X4 - Foundations

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1023

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Roger6
#1022
Ó igen, velem is volt ilyen anno... Eve Online. Nyilván nem vagyok annyira ittas, hogy ne tudjak elvezetni egy pixel-űrhajót! Meg amúgy se pof... magyarázzon nekem senki, játék indít! Reggelre meg a hangárban sehol nem találtam két értékes hajómat 😊

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#1021
Huhh, céges buliról jövök ,de nem vagyok nagyon becsiccsentve úgyhogy irány a világűr és a piásan űrhajózás!<#taps>
Amaro
#1020
#1019
Vagy éjszakára kirepülök űrpizsibe az ody mellé repair lézerrel, és le szigszalagozom az egérgombot, reggelre meglesz <#idiota>

#1018
Én 65%-osan vittem ki a szektorból az Odysseust. Legalább lesz egy tesztalany a hajó javításhoz. Figyelem mikor kezdi el javítani.

#1017
A wing, azaz a csoportba rendezés nekem is érthetetlen volt elsőre. Igazából van wing parancs, csak minden a térképen. Már az is egy wing, ha pl egy teherhajó védelmére rendelsz egy vadászt, aki kísérgeti. Meg tudod adni a formációt is, de értelemszerűen ennek akkor van értelme, ha több hajóról van szó.

Én viszont feladtam az ingyen Odysseus-szal. Amennyi időt arra elpazaroltam, annyit idő alatt meg is kerestem egy olyan hajó árát. Persze nem azt fogom megvenni, a kihívás volt a lényeg.
#1016
Tegnap este elkezdődött valami....Xenon shipek és egy két kalóz banda, megtámadta a kereskedő hajóimat. VÉÉÉGRE valami történik 😊

Sikerült szert tennem 1 Kestrel Vanguard ra, kiugrott a pilótája. Valójában 2 hajót foglalhattam volna, de még az egyiket foglaltam bejött egy üzenet hogy a másikat lenyúlják...bakker szemetek 😊

Gyorsan vettem mellé 2 Argon kis hajót hogy elkezdődjön a vadász idény :XD Gyorsan jött is a Wing, majd a pofára esés hogy nincsenek, NINCSENEK WING COMMAND gombok.
Atya ég 😄
Utoljára szerkesztette: Tauri, 2018.12.14. 08:15:49

Amaro
#1015
Pakold vissza a menedzsered a hajó személyzetébe, utána menj el az állomásod irodájába, és onnan add ki neki az áthelyezést. Gyere ki az irodából, majd újra be: ha ott ül, elmehetsz a hajóddal, ő maradni és dolgozni fog - ha nem ül ott, játszd újra 😉

Itt van még néhány érdekes megoldás.

#1014
Nincs pajzsa, se fegyvere, csak hajtómű és a hajótest. Ha nem látod a képet, próbáld megnyitni valahogy külön, van egy német képfeltöltő (abload.de) oldal ahová feltolom ezeket és onnan linkelem be. Próbáld valahogy a kép linkjét megnyitni.
Gilmoor
#1013
ahha.. szóval már nem kell boardolni.. sajnos nem látom azt amit spoilerbe raktál (feltehetőleg) képeket. Ha claimeled akkor több minden marad a hajó felszereléséből? Mert boardolásnál korábban jó ha maradt pár pajzs ...

Star Citizen referal code: STAR-MVJ4-C46D can sign up to Star Citizen by using your Referral Code. They will earn 5,000 UEC which can be spent for weapons, ship components or decorations

#1012
Na, rájöttem, azért lövik szét ezt a szart, mert annyit szórakozik a nagy hajók irányításával a gép, hogy az nem igaz. Most direkt kihoztam onnan az aknamezőből (távirányítással nem "látszik" az aknamező), de ahogy egy szektorba kerültünk, hát az valami agyrém.
Ez még a Rebirth-nél is szarabb ez a mozgás.Meg beragad a textúrába, meg objektumokba...atyég. Na, jó irány haza, otthonról majd csak kihozom vagy otthagyom.
#1011
Csak most értem vissza a melóba, mindjárt megnézem, csak van még egy kis dolgom. Nem hagynak játszani a munkahelyemen <#nyes>
Na, nekem nem kellett board-olni, mint látható a képen, Claim-mal simán megvan a hajó. Időközben rájöttem, hogy elég az egyik Xenon szektorból átirányítanom a másikba, ahol már nincs annyi aknamező és majd onnan továbbviszem. De ha így sem megy, akkor nem érdekel, veszek egyet, úgyis van már rá pénzem. Ez csak a kihívás miatt kéne.
#1010
Jó reggelit. Este kipróbáltam, hogy ha az odysseusban dokkoltatok egy mercuryt, majd egy cerberust, hogy fog kijönni a mercury a belső raktérből, ha ott gubbaszt a cerberus fent. Hát sehogy. Ez bug vagy feature?

