Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PetruZ
#1833
Én is inkább a "link+leírás+update lehetõség" megoldást támogatnám, csak olyan esetben lenne érdemes áthúzni az anyagokat (szigorúan a tulaj megkérdezésével és beleegyezésével!), amelyek külföldrõl nem érhetõek el. Az tuti, hogy én nem fogok minden változás után 1.8 megát feltöltögetni oda is (merthogy a Torment magyarítás anyaga zip-pelve akkora 😉 ), de az rpg.hu szerencsére elérhetõ mindenhonnan.
Ja, és nem ártana vmi nyilvánvalóbb cím is, mert ez megjegyezhetetlen. 😊 Sztem a legegyszerûbb megoldás egy ini.hu-s link bejegyzése lenne (mondjuk www.jatekmagyarositasok.ini.hu 😊 ), amit aztán ezen topik alcím sorába is be lehetne illeszteni (hogy szem elõtt legyen).
Carlos
#1832
Jajj, offtopic:
Tud valaki valami helyet, ahol a MOHAA-hoz vannak leírva az Easter Egg-ek???
Egyet kettõt írtak valami újsiba, és teccet:
Táncoló SS legények!!! 😊

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#1831
Köszönet annak a fiatalembernek, aki elkövette a MOHAA magyarosítást. Nagyon szép munka!!!
(bár uccse olvassa, dehát ha nem itt, akkor hol?)

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#1830
Én ezt a Black Gold-ot láttam valamelyik ujságban (GURU) fullra magyarul (szövegek, egység visszaszólások). Ha nagyon tetszik a gám, akkor csörtess el egy "ABC"-be és emeld le a pócrol. Persze, ha megteheted. Szerintem nem igazán lesz RIP vagy BIN formátumban, mert már régi játék.
SZERINTEM!!!!!!

Þór vígi þessi rúnar

Morpheus
#1829
Ez egy nagyon jó ötlet. Remélem a magyarosításokat készítõ emberek is beleegyeznek, hogy felkerüljön ide az általuk készített fordítás. Így akárcsak a filmek esetében egy helyen lennének a fordítások, magyarosítások.

..::Welcome to the Real World::.. \"...Egy korszak lezárult... 2005.12.05 17:19:41 : \'\'És egyáltalán mi az a DOS?\'\' (egy PH! user...)\"

Hunnenkoenig
#1828
Zsolesz: En azert kapok nehany köszönö levelet is :-) Az mindig jol esik es motival! :-)

gumininja
#1827
Ez mind szép és jo, de a feltöltött anyagot ellenõrzitek is hogy mûködõképes e?
#1826
Hi.
Nagyon odaverne ha a MEDIEVAL : TOTAL WAR leforditana valaki. Ugyhogy surun fogok ide nezegetni.

DOGMAN
#1825
"Még mindig sok az olyan emberke, aki azt hiszi, ez egy ÁBC: bemegy és leveszi a kész Játékmagyarítást a polcról, a legfrissebb játékhoz is...!"

Remélem megnézted te is az adatbázis próba oldalt, Zagash említette a kopirájt dolgokat, hát akkor átírom úgy hogy csak linket és leírást lehessen hozzáadni az adatbázishoz.
És akkor a cucc a tulaj helyén maradna (kopirájt megoldva), nem kellene adatbázisnak nagy tárhely, és mindenki aki lusta végigolvasni a fórumot, vagy nem találja amit keres ott megnézheti és letöltheti a fordítást.

Lenne egy két moderátor emberke akinek lehetne írni ha valakinek a cuccát más bitorolva jegyeztette be.

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

Hunnenkoenig
#1823
Nem az [email protected] irtam! Valami Petrz vagy hogy hivjak a fickot es elegge valami cegvezetönek nezett ki a cimek felosztasa alapjan :-)

Zagash
#1822
Te nem tudom, hogy vagy vele, de én mindíg megszívtam az "info@....."kezdetû címekkel.... érdekes a dolog, de a mai napig egyetlen egy ilyen címrõl nem érkezett vissza nekem válasz, volt olyan, hogy én rendeltem volna meg egy magyar cég termékét egy ilyen emailen, persze nekem az is süket volt..😊)))

Kísért a balsors biztos... 😄

A 2015, és az EA magasról szarik bele mindenbe, ez bizonyos...

