25353
Whistler - Windows XP
  • Randal
    #2654
    Hali!!
    ezzel a problémával én is találkoztam...
    A probléma az, hogy te elindítod a setup, de vagy reinstallni akar vagy uninstallni.
    Ez azért van, mert asszem (nekem legalábbis ezt csinálta) a Windows könyvtárba szórta szét a program fájljait...szal a lényeg hogy valamelyik könyvtárba szétszórja a cuccost, szal törölheted:))) semmit nem ér neki, csak egy dolog:
    format c:
    sajnos.
    remélem tudtam segíteni.
    Hidd el, ha megnézed a játék még mindig fennt van.
    ja! és WinXP Prof HUN alatt csinálta ezt nekem is.
  • Titan
    #2653
    Bakke! Felraktam, töröltem fájlokat, töröltem a reg-ben, és a probléma még mindig ua.!
    Valamit rosszúl csinálok?
  • Titan
    #2652
    TNX! Megvan!:))))
  • TomBond
    #2651
    A TweakXP egy különálló segédprogram! A neten keresd meg fenn van a honosító műhelyben is magyarul!!!
  • Titan
    #2650
    Az meg hol van?
    A kereső nem találja.
  • TomBond
    #2649
    TweakXP-ben nézd meg hol vannak még cuccai, majd töröld ki, aztán a registryt is vedd kezelésbe.
  • Titan
    #2648
    Kérlek segítsetek!

    Már napok óta szenvedek! Már szinte alig alszok! Nem eszek, és már az asszony se kell!:)
    A történet a következő: Cd be, setup :felraktam egy játékot(Etherlords). Majd az egész könyvtár törölve lett, ahol a játék volt( büdös kölköm. kivégzéséről már gondoskodtam.)!
    Namármost ha beteszem a cd-t, elinditom a setup-ot, akkor egyszerűen uninstallálni akarja a gémet, ami mint tudjuk, már rég ki lett hipózva a vinyóról!
    Szóval egyszerűen nem tudom installálni, mert valamilyen oknál fogva azt hiszi a szerencsétlen, hogy telepítve van!
    Pedig már a reg-ből is kitörőltem!
    PLZ! HELP!
    Az, hogy pár most megjelent játéknak csak hangja van, és képe nincsen, már nem is érdekes.(pl.:Splinter Cell, Med Evac)Hiába minden frissítés!
    Op.rendsz.:XP Prof.
    PLZ
  • dtk1985
    #2647
    igen be van pipálva az internecsatlakozás tulajdonságaiban a tűzfal, megosztás és az is hogy a másik gépről tudj csatlakozni és bontani is a kapcsolatot. Probaltam tűzfal nélkül is de semmi. Mindigis ezeket a beallitasokat hasznaltam
  • ikozaeder
    #2646
    Megoldottam mindent he he.Nem kell már semmi ha ha. a roszz video kartya miatt szaggatott hi hi.az user problema meg a rossz telepites miatt volt (ujra kellet telepiteni az xp-t) hé hé .most ugy megy az xp mint egy alom hö hö. Minden programmot fel tudok installálni ami kell há há. És erre mind magam jottem rá hh.
  • ikozaeder
    #2645
    nem köll már semmi egymagam is megoldottam, a szagattas a rossz video kártya driver miatt volt. Az user problema meg a rossz telepites miatt (ujra kellet telepiteni az xp-t) azert koszi mindenkinek .
  • Pace
    #2644
    Nem tudom, írtad -e...de:
    azon a gépen, ami osztja a netet, a netes kapcsolat beállításainál be van lőve, hogy megosztod, engedélyezel mindent, stb?
  • dtk1985
    #2643
    A tuzfalat is kikapcsoltam meg flopival is atvittem de akkorse megy. A halo normalisan mukodik de nem akar a Networc Connectios-ben megjelenni az internetkapcsolatom.
  • The Garrett
    #2641
    jah köszi megtaláltam tényleg az egér driverben votl.. vagy 4x végignéztem.
  • The Garrett
    #2640
    valami windows egér gyorsítás
  • Pace
    #2639
    tűzfal ki van kapcsolva?
    ha megcsinálod a hostgépen a hálót, lemezzel átvitted másik gépre, és ott is lefuttattad?
  • Hunnenkoenig
    #2638
    Hat szerintem hibas lehet az exe fajl...

