2074
  • BarneyK
    #28
    Akit érdekel egy kis gameplay:
  • Although
    #27
    Oké visszavonom, elvileg lesz single rész is. Nocsak. Bár nem hiszem, hogy solo játékként érdekes lesz. Legyen úgy ennyi idő alatt nem lehet jó multit és solo-t egyszerre elkészíteni szerintem. Aki akar tud early accest kérni.
    http://store.steampowered.com/app/440900/
  • Although
    #26
    Most már tudjuk az, óriás az Mitra. A kígyó ezek szerint Sethet jelenti.
  • Although
    #25
    Akit érdekel a pcdomeról. Joel barátunk mesedélutánt tart. Talán pozitívnak nevezhető, eddig nem látszik, más idegen lorékat is belekevernének. Puding próbája az evés meglátjuk mi lesz. Gondolom ez csak pvp játék lesz. Koncepció pve játékra értelmetlen.
  • Ironman2
    #24
    Holnap élő közvetítés:

    http://blog.conanexiles.com/en/announcing-first-conan-exiles-livestream/
  • TomStorm
    #23
    Néztem új bemutatót,komoly:O
    De hol a PS4 info?Miez,hogy nem tüntetik fel.Azt ki ne találják hogy nem lesz PS-re
  • Although
    #22
    Oké hozzáteszem, ez a banda a video alapján messze kreatívabb mint a nagy többség. De az elődők köteleznek. :) Végül is mégis csak annak a cégnek dolgoznak ami egy TSW-t és egy longest journeyt letett az asztalra.
  • Although
    #21
    Az a videoból is látszik vérbeli hent játék lesz. Ma már az aoc is az, legfeljebb ez technikailag tökéletes lesz a mai elvárásoknak. :) A csapat szuper lesz mert a baromságokat már nyomta ezerrel akkor amikor lassan 2 éve leléptem mert nem voltam kíváncsi erre. Se a pénzügyi konstrukcióikra ami a lehúzásról szól.
    De el kell ismerni ügyesek, ez már nem Craig és a többiek, Ők már tényleg tudják mi kell a ma emberének. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.11.24. 18:03:40
  • Although
    #20
    Az AOC nem volt sose monoton. Ez akciójátéknak tűnik az vérbeli rpg volt. Ahol a karakter generálás is hetek volt a használható. Ez a jelen az a múlt. Lehet ti már akkor is ilyet vártatok. :) Nekem az az 5 év amit az aocba töltöttem csodás emlék marad örökre. :)
    Neked lehet most jön az időd :)
  • Torzonborz
    #19
    Ja zseniális...csupán csak pár évet késtek ezzel mert ilyesmit az AoC-ba ígértek. :P
  • Although
    #18
    Végül is zseniális ötlet, hogy ne legyen monoton az életed. :) Így legalább építheted újjá amit egyszer már felépítettél. :)
  • Ironman2
    #17


    Ezért ment végig a fél falun hogy pofánvágjon egy kigyót.DDDDD
  • Ironman2
    #16
    Bakker egy ilyen óriás,csak úgy ledarálja az egész falut.DDD
  • Although
    #15
    Funcomot ismerve az ingyen szó az csak 6-8 év után jut eszükbe. :)
  • Torzonborz
    #14
    "Érdekes".
    Legalább f2p lesz vagy még van képük pénzt kérni?
  • Although
    #13
    Érdekes lesz az biztos.
    :
  • TomStorm
    #12
    Age of Conan.Nem volt jó?A Technikai oldalát ne nézzük csak a világot,sztorit.
    Én remek alkotásnak tartom
  • Torzonborz
    #11
    Úgy látszik egy apróság elkerülte a figyelmed: early accesként jelenik meg a játék
    Amúgy a fuckcom mikor csinált jó conan játékot?

    Tom: itten van a link :)
  • TomStorm
    #10
    Egy linket erről pls dobjatok.Telefonon nem jelenít beágyazott videot
  • Although
    #9
    Oké visszavonom van benne egy rész amikor szerverekről beszél solo és multi részre ha jól látom. Számomra hihetetlen ha egy jó játékot össze hoznak ennyi idő alatt. Ez még senkinek nem sikerült szerintem. A többi az mind éveket vett igénybe.
  • Torzonborz
    #8
    Na megjött az első dev diary:

    Szépnek biztos szép lesz.
  • Although
    #7
    Szerintem ez multiplayer lesz csak. Szinte most állapodtak meg és már nyáron ki is adják. Ennyi idő alatt csak zúzdát lehet összehozni. Persze annak, lehet jó lesz. Gyakorlatilag a harcról fog szólni az uralomért. Egyedül vagy másokkal? Ez mondjuk érdekes, majd kiderül. De ennyi idő alatt egy solot és multit is tartalmazó játékot egyszerűen nem lehet összehozni. Maga a történetírás több idő. Persze ha előbb elkezdték esetleg. Viszont Joel AOC-on volt múlt év utolsó harmadáig.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.12. 08:20:58
  • steweee
    #6
    még a conan hyborian adventures megjelenése után volt arról szó, hogy készülőben van vmi hasonló single playeres játék is a könyvek és a világ alapján. akkor azt a választ kaptam, hogy túl dark lenne egy ilyen a nagyközönségnek, nem lesz belőle csak mmorpg.

    na ehhez képest ugye dark souls már 3 résznél jár, tehát ideje egy még annál is sötétebb és véresebb univerzumba kalauzolni a nagyközönséget !

    már vááárom :)
  • Although
    #5
    Valamelyik magyar info oldalon pcdome vagy itt vagy máshol. Szó szerint úgy volt írva mindhárom isten számára lehet majd áldozatot bemutatni. Azt hiszem Joel nyilatkozatát fordították.
  • TomStorm
    #4
    Hol olvastál ilyet?Ki fordította le?Szó sincs darálásról sőt ellenkezője van,hogy túlélő játék
  • Although
    #3
    A lefordított részt olvastam ami megjelent. Úgy tűnik ez a daralásáról fog szólni sztori szint nem nagyon várható ennyi idő alatt nem is lehet. Ráadásul már a szöveg is hülyeség. Emberáldozat Mitranak? Miféle baromság ez.
  • Palinko
    #2
    ja ez jól sikerült bemutató, a conan online is benne van a top 5 MMO ban amit próbáltam (Neverwinter, Guild Wars, Conan, Forsaken world, hozzá csapnám még a Metint, de csak azért hogy meglegyen az 5, az utolsó kettő elég alibi :D). viszont ez is survival lesz, a mai idők második világháborús játéka, vagy zombis játéka, attól tartok ez rányomja a pecsétjét :D
  • TomStorm
    #1
    Funcom ismét él a Franchise-al és kiadja nyáron új Conan játékát!
    Multis élményekkel teli nyílt világgal rendelkező játék lesz.
    Összeállhatunk másokkal vagy magányos farkasként is boldogulhatunk majd és biztosan a területek feletti Uralkodás is cél lesz:)