6892
Egosoft X4
  • RJoco
    #6570
    Izé. Nem akartam írni igazán semmit.
    Csak a telóról elküldött hsz-emet nem láttam a gépen.
    Most meg nem engedi törölni ezt a hsz-t 10 perces időtúllépés miatt.
    Volt vagy 10s a megjelenéstől a törlésig...
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.02.28. 21:09:12
  • RJoco
    #6570
    Hogy ti mennyi mindent össze tudtok képzelegni!
    Irigyellek benneteket!
  • kisiku
    #6569
    Én pont ezért hagytam meg a Xenonokat. Hagytam és adtam nekik plusz szektorokat, de be vannak zárva, mint egy rezervátumban. Egy helyen hagytam nyitva nekik a világot, ott lehet szórakozni. Tegnap is jött egy Ilonka, de megállította a beléptető :D

    Egyébként tényleg tisztességesen kijavítják mindig a hibákat. Nem lehet hibamentesen dolgozni, még úgy sem, hogy rengeteg tesztelőjük lehet, akik minden apró hibára felhívják a figyelmüket. De ez a tisztességes hozzáállás, nem az egymásra mutogatás, nem az "elrontott tervezés" a "gyártási hiba" ,stb.
    Csak azért itt egy olyan csapatról van szó, akiket azért folyamatosan fizetni kell és van egyetlen játékuk, amiből jön a bevétel. Már pedig nem két fillérért dolgoznak a fejlesztők. Nekik ugye nincs multiplayer, előfizetéses, stb rendszerük, így kénytelenek erre támaszkodni. Ez jó is, meg nem is.
    Sok fejlesztőcég (meg a világon sok vállalat/brand) fejébe száll a dicsőség, amint elkezd a pénz jönni. Amikor ma egy Mercedes rozsdásodik...Mi van?! Ott azért fizetünk sokat mert nem kéne hogy olyan megtörténjen...de már régi, bevezetett világmárka, le lehet szarni a vevőket, úgyis lesz aki megveszi.
    És itt az a jó, hogy tényleg van benne lélek is belerakva, nem csak látványos CGI és hypeolás. Ez érződik a zenén, hangulaton, összhatáson.
  • mindero
    #6568
    Olyan szimpatikus ez a Bernd. Lehet hogy tele van hibával a játék kiadáskor, de a szívük-lelkük benne van, és előbb-utóbb tökéletesre csiszolják.

    Örülök hogy sikeres lett ez a játékuk. Minden "hibája" ellenére rendkívül tartalmas és (jelenleg) egyedülálló dolgot raktak össze. Tényleg sok ötletem nincs, hogy miket lehetne tovább fejleszteni az x5-ben. A grafika tökéletes (lesz), jó a térkép, a hajók, a felszerelések, a moddolási lehetőségek, lenyűgözőek a méretek (ahogy sétálsz a hajógyáradban és épülnek a hajók körülötted)- a jó történet meg csak engem érdekel úgy látszik, az sose lesz. A bolygóra szállás nekem egyáltalán nem hiányzik, tök bénán szokott általában elsülni. Szóval a finomhangoláson túl tényleg nincs ötletem. Remélem még sokáig csiszolgatják ezt az x4-et.

    Már csak egy dolgot bánok, hogy mire kijön ez a 6.0 nem marad faj akivel lehetne háborúzni. Xenonok nálam eltűntek, egyedül antigonéval állok hadban, de már ők se nagyon pattognak (ki akarták lőni a szemetek a yakikat, így kénytelen voltam háborúba kezdeni velük). De max újrakezdem vro-val.
  • Jóózsf István #6567
    Akkor már ezt se hagyjuk ki!
  • kisiku
    #6566
    Ha már volt vagy ismeritek, akkor szorri. De érdemes végignézni.
  • Jóózsf István #6565
    Már tudok rajta röhögni is! Eddig csak az agysejtjeim robbantak fel tőle!



    De van még remény az emberiség számára.: "I personally haven't noticed any specific improvements to performance,... "

    Köszönöm!
    KÖSZÖNÖM!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.02.25. 07:41:12
  • kisiku
    #6564
    Atyaisten...ez az, Istvánom! De erkölcs ma?!...kiröhögnek, sajnos.

