2074
  • Ironman2
    #1834
    Ez egy mod ami van a videóban,le lehet tölteni,rá lehet tenni a játékra nagyon sokmindent ad.Age of Calamitous a neve vagy mi.Abba vannak varázslatok.Eléggé összetett mod,egy újfajta játékélményt ad.Az alapjátékban ne is keresd ezeket.Attól még asszem óriásharcos található,az egyik ugye az Ashagardi óriás szóke csajnál van,ha kinyirod.

    https://conanexiles.gamepedia.com/Mod:Age_of_Calamitous
  • T62A #1833
    Amit a videó mutat, magas szolga. Az az a főellenséget, lehet létrehozni legyőzése után? Ha igen hogyan?
  • T62A #1832
    Köszi.
  • lammaer
    #1831
    Én úgy tudom a varázslás csak nagyon ígérgetve volt, de aztán nem került be a játékba és a DLCk se hozták még be.... lehet, egyszer talán majd lesz....
  • T62A #1830
    Megvan, addig kerestem míg meglett ebben a videóban van az a magas 1
    Lehet benne varázsolni? Ezt a tűz varázslást szeretném megtanulni.
  • T62A #1829
    PiszkosFred amit belinkeltem videót. Így már biztos tudod miről van szó. A főellenség legyőzése után, azt tudom, hogy a teljes ruha, és a fegyver is elérhető. Mondjuk az is macerás lehet megcsinálni, mert valami bőr cafatokat kell legyártani, de majd ha oda jutok akkor utána nézek. Tehát láttam egy videót, és sajnos nem találom, ahol egy srác 3 szelídített lényt visz magával, egy great krokodilt vagy (elit), egy íjjászt nőt, meg egy olyan lényt mint amit itt kell legyőzni, és még a magassága is stimmelt. A kérdésem, ez a lényt legyőzése után elő lehet hozni, mint a kürtből az orjásokat?
  • T62A #1828
    Köszönöm.
  • T62A #1827
    Igen, de azért írtam, mert egyszer én már kifejlesztettem, de nem tudtam mire való lehet. Húzogattam össze vissza, most tuti nevetni fogsz mindenre. Fára, kajára. Volt olyan, hogy sikerült valamire rátennem, de nem tudtam, hogy mit csinált vele. Mivel nem néztem meg, hogy milyenek voltak a paraméterei előtte, meg is lepődtem, hogy sikerült rátenni. De aztán nem láttam értelmét a dolognak. És kevés volt a pontom, nem volt fejlesztési plusz pont másra amit ki szerettem volna fejleszteni ezért reseteltem. De utána már nem fejlesztettem őket ki újra.
  • PiszkosFred
    #1826
    Nem vagy buta. A buta ember sosem kerdez :) Picit osszetett a crafting a jatekban, ki kell tapasztalni. Ne hidd, hogy barki, aki eloszor leult ele nem ezt csinalta, mint te, o, dehogynem... De, erre vannak a forumok es a kerdesekre kapott valaszok. Ez nem butasag, ez siman csak kommunikacio kerdese.
  • PiszkosFred
    #1825
    Amit a videoban lattal, az a fegyverek es pancelok fejlesztese. Ami neked kell, az meg a javitasa :)

    Minden fegyvert es pancelt lehet fejleszteni, nagyobb vedelem, nagyobb sebzes, stb., de cserebe csokken valamelyik kepessege, vagy nehezebb lesz, stb. Ezekhez is "kit"-eket kell gyartani, ezek vannak a videoban (bar csak par masodpercet neztem, nem neztem vegig).