Mellesleg iszonyat hogy ezek az M-es hajók hogy akarnak dokkolni az Ody-ra. A mercury alulról akarta megdu..ni. hehe, el kellett forditanom az odysseust, hogy a teteje az M-es fele nézzen, akkor kin szenvedve leszállt. Az oké, hogy az alulról közelités bug, de remélem a dokkolás gyorsabb lesz.

Az 1-es skilles engineer-t átraktam az odysseusra, service crew-nak, igy se javitanak semmit. Repair Drone is van a pocakjában. Lehet valamit megint kihagytam, vagy ez is bugos.

Gilmoor
#1009
10:49-nél a fickó olyan melóst vesz fel éppen, aki több mint 14 000 pénzért dolgozik. Azt gondolom, az idő előrehaladtával és a játékos aktuális fejlettségi szintjével van összefüggésben a munkaerőpiaci kínálat.

Star Citizen referal code: STAR-MVJ4-C46D can sign up to Star Citizen by using your Referral Code. They will earn 5,000 UEC which can be spent for weapons, ship components or decorations

Gilmoor
#1008
Próbáltad már függőlegesen lefele vagy felfele vinni az odysseust? Mert az aknák "a képzeletbeli síkhoz képest" egy viszonylag keskeny sávban vannak elszórva a xenon űrben. Ha nem tudod merre van a függőleges, akkor addig forgasd a hajód, míg a radarkép egy második világháborús légvédelmi ágyú célkeresztjére nem fog hasonlítani. Na akkor merőlegesen fogsz haladni a képzeletbeli síkra. Majd miután elég mélyre vagy magasra mozogtál, válassz ki egy pontot a kijárattal szemben, és onnan travel módban ki lehet ugrani a rendszerből egy karcolás nélkül.

...egy korábbi játékmentésnél így hoztam ki, de most várok vele, mert 1. nincs rá szükségem még, 2. arra számítok, hogy fejlettebb katonával több felszerelés marad a hajón miután boardoltam.
Utoljára szerkesztette: Gilmoor, 2018.12.13. 07:53:33

Star Citizen referal code: STAR-MVJ4-C46D can sign up to Star Citizen by using your Referral Code. They will earn 5,000 UEC which can be spent for weapons, ship components or decorations

#1007
Csak egy tipp:
"Legjobb védekezés a támadás!"
"Előre menekülünk."
Nekem úgy rémlik, hogy kiküldtem, és simán ki is jött, de...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ki lehet jönni az ellenkező irányban is. A következő nagy hatszögben is van két kicsi. A másodikban vannak xenon építmények, amik között van egy annamária! Szoktam őket használni. Pont amiatt, mert direkt úgy van megoldva a xenon terület, hogy befelé is és kifelé is károsodjunk. Csak hát, Erre felé magunknak kell vezetni, mer az anomáliába nem lehet beküldeni a hajókat. Az meg azért baj, mert a következő szektorok, de legalábbis a "belső" telis-telete van kaviccsal. Ami meg azért baj, mert folyton lelövi az utazómódot. Az odüsszeusz meg nem s.ggrakéta, hogy bekapcsolom, azt' má' hasítunk is. Egy frászt! Előbb szépen gondolkodik pár másodpercet (Elkezdik felfűteni a kazánokat) Aztán lendül neki! És nem ám azt hiszitek, hogy csak a nagy kavicsokon torpan meg... Még a porszem is...


