2074
  • Infrath
    #1714
    tégy az inventory -jába nyilakat amiket elhasználhat
    + a meglévő inventory -jából húzd rá bal klikkel a nyilat az íjára
    (hogy azt tegye be és használja el)
    úgy működik neki, ahogy te magadnak is
  • Infrath
    #1713
    pl. ne váltogass 1 és 2 kezes fegyver között nála
  • Ironman2
    #1712
    Passz,még nem tapasztaltam ilyet.
  • T62A #1711
    Köszi
    Arra tudsz válaszolni, hogyan tudom kicserélni a szolgámnál az íjveszőt erősebbre? Mert hiába cserélem ki, vissza áll az alapra, amit a szolgák használnak.
  • Ironman2
    #1710
    Mert így van megírva a játék.Engem is zavar amúgy.Előbb kinyirok bárkit,mint amikor már reagálna a szolgám.
  • T62A #1709
    Azt nem értem ha harcra kerül a sor, miért van elég sűrűn, hogy a szolgám csak sétál, vagy az íjjal, vagy az egykezes kardal, és hagyja hogy üssék és nem támad vissza?
  • Ironman2
    #1708
    Köszi! Nem vagyok perfect angol,csak szavak alapján tudok értelmezni,amennyit ismerek.30 év számítástechnikai ismeretemből valami rámragadt.

    Ez a perkekre vonatkozik,melyik perk mit csinál a szolgáknál.Amúgy érdekes,csak belenézegettem,van pár érdekes dolog.
  • T62A #1707
    IRONMAN2 te értesz Angolul, nem csak olvasásra gondolok, hanem beszédben? Úgy értem találtam egy videót, amibe Angolul beszélnek, és ez a magyarra fordított címe "CONAN EXILES Legjobb és legritkább Thrall hegyezés! Minden, amit kaphat! Útmutató!" Szerintem találnál benne jó dolgokat, én még végig nem néztem, meg csak a képekből tudnék egy két dolgot kiszúrni. De ha te érted mit mond, akkor előnyben vagy, és hátha mond neked jó ötletet.
    videó
  • T62A #1706
    Ha fel vannak használva, azok a fejlesztési cuccok amik plusz fejlesztési pontot ad, hogy akár mindent ki tudjál fejleszteni. Ha resetelve van amiket kifejlesztettél, és elérhetővé tettél. Utána a pluszba hozzá adott fejlesztési pontok megmaradnak, vagy a pontok is vissza állnak alap helyzetbe?
  • Ironman2
    #1705
    Jók ezek a lovak,már szép állományom lett! Meg is vettem a Hyboria DLC-t,kár hogy ezeket nem lehet szaporitani,ez sajnos nem az ARK.Még előfordulhat :)
  • T62A #1704
    Én szívesen válaszolnék rá neked, de sajnos én sem tudom. Azt észre vettem, néha amikor szintet lép, és eléri az a szintet pl azt hiszem 10-15-20 Akkor van hogy valamije piros lesz pl -3 az ököl jelnél.
  • Ironman2
    #1703
    A tamelt állatok,és szolgák hogy fejlődnek? Armor,és armor pen érték az állatoknál az hogyan nő?
  • T62A #1702
    Köszönöm ezt nem tudtam, akkor módosítok egy két dolgon..
  • PiszkosFred
    #1701
    Arra erdemes figyelni, hogy amikor építkezik az ember, a bázis megközelíthető kell, hogy legyen. Pl a Purge nem úszik, se nem repül, így ha egy szikla tetejére vagy egy tó közepére felépített bázist nem tud megközelíteni, akkor ilyenkor eleve az épületen belül spawnol.

    #1700
    A Purge mérő minden cselekedeteddel nő. Nem csak építéssel, hanem a felfedezéssel, öléssel, kalandozással, szolgák betörésével, stb. vagyis bármit is csinálsz a játékban, azt figyelik "fentről" és egy idő után felkelti bionyos Isten(ek) figyelmét és küldi(k) a csapatokat.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.02.23. 12:54:01
  • T62A #1700
    Köszi
    Egy dolognál admilolok, de úgy érzem ennyi belefér. A fejlesztési köveket veszem fel a kis ládákból. Érdekes mert fent voltam azon a részen ahol kis LIONT lehet fogni, elértem az első vonalat a purge meter-nél, ami fehér színű volt, majd ahogy haladtam a város felé, ahol nem bántanak a vad szolgák csak ha én megtámadom őket. Ott átváltott a purge meter lila színre, és már írta is a támadást. A hogy haladtam a város felé. Csináltam videót akit érdekel nézze meg mennyi hulla van egy helyen, csak azért van a videó.
    con
  • Infrath
    #1699
    van egy bizonyos rendszer azért mit merre támad nak ezt én nem tudom pontosan mi, max tipplek/mondok párat
    - ahol legtöbb időt töltöd, akár offline aludva is beleszámíthat(vagy akár régióra nézve is nézi, vagy a berendelesi zóna számít régiónak)
    - ahol legtöbb építő/craftol elem van elem van /bármi akár ágy bench campfire
    de nekem mindig egy kerekem volt (jelen esetben nekem otthon lemurinoknál mivel kb szomszédok, a többit ha utazás közben találok haza viszem, ha több jó van mint egy, nem jellemző!, lehet kellemetlen oda vissza menni sokat, de ha belegondolsz ha kész akkor ott lesz egyből ház mellet és nem kellet külön kereket építenem máshova)
    -mondanám hogy admin portolás miatt is lehet ez, de simán lehet hogy megfogadtad a tanácsokat és nem élsz már vele, (ezt nem tudhatom biztosra és nem akarlak gyanúsítani vele nem mintha átok lenne, hmm ki-ki hogy játszik :))

