2074
  • PiszkosFred
    #1634
    A vulkan melyen van egy koho, az "obsidian forge", na annak a kornyeken lesz boven.
  • T62A #1633
    Köszi
    Hát örülök ennek a támadásnak, igaz veszítettem állatot is meg szolgát is. Viszont kiderült a területtel egy olyan dolog, hogy nem jól építettem, nem tudom hogy ez normális volt-e de bent a készülőben lévő bázisomon belül is megjelentek támadók. Igaz nem volt lerakva semmilyen alap csak körbe volt kerítve.
    ...................................................................................................
    Feltudtam menni a vulkánig, vittem enni sokat, Aloe veras löttyöt is sokat. De eddig nem jelent meg olyan szolga ami nemesített ami megérné elkapni. Csak ilyen nemesített Fighter.
  • PiszkosFred
    #1632
    Amikor a vegen erkezo bosst agyonvered. Valtozo, hogy hany hullam jon.
  • T62A #1631
    Sziasztok
    Ez a támadási hullám mikor áll le? Már védtem vagy 7x
  • Ironman2
    #1630
    Elindult a szeró elméletileg,még nem tudom letesztelni,mert nincs is fent a játék,most vettem észre :))))
    Csak később tudok jönni,de aki akar beléphet:

    [HUN] IRONMAN CONAN SZERVER
    IP: 176.57.171.134:31200
    jelszó:sgforum

    Better Thrall mod telepitve,2x harvest,és 2x xp szorzó,PvE,Hajnal 4-kor restart,szolgák,és állatok nem éheznek,többi beállításhoz nem nyúltam.

    Akinek valami észrevétele van,irja le nyugodtan!

    Jó Játékot!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.01. 16:40:45
  • PiszkosFred
    #1629
    Errol lemaradtam akkor. Regi szolgaim vannak, kb fel-egy eve fogtam be oket, azota nem szereztem uj Bearert, megnezem akkor hetvegen mit tudnak :) koszi az infot.
  • Infrath
    #1628
    ha jol emlékszem azóta kapott updatet es bir annyit mint egy teve es egy kettőnek brutál hp ja van
    bar a mostani szolga updatet nem ismerem
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.01.31. 20:45:57
  • T62A #1627
    Köszönöm.
  • PiszkosFred
    #1626
    Onmagaban semmire, mint egy mezei harcos szolga, csak gyengebb, viszont ha betorod es elveszed tole a zsakot es hasznalod te magad, akkor tobb kilo cuccot tudsz cipelni.

    Ha pedig inkabb megolod - mert nem akarod szolgava tenni -, akkor mindig van nala rengeteg nyersanyag.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.31. 20:26:13
  • T62A #1625
    A bearer az mire jó aki visz a hátán egy csomagot?
  • T62A #1624
    Igen köszi:)
  • PiszkosFred
    #1623
    Fogd fel ugy, hogy rovidlato a hosod :)
  • T62A #1622
    Azt az egyet utálom a játékba, hogy nem lehet messziről látni melyik szolga milyen. Hanem közel kell menni hozzájuk ahol már támadnak.
  • T62A #1621
    Köszönöm nektek.
    Eddig szereztem 2 fighter-t meg most töröm be egy íjjászt. Viszont kettő nemesített szolga ami nem harcos, közvetlen közelemből eltűnt, igaz arrébb mentem vele, mert ott sokan voltak.
  • Infrath
    #1620
    kezdőként ajánlom a mitra vallást
    hullából kiszedsz vele lelkeket és átalakítod ambrosiára (heal)
    de igen aloe gyűjtés i jó csak nem tudom merre laksz lehet azért kilometert kell elmenned/keresni stb.
    a mitra jo kezdésnek
    addig bogarakat és ragut eszegess :) abbol sok van
    ha jol emlékszem 20 at regenel egy evés, ha megnem utnek

    én személy szerint a lemurianokat szeretem egyszerű külön vannak nem sokan 60 medium felszereélst dobnak
    es ott minden spawnol egy kicsi helyen
    és ha kedvem van felfutok kalozokboz vagy witchqueen hez(sot a queen egybol leutom amint keritek ra idöt hogy tudjam javítani azt a ruhát amit dobnak a lemuk)
    es itt minden van, egyedül kristályért es pókhálóért kell max elfutnom
    meg persze késöbb minden másért is.. ahogy egyre nagyobb vagy egy két dolog vagy speciális helyen van vagy több kell belöle(hogy letudjam egy időre :))