#1006
Na jó, meguntam. Majd holnap kihozom valahogy. Nem jött be az ötletem, nem lehet kirepülni a "hatszögből". De rá lehet dokkolni egy M-es fregattal is, ami jó dolog.
#1005
Megtaláltam az "ingyen" Odysseus-t.
Ha valakit érdekel, hol van, nézze meg a spoilerben. A titka, hogy Travel módban kell átrepülni az egész rendszeren, mert mérhetetlen mennyiségű Tracker Mine van, nem szabad hagyni, hogy a hajó lassúsága miatt az "elinduljon" felé. Én egynek sem ütköztem neki.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)







Tehát Claim-eljük. Természetesen ehhez ki kell menni a naprendszerből is, ellenkező esetben ezt a táncikálást nézhetjük órákig, ahogy az egy szem szerencsétlen valami iszonyú szánalmas animációval köröz a hajó körül <#nyes>:





Visszahozni sem egyszerű. Első próbálkozásom távvezérléses volt, majdnem sikerült. Azért nem, mert engem ez várt:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)




Én azt gondoltam, hogy amit nem látok, az nincs, de sajna az Odysseus is találkozott ezekkel.Tehát a trükk valszeg az, hogy bedokkolok miután a Naprendszerből is, meg a windows-ból is visszajöttem, majd turbóval átrohanok a kapun. Most ezt fogom megtenni. Ha nem sikerül ez sem, akkor még marad egy ötletem vagy leszarom és veszek egyet.



Utoljára szerkesztette: kisiku, 2018.12.12. 22:18:34
#1004
Hehe a hajómról amiről áttranszferelem a managert az állomásra, csak addig működik még dokkolok a hajóval. Ha elrepülök BUG os, így ott kel lennie a hajómnak az állomáson mindig amiről kijelöltem a managert az állomásraXD

#1003
Eltünik a Managerem az állomásomról ez a baj. Most adtam hozzá 3 percig jó volt, majd ismét nem.
Infoban azt írja nincs managerem az állomáshoz rendelve. Próbálnék hozzá rakni , de ekkor azt írja nem lehet mert már van. Ekkor el tudom távolítani és vissza...ekkor jó ismét 3 percig... 😊

#1002
Felejtsd el! Biztos, hogy nem oldotta meg!!!
Mielőtt egymás belein kezdenétek táncolni! A bányászat hibás. Tele van hibajelentéssel az ego fórum. Ez leginkább az 131 hozadéka, amit az 132 sem javított! Egyszerűen beakadnak telehassal a bányászhajók. mintha elfelejtették volna, hogy mi a következő tennivaló. (Hát kirakni az árút b.meg!) Ha üresen ácsorognak, akkor nagyobb a baj!
Ugyanezzel problémával küzdöttem néhány napja. Én azt játszottam, hogy odaadtam a gyárnak, aztán amikor ezt tapasztaltam amit te, akkor elvettem, kirakattam vele a gyárban a motyót, majd visszaadtam a gyárnak. Van amikor segít, aztán egyszercsak megint "megmerevedik". No para. ez ilyen! (szar)
Annyit azért érdemes megtenni amit már korábban is beszéltünk, hogy azt az anyagot, amit bányásztatni akarsz, tedd "saját cégen belüli forgalmazásba," majd húzd fel az árát a plafonig. Így nem is kell a gyárnak bányászhajó, mert ha beállítasz egyet autóbányászatra (konkrétan) akkor az nagyvalószínűséggel a saját gyáradnak fogja "eladni" a motyót!!! Egyelőre ezzel lehet kiküszöbölni a bányászhibát.
Nálam még az is tetézte a bajt, hogy ugyanazoknak a hajóknak kellett volna jeget és szilikont bányászni. Na ez már teljesen betette nekik a kaput!
Szóval béke! És várni az 1.4-et 1.5-öt! Ami egyelőre erősen kétséges. Ugyanis a132 óta még béta sem jelent meg! Valószínűleg elfáradtak az egónál és/vagy most kezdték el sütni a beigliket és nem érnek rá! Most én is úgy vagyok vele, hogy rá sem bírok nézni a játékra, mert azonnal szarrá idegel. Tegnap is csak két órát toltam és szigorúan azzal foglalkoztam, hogy habitat-ot, biomot, (mi a harmadik?) dóm-ot(?) szerezzek és építsek, hogy legyen élet a hákúban!
#1001
Mag van a hiba. El kellett távolíttatni a managert és vissza...utána minden jó lett...bakker elment rá 2 órám XD