    Ribörszöt nekem is kellett újrakezdenem, főleg, mikor elkezdték foltozni. Emlékszünk, milyen szarul jelent meg. Csupa hiba, hajók nem működtek, nem lőttek, stb.Atyaég... :)
    Aztán szépen kijavították. Itt is szerettem volna ha tudok foglalni I-t , de nem lehet (már). Egyébként nem rossz a foglalás, bár a Ribörszben jobban tetszett, pörgősebb volt.
    A Yaki-t pedig mondtam. Megmentettem, erre jöttek a (szövetséges) Terranok, beküldtek egy Asgardot. Elkezdte lelőni az egyetlen Yaki állomást...oké, mondom, nem hagyom.
    Egyet kilőttem, -1 TER repu. Kisvártatva jött még egy...meg még egy. Ezt már kénytelen voltam hagyni, mert különben nagyon összevesztem volna a TER-rel.
    Így nálam kihaltaka Yakik. De amíg bent voltak a Xenonok, addig senki nem jött. Amint kipucoltam, megindult az élet.
    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2023.02.24. 20:41:51
  • Jóózsf István #6563
    Az "árulj be"-re nem lenne szükség, ha mindenki tudná, hogy mi az erkölcs és az etika illetve nem értelmeznék úgy, hogy az önnön viselkedésük megfelelő.
    A kollégáim között is van nem egy, aki meg tudja magyarázni miért lop.

    Amikor még foglalható (is) volt Ilonka, a nemezissel bujkáltam alatta, mellette, BENNE. A rohadt irányított rakétái elől, amik voltak olyan parasztok, hogy Icu hajótestén simán áthatolva engem robbantsanak fel. Régi szép idők! Egy most is van még a flottámban. Két, vagy három "K" kíséri! :-D

    A Ribörszöt egyszer én is újrakezdtem, mert a mentésemben valami úgy elfuserálódott, hogy az NPC állomások nem javították magukat. Nekem kellett manuálisan, de úgy nem volt szórakoztató.
    Ezt újrakezdeni? Majd tíz év múlva, amikor már nem lesz egy fogam sem, azt sem tudom hogy hívnak és nem emlékszem arra sem, hogy milyen nemű vagyok!

    Az a baj szerintem azzal YAKi elmélettel, hogy mire magad feltápolod, már lehet, hogy írmagjuk sem marad. Inkább arra gyanakszom, hogy nálam is azért sikerült a sztori, mert én erős voltam és nem nagyon maradt ellenfél a közelükben, mert esetleg rég kiirtottam...
  • RJoco
    #6562
    Ugyan, nem olyan hosszú ez a játék.
    Bár tény, hogy pár száz óra megint belemenne. De Reunion-ban is azért volt vagy 1000 órám, mert sokszor újrakezdtem. Nem egy mentés. SpaceEngineers-ben is azért van több, mint 1000 órám, mert rengeteg új világ, szerver volt, ahol játszottam.
    Az X4 esetén már egyszer nekiálltam egy újnak, de aztán kiderült, hogy lelőtték a multi részt, így nem is folytattam.
    Elite esetén meg nem célszerű újra kezdeni és ott igazán nincs is értelme. Abban is benne van több száz óra.

    Szóval ebbe beletenni még 500-at, nem gond. A stíluson én sem változtatnék, magamat nem hazudtolhatom meg. Csak bízni tudok abban is, hogy a döntéseim ismét ugyanazok lesznek. Ezt nagyban befolyásolja, hogy mennyire értem meg, mi között kell döntenem.
    Egyszerűen azért kezdeném újra, mert pl. a yakit úgy lenyomta a split, hogy éppen csak meg tudtam csinálni a küldiket.
    Egy új kezdettel, ahol mindenki a nulláról indul, másképp jönnek majd ki az erőviszonyok is.
  • kisiku
    #6561
    Újrakezdeni...hát, aki időmilliomos...de ha lenne még egy életem, talán. Viszont teljesen érthető. Az a baj, hogy máshogyan nem játszanám akkor sem, nem visz rá a természetem, hogy pl eltapossak vagy kiraboljak másokat. Pedig az életben ezt próbálják ránk erőszakolni, ne nézz senkit, csak magadat, taposs el mindenkit, használj ki, árulj be mindenkit.

