Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Megvan a telepítõs változat is de azt meg nem tudom feltelepíteni.A telepítés elején újraindítást kér,de újraindítás után sem változik semmi.Lehet,hogy én vagyok béna...
Amúgy nem baj ha nem tudja az összes file-t kezelni,én csak a CULTURES-bõl a lib file-okat szeretném szerkeszteni.Ha esetleg van valami más progi akkor szólj!
Régóta figyelem a fórumot, és szerintem egyik legnagyobb probléma hogy 2 éve nem tudtatok összehozni egy közös oldalt 😊 Pár lapot végignézve összegyüjtögettem a játékok linkjeit a Kedvencek lapra (Fõkatalógus / Játék / Játékmagyarítások)
Ha valakinek van valamilyen jó linkje, megkérném hogy irja be, és akkor a fórumot nem terhelik le az olyan hozzászolások, hogy xy-hoz hol találhatok magyarítást.
Az XP-s változat telepítõs, ellenben a másikkal, és simán felmászik a gépre! Ja és mûxik Win98-tól felfelé...
De le kell hûtselek: eza progi régi, és nem minden felsorolt file-ba tud visszatenni...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Játékmagyarítások Ott-HUN-Lapja ::.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Egyébként ezeket tudja szerkeszteni:
Abomination : The Nemesis Project AWF
Abomination : The Nemesis Project CLT
Actua Soccer 1 audio files MAD
Actua Soccer 2 audio files MAD
Actua Soccer 3 audio files MAD
Age of Empires 2 DRS
Anachronox DAT
Apache LongBow Files BLK
Arcanum DAT
Ascendancy Files COB
Baldur's Gate BIF
Betrayal at Krondor 001
Blair Witch Project POD
Blood 1 RFF
Blood 2 REZ
Call To Power 2 ZFS
Close Combat 4 AZP
Close Combat 4 PIX
Close Combat 4 Sound SFX
Colin McRae Rally 2 BFL
Conflict (Descent): Freespace VP
Counter-Strike HALF-LIFE Mod PAK
Counter-Strike HALF-LIFE Mod WAD
Crusader, No remorse FLX files FLX
Cultures LIB
Daikatana PAK
Dark Reign 2 ZWP
Deadly Dozen ZA
Delta Force PFF
Delta Force 2 PFF
Delta Force: Land Warrior PFF
Delta Force: Land Warrior PWF
Descent 3 HOG
Destruction Derby SOUND files BIN
Doom 1 WAD
Doom 2 WAD
Duke Nukem 3D GRP
Duke Nukem 3D RTS
Dune 2 *.PAK files PAK
Emperor: Battle for Dune BAG
Empire 2, DIGSND.DAT DAT
Etherlords RES
Escape From Monkey Island M4B
EURO 2000 BIG
FIFA 2000 BIG
FIFA 2001 BIG
Final Fantasy 7 LGP
Final Fantasy 8 LGP
Frank Herbert's Dune DUN
Giants: Citizen Kabuto GZP
Gunman Chronicles PAK
Half Life PAK
Half Life Blue Shift PAK
Half Life Opposing Forcei PAK
Half Life WAD
Heretic 1 WAD
Heretic 2 PAK
Heroes of might and magic 1 (heroes.agg) AGG
Heroes of might and magic 3 LOD
Heroes of might and magic 3 sound file SND
Heroes Chronicles Clash of the Dragons LOD
Heroes Chronicles Clash of the Dragons SND
Hexen 1 WAD
Hexen 2 PAK
Hidden and Dangerous DTA
Hitman BIN
Homeworld VCE
Imperialism II RSR Files RSR
Kingdom O Magic DAT
Lemmings Revolution BOX
Legends of Might and Magic REZ
Master of Magic Files LBX
Master of Orion 1 Files LBX
Master of Orion 2 Files LBX
Micro Machines 2 SFX
Mortyr HAL
Nascar Heat RES
No one lives forever REZ
Outlaws LAB