3lm0
#1000
A managered az állomáson milyen szintű? Mert még az befolyásolhatja, az által hogy esetleg túl messzire kéne küldenie a hajót és nincs meg hozzá a szintje.
Igazad van nincs bányász képzettség, én néztem félre.
Utoljára szerkesztette: 3lm0, 2018.12.12. 20:53:25

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#999
Ismét vissza raktam auto bányászatra a hajót és vártam hogy tele legyen a konténere. Ekkor vissza rendeltem az állomáshoz, és ugyan az a szitu. hiába van tele a raktér nem viszi haza. Gondoltam hátha az állomásom nem jó, így manuálisan hazavittem a gázt ás áttranszferáltam...és láss csodát a termelés beindult. Ezután vissza rendeltem az állomáshoz és semmi 😊

Na bukó lehet a gáz állomás bugos még.

Apropó érdekesség, hogy drónokat sem tudok hozzá adni az állomáshoz, mert azonnal nullára rakja vissza bármit is írok be neki

#998
LvL 1 es Pilota skill kell az Auto Minerhez. Eddig Ő 3 napon keresztül Autó bányászott, most hogy hozzá rendeltem az állomáshoz nem csinálja. Nincs olyan hogy Bányász skill, én nekem ez uj info

3lm0
#997
Lehet hogy ott a hiba. Ha a pilóta skillje 3-as, de nincs bányász skillje, nem tud bányászni.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#996
Megnéztem a videót mindent ami ott volt úgy csináltam én is. No mind1, megpróbálom más gyárral nem gázzal

#995
Nem bányászatra küldtem, hanem ahogy Te is említetted jobb klikkeltem az állomásra és a Mining for ra kattintottam.
A Hajó meg is kapja az utasítást, és a Subordinateshez került, a bányász kék ikon pedig meg is jelenik. Innentől kezdve pedig csak áll az állomás mellett a hajóm és semmit sem csinál 😞
Ezen kívül adtam 500 K pénztis az állomásnak. A Hydrogén kereskedése más NPC vel le van tiltva, minden más Manuálison.
A Bányász hajó kapitánya lvl 3 as Pilota skilles

Az egyes tárolókat mindegy hogy hová építem az állomáson?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



Utoljára szerkesztette: Tauri, 2018.12.12. 19:54:38

Caliph
#994
ne automine parancsot adj neki!
töröld a parancsot,majd térkép nézetben válaszd ki a bányászóhajót. ha megvan jobb klikk az állomásra és katt a mining for tabra és akkor át is rakja a hajót az állomáshoz és neki fog dolgozni. Fontos hogy legyen az állomásnak pénze,mert ha nincs mani akkor a manager nem ad ki vásárlási parancsot,ami kihat a saját kereskedő és bányász hajóra is,és teli raktérrel ott fog kinézni a fejéből,az istenért se fogja leadni neki a cuccot.

Egy rövid videó ami végigvezet egy állomás építésén a terület vételtől az állomás beállításán át a hozzárendelt hajókig mindent megmutat egy full spaceweed termelő állomáson

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#993
Nagyjából ugyanaz. A fegyverek ugyanazok...ez a baj. Van S M és L méretű, aztán csók' Néha van Mk2-es, de pl a fregattomra is csak Mk1-et tudok rakni. Igaz, azokat "házi barkáccsal" (tuning) lehet húzni.
Különbség talán a hajtóművekben van.
#992
Igen tudom mit jelentenek a színek, köszönöm szépen 😊

Azért kérdeztem, hogy hogyan tudok Hydrogént keresni, hogy hol legyen a feldolgozó üzemem helye.

Viszont hogy most minden megépült, nem akar hydrogén gázt hozni az Állomásomhoz rendelt bányászom.
Tárolók vannak, a Logical Station Overview ban minden tökéletes. Managerem is van ternészetesen
Meg is kapja az állomástól a parancsot a bányászom hogy Automine, de elmegy egy rendszerbe és csak áll és nem csinál semmit.
Van l ehetőség hogy beállítsam milyen távolságra menjen el maximum mint az előző részekben?

#991
Nézegettem azokat az ábrákat amiket Goyo linkelt... Mintha plusz egy lépcső lenne iktatva minden gyártási sorba. Vagy csak hallucinálok?

A Paranid hajtómű Teladi motor kombót a kezdetektől használom. Ha épp érdekel az a pár egységnyi javulás. A fejlesztések nagyon lutrik! Választottam a listából egy olyat, ami +5 - +45%-ot ígért. Naná, hogy +5 lett belőle! (De csak addig amíg meg nem nyitom egy xml szerkesztővel!!! <#awink> (Még mindig nem használtam. Öregszem!))
3lm0
#990
Illetve probe nélkül egyszerűen megpróbálsz neki "mine" parancsot adni és akkor látod mit tudna ott bányászni<#awink>
A probe viszont megadja hogy köbkiométerenként mennyi van benne.

Szállítóhajóknál nem próbáltátok a vegyes összeállítást? Paranid hajtómű, Argon hajótest, Teladi pajzsok? Mert ezekben a legerősebbek eme fajok. Azután pedig gyűjteni kell a modul upgrade-re és le lehet csökkenteni a hajó tömegét, ergo gyorsabb lesz és jobban manőverezik (persze csak egy kicsit).

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#989
"honnan tudom hogy hol van..." A térkép mutatja. Ott, ahol már jártál és van gáz a háttér kék lesz. Hogy hydrogén-e, azt valóban csak a szonda fogja megmondani. Ha piros akkor szilárd nyersanyagokra lehet számítani Ha lila és tanultál színtant, akkor már tudod is, hogy mindkettő! Térkép nélkül a hosszútávú letapogató kék ködöt varázsol eléd a gáznemű nyersanyag jelenléte esetén.
#988
Hát gyerekek, ez az állomás építősdi baromian jól néz ki! Itt állok az elkészült dokkomban és csak ámulok és bámulok ahogyan a drónok munkálkodnak. Milyen jó játék is lesz ez ha elkészül teljesen az X4 és jönnek DLC -k is hozzá

#987
Az utolsó nagyon tetszik

#986
X4 Tech Calc
WorkForce 1x1
Food & Tech production flowcharts
Complex calculator
Utoljára szerkesztette: goyo2, 2018.12.12. 14:46:41

#985
Lehet nem legálisan is?

#984
Üdv mindenkinek!
Kérdezni szeretnék.
Claim Pilot küldetés, nem találom a megadott helyen a csáveszt. Mind a két scennerrel próbáltam, mit tehetnék még?
Előre is köszönöm.
#983
1. Veszel egy plot-ot, ami egy telek:
1a. Map (térkép), Manage Plots
1b. Beállítod a méreteket
1c. Create New Plot
1d. Ezután az egér segítségével a kis zöld kockát (mivel ugye térben vagyunk) valahová, ahol neked tetszik, odaviszed és klikk.
1e. Eztán kiírja, hogy az a "telek" mennyibe kerül és figyelmeztet, hogy vedd meg legálisan, azaz vásárolj licencet.
1f. Buy Licence - kifizetted a "telek" árát.

2. Innen már jobb klikk és mehet a Build Plan.
2a. Fogadj fel egy Constructor-t (Hire Builder) vagy ha elég pénzed van, vegyél egyet (kb 10-15 millából meg is van)
2b. Kezdd el tervezni az űrállomást.

Bányászat: vegyél a hajódra Resource Probe-ot és helyezd ki az űrbe. Az ott megmutatja a körülötte lévő aszteroidák és gázok jelenlétét.
Két fajta dokk van: a kicsi az S és M hajóknak, a "T Dokk" az L és XL-nek van.
#982
Az állomásokat hogyan kell felépíteni? 😊 Tudom hogy hülye kérdés, de a Tutorialt megcsinálva nem kaptam rá nagyon választ hehe

Akarok csinálni egy Hydrogen feldolgozó üzemet, mert nagyon nincs a játékban , legalább is én nem találtam.

Két problémám van ezzel.

1. honnan tudom hogy hol van Hydrogén gáz? Manuálisan csakis Szilikon Jeget és Oret bányásztam, de gázt soha sem

2. Megvettem a Blueprintet az állomásomhoz, de a dokkoknál ami van Small és mellette a T dokk ami alap azt hiszem ez a neve, jó nagy mérete van. Ez mit csinál?

#981
Igen egyesével. Az elején nekem is tele volt EC-vel, mert persze én is azzal próbáltam manuálisan, aztán rám ragadt a sok EC.
Közben időnként mondtam neki hogy itt meg ott adjon el a rakomány EC ből és lassan elkopott. Ezen eladások közben pedig szépen folytatta az Autotrade-et. A queue szépenműködik.

Ja véletlen rájöttem hogy ebben a játékban is van "Transfer ware".

#980
Egyesével hozzá adtál több elemet is mivel kereskedjen?
Én próbáltam de csak Ec vel, de az volt vele a bajom, hogy csak akkor ment eladni, ha a raketrében lévőt mind el is tudta volna adni.
Mivel tele volt Ec vel és nem kellett senkinek ilyen sok, csak állt és álldogált, így befogtam szállítós küldizgetésekre manuálisan.

#979
Ja, nem próbáltam :-)

#978
célzott (és olcsó) blueprint szerzés tipp:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
1) Locate the module you'd like to have
2) Eject from your ship and plant an EMP bomb on the module
3) Select the EMP bomb, right click on it and trigger
4) 4 Data leaks should spawn. Scan each of those and the 4th one should trigger the blueprint acquisition

The station will turn hostile temporarily but will pacify after a short time.

Utoljára szerkesztette: goyo2, 2018.12.12. 09:41:40

#977
Akkor teszek egy próbát.
#976
Van két mercury-m. Autotrade-lnek, a körök jobb áru esetén 200k-700k. Amikkel nem keres jól, azokat ki szoktam venni az árulistából. Szóval nekem megy az autotrade.

Láttátok már közelről hogy néz ki egy boarding pod bevetés közben? Ne hagyjátok ki, beszarás.

#975
Igen, ugyanezt tapasztaltam a nagy teherhajónál is, annyit pöcsöl vele, hogy nem igaz. Úgyhogy vagy én szállítok vele vagy nem érdekel, úgyis működik csak lassan. Egy kör 700k-1,2 milla egy jó üzletnél. Már visszajött a hajó ára, csak azt meg űrállomás építésbe toltam.

István: én azt a böhöm nagyot vettem, a Shuyaku-t. Épp előző mondatomban erősítettem meg, hogy a gép hajlamos pöcsölni vele, olyan körülményesen repül. hogy nem igaz. A 40 hajó igaz, habár én csak egyet raktam bele eddig, amivel kirepülök. Viszont megcsinálhatnák, hogy ha a kishajó az "Internal Storage"-be kerül, ne fél óra legyen onnan kihozni. Tehát ha én repülni akarok vele, akkor ne az legyen hogy térkép+összes parancs törlése, minden visszavonása, majd nagy nehezen Fly to után kidokkol.

Kb 8,2 millióba került, de pár óra után visszahozta az árát. Vegyél rá Cargo Drone-t a pakoláshoz! Időközben rájöttem a manuális kereskedésre, ezért ahogy a Rebirth-ben, itt is ezt fogom csinálni, mert az autotrader soha nem működött egyik részben sem. Ez a 8,2 milla alap Thruster és alap Engine-t tartalmaz, mert egy jó thruster 1,5 milla, egy jó hajtómű meg 3-6 milla pluszban.
#974
Köszi az infót, én nekem is van 5 db M Silicon bányász hajóm, de lassan kezd telítődni a piac, így döntöttem hogy Oret fúrok amihez kellett a nagyobb hajó.
Jelenleg az M hajóim 1.5 kanyart tesznek meg kb mire egyet a nagy hajóm. A Medium egy körrel kb 60 K kreditet hoz még a nagy 130, így jövedelmezőbb picit a nagy Ore ra nézve is.
Felmerült bennem hogy a nagyot is Siliconra küldeném, de félek hogy túl sok ideőbe telne mire a habtestével megtalálná a megfelelő mennyiségű Silicont és azt eladja valahol. Így az Ore mellett döntöttem amiből nagyon sok van, és nagy a felvevő piac is.


Utoljára szerkesztette: Tauri, 2018.12.12. 08:01:38