Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az első rész és kiegészítőit úgy látom igen, az ugye az alapjáték+két kiegészítő.
De a második rész kiegészítőivel mi a helyzet? Csak az alapjátékhoz van magyarítás?
Ezen felbuzdulva készítettem egy x360 gamepadhoz igazított profilt a kis ( Controller Companion ) progihoz. Ha esetleg valakit érdekel, és rendelkezik a progival, Steamen megtalálja. Üdv.
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Csak bátran!
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
St3vEn
Pár napon belül felrakom MP-re, mert van Steam kompatibilis is. Bár igaz, csak a 2 volt élesben is tesztelve, ha jól emlékszem.
Utoljára szerkesztette: Evin, 2017.09.06. 19:22:40
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Csak bátran!
Itt vannak a fájlok próbáld ki. Másold a játék mappájába és indítsd el a vis.bat-t.
Utoljára szerkesztette: FEARka, 2017.09.06. 18:20:05
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
szerk:
https://sg.hu/forum/uzenet/1309952322/17
Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2017.09.06. 17:00:17
Utoljára szerkesztette: genndy, 2017.09.06. 16:48:02
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
Csak bátran!
Honnan lehet akkor letölteni a teljes, javított fordítást akkor?
Csak bátran!
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
Kereken éjfélre. 😄
Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.09.06. 00:00:11
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Csak bátran!
Elkészült a Hellblade fordítása, tölthető a Magyarítások Portálról 😊
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Adott 350 txt fájl, hogy tudnám a legegyszerűbben egyetlen fájlba másolni az összeset?
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Es igen, ugy van, ahogy Most mondja. Nem nekem kellett kitalalnom.
Vagy ha változik a fájlstruktúra, netán bevezetnek egy titkosítást... ugrik az egész a francba.
Fordíts olyan játékot, ami megjelent.
Vagy még jobb!!!!
Vedd fel a kapcsolatot a fejlesztőkkel, és közösen sokkal jobb minsőgben meg lehet oldani a dolgot,és supportálni is fogják a dolgot.
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Szerintem se ez illik rá, én maradtam volna a Steam-es "Teljesítmények" mellett, de lényegtelen, "Jutalmak" a neve. Egyébként meg XP a jutalom, és lehet fejlődni ugye 😊
Végre kell hajtani bizonyos feladatokat, vagy pl. HOP játékoknál adott időn belül "X" számú találat, tippek nélkül, egy játék végigjátszása "Y" órán belül, egy adott nehézségi szinten, stb.
Az már más, amikor ezek teljesítéséért kapsz valami jutalmat (extra játék, pálya, stb.)
Vagyis afféle kihívások teljesítéséről van szó - vagyis ebből látszik, hogy én inkább "kihívások"-nak vagy "teljesítések"-nek fordítanám...
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Megvan: Jutalmak.
Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2017.09.04. 12:19:33
If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb
Szerintem ha a játék olyan lett volna mint amilyenre vártuk akkor ezt is megcsinálták volna, de igazuk van minek kössék le magukat évekre egy teljesen középszerű játékért ami órási visszalépés az elődökhöz
Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2017.09.03. 21:16:18
Fordítókat keresünk a Football Manager 2017 fordításához.
Akinek van kedve besegíteni bármilyen formában írjon privit.
Köszi, Piko
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Discord szerverünkről biztos! 😊 Meghívó link a videó alatt.
Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2017.09.03. 12:22:36
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb