25353
Whistler - Windows XP
  • Bruce Lee
    #2807
    www.andr.net -n 100% hogy megvan.
  • budasp
    #2805
    Felhasználói hozzájárulás nélkül ez nem tudom mennyire etikus...
    Mit lehet tenni ez ellen?
  • magyar ember 2
    #2804
    CloneCD 4.2.0.2-hoz tud vki MUKODO serialt?
    Nem a "keress ra a neten" szovegre vagyok kivancsi, azokat nyilvan vegigprobaltam.
  • magyar ember 2
    #2803
    Billy kemkedik. Azert kivancsi lennek pl. az enyembol milyen hasznos infokat szedne ki. :) (Nem azert mert olyan jol vedett, hanem mert annyira fiktiv.)
  • budasp
    #2802
    Sziasztok!
    Állítólag az XP internetes gépen kiküldi a Microsoftnak a felhasználó személyes adatait. Tudjátok miért teszi ezt?
    Köszi.
  • Mihail
    #2801
    Szevasztok tud vki xp-hez egy jo kis minden az egyben hálozatkezelő progit(beállítások, file csre, stb.)?????
  • Satchfan
    #2800
    Please Help!
    98SE-alá hogyan telepíthető az ADSL? Hálókártya drivert letöltöttem, kell hozzá még vmi?
  • Pace
    #2799
    nincs raidvezérlő esetleg az alaplapon?
    annak a vezérlőjét kéri be a kék képernyőn, és ha nem adod meg, szokott ilyet csinálni...
  • Pace
    #2798
    XP alá nem kell progi ADSL-hez.
    létrehozol egy új kapcsolatot, és ott beállítod, hogy usernevet, és pass-t használo állandó kapcsolatod van.
  • Mhosah Myth
    #2796
    Tehát 98-am van de lenne xp-is csak azalatt nem tudom fölrakni az adsl-t hogy működjön!Tehát nincs hozzá programom!
  • ikozaeder
    #2795
    mi van? akkor most xp-d van vagy 98?
  • Mhosah Myth
    #2794
    Valaki tudna nekem segíteni abban,hogy Xp alá hogy lehet föltelepíteni az adsl-t?Mert nekem nem működik mert nincs hozzá programom és csak 98-am van!
  • magyar ember 2
    #2793
    Az SP1-es angol XP Pro-hoz tud vki _mukodo_ serialt?
  • dtk1985
    #2792
    nem birom megerteni hogy miert mindig a 16-os IRQ-n van az XP szerint az Audigy meg a Geforce. cserelgettem osszevissza a pci slotokba de mindig ezvan.
  • ikozaeder
    #2791
    magatol nem
  • ikozaeder
    #2790
    de hogy hogy nem lehet beirni sehova? ez furcsa amugy szerintem nem fogja kerni.
  • magyar ember 2
    #2789
    Ez 1 Windows XP kerdes volt? :D
  • ikozaeder
    #2787
    :-()
  • ikozaeder
    #2786
    ezt a nero verziot a letoltes.com -rol toltottem le
  • ikozaeder
    #2785
    A sugoban nincs semmi csak a kovetkezők:
    nero varazsló hasznalat; virus kereső aktualizalas; sugo fejezetek; ahead az interneten

  • Dodi
    #2784
    Hogy kell változtatni a UNIX op. rendszer bejelentkezési jelszavát?
  • lck
    #2783
    Súgó > Új sorozatszám megadása
  • ikozaeder
    #2782
    Van egy kérdésem tudom hogy nem idevaló de már nem tudok máshonnan megkérdezni. Szóval:hol kell beirni a nero regisztrácios kodját?
    Nero 5.5.9.17. Meg van a kod de nem tudom hová irni lehet hogy csak én vagyok hulye, de tényleg nem találok semmit!!! vki segitsen mer' 02.28 lejar a demo!!
  • magyar ember 2
    #2781
    Rakd at masik slotba a hangkartyat.
  • magyar ember 2
    #2780
    A .NET framework kell az XP-nek is, vagy mar alapbol benne van?
  • dtk1985
    #2779
    Nem engedelyetem semmi ujat a BIOS-ban, inkabb letiltottam egypar dolgot de semmi. A winxp a geforce-nak es az audigy-nek ad 16-os IRQ-t de hiaba allitom be a PCI slotok IRQ-it a bios-ban, xp mindig lecsereli a magaera.
