1976
Conan-Exiles-banner
Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | INTERAKTÍV TÉRKÉP

Steamen most az alapjáték 11.99 euro! Amíg tart a nyári nagy leárazás,csapjatok le rá!
  • Infrath
    biztos van vmi szolga xp beállítás, de én nem nyítottam meg a game et azóta, pass
    másik variáció >itt<
    első videó kb
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.03.06. 20:59:18
  • T62A #1735
    Sziasztok
    Tudtok valami jó beállítást, vagy valamit amivel a szolgáimnak gyorsabban menne az xp-jük és ezáltal gyorsabban lépnének szintet? Mert elég vicc hogy egy 9-es szintes, hogy lépjen a 10 szintre kellene 699900 xp
  • T62A #1734
    Tudom már a könyökötökön jön ki, megint találtam elég érdekes szolgákat, az igaz, hogy íjjászt, meg harcost. Viszont úgy volt 4 -es szintű (elit), hogy az életereje nem volt sárga körvonalas, viszont elég nehéz volt kiütni, és ami még érdekes az egyik az halálfejes státuszú, viszont egy másik ilyet már nem tudtam kiütni. Az valahogy nem lehetett, ahol a fejlesztési kövek vannak.
  • T62A #1733
    Igen, csak mikor megláttam a nőnek az arcát, hogy festett egyből azt hittem, hogy az az a játék. Mert a címére nem emlékeztem, csak mikor elkezdtem nézni a videót akkor döbbentem rá, hogy ez nem az a játék.
  • Ironman2
    Pedig be is linkeltem!
  • Infrath
    nem úgy értettem hogy amilye volt az is legyen
    hanem hogy ha egyszer lerakod, tedd be neki amit szeretnél utána hagyd békén
    mert különben csak ilyen szerver restart kor vagy estleg kilépsz 1 órára vagy mittom én mikor kb resetel a kari vhogy akkor áll helyre és tud használni mást normalisan
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.29. 17:52:03
  • T62A #1730
    Ez az ha név alapján valamiért nem találnátok akit érdekel.
    1
  • T62A #1729
    köszi
  • T62A #1728
    Végre megtaláltam Ironman2. Én először mikor megláttam amit ajánlottál játékot, hogy ingyenes totál azt hittem hogy ez az: Hellblade.Senuas.Sacrifice
  • PiszkosFred
    Persze, a purge hullamaiban erkezo ellenfelek a zona/biome nehezsegetol fugg. De az, hogy ki vezeti oket a vegen, ki a boss, ott mar van egy kis rng is, bar a deli folyonal nyilvan nem fog megjelenni egy vulkani nevesitett npc, mint boss.
  • Ironman2
    Lent ahol vagyok,csak impek jönnek nekem.Minden területen más purge van.
  • Ironman2
    Nem kötelező telepiteni,csak aktiváld be a könyvtáradba!
  • PiszkosFred
    Teljesen veletlenszeru, hogy jon e a Purge vegen szakmai szolga vagy sem. Anno irta valaki, hogy talan fugg attol is, hogy milyen helyszinen/zonaban tortenik a purge, de ezt sosem teszteltem.
  • T62A #1723
    Köszönöm. Mondjuk érdekes amit írsz, azért mert mikor utoljára bevédtem a területemet, nem egy ilyen 4-es szintű szolga jött, és ezeknél nem láttam azt a fehér csíkot ami az életük fölött kellene, hogy legyen. Plusz szolga szintezését csináltam egy-két hete, és találtam egy olyan területet, ahol vannak íjjászok, meg harcosok 4-es szintűek, de csak azok vannak ott. Próbáltam elkapni egy kettőt, de őket nem lehet kiütni.
  • PiszkosFred
    Ladakbol egyedi "legendas" fegyvereket szerzel, azok a legerosebbek. Erdemes csak kiveteles alkalmakkor hasznalni ezeket :)

Javitani csak "legendas" repair kittel tudod, amelyeket T4-es (nevesitett) kovacsok gyartanak. A kisebb nehezseg az, hogy ezek a kovacsok a jatekban nincsenek jelen allando jelleggel, a Purge soran johetnek az utolso hullamban, bosskent, es akkor kell elkapnod oket (kiutni, betorni, stb.).