    de ha közel sepermeru nagyon megéri
    ott vannak a ládák épületek mellet /tetején ahogy xFreex is közölte ^^
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.01.31. 17:28:37
  • PiszkosFred
    #1619
    Aloe veras lottyot csinalj, dugig van a novennyel delen a folyo menti part. Egy kaszat fogj a kezbe es kesz is, lesz potid.
  • T62A #1618
    Akartam valami löttyöt ami meg gyógyít ha sebzödök, hogy ne haljak meg a harc alatt. De olyan ami kevés könnyen beszerezhető alapanyag Yellow Lotus Potion kipróbáltam erre mit csinált resetelt mindent. Mondom de jó.
  • PiszkosFred
    #1617
    Na ez az, ő egy nevesített npc, egy harcos jelen esetben. Be kell törni és hadra kell fogni. Azt ne felejtsd el, hogy az ilyen nevesített ellenfelekből lehet többet is szerezni, vagyis Braggi elfoghatod és betörheted akár százszor is, egy teljes (klón)hadsereget létrehozva :)

    És igen, ők (a nevesítettek) már nehezebbek, ezért is egyediek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.31. 15:53:52
  • T62A #1616
    Szerintem megvan, de ez rohadt nehéz, az egyiknél meg is haltam egyszer. Az a lényeg amelyiknél nincs romai szám azok, és ha megütöm akkor sárga keret lesz az élete körül.
    1
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.01.31. 15:34:49
  • Ironman2
    #1615
    Holnap el is indulok majd a szeróval délután valamikor,kiváncsi vagyok az újdonságokra,mik lettek változtatva 1 év alatt.A better thrall mod tuti rajta lesz,más nem.2x-es xp szorzó,aztán ennyi.(Ha valakinek van ötlete,min lehetne nehezíteni,vagy könnyíteni,bár azt már nem akarom,mert az csak megint vitát fog generálni,így a leltár is el fog veszni halál után),akkor irjátok meg.Aki jön jön,aki nem az nem.Jelszó csak itt lesz elérhető a fórumon,bár lehet nem is lesz jelszó,régióra le lehet szükiteni a játékot.Igy tuti leszünk páran.
  • PiszkosFred
    #1614
    Jaj, nem, félreérted :)

    Vegyünk példának egy szakácsot, abból a játékban előfordulhat:
    - XY (faj) Cook I
    - XY (faj) Cook II
    - XY (faj) Cook III
    - vagy, "Abna the Voracious" nevű, a neve alatta pedig ott a kifejezés, hogy "COOK"

    Vagyis, a nevesített szolga jelen esetben "Abna the Voracious" névre hallgat, ezen a néven fogod megtalálni valahol a játékban. Ő már nem a "Cook IV" kifejezést kapja meg, hanem egyedi nevet. Ha ilyen szolgával találkozol, az rendszerint már mester szintű szolga, vidd haza, törd be, többet tud, mint a hozzá tartozó I-II-III-as társai. Ha harcos, több a hpja és jobban sebez, ha szakmai szolga, akkor tud minimum Flawless cuccokat gyártani és a lentebb már említett egy-két extra, a fajára jellemző cuccot.

    Rengeteg nevesített szolga vana játékban, de nem léteznek egyszerre, nyilvánvalóan. Ahogy xFreex is javasolta, érdemes kiírtani az I-II-III-assal rendelkező helyeket, mert lehet, hogy a respawn során valamelyik helyére egy nevesített szolga fog érkezni. Van pár szolga a játékban, akik mindig megtalálhatóak egy-egy helyen és azokhoz lehet menni célirányosan, de a többség, bár egy helyhez köthető, de ott véletlenszerűen spawnol.

    Névvel rendelkező/nevesített szolgák listája (nem tudom mennyire friss)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.31. 14:17:07
  • T62A #1613
    nevesitett szolgak akkor ezt kellene kiírnia a képessége alatt mellett vagy valahol : RENOWNED SERVANTS? Ha igen akkor ez nagyon ritka, mert én még nem találtam, viszont szaporodtak a halálfejes erős szolgák.
  • PiszkosFred
    #1612
    Egyébként az is jó hely (a dzsungel keleti része), ott is érdemes vadászni szolgákra.
  • T62A #1611
    Jöhetett valami frissítés mert tegnap óta nem tudok enni ha a ló hátán ülök. Vagyis de csak az inventorimon keresztül, a gyors gombokon keresztül meg nem.
  • T62A #1610
    Köszönöm
    Én meg azt hittem erre gondolsz.
    1

    Mit beraktál képet oda szoktam is járni, amire én gondoltam az is majdnem olyan mintha egy hajó roncsok lennének. Lényeg hogy megvan.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.01.31. 12:59:37
  • xFreex
    #1609
    Szerintem a The Black Galleon-ra gondolt. Az adott területen megjelenő szolgák szintje random. A Nevesített (IV-es szintü) rabszolgák a legritkábbak, Ha kiirtod a terület népességét, rövid időn belül, vagy bizonyos távolságra eltávolodva, újra benépesedik és lehet menni megint, hátha az új lakosok közt van valaki aki hasznos.
    Sepermeru-t és a Black Galleont ajánlom farmolni értük.
    Black Galleon egyértelmüen ellenséges terület és folyamatos harc ebből a szempontból.
    Sepermeru viszont békés és csak néhány kisebb csoport ellenséges benne. Ha tőlük távol maradsz gond nélkül bejárhatod a várost és megnézheted a lakosokat a szintjükért, tudásukért. Ha megtámadsz egy békés lakost, akkor többnyire csak a mellette állók lesznek ellenségesek és nem az egész város ugrik a nyakadba. Nem kell kiirtani a várost, hogy más tulajdonságú/szintű lakosok legyenek, csak el kell sétálni a Unnamed City szélére és vissza. Így teljesen új lakosokat rak be a játék.
    Valamint a házak tetején rengeteg láda van elrejtve amikben akár hasznos potik is lehetnek, de rengeteg vas és acél öntecshez juthatsz belőlük sok más mellett.
  • PiszkosFred
    #1608
    Van a sivatagban egy resz, ahol van egy kokepzodmeny, amelyet a helyiek ugy diszitettek es egeszitettek ki, hogy ranezesre olyan, mint egy hajo, igy el is neveztek ennek. Itt es a "hajot" kornyezo taborban eleg sok ellenfel van (a hajora csak hidon lehet at/bemenni es erdemes ovatosan berongyolni, mert hirtelen akar a fel tabor is radtamadhat) es rendszerint spawnol jo par nevesitett npc is. Ezek kozott lehetnek szakmai szolgak is, az altalam emlitett "armorer" jelleguek is.

    Azert kell nevesitett szolga, mert a szintek ugy alakulnak, hogy van az I-es, II-es, III-as es a IV-es, de a IV-est mar nem jelzi romai szammal, ezek mar egyedi nevet kapnak, igy ezek a "nevesitett szolgak", amelyekrol beszelunk. Ezek mar tudnak legendary cuccokat gyartani, plusz egyedi felszerelest. A legendary cuccok mindenkinel azonosak, de az egyedi felszereles az fugg a szolga szarmazasatol, vagyis egy kannibal nevesitett szolga mast tud extrakent gyartani, mint egy Nordheimer nevesitett szolga eszakrol, vagy egy kaloz nevesitett szolga keletrol. (ezert is gyujtjuk a nevesitett szolgakat tonnaszam es ezert van az, hogy a legtobb nepesebb szerveren a kalozhajo kozeleben van egy rakas szolgat betoro kerek, hogy ne kellejen messzire vinni a szerzett "zsakmanyt")

    Kalozhajo a sivatagi/kannibal terulet eszaki, eszakkeleti reszen talalhato, ime egy gyors random gugli keppel illusztralva.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.31. 09:45:59
  • T62A #1607
    "Amugy meg szerezz nevesitett szakmai szolgakat a "kalozhajobol" es azokkal varrass "fur" es hasonlo premes vastag ruhat."
    Eszembe jutott ezzel kapcsolatban valami, ez a kalóz hajó amire gondolsz Jamilla's Liberty ez az a terület? A másik meg Armored nevű szolga kell? Ha igen nekem olyan már van, de nem arról a részről és 3-as. Viszont azon a területen olyan szolga nincs ami armoredes. Már ha az kell.
  • Ironman2
    #1606
    Az a négyezer valahány ft havonta,nem vág engem hanyatt.DDD
    A G-portal meg 15 emberre limitálja a minimum slotot a Conannál,szóval annyian tudnak jönni.
    De ha nem megy a dolog,akkor nem vágok bele.Az a baj hogy nagyon korán kiadták,és most már hiába jönnek hozzá speciális ingyen tartalmak,vagy dlc-k,sokan megcsömörödtek tőle,főleg evvel az egy pályával ami van.Pedig eléggé összetett játék.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.01.30. 23:59:55
  • Infrath
    #1605
    a legjobb védelem (armor és hideg meleg elleni is)
    ha van neves armor szolgád és lvl 60 on improved armor bench ed
    e kettővel készül a 60 flawless ami elég jó
    a szolgádra pedig rátudod tenni a meleg ellen védőt míg felnem érsz vulkánig utána csere. szolgával
    van pár egyéb taktika, de ha mindet leírnám... sok lenne.
    azt hiszem népszerübb forgatókönyv ha hideg ellen ni ruhában elmész legyapni a silent legion-t
    a hídon szukséged lesz meg melegítő kajára mondjuk a fíbert daráld le és csinálj füszeres kaját az olcso egyszerű
    viszont szomjaztat
    ha megolted a boss -t ÉS! 55lvl vagy akkor megtudod tanulni a boss szobában az 5 kötáblát megérintve
    azt a ruhát ami sokan szeretnek hordani vulkánban