    Neked, hogy a legendary fegyvert tudd javitani, a legendary repair kit kell, amelyhez kell a kepen lathato feat, majd azt megtanulva legyartod az improved bsmith munkapadban a "master repair kitet", aztan abbol legyartod a legendary repair kitet Ulfriccal, amelyet mar tudod is hasznalni a legendary fegyvereden, hogy javits az allapotan.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.24. 12:28:33
  • T62A #1824
    Jézusom, ezt nem mondod komolyan. És tényleg hogy látom a képet eszembe jutott, hogy ott nekem egy két dolog nincs kifejlesztve. Köszönöm. Ezt felvállalom, most tényleg buta voltam, nem tudom miért gondoltam hogy ezt nagy harc után tudom megszerezni. Köszönöm ismét neked.
  • PiszkosFred
    #1823
    Semmi ilyenre nincs szukseg. Ami neked kell a legendary javitocsomaghoz, annak az alapjat siman csak megtanulod a FEATS-ek kozul.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.24. 12:21:20
  • T62A #1822
    Ezt próbálom megtanulni Master Tinker amit kaptam ötletet, megtaláltam a conan exiles wiki oldalon, és videót ezt találtam hogy hol lehet kitanulni, de ez biztos nem az mert nem találom ahol legyárthatnám, ahol kellene lennie ott nincs "Crafted at Armorer's Bench" Master Armor Patch Kit. Ezt a videót találtam, hogy hol lehet "klael's stronghold" 1 Kinyírtam mindenkit, ja nem a yeti az nem jött ki a jégfal mögül. És az a baj, nem írja a wiki milyen barlang vagy valami mert akkor odamennék, meg még olyan videó sincs ami ezzel a névvel lenne.
  • T62A #1821
    Visszatérve ehhez Master Blacksmith Ulfric, ezt elég nehezen szereztem meg. Az igaz, hogy kb 15 támadást kellett kivédenem, amiből 4 vagy 5 meneküléssel végződött. Az is igaz, hogy annyit csaltam a dologban, hogy a purge meter ha jól emlékszek a nevére leraktam 0-ra. Ilyenkor hamar betöltötte a második csíkig és lila lett a színe, miután betöltött átraktam 10-re vagy 2,7 stb. Plusz az elég zavaró, hogy nem tudod megvédeni amit építész, mármint az nem zavar, hogy harc van, de szétvernek mindent bármiből is építed, a fából készült tüskés akadályt ami vérzést okoz, még nekem is ha neki megyek, hogy ezt is lazán szétverik. Külön bekapcsoltam ezeket: Abandoment belül: Disable building Abandonment, Disable thrall decay. Plusz IronMan2 javaslata "Building damage multiplier szorzót asszem a felére rakod" igen de ezektől egy kis támadás után megijedtek, és szaladtak anyucihoz haza. Igaz az építményben kárt nemtettek csak abbahagyták a támadást.
  • T62A #1820
    Köszönöm.
  • PiszkosFred
    #1819
    Meg kell tanulnod a skilljét (Master Tinker) és tudod majd gyártani.
  • T62A #1818
    Igen, ezzel van Master Weapon Repair Kit gondom, ezt hogyan rakom össze. Nincs olyan ahol ezt kiválasztom, berakom az alapanyagokat és legyártom. Mint pl egy iron csákányt. Ezt valószínű hasonlóan kell gyártani, mint kőből készült téglát, amit a kohóban gyártunk, csak kő kell meg a kohóba éghető cucc, fa, vagy fibre, szén, tehát az alapanyagoktól kezdi el magától gyártani. Mint az tejbedara vagy mi, amivel a rabszolgákat lehet betörni, és azt eszik.
  • PiszkosFred
    #1817
    Annyira nem vészes.
    1. Fogsz 4 darab Hardened Steel Bart (ezeket tudod gyártani szerintem, de ha nem, akkor ellenfelekből is eshet, a fennsíkon a nordheimerek pl nonstop dobálták anno) és csinálsz egy Master Weapon Repair Kit-et.
    2. Fogod a Master Weapon Repair Kit-et és belerakod az improved bsmith benchbe (meg Ulfricot), raksz mellé a munkapadba 5 darab Alchemical Base-t (azt alkimista üstben lehet csinálni) és 5 darab olajat (ezt meg préselsz halból, például)...
    3. ...és legyártod a Legendary Weapon Repair Kitedet.

    Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.21. 15:50:13
  • T62A #1816
    Nézek róla videót ,ha van. Mondjuk az igaz eddig nem találtam.
  • PiszkosFred
    #1815
    Hat, elegge babra melo, de meg lehet csinalni - picit olyan, mint az orosz matrjoska baba, csak itt a kicsibol indulsz es gyartod, fejleszted, gyartod, fejleszted...stb.
  • T62A #1814
    Áthúztam meg is javította, köszönöm. Meg kell néznem hogyan tudom le is gyártani őket. Mármint a legendás fémet.
  • PiszkosFred
    #1813
    Ha mar van repair kited, nem kell nyersanyag pluszban hozza. Siman csak vidd ra es hasznald. Van 5 darabod, ha a kepen jol latom, ennyi kell csak.
  • T62A #1812
    Sejtem, tehát nekem kellene legyártanom a legendás fémet, és azzal megjavítani. Mert amik nekem vannak, azokat koponyás kis fő ellenségből szereztem, és lehet ez a baj. Megkel néznem ezt hogyan kell legyártani, mert ilyen fémet ami az alapanyag a legendás fémhez, nem látom hogyan kell legyártani.
    Közben már te szerkesztetted a hozzászólásodat, mire én ezt megírtam, ok megnézem.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.04.20. 19:51:15
  • PiszkosFred
    #1811
    Ranezesre az lesz az, azt hasznald! Fogd meg az azt 5 darabos "repair kitet" es mozgasd ra az inventorydban a kardodra, es kesz is. Csak ne pocsekold el, csak legendaryt javits vele! :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.20. 19:36:48
  • T62A #1810
    Megnézem, mert ezt most nem tudom. Azt tudom, hogy pl amit a képen látsz amiből 5 db van fém lapos, és lila négyzet keret, vagy jelölés. Az új dolog azt tudja, de csak ő egyedül.
  • PiszkosFred
    #1809
    Akkor a kovacs nem tudja onmagaban, de az altala gyarthato cuccok kozott nincs ott a legendary repair kit?
  • T62A #1808
    Ok.
    Itt is van lehet valami nincs bent a kovácsműhelyben mivel azt se tudom miből készül, viszont akkor azt írná ki. De láthatod a feliratot, és azt is, hogy mester a kovács.
    1
  • PiszkosFred
    #1807
    Egy képet csinálj már erről kérlek, az segítene.
  • T62A #1806
    Megjelenik a repair felírat, és el is érhető. Mármint nem sötét a színe, hanem világos. Ha rányomok kellene egy kis fogaskeréknek forognia, ha viszont valamilyen alapanyag hiányzik ki kellene írnia. De ezek helyett ha rányomok egy feliratot ad csak be "you do not have the expertise to repair this item" jobboldalon a képernyő felénél de a szélén. Ott ahol ha valamit nem tettél be alapanyagot, és hiányos de szeretnél megjavítani. Biztos jártál már te is így, nem volt benne elég fa, vagy bőr.
  • PiszkosFred
    #1805
    Megnezem majd, mert nem vagyok biztos a skillekben.