Planescape: Torment BIF
Populous 3 SDT
Quake 1 PAK
Quake 2 PAK
Quake 3 PK3
Rage Of Mages 2 RES filez RES
Return to Castle Wolfenstein PK3
Sim Theme Park (sound) SDT
Sim Theme Park (data) !not confirmed! WAD
Shadow Warrior GRP
Shadow Warrior RTS
StarLancer HOG
Star Trek: BOTF SND
Star Wars Galactic Battleground DRS
Suddenstrike RUS
Terminator Future Shock BSA files BSA
The 7th Guest (RIFF file containing GJP) GJD
Theme Hospital Sound (sound-0.DAT) DAT
Thief II CRF
Thunder Hawk, *.WAD Filez WAD
Tomb Raider 3 Sound File (main.sfx) SFX
Tomb Raider 3 WAD (cdaudio.wad) WAD
Total Annihilation ZBR
Transport Tycoon Deluxe; extract RIFFs! CAT
Twilight CD Bundled RAR filez 001
Unknown (I can't remember) DAT
US Navy Fighters LIB
WarCraft 2 Files SUD
WarCraft 2 Sound Files (including briefs) WAR
Worms 1 SFX files SFX
Sajnos addig teljes gözzel kell meloznom!
A napi 15-17 oras munkanapjaim utan meg annyi energiam van, hogy lehivjam a mailjeimet es megnezzem a fontosabb forumokat...
Remelem megertitek, hogy igy nem tudom csinalni. Mint mondtam 18.-a utan minden normalizalodik es akkor teljes gözzel megy majd a forditas!
Kiscserkesz becsszo! :-))
Szakdolgozatomat adom le a héten, alig netezek, és nem is játszom.
December 12-én pedig egy mindent eldöntõ szigorlatom lesz - ha sikerül, mehetek államvizsgázni, ha nem... na ebbe bele sem gondolok!
Természetesen, a megkezdett projekteket be akarom fejezni (és most már újakat nem is veszek fel melléjük), de én is a türelmeteket kérem!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Játékmagyarítások Ott-HUN-Lapja ::.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Akik jelentkeztek segitsegre, azok lepattantak, egyedül Schakal dolgozgat rajta (azt hiszem). Majd nala is ra kell kerdeznem.
IMYke2.0.0.0. bocsi a zavarásért, de a Revenant magyarosítását befejezed? (szeretném magyarul is végigvinni 😊 ) Hunnenkoenig, szintén bocs. Tõlled a Dungeon Siege-t kérdezném: befejezed?
Thx a válaszokat elõre is.
lehet szerkeszteni?
A Game File Explorer ki tudja bontani de visszatömöríteni nem lehet vele.
Különben tényleg szólni kéne az UT magyarítójának, hogy nézze meg mit tud tenni az UT2003-mal!
PC, PS3, x360; Wii; SNESt és PS2őt eladtam az Alfát összetörtem de vettem azóta másikat :)
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Hunnenkoenig! Nézd meg lejjebb a fórumban!!!
Asus A7N8X-E deLuxe, AMD AthlonXP 2600+, CoolerMaster X-Dream, 512MB DDR400 Samsung, ATi Radeon 9800XT 256MB/256 DDR, 160GB SATA +40GB PATA Maxtor.
Jedi Knight2- Jedi Outcast magyarítást tud nekem mondani valaki? A Gmiki oldalát ne mondjátok, mert onnan nem tudom leszedni. Az is jó, ha elküldi valaki nekem e-mailba, ha nem nagyobb mint 1 MB. Nem baj, hogyha nem teljes csak legyen meg pls! Elõre is köszi!!!
Csak hogy ne tûnjön el a süllyesztõben ez a topic!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Játékmagyarítások Ott-HUN-Lapja ::.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Emberek vagyunk!