    Itt a játékban a békés kereskedőt játszom az eleje óta, aki persze készül a védelemre, háborúra, mert nem mindenki gondolkodik úgy, ahogy én, és hogy ne érjen meglepetésként, legyen egy néhány komoly flottám is.
    Mindenkivel barátkozok, kerülöm a konfliktust, aki viszont hajthatatlan és ellenséges velem, azt kíméletlenül kicsinálom...

    Asgard előtt a Rattlesnake volt a legalkalmasabb hajó az I ellen, bár korántsem volt veszélytelen. A rövid hatótávú, de erős fő löveg miatt meg kellett közelíteni az I-t kb 6 km-re, hogy a hajtóműveit kilőhessem. Ehhez úgy kellett manőverezni, hogy 5-5,5 km a Xenon hajók lőtávolsága. De a fürge, gyors hajtómű segített könnyen fordulni, a 10 km-es L Plasma-k az Attack my target-tel lőtték a hajtóművet. Behemoth-tal is jó, Odysseus-szal is, csak gyorsnak kell lenniük.
    A Phoenix gyakorlatilag alkalmatlan, a leggyengébb fő lövegű hajó, a két hátsó L-es turret pedig rossz helyen van.
    A Syn a legjobb még az Asgard és Rattlesnake között,de ezt csak akkor kapjuk meg, ha már Asgard-ot is tudunk venni/építeni. A Syn-nek tuningolt, gyors hajtómű kell, mert van hogy az I gyorsabban fordul, mint amennyit körbe tudok körülötte menni, hogy pont hátulról kapjam el.
  • Jóózsf István #6560
    Jól érted!
  • RJoco
    #6559
    Az úgy túl egyszerű. Én M-es hajóval lőttem I-t. Mondjuk akkor még nem volt robbanási sebzés visszahatás, mint most. Így nyugodtan elbújhattam a hajtómű mögött, először azt kilőve, majd szépen haladva valamelyik oldal mentén leszedve a nagy lövegeket. Aztán hívtam a rombolókat, mert az 5 pajzsgenerátor igencsak erős.
    Ma már nincsenek I-k sem. Sem K-k. P-t sem látni. Sajnos majdnem kihaltak. Csak azért nem, mert mostanában annyit nem játszom vele.
    De eszembe jutott az is, ha kijön a 6-os DLC-vel, akkor indítok egy újat és végigtolom az elejéről. Így legalább minden faj egyenlő eséllyel indulna velem együtt. A Boron után más faj már úgysem érkezik. És, ha jól értettem, akkor újabb rendszerek sem.
  • kisiku
    #6558
    Nem rosszak a hajók, de pl a Raptoron csak annyit változtatnék, hogy ne 1, hanem 2 pajzs legyen rajta. Nem kell szuper-csillagromboló (mondjuk az Asgard-ot lehet azzá tenni tuninggal), csak pl ide plusz egy pajzs, a Behemoth-ra plusz 1 L-es löveg vagy +2 M-es...

    Amúgy tényleg viszonylag jól vannak kiegyenlítve. Amíg nem volt Asgardom, addig a Rattlesnake-kel zúztam, aztán rájöttem hogy kell az I-t kilőni. Asgard óta már gondolkodnom sem kell, csak megnyomni a gombot... és kapcsoljanak elképzelhetetlen sebességre!

  • RJoco
    #6557
    Ez pont az a játék, amiben annyi, de annyi a hajó, hogy igazán nem akarok beletenni újat.
    Egyszer tettem be egy Raptor mod hajót, aminél extrában megmodoltam a rakteret és akkorát állítottam be, hogy ihaj. Amúgy a mod hajóra fel lehetett tolni csörgő main-eket. Szóval...
    Ezt is csak azért tettem, mert a szállítóim valamiért nem vitték az anyagot az egyik állomásról a HQ-ba. Manuálisan meg nem volt kedvem ezret klikkelni. Ilyen szempontból az X3 menüje sokkal jobb volt, ott makrózhattam is a parancsokat.
    Aztán kiderült, hogy miért, úgyhogy ez a gond is letudva. A Raptor-ral mentem egy vagy két karikát, majd ki is szedtem a játékból.