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Hunnenkoenig
#1821
Igazad van! Ezentul ignoralni fogom az ilyen beszolasokat, csak az a baj, hogy tegnap is meg ma is felhuzta az agyam a Mafia. Mar irtam anyazo leveleket az illusion softworks-nek is :-)

Persze nem valaszoltak :-)

Zagash
#1820
Végül is ebben a formában igazad van, tényleg idegesítõ...

Legalább ezt az egy lapot olvassátok el, ha ezen nincs, akkor kérdezzetek...

Amúgy én akkor is be fogom írni a választ, ha tudom, ha végignézik, ha nem...

Szóval szerintem azért nem kéne egybõl flamelni itt, mert ezek a kirohanások nem vezetnek sehova szerintem...

Ha kérdeznek vmit, akkor válaszolok, ha tudok... ha meg ott van pár sorral lejjebb, akkor is válaszolok... -hisz ezért vagyok itt...
Ha esetleg nagyon dühít az illetõ, akkor lehet, hogy mégsem válaszolok --DE nem kezdek egy ilyen olcsó semmiség miatt kiabálni, flamelni...

...bár lehet, hogy ez a vérmérséklettel van összefüggésben, azt meg senki nem maga választja meg, úgyhogy végülis ennek az üzenetnek semmi értelme nem volt, hagyjuk, nem is szóltam semmit.... 😊)))))

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Aborg
#1819
Sudden Strike 2 letezik / keszul magyarul? Valaszoljatok legyszi, en nem tudok soha foljutni az extra.hu-ra hogy megneznem.
Hunnenkoenig
#1818
Örülök, hogy egyet ertünk :-)

Hunnenkoenig
#1817
Legalabb tegyel ugy, mintha! Ne ird oda, hogy nem olvasod vegig, hanem ird azt, hogy nem talaltad a sok message között a valaszt. En sem olvasnek el majd 2000 bejegyzest, ebben igazad van. Legutoljara valaki irt egy kerdest, amire 3 (!) sorral lejebb mar volt egy valasz, mert valaki ugyanazt kerdezte. Meg le sem kellet görgetnie a lapot mert ott volt az orra elött. Na ezt talalom pofatlansagnak es ennek sajna te is iszod a levet!

Bradley
#1815
Szerintetek... 😊

Szerintem meg nincs... 😊

IMYke2.0.0.0
#1814
Szia!

Igazán örülök, hogy személyesnek vetted a hozzászólásomat, holott nem NEKED, hanem globálisan a "lusta" emberkéknek írtam kis röffenetemet...

Ennek ellenére, továbbra is tartom azt, amit írtam korábban.

Hunnenkoenig-el pedig egy követ fújok, mert biza' igaza van.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Ott-HUN-Lap::.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Hunnenkoenig
#1813
Ha este nincs idöd megnezni, akkor majd megnezed masnap! Az a forum nem szalad el, de meg a magyarositas sem!

Bradley
#1812
Kedves i2k! Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy ti is emberek vagytok, sõt azzal is tisztában vagytok, hogy mekkora fáradtsággal jár egy magyarítás.
Te meg légyszi azt nézdd el nekem, hogy este háromnegyed 12-kor, nem fogok visszaolvasni 2-300 hozzászólást, hogy megtudjam van-e vagy nincs magyarítása egy játéknak.
Unod(unjátok), hogy valaki egy mondatban kérdez valamit, de ahelyett, hogy válaszolnátok rá, írsz egy 3 soros magyarázatot, hogy miért nem olvasok vissza. Holott annyival el lehet intézni, mint ahogy Davidus tette. Ezuton köszönöm neki.

Azt hiszem ennyi, ha ekkora fáradtság válaszolni egy kérdésre, sanálom, de én is ember vagyok ám!

IMYke2.0.0.0
#1811
Még mindig sok az olyan emberke, aki azt hiszi, ez egy ÁBC: bemegy és leveszi a kész Játékmagyarítást a polcról, a legfrissebb játékhoz is...!
Ébresztõ! Mi is emberek vagyunk ám!