És mostantól ismét szóljon ez a topic arról, amire hivatott: a Jó játékok Magyarításáról, és a kérésekrõl, bejelentésekrõl 😊)))))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Játékmagyarítások Ott-HUN-Lapja ::.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ennek tudatában, kérek minden érintettet és késõbb reagálni szándékozót: hagyjátok már abba a téma vesézését, egymás felesleges (arc-nélküli) b***ogatását, mert már qrva idegesítõ!
Esküszöm, óvodások nyugisabban kezelnék a dolgot: egy orrbaverés (itt már megtörtént virtuálisan) után béke honolna... Ti pedig még ütitek tovább a vasat (Sir Quno Jedi-t)... Felesleges!
Ezt az energiát "öljétek bele" az asszonyba, barátnõbe, vagy a hõnszeretett játékalkalmatosságba... így mindenki jól fog járni! Nemde!?
Nemz az Isten szólt, de hálás lennék, ha hallgatnátok rá(m)!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Játékmagyarítások Ott-HUN-Lapja ::.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Mind1 már, ha ilyen jóravaló emberekbõl ilyen reakciókat váltok ki, mi lesz ha találkozom a Viszkissel :-)))
A disznóörzést meg ne vedd a szívedre, nem érthet mindenki mindenhez ! :-))))))
Csak nyugi, bííí hepi !
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Egyesek sajnos mindent kiforgatnak es teljesen nem odaillö modon reagalnak, azonkivül nekem ugy tünik, hogy a jovialis stilus eppen a haragot probalja takarni keves sikerrel.
Disznot ÉN valoban nem öriztem.
Reszemröl a tema "PLONK"
A fordítások az fps játékokra nem azért készül, mert nem lehetne végigjátszani nélkülük, hanem a magyar változat hangulata miatt...
Ezer, meg ezer ember van, akinek sokkal nagyobb játékélményt nyújt az, hogy a gém a saját anyanyelvén szólal meg... persze természetesen 10 ilyen emberbõl szerintem 7 megérti az eredeti szövegét is a játéknak, de mégis, így jobban élvezik... Tehát ebbõl kifolyólag egy dolgon bukhat meg egy fps fordítás, ez pedig a minõség, a hangulatkeltés hiánya... FPS-nél hozni kell a színvonalat, mert szerintem itt nem lehet ráakasztani azt a fordításra, hogy azért olyan, amilyen, mert csak arra készült, hogy értse az ember mit kell csinálnia a játékban... ezt tudja az angólból is.
Ehhez szerintem nincs mit hozzátenni, aki nem szerti jobban magyar nyelven játszani a játékokat, az ne játssza... ennyi!
-Zagash
Ja, és az offtopik képeket az ilyen HPB-k kedvéért, mint én is, max linkbe lécci, ok? 😉
Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary
\"The dreams in which I\'m dying are the best I\'ve ever had\"
Elõre is köszi!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ha nincs szükséged a magyarosításra akkor neked szerencséd van. Azért sok embernek segítenek ezek. A másik pedig, hogy ezek a srácok ingyen és bérmentve csinálják. Az Sg fórumon ez a topic fontos. Mármint sok embernek, mondhatnám úgyis, közérdekû. Ha visszanázed az utóbbi 60 hozzászólást, elég sok sz SQJ és a témával kapcsolatban pedig semmit nem irsz.
Ez egy vélemény ...
Ja, igen Hunnenkonignek felesleges volt piszkálni azt a témát ami már (talán) lecsengett.
Hagyjátok abba, nem ide való.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
De úgy látom ti tényleg komolyan gondoljátok amit írtatok eddig nekem/rólam és ez - már elnézést de - beteges !