    igazából hideg elleni ruha kell majd vmi meleg kaja a hidon meg sprint még ha vulkánhoz tartasz is sokkal jobb a hidon fel menni majd fel a lépcsokon és jobbra le
    mert a fagyos glecerek közöt hideg van és sok oriás boss (2x gyorsabbak meg erősebbek mint az atlag boss ok, viszont legalánbb 4*kevesebb a hpja)
    a vulkánban meg neves flawless kratolt meleg elleni is jo egy darbig ha iszol mellé vizet vagy nyalogatod a jeget

    a lényeg hogy a befagyott víz és a vulkán közelében még hidegebb/melegebb van
    ezen kívül van a frost temple ami meg hidegg
    meg van egy befagyott tó C12 jobb felso sarkaban is meg a hegyekhez közel is hideg van

    en azt szoktam csinalni hogy a kezdö ruhamban amit a lemurianoktol farmolok ki (persze meg a szolgákat)
    + meleg kaja azzal körbe jarom a mapet felfedezem a obeliskeket
    ezzel a ruhábval mindent bejárok kivéve a frost templet meg a vulkánt
    a vulkánba a jobb oldali teleportot használva szoktam be ki rohanni hogy az az obelisk is meglegyen
    majd jön a map room gyártás otthon és mout of dead
    mouts of dead nél van sok vas kö és demon blood a boss nál persze ami kell a map room hoz
    aztán brimstone folyó mert az is kell és ott könyebb futva ütlegelve végig rohanni rajta
    mint az a párat a víz alol kiszedni
    aztán többi ahogy érzed szép sorban :)
    mondanám hogy a frost templet is beszoktam rusholni de ez meg hard core obb lenne
    giant ek mar cold el utnek es egyszer megutnek te meghalsz az effect ben meg így 30 on körül

    majd idővel kitapasztalod hol mennyire van hideg meleg és hogy mi a fegyver stratégiád/szolgád használata és mit bírsz te el és ő ;)
    (így is sok lett :))
  • PiszkosFred
    #1604
    Az nalam is maximum (50), de ugy, hogy alapbol 4x koruli, a maradek az 50-ig a pancelokbol es a hatizsakbol jon ossze, igy ha koltozni/farmolni kell nyersanyagot, teljes sebesseggel tudok mozogni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.30. 20:05:51
  • T62A #1603
    Én a súlyra raktam a pontokat, de nagyon gyorsan fogy az életem az extrém dolgoknál.
  • PiszkosFred
    #1602
    En pl ezert raktam 30 pontot a vitalityre, mert igy kapok passive health regeneraciot, igy nem kell nagyon beoltozni sem, egy kockas vedelem is eleg. Amugy meg szerezz nevesitett szakmai szolgakat a "kalozhajobol" es azokkal varrass "fur" es hasonlo premes vastag ruhat. Egy fagy ellen vedo cucc minden testreszre (kek "fagy" jel legyen a jellemzoknel) boven eleg addig, amig eszakon felrohansz a vulkanig.

    A fennsikon normalis ido van, a ha kozepen megy neki a vulkannak, akkor csak par meteren erinted a fagyos reszt, azon akar at is lehet futni. Ha nyugatrol megy, a meteoros volgybol, akkor erdemes feloltozni, az hosszabb ut.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.30. 19:21:58
  • T62A #1601
    Köszi
    Van egy olyan nyílvessző ami találatnál felrobban és zöld méreg felhőt csinál. Ami sebzi az ellenséget, ez mindegy hogy állat, vagy szolga. Én nagyon szeretem ez használni, a kemény ellenfeleknek nagyon jó, csak vigyáznom kell hogy ha viszek szolgát, állatot az jóval arrébb leállítsam a követését. Mert odamegy, és sebződik a mérgezett felhőtől.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Múltkor kérdeztem,ha lenne aki jönne,akkor bérlek szervert szívesen megint." Rendes tőled Ironman2 viszont szerintem kár volna kiadnod pénzt feleslegesen. Én szeretem ezt a conan játékot, de azt hogy meddig tudok játszani vele azt nem tudom. Jelenleg házkeresésben vagyok, és hogy a jelenlegi házban meddig tudok lenne ezt nem tudom. Amíg ez nem oldódik meg addig teljesen felesleges részemről, hogy belekezdjek egy új játékba amit nem is tudnám meddig csinálhatok. Plusz nem várhatnám( nánk) hogy te fizesd egyedül, mi meg játszunk ingyen. És sajnos ezt kell mondanom,hogy spórolni kell, igen mondhatnád, hogy de hiszen most vetted meg a játékot. Ez igaz nekem vagy 3-4 napig lelkiismeret furdalásom volt ez miatt, hogy az a 7000 forint másra is jó lett volna, de a nejem végig vigasztalt, hogy apa ezt megérdemelted. Mivel nem költök másra, egyedül havonta, vagy két havonta 10 db sportszeletet kérek magamnak