A másik örök téma:
Igenis olvasd végig az oldalt, sõt, néha a topic sokkal korábbi bejegyzéseit is lusta barátom, veszteni semmit sem vesztesz... Hogy miért? Mert, ha jártszani van idõd, akkor olvasni is!
Aki megsértõdik, az bizony magára vette... a többit nem kell mondjam. Tudom, nyers voltam, de már kezd elegem lenni, a "bocs, nem olvasom végig, de ugyan mondjátok meg..."-típusú hozzászólásokból!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Ott-HUN-Lap::.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Hunnenkoenig
#1809
hat pedig olvasd vegig!

Bradley
#1808
Császtok! Nem szeretném végig olvasni az egész fórumot! Warcraft3 magyaeítás már létezik? Ha igen pls dobjon valaki egy mailt!!!

Hunnenkoenig
#1807
Mafia forditas frissitve....

DOGMAN
#1806
Gmiki vagy sem ezt nem igen kell majd karbantartani senkinek csak néha a rontott linkeket átnézni.
Infó bõvítés meg lesz még (lásd verziószám)
Aki tud helyet ahol elfér párszáz mega zip file az szóljon.

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

IMYke2.0.0.0
#1805
Tessék lejjebb is olvasni! #1785. hozzászólás...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Ott-HUN-Lap::.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zagash
#1803
Szia HJ!

Köszönöm az elismerést!
Remélem tetszett... ez volt a célom a megalkotásánál... 😊

Amúgy bírom a kritikát, ha van valami, ne kímélj!!

A Flame-re nem emléxem konkrétan, akkoriban többen állították rólam, hogy csaló, meg képmanipulátor vagyok, sõt vannak olyanok is, akiknek a büszkesége még most sem engedi meg, hogy beismerjék, hogy nem volt igazauk és hibáztak...
ezúton üzenném neki(k), hogy vegye be bõ nyállal

-Zagash

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

Zagash
#1802
Hi Dogman!

Mi lesz ez, egy újabb gyûjtõlap á lá Gmiki?
Amúgy tetszik a lap!

Ötleteim:
1., A mezõk kitöltése legyen egytõl egyig kötelezõ, az email is, mert ha már egyszere vállalta, hogy felteszi, akkor nem ártana, ha el lehetne érni az illetõt, ha bármi van.. itt elsõsorban support dolgokra gondoltam.

2., Ha megjelenik a letöltõablak, abban ne csak ugyanazok az infók legyenek, mint a fõoldalon, mert azok látszanak alatta is, helyette inkább egy rövid leírás, arról, hogy mit kell tudni a honosításról (teszem azt állapot, csak a SinglePlayert fordította, !ékezetes-e!, meg ilyenek... ezeket jó lenne tudni, mielõtt letölti az ember... pl. külön mezõk feltöltésnél, hogy ékezetes-e, és hogy SP, vagy MP, vagy mindkettõ...

Nem ártana tovább a "szerzõi joggal" is foglalkozni egy picit, bár erre még nincs ötletem, de képzeld el, hogy Te kínkeserves munka árán végeztél egy fordítással, amit majd holnap fel fogsz tenni ide, erre másnap látod, hogy már vki feltöltötte, és a mûved mellett ott áll büszkén a feltöltõ neve... Jó lenne, ha a készítõ tölthetné fel a saját cuccát...
Azért talán ez is számít valamit!

3., Háttér nem kell, bár egy ilyen, mint az SG fórum háttere nem ártana, mert szemnyugtató hatású...

4., A tárhelyre szerintem megfelelne az X3.hu, mert az külföldrõl is elérhetõ, és 40 mega korlátok nélküli tárhelyet biztosít...

5., Nem ártana, ha lehetne a nagyobb fájlokat linkelni (pl. 2 MB felett), egy ellenõrzõ paranccsal, ami leellenõrzi, hogy az adott file az adott helyen létezik-e, és ha nem, akkor nem jeleníti meg -ha már egyszer php....

Így elsõre ennyi, remélem tudtam segíteni...

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

DOGMAN
#1800
nemtom mit írtam el rajta a #1798-ban...
A 100k-s korlát azért van met nem akarom hogy a haver kidobjon a szerverrõl, ezért kellene egy tipp hova tegyem fel...

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

DOGMAN
#1799
Szákksz link 😊)
adatbázis

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

DOGMAN
#1798
Kukkojátok meg, próbáljátok ki (feltölteni max 100k-t lehet) Játékmagyarítások adatbázis-t ha teccik, kell neki valahol egy helyet szerezni ahol van php4 meg elég tárhely, azt oda lehet ömleszteni mindenkinek a cuccot.