Nem kell magam exkluzálni, mert nincs miért, mindössze a gyalázkodást és hõbörgést nem tûröm szótlanul, ha éppen olyanom van és MOST olyanom van, szar nektek, hogy nem moderáltátok magatokat... sniff-siff... Majd ha olyanom lesz együtt iszunk, de az nem ma van, sorry ! :-)))
(megjegyzem mégsem sikerült engem "ignorálnod", akkor most te vagy gyenge, vagy én vagyok NAGYON idegesítõ ?!! :-)))
Szép-szép, hogy próbálsz kultúrált hangnemet megütni, hiszen "felkérsz", csak hát ilyen szavakkal és kifejezésekkel korrelációban, mint "lekopnál", vagy "elpukkanna az agyad", valahogy diszharmónikusra sikerült a dolog, így ezt kénytelen vagyok figyelmen kívül hagyni... VAN még mit tanulnod(notok) kisherceg ! :-))))
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Már elnézést, de...
Egy dolgot elárulnék, utoljára (és kivételesen), mielõtt még elpukkanna az agyad: én a legutolsó hozzászólásom óta ignorállak és nem válaszoltam semmit (eddig és ez egyetlen alkalommal). Hunnenkoenig-nek is ezt kellene tenni és akkor végre lekopnál ebbõl a topikból. Máshol semmi bajom veled. Itt igen. És most, a legutóbbi hozzászólásaiddal még marhára off is lettél itt, szóval felkérnélek, hogy a továbbiakban ide csak a topik témájával (ld. fent a címet és az alcímet; a további értelmezésben már nem segítek...) kapcsolatban írj megjegyzést, egyébként csak elpocsékolt gépidõ, foglalt hálózat, felesleges billentyûkopás, stb. minden, amit beírsz. Stimt?
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Te vagy a jobb, te nyertél, gratulálok !!! :-))) Bebizonyosodott látatlanban is, hogy szebb, okosabb, gazdagabb, magasabb, jobb, magyarabb, mûveltebb, erõsebb, gyorsabb, segítõkészebb... blablabla, ja és idegesebb vagy nálam. :-)))
Ha ettõl boldog vagy, parancsolj ! Számomra az élet nem egy nagy "verseny" (fõképp nem ismeretlen, arctalan nyomorultakkal), de ha neked megfelel :-(((, én már sajna kinõttem belõle nagyon-nagyon régen...
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
A ki-kibe köt bele támát meg nem forszíroznám, mert elég, ha visszaolvasok és szívesen folytatnám a dolgot, de sajna van önkontrolom, mint ahogy sokaknak úgy tûnik nem telik rá :-((( (és mielõtt magadra vennéd EZT is, nem rólad van szó elsõsorban)
Furamód van akikkel még én, "gyerekszobátlan, tahó egysejtû" is egész jól el tudtam beszélgetni, mert normálisan reagálnak, lásd: YMYke, Petruz. Lehet, de csak lehet (!), hogy nem (csak) bennem van a hiba ?!! :-)))
Ha meg ideges vagy, van rá jó módszer,ugye tudod... :-))))))
Azért valamit a végére "CSAK" neked: Nem õriztünk együtt disznót tudtommal, úgyhogy visszavehetsz kis csíra ! (na ez illik a stílusodhoz, akkor így jó lesz ?!! :-)))
ismeretlen barátod:
SQJ
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Mivel ausztriaban elek es közel anyanyelvi szinten beszelem a nemetet es biztos közepfokon az angolt es magyarbol sem voltam kettes az iskolaban, ezert batran felveszem veled a versenyt!
NEKEM NINCS SZÜKSEGEM A MAGYARITASOKRA, megis leülök es elkezdem forditani a jatekokat, mert egyreszt kedvem tellem benne, masreszt, mert segiteni szeretnek olyan honfitarsaimon akik nem beszelik ezeket a nyelveket!
Azonkivül mostmar befejezhetned a dolgot, mert kezd egy kicsit idegesiteni!
Leginkabb az az arrogans hozzaallasod, ahogy mindenkit helyreutasitasz, lenezel es megprobalod a sajat velemenyed masokra eröltetni!
Vonulj szepen vissza a kis gyerekszobadba (ha volt olyan) es jatsz az angol jatekaiddal, mig hanynod nem kell tölük!