    De, elvileg a T4-es bsmith, vagyis Ulfric is tudja javítani, önállóan, ha a szolgát hozzárendeled az impr. bsmith bechhez és megfelelő mennyiségű nyersanyagot is raktál a munkapadba, akkor ha a legendary fegyvert/páncélt belerakod a munkapadba, meg kellene jelennie a repair feliratnak.
  • T62A #1804
    Hű ha. Bocs, de nem tudom mire gondolsz. Akkor szerintem nem. Kifejleszteni kifejlesztettem, ha arra gondolsz, fegyvereket, meg pajzsot, ruhát.
  • PiszkosFred
    #1803
    A szükséges armor/weapon skilleket megtanultad?
  • T62A #1802
    Mert ezt írja ki mikor a repair-ra megyek "you do not have the expertise to repair this item"
  • PiszkosFred
    #1801
    Akkor ennyi, Ulfricnak tudnia kellene a munkapadon legendary rep. kitet gyártania, vagy javítania a cuccodat, ha berakod a munkapadba - bár ez utóbbira nem emlékszem pontosan, lehet a legendarykat csak a kittel tudtam, régen volt már :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.20. 16:46:38
  • T62A #1800
    Igen az iparit, ha jól tudom a nevét
    Meg is van a neve "Improved Blacksmith's Bench"

    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.04.20. 16:43:46
  • PiszkosFred
    #1799
    Igen. Építettél másik, fejlettebb kovácsműhelyt neki?
  • T62A #1798
    Így ,hogy leírtad, egyrészt köszönöm. Másrészt egyből felismertem, nekem ilyen van Master Blacksmith Ulfric. Akkor az enyémnek jónak kellene lennie nem?
  • xFreex
    #1797
    Legendary fegyver, és azt csak legendary weapon repair kit-tel lehet javítani. Csak a purge alatt megjelenő kovácsok képesek ilyen javítókészletet készíten:
    Artificer Galen
    Bernard the Artisan
    Donia, Keeper of the Riddle of Steel
    Farrier Ulphur
    Gircan Ironbender
    Hap-Zepet Forgeguard
    Herman Von Blat
    Imis Stained Blade
    Master Blacksmith Ulfric
    Master Crafter Shanya
    Rakh Irontooth
    Sassan Anvilbreaker
    Smith Raden
    Steelbender Hagar
    Teph Steeped-In-Fire
    Tull Coppertongue
    Wright Fortis.
    Legendary weapon repair kit farmolható az Unnamed city-ben minibossok dobják.
    Igen a tekercseket random kapod, szóval kaphatsz olyant amit már korábban meg is tanultál.
  • T62A #1796
    Van valami ötletetek a #1794-es hozzászólásomhoz mi lehet a gond? Plusz ha elegyek az archívumba ott tudok olyan tekercset venni amit már egyszer megvettem, és akár meg is tanultam?
    Azért kérdezem, mert akkor az elég rossz mert kidobom a fejlesztési követ feleslegesen.
  • Ironman2
    #1795
    Ez a szőke hosszúnevű óriáspina ott Ashagardban keményebb mint egy krokodilboss,majdnem megölte a szolgáimat,de cserébe azért ad egy gagyi fagyott óriást 1540-es hp-vel.