    és csoportokban jönnek messziről más irányokból de ha te vmi nagy terjedelmes építésed van akkor hát ez van..
    úgy van hogy a rendszer 1 épület elemet általában foundation-t x el be mint támadási pont amitől számítja a spawnolást és irányt ad hozzá
    szal a te építkezésed/épület elemeid és a rendszertől függ hogy fog ez lezajlani

    amikor bejött a purge akkor max még a szolga betörök voltak játékban mint nagy épület elem meg a vallási épületek
    de kerékből elég volt a 4es a vallási meg nem volt kötelező de az is akkora mint a 4 es kerék vagy picit kisebb
    nem voltak itt még állat simogatók ami akkora mint a házam 3/4 e
    tom kicsit nehéz már normalisan megépíteni a dolgokat
    és lusta az ember az elején követ farmolni hogy legyen építő elem esetleg szintek a házon vagy vízre építeni a bázist megértem én sem szeretem, hiszen mindenki letesz mindent gyorsan a gyors fejlődés a fontos majd kéöbb jobb szerszámokkal fellehet mindent húzni stb.
  • T62A #1698
    köszi, és kár
  • T62A #1697
    Hát halljátok ez úgy szar ahogy van, kb 7 hullám volt, és hiába van lerakva kő alap, nem blokkolja őket simán megjelennek a rabszolga kerék közvetlen közelében. Nem is értem miért így van, miért nem jönnek csoportokban messziről, nem is lehet védekezni ellenük így. Most egy kerékhez rakjak egy csomó állatot meg embert is, de ez vicc. A kereket nem tudom olyan helyre rakni, hogy ne jelenjenek meg mellette. És itt nem a keréken van a hangsúly, de ahol bázisom van ott bárhol megjelenhetnek hiába van körbe kerítve.
    Igen közben megjelent a #1696. Csak akkor én már írtam az új hozzászólást.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.02.22. 21:05:42
  • Infrath
    #1696
    #1661
  • T62A #1695
    157 óránál járok, és most támadnak 3x. De nem értem mert olyan helyen támadnak ahol csak egy szolga betörő kerék van. Nem értem csináltam helyekre hidat, akkor azt is tudják támadni? Én azt hittem ott támadnak ahol ágy van lerakva mint az éledési pont.
  • Infrath
    #1694
    nem
  • T62A #1693
    Játék indítása alatt van videó is, mutat egy olyan részt ahol egy férfi a sivatagban egy nőt leszed a keresztről. Majd neki adja a szerszámát, és közben megtámadja egy sivatagban élő állat minek a farok vége része, mintha penge lenne. Az állat nevét nem tudom, de ezt az állatot is meg lehet szerezni?
  • Ironman2
    #1692
    Majd kipróbálom,visszaveszem a light armort,kiváncsi leszek hogy ez valami bug-e,vagy szórakozik velem a játék.D
  • T62A #1691
    Lehet olyan állatot tamedni amit nem szabad szabadon engedni? Ez lehet hülye kérdés, de nem egy videóban/helyen látok ketrecben állatot. Ezt is néztem a játékban, hogy ki tudom-e őket ütni azzal a kézi szerszámmal amivel a vad szolgákat kábítom el. De náluk nem működik, hogyan kerül bele a ketrecbe, vagy ér valamit az a ketrec? Van haszna, vagy csak látványelem?
  • PiszkosFred
    #1690
    Ezért szoktuk azt csinálni, hogy nem a kiütött szolgát visszük a kerékhez, hanem a kereket a szolgához :) Gyorsabb és biztonságosabb, ha leraksz egy-egy közepes kereket a környéken és saját kézzel behúzod oda te magad. A kötelet figyeld, ha az elszakad/kopik, akkor elengeded a szolgát. Illetve, a játék bugos abból a szempontból, hogy a szolga vonszolását ha félbehagyod valami miatt (megtámadnak, véletlenül elengeded, stb.), akkor ha másodjára meg akarod fogni és folytatni a vonszolást, van, hogy beesik a felszín alá. Azt vagy egy reloggal oldod meg, vagy elmész nagyon messzire (render/megjelenítési távolságon kívülre) és onnan térsz vissza - ekkor, ha szerencséd van, akkor megjelenik a felszín felett a szolga és folytathatod.
  • T62A #1689
    Kipróbáltam ha emberrel huzatom a kiütött embert, akkor is tud védekezni. Viszont visszaszámlálót vagy bármi olyan dolgot nem láttam, ami mutatná, hogy mikor számíthatok a felébredésére a kiütött embernél. És elég sokáig húzattam a földön, szegénynek szerintem bőr se maradt a testén, csak vicc. Jó egy pár követ lefejelt.
  • PiszkosFred
    #1688
    Pedig csak a specko maszk ved az ellen, a sima light armor nem.
  • Ironman2
    #1687
    Pedig felkelnek egy idő után.