    Azon agyalok mit írt piszkosfred. Azt írta a vulkán részen vannak a keményebb szolgák, szeretnék onnan szerezni jó sokat. Mindegyikből íjjászt, harcost stb. Viszont nem tudom hogyan csináljam, kellene olyan ruha ami megvéd a hidegtől, ami nagyon erős, viszont ehhez meg kellene olyan alapanyag ami a vulkán részen van, de olyan ruha is kellene ami a vulkán részen védene meg. Nem tudok átmenni úgy a jeges részen, hogy ne csökkenjen az életem, és lóval szeretnék menni, nem adminnal hipp hopp megjelenni bányászni azt vissza a bázisra. Hanem szépen egy útvonalon felmenni egy adott területre.
  • Ironman2
    #1600
    Ez az állat,és szolgaszintezés most lett bevezetve csak,úgyhogy arról nem tudok mit mondani,tavaly még nem volt ilyen.A better thrall moddal lehetett amúgy parancsokat kiadni nekik,meg úgy mint az ARK-ban beállítani hogy passivak,vagy agresszívek legyenek-e a szolgák,és állatok.Egy füttyentésre mindet le lehet állítani.
    Múltkor kérdeztem,ha lenne aki jönne,akkor bérlek szervert szivesen megint.
    Ja és egy trükk a majmos barlanghoz,mert tök egyszerü majmot szerezni,amúgy se nehéz az ipse aki ott van
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kilépsz a vizből,aztán a túlpartról lövöd az ürgét,az meg kényelmesen megáll a viz mellett,és belelőheted azt a jópár nyilat amig ki nem fekszik,utána tied a kulcs a majomhoz,ott van a szobornál a láda.

    Én félóra alatt 3 majmot szereztem így,az már ütőképes hadsereg volt a better thrall moddal.Állítólag beüthet egy jeti is,de lehet csak mendemonda.Mondjuk azért kell hozzá egy kis szint,mert a goblinok jönnek a barlang körül,meg bent is.
    Avval szemben a másik oldalon,meg ott a krokodilboss barlangja,az már nehezebb kihivás,de a majmokkal szerintem meg lehet csinálni,vagy kicsalod onnan a szük hely miatt,aztán a szabadban könnyen elintézik.A sok brimstone miatt jó az a hely.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.01.30. 14:59:41
  • T62A #1599
    Meg észrevettem hogy jobban, vagy csak azoknak megy a szintjük akik közvetlen követésre van rakva ha harcolnak. Volt egy jó pár állatom, falkába mentek neki az állatoknak,( sok állatom volt egy helyen) de volt amelyiknek nem ment a szintje. semmit.
  • T62A #1598
    Köszönöm Ironman2
  • Ironman2
    #1597
    Azt be lehet állítani a szerveren,vagy játékban hogy ne sérüljenek mi általunk a velünk lévő szolgák,vagy állatok,most nem tudom mi a beállítás neve,de nálam nem volt ilyen,nem sérültek a szolgáim,vagy állataim,akárhogy harcoltam az idegen npc-el.Mármint énáltalam.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.01.29. 23:33:50
  • Ironman2
    #1596
    Már lassan kezdek visszavágyni :) Csak szar hogy kezd ellaposodni a játékostársadalom egy idő után egy szerveren.
  • Ironman2
    #1595
    Csak egyet lehet az alapjátékban (vagy állat,vagy ember),de van az a csodálatos mod,amivel már akár hármat is tudsz vinni (better thrall),azt nemtudom hogy kompatiblis lett-e az utolsó patchel.Ennek nagy sikere volt a szerómon tavaly ilyenkor,igaz csak ketten léptek le miatta,de a többiek elfogadták,és örültek is neki.