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

#1797
Hi!
Baldur's Gate II magyarítását keresem. Nincs meg valahol?

Carlos
#1795
Fallout Tactics ?????

Þór vígi þessi rúnar

Hunnenkoenig
#1794
Na elöször is tudnod kell, hogy mid van? Sima Diablo2 vagy Diablo2+LoD? Ha mindkettö van, akkor a LoD patchet rakd be, ha csak sima diablo, akkor a diablo patchet. Elötte patcheld fel a B.neten keresztül 1.09-re es csak utana csereld ki a patchet a magyaritasra!!!!!! Akkor mennie kell.

Unknow
#1793
A magyarítás az 1.09-es verzióhoz van.Ahhoz tetted fel???Mert ha nem akkor az a gond.Amennyiben nem akkor viszont a driverrel lesz a baj...
Hunnenkoenig
#1790
A www.hcgamer.hu letöltesei közül meg lehet szerezni! A peccsek között keresd!

Roka5: A halozatin is kene mennie! Melyik patch van fenn? Mit csinal, vagy nem csinal?

IMYke2.0.0.0
#1785
Nos, megvan már néhány dolog a Syberia-ból.
Kezdetben fagyott... Azt hittem, hogy egy ékezet miatt, ezért ékezetek nélkül fordítottam a menüket és a kezdeti dialógusokat.
Aztán megtaláltam egy véletlenül bennmaradt "é"-t a mûködõ fordításban és rájöttem, csak a karakterszámot figyeli a progi - ezen pedig HEX-editorral segíthetünk (HEX-beszúrás, -törlés).
Így most az eddig lefordítottakat újra átnézem, és ékezetes lesz a Syberia!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Ott-HUN-Lap::.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#1784
Ok, Imi, csak így tovább!

The Longest Journey fordítást nem követett el valaki?

Nikásze peeri menó

IMYke2.0.0.0
#1783
Hi!

Befejezetlen fordításaim befejezgetése mellett nekiálltam a Syberia fordításának!
Hex-ben editálni (dat file), nem lesz kis munka... Bár korántsem Baldur's Gate magasság!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.::i2k::. .:: Ott-HUN-Lap::.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#1782
Sziasztok!

Bocs, hogy nem olvasom végig a topic-ot, de nincs rá idõm! Tehát lehet, hogy olyat kérdezek, amit már más is kérdezett vagy esetleg már válasz is volt rá!

- Cossacks European Wars stratégiai játéknak nincs véletlenül magyar fordítása???

Ha esetleg ebben tudtok segíteni, akkor légyszíves a mail címemre is küldjétek már el a választ, mert ide nem olyan sûrûn járok!
Elõre is köszi!
Sir Quno Jedi
#1781
Max. majd a saját polifoam erõdjébõl hódítja meg a világot ! :-)))

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#1780
Fõleg ha a könyvekkel kezdi! 😄
Sir Quno Jedi
#1779
Valszeg. addigra egy nyugtató-sárgára festett falú közintézményben fog csücsülni, fordítva ráadott zakóban... :-)))

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#1778
Na! Aki teljes mértékben leforditja a Morrowind-ot, azt meghivom egy sörre...vagy kettõre!! 😊)
Sir Quno Jedi
#1777
Ez tény, ehhez mindenkinek joga van ! Azért persze nem árt felvázolni más perspektívákat is. :-)))

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Zagash
#1776
IGNORE,
ugorjunk...

Site Developer www.mohaa.hu - Medal of Honor Hungary

#1775
Hát itt nem érjük el.😞

kéz a kézben, kéz a másban, más a kézben, más a másban

Unknow
#1773
Ez az!Én is lusta disznó vagyok és utálom az englisht😊)))Lehet,hogy azért mert még csak 17vagyok és még nem tökéletes az englisem?😊)Na mindegy😊Éljen a magyar hon és SQJ😊)
Hunnenkoenig
#1771
Felre a trefat: Nekem a mottom elni es elni hagyni. Örvendetes, ha te megtanultal emiatt angolul, de ne akard mar rakenyszeriteni a lusta disznot is arra, hogy ugy csinalja mit te! MIvel mostmar allitolag magyarorszagon is demokracia van, had döntse el ö, hogy hülyen akar-e meghalni! :-)))

Hunnenkoenig
#1770
Allj le :-)