    Hajófoglaláshoz én is szállítón viszem a katonákat. Az egyikre felfér valami 160 körül. Két szállítóm is van ilyen célra. Egyik a katonákat viszi, a másik meg a javító brigádot, hogy minél hamarabb kipofozzák és eljusson egy hajógyárba.

    X3-ban mondjuk volt mod hajóm. A BSG. Sohnen Beam Cannon-nal. Meg 200GJ pajzzsal. Azok a régi szép idők. Aztán jött az XTM és onnan kezdve nem kellett BSG.
  • Jóózsf István #6556
    Split "L"-es gyors, de kis rakterű hajó. Lóti-futinak nagyon jó.
    Annak a csaló változatát használom a foglaláshoz. Felhúzott személyzettel, raktérrel, pajzzsal, motorral, etc.
    Meg van belőle három, ha nekem kell intézkednem szállítmányozás ügyben és nincs kedvem órákat várni. Amolyan: "Adj uram teremtőm, de rögtön!" hajó.
  • RJoco
    #6555
    Én úgy emlékszem, hogy a Buffalo M-es szállító, de lehet, hogy tévedek.
    Incarcatua-kat használok L-es méretben. M-esben meg talán a Mercury a befutó nálam.
  • kisiku
    #6554
    M-es hajójuk nincs, illetve csak olyan, amit máshol is megkapsz. Van viszont L-es transzporter, aminek jó a fegyverzete, viszont nem túl nagy a raktere. Nagyobb, mint a Split Buffalo-é, illetve több fegyvere is van.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    M-es kalózhajót csak a Yakitól tudsz szerezni, ahhoz viszont végig kell játszani a sztorijukat, amihez azért nem árt ha van egy Asgardod is (ehhez meg kell a +20-as repu a Terranokkal)
    Nekem sikerült a kiirtásuk előtt megvennem a terveket, mert miután kisöpörtem a Xenon-t a szektorukból, megjelentek a TER-ek és kisöpörték szerencsétleneket, ahogy már említettem korábban is.