Ha szerencded van, akkro ilyen legendas javitocsomagot talalhatsz a vilagban, ladakban, bossokban, stb. is, akkor nem kell a Purgere varni.
  • T62A #1721
    Köszi, jó játék ez? Ha nem telepítem akkor is megmarad, vagy kötelező telepíteni, hogy megmaradjon?
  • T62A #1720
    Legyőztem egy olyan ellenséget ami elég erős, és halálfejes státuszú, de nem a legerősebb fajta. Szereztem tőle kulcsot ki is nyitottam a ládáját. Olyan kétkezes kardot kaptam, ami mintha sárgán világítana, vagy az aurája a kardnak ha fogom a kezemben. De már lassan tönkremegy, és nem tudom megjavítani. Viszont elfelejtettem honnan szereztem.
  • Ironman2
    Black Desert Online ingyen a miénk lehet márc.2-ig!

Katt!

• T62A #1718
    Köszönöm.
  • PiszkosFred
    Az bleed (verzes) effekt lesz. Hasznalj ra kotszert !
  • T62A #1716
    Kardokat, meg a tőröket lehet mérgezni? Ha engem megsebeznek tőrrel, akkor még utána is fogy az életem amíg az idő le nem jár.
  • T62A #1715
    Köszönöm. Azzal nem volt gond adtam neki, viszont ha elhasználja akkor vissza áll alapra. Amit írsz ez érdekes erre nem gondoltam, hogy
    #1713 pl. ne váltogass 1 és 2 kezes fegyver között nála, ha jól emlékszek neki kétkezes tőr volt, vagy mi a neve, és egykezes kardot adtam neki.
  • Infrath
    tégy az inventory -jába nyilakat amiket elhasználhat
    + a meglévő inventory -jából húzd rá bal klikkel a nyilat az íjára
    (hogy azt tegye be és használja el)
    úgy működik neki, ahogy te magadnak is
  • Infrath
    pl. ne váltogass 1 és 2 kezes fegyver között nála
  • Ironman2
    Passz,még nem tapasztaltam ilyet.
  • T62A #1711
    Köszi
    Arra tudsz válaszolni, hogyan tudom kicserélni a szolgámnál az íjveszőt erősebbre? Mert hiába cserélem ki, vissza áll az alapra, amit a szolgák használnak.
  • Ironman2
    Mert így van megírva a játék.Engem is zavar amúgy.Előbb kinyirok bárkit,mint amikor már reagálna a szolgám.
  • T62A #1709
    Azt nem értem ha harcra kerül a sor, miért van elég sűrűn, hogy a szolgám csak sétál, vagy az íjjal, vagy az egykezes kardal, és hagyja hogy üssék és nem támad vissza?
  • Ironman2
    Köszi! Nem vagyok perfect angol,csak szavak alapján tudok értelmezni,amennyit ismerek.30 év számítástechnikai ismeretemből valami rámragadt.

Ez a perkekre vonatkozik,melyik perk mit csinál a szolgáknál.Amúgy érdekes,csak belenézegettem,van pár érdekes dolog.
  • T62A #1707
    IRONMAN2 te értesz Angolul, nem csak olvasásra gondolok, hanem beszédben? Úgy értem találtam egy videót, amibe Angolul beszélnek, és ez a magyarra fordított címe "CONAN EXILES Legjobb és legritkább Thrall hegyezés! Minden, amit kaphat! Útmutató!" Szerintem találnál benne jó dolgokat, én még végig nem néztem, meg csak a képekből tudnék egy két dolgot kiszúrni. De ha te érted mit mond, akkor előnyben vagy, és hátha mond neked jó ötletet.
    videó
  • T62A #1706
    Ha fel vannak használva, azok a fejlesztési cuccok amik plusz fejlesztési pontot ad, hogy akár mindent ki tudjál fejleszteni. Ha resetelve van amiket kifejlesztettél, és elérhetővé tettél. Utána a pluszba hozzá adott fejlesztési pontok megmaradnak, vagy a pontok is vissza állnak alap helyzetbe?
  • Ironman2
    Jók ezek a lovak,már szép állományom lett! Meg is vettem a Hyboria DLC-t,kár hogy ezeket nem lehet szaporitani,ez sajnos nem az ARK.Még előfordulhat :)
  • T62A #1704
    Én szívesen válaszolnék rá neked, de sajnos én sem tudom. Azt észre vettem, néha amikor szintet lép, és eléri az a szintet pl azt hiszem 10-15-20 Akkor van hogy valamije piros lesz pl -3 az ököl jelnél.
  • Ironman2
    A tamelt állatok,és szolgák hogy fejlődnek? Armor,és armor pen érték az állatoknál az hogyan nő?
  • T62A #1702
    Köszönöm ezt nem tudtam, akkor módosítok egy két dolgon..
  • PiszkosFred
    Arra erdemes figyelni, hogy amikor építkezik az ember, a bázis megközelíthető kell, hogy legyen. Pl a Purge nem úszik, se nem repül, így ha egy szikla tetejére vagy egy tó közepére felépített bázist nem tud megközelíteni, akkor ilyenkor eleve az épületen belül spawnol.