    szerk:pedig ad furaságokat a játék,most én is észrevettem egyet,mert light armorban voltam,és immunis lettem a homokviharra,meg se kottyant.Mikor megcsináltam a medium armort (ami alapban van az armored benchben),akkor már egyből ment is le az életem a homokviharban.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.21. 02:12:54
  • Infrath
    #1686
    single player?
    single player ben olyan a játék mint saját szerver, kilépsz belépsz restartol a szerver
    pl. nyersanyagok is újra ott leszenek ércek fák stb.

    multiban meg olyan standard beállítással 10-15 perc szokott lenni mire felkel, de csak akkor megy a számláló ha vki a közelben van
    te vagy egy másik játékos (a táv nem tudom mekkora)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.20. 20:39:38
  • T62A #1685
    Létezik olyan parancssor, amit ha bemásolok oda ahova kellene, ugyan úgy kapnának XP azok az emberek/állatok is akik a mód által követnek, és harcolnak?
  • T62A #1684
    Egyébként direkt csináltam ezt, mert ha működött volna akkor csak oda kötöm őket, és tudom hogy otthon lesznek ha hazamegyek, nem kellett volna az egész utat végigvezetni. Mert szerintem ha ember után kötöm, akkor az támadás alatt nem biztos, hogy védekezik is, de majd ezt is tesztelem.
  • T62A #1683
    Én nem tudom IRONMAN, mert én még embert felébredni nem láttam azok közül akiket kiütöttem. Olyat igen aki eltűnt, kiütöttem, oda kötöttem egy lóhoz, majd kiléptem a játékból, utána vissza, és nem volt ott. De ez csak egy tesztvolt, hogy ilyen esetben ott lesz-e még.
    ..........................
    A kötél végén szerintem ott volt a szolga, csak nem húzta hanem át szpanolt a ló a bázisra. Akkor húzta volna, ha együtt jövünk vissza a bázisra.
  • Ironman2
    #1682
    Egyébként simán elképzelhető,mert nemsokáig tart a kábulás.Ha felébred,akkor elengedi a kötelet.Én is most jó messziről húztam be egy szolgát,izgultam is nehogy felkeljen,mert olyan helyen vittem át,ahol azért vannak ellenséges állatok.

    Amúgy alakitottak látom a térképen.Olyan helyen vannak táborok,ahol eddig nem is voltak,meg is lepődtem rajta.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.20. 14:59:09
  • T62A #1681
    Ez jó ez tetszik
  • Ironman2
    #1680
    Szerintem olyan lassú volt a ló,hogy felébredt a szolga
  • Stan76
    #1679
    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
  • T62A #1678
    Tegnap kipróbáltam valamit. Az egyik lovat átraktam egy olyan helyre, hogy tudjam ha majd visszajön hogy hol lesz. Utána követésre raktam, a módosra. Elmentünk így de én egy másik lóval, kiütöttem egy embert, és a másik lóra raktam, hogy húzza majd. Utána otthagytam mindegyiket, a lovat is meg a kiütött embert is. Én meg egy másik loval tovább mentem, abban reménykedtem hogy haza húzza az embert. Mire hazaértem a bázisra a ló ott volt, de az ember nem. Csak egy hosszú kötél lógott ki a bázison kívülre. Nem jött össze az ötlet.
  • Infrath
    #1677
    elnézést, ha félre írtam vmit
    tudatában vok vele Iron (főleg mivel belinkelted..)
  • Ironman2
    #1676
    Én csak bemásoltam a wikipédiáról!
  • Infrath
    #1675
    Stan amit Iron írt az eléggé sűrített
    ez kb. a dvd-k hátuljára való összefoglalónak

    a játékban a giant king és a witch queen táblák érdekesebbek sztem
    jól elmagyarázza a háborút az óriások és emberek közi konfliktust / szövetséget
    hogy vált az ember rabszolgává
    maga a területek ahogy kinéznek, miért úgy néznek ki
    épületekről/helyekről is ír stb.
    pl. a brimstone folyónál az ember fák és a jungelnél a sok hajó darab stb. stb.
    mindenről ír vhol a játék vmit fajokról épületekről régióról a régi időről stb. :)
    (nem olyan jó az angol tudásom szal nem akarok rosszat mondani
    és nincs is kedvem fordítással foglalkozni)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.19. 02:43:43