  • magyar ember 2
    #2777
    Na, meglett a 9es codec pakk a MS-nel, termeszetesen nem lehet csak ugy rakeresni, miert is lehetne logikusan vmit ezeknel... A keresesi varazsszavak sorrendje: codec, 9 series, aztan a codec pack installer menupont alatt mar le is lehet szedni. (Ha esetleg erdekel mast is.)
  • magyar ember 2
    #2776
    Azt refreshforcenak hivjak, de csak a freki listabol valasztja ki a megadottat, ha nincs benne, nem tudja. Ilyen problemam regen nekem is volt, kaptam is 5leteket, hogy manualisan hekkeljem at a driver inf-et, de aztan egy uj detonator felrakasa megoldotta a problemat magatol is.
  • magyar ember 2
    #2775
    Nezd vegig nem osztja-e ki a win ugyanazt az irq-t mas eszkozhoz is! Az keves, hogy nem jelez ossszeakadast, manulisan is meg kell nezni, volt mar ilyen. Esetleg nem volt vmi biosban letiltott cuccosod ami most ujra engedelyezve van? Ha igen, tiltsd le ujra!
  • dtk1985
    #2774
    Hi!
    Kb. 1 hónappal ezelőtt írtam ide hogy állandóan lefagy a gépem TV-nézés közben ha adásokat kapcsolgatok vagy átváltok teljes képernyőre. Pheel akkor segített és meg is oldódott a probléma(IRQ üközés). A kártyákat ilyen sorrendbe raktam az alaplapba:
    0.AGP
    1.ures
    2.LAN
    3.ures
    4.Audigy
    5.TVtuner
    6.ures
    Az 1/5 és 2/6 PCI-nek ugyanaz az IRQ-ja. Tehát ilyen kártyasorrendel királyul működött. A minap újrainstalláltam az XP-t és megin előjött a probléma. Addig gond nélkül megy a TV amíg nincs hangkártya a gépben. Próbáltam az alaplapra integralt AC97-et is de azzal is fagy. Már nagyon ideges vagyok. Segítsen valaki!!!
  • Pace
    #2773
    egyébiránt, nincs olyan fül bepipálva a csatoló frissítésénél, hogy csak a monitor által engedélyezett, vagy milyen frissítések engedélyezése?
    Mert ha én azt leveszem, akkor akár 200Hz-et is küldhetek a moncsira, más kérdés ugye, hogy nem tenne jót neki.
  • Pace
    #2772
    ööö...lehet, hogy velem van a baj.
    pénzt?
  • magyar ember 2
    #2770
    Meg mindig csak a 8.0-ast adja ki. Vkinek van 5lete honnan lehet letolteni a 9est?
  • Pace
    #2769
    PowerStrip.
    Vagy esetleg átállítod másra a monitor típusát, attól függően, hogy minek ismeri fel az XP.
  • magyar ember 2
    #2768
    Furcsa, a download aszongya ilyen nincs. Na majd megnezem a fo"oldalon.
  • magyar ember 2
    #2766
    A WinOC-n volt 1 cikk a Windows Media Codecs 9.0-rol, mint letoltheto cuccrol, de a download.microsoft.com szerint ilyen nem letezik. Akkor most mi van?
  • Demon
    #2763
    Neked is az alábbit javaslom.
  • Demon
    #2762
    Nézd meg milyen hiba feljegyzések rögzültek az Eseménynapló -ban.
  • Demon
    #2761
    Ilyen például az RvsCom 1.7 (HUN).
  • dtk1985
    #2757
    Hi!
    Kb. 1 hónappal ezelőtt írtam ide hogy állandóan lefagy a gépem TV-nézés közben ha adásokat kapcsolgatok vagy átváltok teljes képernyőre. Pheel akkor segített és meg is oldódott a probléma(IRQ üközés). A kártyákat ilyen sorrendbe raktam az alaplapba:
    0.AGP
    1.ures
    2.LAN
    3.ures
    4.Audigy
    5.TVtuner
    6.ures
    Az 1/5 és 2/6 PCI-nek ugyanaz az IRQ-ja. Tehát ilyen kártyasorrendel királyul működött. A minap újrainstalláltam az XP-t és megin előjött a probléma. Addig gond nélkül megy a TV amíg nincs hangkártya a gépben. Próbáltam az alaplapra integralt AC97-et is de azzal is fagy. Már nagyon ideges vagyok. Segítsen valaki!!!