A Purge mérő minden cselekedeteddel nő. Nem csak építéssel, hanem a felfedezéssel, öléssel, kalandozással, szolgák betörésével, stb. vagyis bármit is csinálsz a játékban, azt figyelik "fentről" és egy idő után felkelti bionyos Isten(ek) figyelmét és küldi(k) a csapatokat.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.02.23. 12:54:01
  • T62A #1700
    Köszi
    Egy dolognál admilolok, de úgy érzem ennyi belefér. A fejlesztési köveket veszem fel a kis ládákból. Érdekes mert fent voltam azon a részen ahol kis LIONT lehet fogni, elértem az első vonalat a purge meter-nél, ami fehér színű volt, majd ahogy haladtam a város felé, ahol nem bántanak a vad szolgák csak ha én megtámadom őket. Ott átváltott a purge meter lila színre, és már írta is a támadást. A hogy haladtam a város felé. Csináltam videót akit érdekel nézze meg mennyi hulla van egy helyen, csak azért van a videó.
    con
  • Infrath
    van egy bizonyos rendszer azért mit merre támad nak ezt én nem tudom pontosan mi, max tipplek/mondok párat
    - ahol legtöbb időt töltöd, akár offline aludva is beleszámíthat(vagy akár régióra nézve is nézi, vagy a berendelesi zóna számít régiónak)
    - ahol legtöbb építő/craftol elem van elem van /bármi akár ágy bench campfire
    de nekem mindig egy kerekem volt (jelen esetben nekem otthon lemurinoknál mivel kb szomszédok, a többit ha utazás közben találok haza viszem, ha több jó van mint egy, nem jellemző!, lehet kellemetlen oda vissza menni sokat, de ha belegondolsz ha kész akkor ott lesz egyből ház mellet és nem kellet külön kereket építenem máshova)
    -mondanám hogy admin portolás miatt is lehet ez, de simán lehet hogy megfogadtad a tanácsokat és nem élsz már vele, (ezt nem tudhatom biztosra és nem akarlak gyanúsítani vele nem mintha átok lenne, hmm ki-ki hogy játszik :))

és csoportokban jönnek messziről más irányokból de ha te vmi nagy terjedelmes építésed van akkor hát ez van..
    úgy van hogy a rendszer 1 épület elemet általában foundation-t x el be mint támadási pont amitől számítja a spawnolást és irányt ad hozzá
    szal a te építkezésed/épület elemeid és a rendszertől függ hogy fog ez lezajlani

amikor bejött a purge akkor max még a szolga betörök voltak játékban mint nagy épület elem meg a vallási épületek
    de kerékből elég volt a 4es a vallási meg nem volt kötelező de az is akkora mint a 4 es kerék vagy picit kisebb
    nem voltak itt még állat simogatók ami akkora mint a házam 3/4 e
    tom kicsit nehéz már normalisan megépíteni a dolgokat
    és lusta az ember az elején követ farmolni hogy legyen építő elem esetleg szintek a házon vagy vízre építeni a bázist megértem én sem szeretem, hiszen mindenki letesz mindent gyorsan a gyors fejlődés a fontos majd kéöbb jobb szerszámokkal fellehet mindent húzni stb.
  • T62A #1698
    köszi, és kár
  • T62A #1697
    Hát halljátok ez úgy szar ahogy van, kb 7 hullám volt, és hiába van lerakva kő alap, nem blokkolja őket simán megjelennek a rabszolga kerék közvetlen közelében. Nem is értem miért így van, miért nem jönnek csoportokban messziről, nem is lehet védekezni ellenük így. Most egy kerékhez rakjak egy csomó állatot meg embert is, de ez vicc. A kereket nem tudom olyan helyre rakni, hogy ne jelenjenek meg mellette. És itt nem a keréken van a hangsúly, de ahol bázisom van ott bárhol megjelenhetnek hiába van körbe kerítve.
    Igen közben megjelent a #1696. Csak akkor én már írtam az új hozzászólást.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.02.22. 21:05:42