújabb driver tönkrevágja a gépem...
  • Randal
    #2675
    Hali!!!
    a kövi a problémám:
    adott egy ASUS TUSL2-C alaplap egy ASUS V7100 pro Mx400-64mb-os TV-Out-os vidkártyával.

    A Biosban 4x-es AGP van beállítva.
    A vidkártyának a 29.80 ASUS Detonator drivert telepítettem fel (XP)

    viszont a vidkártya csak 2x-es agp-n fut, ezt ebből veszem: Current Rate: 2x

    milyen progival illetve hogyan tudnám ezt átállítani 4x-esre?
  • spR
    #2674
    Már megoldódott a gondom. Le kellett venni vid. kártya Hardware Acceleration-ját.
  • Demon
    #2673
    Hol lehet tiltani/engedélyezni, hogy a Windows tárolja a bejelentkezési nevet és jelszót.
    Alapból be van kapcsolva, de nekem valahogy kikapcsolódott, és szeretném visszaállítani.
  • Randal
    #2672
    nálam csak szaggat, én az Ace kodeket raktam fel és nem játszok le semmit wmplayerrel csak a simával, viszont a wmplayert hol tudom uninstallni, mert hiába állítom át, hogy az összes fájlt az mplayer2-vel nyisson meg, nem csinálja
  • spR
    #2671
    Hali! Adott egy angol WinXP SP1-el, Windows Media Player 9-cel.A gond az, hogy semmiféle videofileot nem hajlandó normálisan lejátszani (kép nincs csak hang),pedig DivX5.02 fenn vann, és annak a Playere normálisan lejátsza a DivX-es file-okat. Viszont pl egy normál .wmv fileot is cseszik lejátszani a Media Player. Találkozott már vki ezzel a problémával?
  • Randal
    #2670
    Hali!!!
    Kérnék egy kis segítséget...
    Xp alatt szeretném beállítani, hogy a korlátozott felhasználók csak bizonyos dolgot lássanak a vincseszteren és csak bizonyos dolgokat indíthassanak el....
    Ezt nem tudom megoldani, ugyanis FAT32-t használok és a Tweak Xp Proval se tudom beállítani, ugyanis a Windows könyvtárat nem lehet rejteni...vagy ha a Program Files-t rejtem akkor a rendszergazda hozzáférésűeknek is le van tiltva az alkalmazás!
    Segítsetek légyszíves, hogy nmit csináljak, milyen progit használjakl, honnan tudnám letölteni(cracket is légyszi) és hogyan állítsam be...
    Előre is Köszi!!!
  • GyaxyBoy
    #2668
    Hi All!

    Lenne egy kérdésem!
    Interneten szeretném megosztani egy könyvtárat a többieknek! Azonos csoportban vagyunk, ez tuti, mert magát a gépet látoom teljes hálózatban de nem elérhető! Megosztottam egy könytárat semmi mást, csak olvasásra!
    Kell még valamit állítani vagy valamit hozzáadni a hálozathoz?
    Plííz Help Me!
  • DDE
    #2667
    Hali!
    Nekem is lenne 1 XP problémám.
    Magyar XP, SP1 fennvan. Csak otthon használom játkékra (főleg).
    Bevittem a melóhelyre mert internetezni akartam róla. Azt vettem észre, hogy ha beírok egy címet, akkor az rendben betöltődik. Ha az oldalon van egy ablak ami hivatkozik valahova máshova akkor megnyitja az ujjabb exporer ablakot, de nem csinál semmit csak vár-vár a végtelenségig. Adatforgalom pedig nincs. Ha ráklikkelek a frissítés gombra, akkor néha sikerül megnyitnia/betöltenie az oldalt. De ez nem jellemző.
    Mi lehet a probléma?
    (A gép tűzfal mögött van. A céges NT pedig jól műxik. A beállításokat onnan másoltam át.)
  • Titan
    #2666
    HAALÓÓÓÓ! PLZ!
  • lck
    #2664
    Lehet hogy hardware gond. Tisztítsd ki a processzor-hűtőventillátort.
  • Randal
    #2662
    hmmm, ez már nálam is előfordult....
    Nem tudom miért csinálja, de szerintem ezt csak 98 alatt teszi, talán az oprendszer már nem az igazi, úgy értem haldoklik.
    ja, most raktam fel az Xp-t...Miért van az, hogyha beállítom készenlétnek az 1 percet, akkor 1 perc múlva kikapcsol?
    Míg 98 alatt csak akkor kapcsolt ki, ha már nem futott program...és most fut.
  • Titan
    #2661
    Milyen op.rendszer van fent?
  • Titan
    #2659
    Hogyan?
    Akkor ezt most szájbarágósan légyszi!
    Biztos én csináltam valamit rosszul!
  • TomBond
    #2658
    A TweakXP pontosan kiírja hogy hol vannak még fájlok elrejtve!!!!
    NEM KELL FORMAT C:
    csak ha amúgy is azt akartad
  • Titan
    #2657
    Ezt vágom barátom! ezen én már túlvagyok!
    Már felraktam TweakXP is, és azzal is töröltem minden szart, még a reg-ből is!
    Mindent kitörőltem! Az egész könyvtárat is ahol a gém volt!
    De, ha máshova is másolt fájlokat, azt hogyan találom meg?
    Már nézegettem az inditó exe parancsait, hivatkozásait is, és nem jutottam előbbre.
    5let?
  • Randal
    #2656
    maximum az, hogy uninstallod és utánna egyenként megkereseid a fájlait és könyvtárait és törlöd a registryből is....
    Gondolom ez elég nehéz lenne. esetleg valamilyen takarítóprogi....
  • Titan
    #2655
    Lehet valami abban, amit mondtál, mert ha elindítom a setup-ot, akkor unstallálni akar és ha engedem, akkor a játék indító exe-fájlját bemásolja a windows könyvtárba! Aztán kiírja, hogy a helyreállítás befejeződött! Ez tiszta hülye!
    Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen lehetséges! Csak van valami megoldás a formaton kívűl?