  • mindero
    #6553
    A VIG-től nagyon hiányzik egy jó kis kalós M-es hajó. Még a helyük is meg lenne a rombolón. Nagy kár érte, mert ezek a szemétből összetákolt hajók nekem nagyon tetszenek.
  • kisiku
    #6552
    Tegnap összeszedtem a Erlking Main Battery-jét is, már csak az L-es fegyverek hiányoznak róla és teljes a kép.
    Még pár plusz pont és a VIG is +20-as lesz és akkor a maradék két hajó is a gyűjteményembe kerülhet.
  • kisiku
    #6551
    Mondjuk tényleg borzasztó a mentés. Nem tudom, nem mértem mekkora lehet, de kb 1,5 perc mire behozza nálam SSD-ről...
    Megnéztem a videót, amit linkeletetek Bernd-del, az én németem is rozsdás, de nagyon szépnek tűnik. Kíváncsi vagyok hogy tudják a Boronok vizes világát megjeleníteni és egyben szurkolok nekik hogy jól sikerüljön.
  • RJoco
    #6550
    A mentés az 5.0 hozadéka. De ez nem zárja ki azt, hogy gyorsítottak még rajta.
  • Jóózsf István #6549
    A betöltést nagyon nem figyeltem. Szerintem nem számottevő. Azonban a mentés rohadt sokat gyorsult. Nem egzakt, de olyan 20 másodperc körül lehet. Vissza is tettem sűrűbbre, miután kétszer is kicsináltak. (Már nem csak teherautókkal borulok fel indokolatlanul, hanem mindenféle jött-ment is leradírozhat az "égről"!!! :-D
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.02.20. 17:36:40
  • RJoco
    #6548
    Sok pozitív visszajelzést kapnak a béta tesztelőktől. Nagyon esélyesnek tartja, hogy a második félév előtt kiadják.
    A Jolt fizika (opensource) az ütközésekre van, az képes több magon is futni. A grafikai motortól sokat várnak, de az is csak a napfényre és fényeffektekre megy rá. Erre van leginkább kihegyezve. Se Raytracing, se DLSS-t nem említett. Ezek nélkül fejleszteni ma már. El vannak maradva. Na mindegy, ez csak személyes vélemény. De aztán lehet, hogy tök jó lesz az új grafikai motor.
    A magokon is dolgoznak, hogy ne csak egy szálon fusson. Illetve úgy mondta, hogy optimalizálnak, de nem ez a fő, hanem a grafika. Arról nagyon sokat beszélt és rengeteg kitérő választ is adott. Főleg a megjelenés dátumára. A béta 4 nemsokára jön. Még van mit optimalizálniuk. Pár dolog azért már tapasztalható.
    A Boron-okkal lesz teljes az univerzum, így e téren nem kell már nagyon többre számítani, de lesznek még újdonságok utána is. Részleteket nem árult el.
    Ugyanúgy, mint korábban, lesz egy ingyenes 6.0 a motorokkal és pár új hajóval, de a fizetős DLC-vel jön az igazi tartalom az új rendszerekkel és a teljes Boron fajjal, mint hajók, állomásmodulok, stb. Természetesen sztori is lesz.
    Az X5-re is kitérő választ kaptunk.
    A frissítéskor vagy utána ismét szeretnék visszahozni a multi részt. Ez nem volt egészen világos, itt az MMO-kal hasonlította össze a dolgot, de azok szervereken futnak, míg a mi esetünkben a játékos gépének kell lekezelnie a másik játékos világát is, ami nem kis feladat, főleg szinkronba hozni, ezen dolgoznak még. De a legfontosabb az új X Tech 5 engine. A grafika.
    Ja, és míg el nem felejtem, mentéskompatibilis lesz. Szóval az új engine-ek miatt nem kell új játékot kezdeni. A riporter szerint az új játék betöltése viszont nagyon sokat gyorsult már a bétában is.
    És még erről a nézelődős dologról beszélt, hogy nem neked kell keresnek az izgalmas pillanatokat, hanem a játék figyeli és azonnal képes odaváltani, hogy szemtanúja legyél a dolognak. Itt nem volt egészen tiszta, hogy azonnal bele is avatkozhatsz e vagy sem. Viszont ezzel könnyen megbolygathatjuk az IS, OOS dolgot (magánvélemény, erről amúgy nem beszélt). De legalább látványosabb lesz, amikor arra várunk, hogy gyűljön a lóvé a fajok pénzelésére.
    Utána meg nem tudom. A mi univerzumunk igencsak nagy, sok eseménnyel szerintem. Azért kíváncsi leszek rá. A terraformálás se egy nagy cucc, sokat kell tolni a SETA-t. Így esetleg érdekesebb lesz.
  • Jóózsf István #6547
    Ha gondolod, hogy pallérozod a németedet...
    Majd mesélj!

    Vannak benne szép új jelenetek.
    Köszönjük Tomonor!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2023.02.19. 05:30:16
  • Jóózsf István #6546
    Nem néztem a tvícset, mert nem is nagyon akartam. Németül volt.
    Minden amit abban a hozzászólásban írtam az saját tapasztalat. A fizika tesztelése meg le van írva a béta fórumban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    [TESTREQUEST] Jolt Physics

    Post by DocAce » Tue, 17. Jan 23, 13:14
    General Information
    With 6.00 we are introducing Jolt, a new physics system that will impact gameplay in a significant way. Jolt impacts Collision Detection, Raycasts (Bullets, Lens Flares, and more), Station Generation and also First Person Movement. Since this is a major change we would like players to report their experience related to Jolt and ask to write feedback and report issues in this topic.

    To avoid this topic to get unreadable we ask that you avoid debates or general discussions about the feature and limit the postings to feedback and bug reports.