    (csak, hogy neked is valaszoljon valaki :-) )
  • Pheel
    #2637
    Hogy mit? Amúgy ha egér, akkor driverben.
  • The Garrett
    #2636
    Hali lenne egy kérdésem. Hogy lehet kikapcsolni a Windows XP egér acc ot?
  • dtk1985
    #2635
    Nem működik rendesen az internetmegosztás xp-ben. Mindkét gépe xp van. A host gépen van egy isdn internetkapcsolat és egy hálózati kapcsolat.
    Már marhasokszor lefuttattam mindkét gépen a hálózat varázslót de valami miatt a másik(kliens) gépen nem jelenik meg a hálózati kapcsolatok között a host gépen található internetcsatlakozás. A laptopommal összekötve sosem volt ilyen problémám, sőt még ezzel a géppel is rendesen működött régebben. Nem tudom mi lett vele. Az a szar hogy így nem lehet a kliens gépről tárcsázni és bontani a kapcsolatot nekem meg ez fontos lenne. A hálózati varázslót jól állítottam be, már rengetegszer csináltam ezt de eddig gond nélkül megjelent a kapcsolat a másik gépen is.
  • ikozaeder
    #2634
    hé nekem senki sem válaszol?Miért Mert béna vagyok?
  • dtk1985
    #2633
    Koszi a segitseget. Valami a szkenneremmel volt es azert tartott percekig mig megjelet valami a sajatgepben. Kicsereltem a kartyak sorrendjet is az alaplapon es ezekutan mar nem fagyott a tv-m se. Megegyszer kossz
  • ikozaeder
    #2632
    szaggatt az ablak amikor mozgatom a görgetősávot. még most is, és a wördben is. csak a wördpadban nem.és szerintem a gépemmel nincs semmi baj.-ú
  • ikozaeder
    #2631
    Mit jellent the installschield enige (ikernel.exe) could not be launched Class not registered.
    ezért nem tudom felinstalálni a flash mx-et
  • ikozaeder
    #2630
    mért nem tudom felinstalálni a yahoo messenger???? Mindjárt bedilinyozok!!! asszonja: jú dú not have macesz to mék the required szisztem configura modifika. plz rerun this installáció from an administrators akkount.Nos én vagyok az egyetlen compjúter administráló dilinyós.Nos ha én nem buherálhatom a szisztem fajlokat akkor ki?Gyors választ kérek mielőtt visszaterek a jó öreg ablak 98-hoz!
  • Hunnenkoenig
    #2629
    A winXP service pack1-ben benne van ez a javitas! Utana nem kell semmilyen segedprogi, hanem automatikusan azon viszi, amire a monitor van allitva!
  • Mike at home
    #2628
    huh
    most aztan felek
  • Pheel
    #2627
    Nincs mit! Örülök, ha segíthetek!
  • pokember
    #2626
    te bunko
  • pokember
    #2625
    hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
  • pokember
    #2624
    nem tudod hogy hol lehet letolteni színsémát xp-re
  • Pheel
    #2622
    AGP felől:
    1 üres
    2 LAN
    3 üres
    4 AUDIGY
    5 TUNER
    6 üres
  • Mike at home
    #2621
    lenyeg hogy egyesevel, ha uj winfost raksz fel, akkor mehet az egesz egyszerre
    de ha gebasz van, szedhetsz mindent ki, es rakosgathatod be egyesevel

    video/hang/halo/egyeb
    mondjuk ha van plusz scsi, vagy ata kontroller, akkor azt a grafkartya utan rogton
  • dtk1985
    #2620
    szerinted milyen sorrendben rakjam az alaplapba a kartyakat:lan, audigy, tv tuner. Az alaplap konyve szerint az AGP-tol szamitott 1 es 5 pci, valamint a 2 es 6 pci egy IRQ-t hasznalnak
  • dtk1985
    #2619
    eleg gyakran cserelgetem a kartyakat mert neha elougruk egy sötétkék háttéren fehér szöveggel, hogy irq not less or equal vagy valami ilyesmi. mindegy még próbálgatom
  • Pheel
    #2618
    Egy ilyen gépen mennie kell! Jól! Vagy IRQ ütközésed van (kártyacserebere a slot-okban) vagy a Windows van totál elrontva (reinstall). Másra így nem tudok gondolni.
  • dtk1985
    #2617
    mire gondolsz?
  • Pheel
    #2616
    Húha! Ott komoly baj van! :-\
  • dtk1985
    #2615
    MSI 648 Max, P4 2,4/533FSB, Maxtor 60GB 7200rpm ATA133, MSI GF4 Ti4200 64MB, 512MB DDR333, SB Audigy
  • Pace
    #2614
    41.03 -as driverben már benne van ugyanaz, amit a refreshlock tud.
    talán az eggyel korábbi driverben is.
  • Pheel
    #2613
    Én refreshlock-ot használok. Ez egy progi, ami megnézi időnként (1 mp asszem), hogy mennyin megy a monitor és vált, ha nem a beállított frekvenciát találja. Prociidőt nem eszik jelentősen. Én észre sem veszem. És így nem kell szaroznom a driverekkel. Mindig jó.