    Test Information:

    Collision avoidance and object impact, clipping through objects should not be possible.
    Pathing by both NPC and Autopilot. Also by player when setting "collision avoidance" is set to on.
    Feedback on station building both by players and NPCs.
    Feedback when walking around on ships, stations and also performing space walks in space suit.
    General feedback on gameplay impact or lack thereof.
    Since many stories also include special locations would be good to get feedback on them too.

    Reported:
    Collision depth not correct Teladi L biome (signal leaks cannot be scanned)
    Capital ships flies through Kha'ak Installation (Save) - RES
    Falling through station textures - RES
    Docking drones moving erratically.
    6.0 beta 1 - Ship stuck in station - RES
    Clipped into the TEL Teladianium Foundry and getting stuck there - RES
    Clipping through the docking pad at the space station during the docking animation
    3 different Guillemot Vanguards are completely stuck undocking on a Zeus carrier


    Known Issues (6.00 Beta 1):

    Some characters have incomplete collision bodies and can not be selected by pointing at certain limbs
    NPCs walking up ladder of Kukri jump in position halfway through animation
    Hitting small asteroids with bullets gives them excessive spin
    Collision damage is too low
    Certain large stations may have elements that lack collision - mostly surface elements like turrets, but possibly even modules
    Space suits collide too easily in very narrow spaces like airlocks
    Entering the space suit from a smaller ship while in relative movement with a capital ship can stop player controls for too long
    Collisions with fast moving ships have an exaggerated effect
    Ships sometimes have problems reaching docks on capital ships
    Paranid player characters have issues walking in narrow spaces like ship cockpits - crouching helps
    M Ships have not been Jolted yet and as such can have issues.


    Thank you for your time and feedback, its much appreciated.
  • RJoco
    #6545
    Ezt a játékodból tudod vagy a tvícsből?
    Azt lehet tudni, hogy mi volt a tvícsben?
    Tvícsre nem járok, egy összefoglalónak örülnék!
  • Jóózsf István #6544
    Nem vagyok hajlandó direkt feláldozni! Ellenkezik az elveimmel! :-)
  • kisiku
    #6543
    Na, tehát, az Erlking-gel tényleg az van, hogy amit elfoglalsz, azt oda kell dobni, hogy "haljon meg", majd pár perc múlva Boso közli, hogy jajj de kár volt érte, és ki lehet kutatni a Power Core-t. Ha ez megvan, közli hogy egyszerre csak egy lehet belőle, aztán jöhet a fegyverek megkeresése. Nekem sikerült is megtalálnom a Medium lövegeket eddig.
    Csak közben nem figyeltem, és a háttérben az egyik Raptoromat kinyírták, úgy hogy 70 db vadászgép meg vagy 10 db M-es volt benne...így aztán visszatöltöttem...
    Amikor azt mondom neki, hogy Follow, akkor mi a f*omért nem azt csinálja? Abba a hitba' voltam, hogy követi a többit és elmegy a veszélyzónából, hát nem ment...
  • Jóózsf István #6542
    Azt is mondhattam volna.
  • RJoco
    #6541
    Csak a játék távolodiK? Tőlem a tetű világ az emberekkel. Tiszta agyrém, ami most megy.
  • Jóózsf István #6540
    Valaki említette a Jolt fizikát. Na azt úgy kellene tesztelni, hogy bekapcsoljuk a Collision avoidance-et. Ami a játék legidegesítőbb ficsőrje! SOHA, soha, de soha! Baromira nem VÉLETLENÜL van kikapcsolva!

    A másik amit sajnos észrevettem, hogy döngették a mellüket, hogy gyorsítottak a játékon és hát borítékolható volt a módszer...
    Haladtam keresztül a Tarka kaszkádon és azt látom, hogy a meteoritok a SEMMIBŐL tűnnek elő, és ez még haggyán, de nem is túl messziről! Na ennyit a gyorsításról. Lehet, hogy a sok vak parasztnak ki tudják szúrni vele a szemét, de azért a pofátlanságnak is van határa! Kurvára nem gyorsítottak a játékon semmit, de legalább elvettek még egy kis élvezetet. Tököm tele van ezzel a tetű világgal, ahol az emberek egymás pofájába hazudnak!

    Egyre csak távolodik tőlem ez a játék.
  • kisiku
    #6539
    Köszönöm.Ezzel akkor azt hiszem mindent össze is foglaltál. :)
  • RJoco
    #6538
    Ha csak twitch-en lesz, akkor felejtős.
    Majd megnézem yt-n, ha felkerül.
  • mindero
    #6537
    A turretek (meg a hajtómű) nagyon jók, de a tervrajzok nélkül nem jó semmire sajnos. Ráadásul a főágyú (bár marha jól néz ki) rendkívül gyenge, nehézkes kezelni, és a mérete miatt az az 1. ami kilövésre kerül egy rendes harcban. A turreteket meg nem lehet irányítani, így véletlenszerű hogy mire lőnek.
  • Jóózsf István #6536
    Címszavak: Bernd, 6.0
    (German) February 13, 2023, 7pm CET at twitch.tv/monstersandexplosions
    (English) February 24, 2023, 2pm CET at twitch.tv/captaincollins

    Keptenkollinst nem szívlelem. De ez az én véleményem, ami olyan mint a segglyuk...
  • kisiku
    #6535
    Én odáig jutottam vele, hogy elfoglaltam, majd beküldtem a saját hajógyáramra feljavítani. De csak minimális fegyvere van, A saját hajógyárban pedig pirosan szerepel és kiírja, hogy előbb research kell hozzá.

    Egyébként tényleg nem nagy durranás a hajó, csak hiányzik.
  • Jóózsf István #6534
    Az ErlKinget soha nem használtam semmire. Nem is nézek ki belőle semmit, de majd ti megmondjátok. Kicsit fura, ahogy a tulajdonunkba kerül, de kétségtelenül szórakoztatóbb, mint csak úgy megvenni a tervrajzát valakitől. Még ha rang is kell hozzá! Megvannak már az alkatrészei?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnálatos módon ez a bétában még nem volt teljesen működőképes. Ott ugyanis az adattárakat nem pityegte vissza a hosszútávú letapogató, így csalni kellett...
    Megcsináltad már ezt a részt?
    Mindenesetre ezen a módszeren picit még dolgozzanak és akkor jó lesz. Vagy szórakoztató.
  • kisiku
    #6533
    Már előtte meszereztem mindet,
    Már csak 3-4 hajó terve hiányzik:
    - az Erlking (illetve még nem tudom gyártani, előbb assszem hagynom kell hogy elpusztuljon, amit elfoglaltam)
    - a VIG hajói, kicsik és nagyok.
    Az összes többi megvan és gyártom is őket. A mobil MÉH is megvan, működik is, odahajtom e szétlőtt állomásokhoz, hogy csináljon csinos kis "Scrap cube"-okat, amit utána viszek riszájklingra.

    A YAK-os megvan, mindegyik.Tehát mielőtt ezek kiirtották volna a szerencsétleneket, sikerült mindent megszereznem onnan.
    A TER mindenhová nyomul, ahová én is elmegyek. Most Litany of Fury-ben próbálok a Paranidoknak némi "földet" szerezni, de kezdenek beszivárogni a TER Asgardok oda is...persze hagyom, küzdjön csak a Xenonokkal. De csak úgy jönnek. Maguktól nem, csak ha én elkezdem egyengetni az utat...
  • Jóózsf István #6532
    Nagyjából én is úgy állok az X világegyetemhez, ahogy te. Legyen béke. Gonosz úgy is marad...
    Viszont így nem lehet SAJÁT GYÁRTÁSÚ Kuraokamid? Merthogy a Yaki árulta hozzá a tervrajzot... Ha teheted ugrassz ki egyet, mert szerintem jó bicaj. Egy továbbfejlesztett NEMEZIS!

    Mindero.
    Értem én. Nem is azért mondom, épp csak picsogok.
    Meg, kb azt vázoltam, hogy ebből nyárnál előbb nem lesz semmi. Vagy ha lesz, akkor úgy, mint ahogy először megjelent ez és minden másik játéka a cégnek. Esetlen, butácska. Tele hibákkal!