2074
  • T62A #1794
    Sikerült elkapnom egy, master blacksmith. Nem ez a pontos neve, de master benne van a nevében, és a kovácsműhelynél is plusz olyan dolgot ad be amit mások nem. Viszont ezt a "Jedias Greatsaber 51544"-et nem tudom megjavítani, pedig raktam be a kovácsműhelybe ilyen legendás fémet is, amit pluszba még tudok is akár gyártani.
    Ezt írja ki mikor repair-ra megyek "you do not have the expertise to repair this item" Nem értem mi lehet a gond, voltam az archívumban is ahol elég sok tekercset vettem. De még úgysem jó, néztem videót, és mintha ott is kellene valamilyen tekercset venni ami után engedélyezi a javítást.
  • T62A #1793
    Még a halálfejes fekete jeti is elhúzta a belit, néztem is. :D
  • Ironman2
    #1792
    hehe,pont ezt akartam én is írni,erősebbre vette a blokkokat,aztán gondolják nincs értelme támadni,inkább visszavonulnak
  • Nomad90Hun
    #1791
    Az gondolom a regroup üzenet amit kiír. Lehet túl erősnek ítéltek téged és inkább otthon maradtak, mert féltik az életüket.
  • T62A #1790
    Nem tudom mi van a játékkal, de már két alkalommal abbamaradt a támadás. Elkezdenek jönni, és a második hullám alatt mielőtt odaérnének visszavonulnak. De ki is ír valamit, és visszavonulnak.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.04.14. 14:01:33
  • T62A #1789
    1.0 van, lejjebb veszem köszönöm.
  • Ironman2
    #1788
    Buildingdamagemultiplier szorzót asszem a felére rakod
  • T62A #1787
    Szia
    Mit kellene állítanom a blokkok erősségére? Nem kőből építettem, hanem olyanból ami 3 alapanyagból épül fel.
  • Infrath
    #1786
    nekem nem igen jött még ember max olyan szerón ahol vagy 10x gyorsabb a purge töltés

    de én előre rohanok a nemesre meglövöm és egy bunkos szolgával még akár + ba leütöm felkapom kerékbe be ami háznál van addig a petek és thrallokat feltartják míg végzek
    asszem elso 2-3 wave be nem is jön neves
    utána jön /majd nem jön/ jön és így tovább

    esetleg két fegyver van nálam pl. kard is amivel könnyeb egy targetet megölni pl. a szuros skill set je miatt
    ha esetleg többet huznék be mint csak a neves
    de általában van hogy egyedül csinálom mert a thall csak behuz többet a tömegbol :/

    vagy csak ember szolgák bunkosbottal :D talán lassabb, de biztosabb
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.04.12. 15:50:26
  • Ironman2
    #1785
    Az se mindegy miből építkezik az ember.Sima homokkövet úgy leverik mint a huzat,főleg a farkasok,3-4 harapás,aztán kampec.De be lehet állítani itt is a blokkok erősségét,és a támadás erősségét is.
  • T62A #1784
    Igen, csak én azt szeretném megcsinálni amit piszkosfred adott ötletet. Szoktak jönni 4-es szintű vagy elit szolga. És ezekkel lehetne javítani a halálfejes ellenségtől megszerzett fegyvereket. Én őrájuk vadászok, lett eddig egy tanner elit, lett egy blacksmith. Meg lett egy alchimista , aminek a neve mellett ott van mes, ha jól emlékszek ez a rövidítés, tehát szerintem csak ő egyedül ami eddig a jó. Gondolom ilyet kellene fognom pl: blacksmith mes, ami javítaná a legendás fegyvereket, de nagyon nehéz. Most vagy védem az épületeimet, de akkor kinyírják az állataim az összes vad szolgát, ha meg messze rakom őket akkor meg szétvernek mindent, de viszont tudok válogatni.
  • Infrath
    #1783
    leraksz pár szolgát és velük harcolsz a fal mellet(nem a ház fala) amit építettél
    ezek buta npc-k akár el is húzhatod őket messzire
    vagy egy adott helyre pl. nyitott bejárat fele, ahol van 4-6 thrallod
    és nem körbe falazod rés nélkül magad
    esetleg szikla falba építesz, vízre /szűkítve a rést még jobban

    bár a farkasok sztem dupla erősek most de lehet már sok minden más is nem tudom
    amióta cellar dungeon utáni patch bejött rohadt erős lett pár enemy
    viszont a thraljaink is OP -k!!

    a thrall utasítások update jöhet és minden faja lesz
    remélem jól megcsinálják csak egy kat ölj! és kész :)

    a folytonos kergetőzés...
    olyan brutális pár enemy hogy a legjobb gearben és max armor buildben is két hit vagy ami szinte egymás után kapsz :D
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.04.11. 23:16:08
  • T62A #1782
    Elmentem a havasi részre, építettem egy nagyon kis bázist ahol van egy rabszolga kerék. Jöttek a vad szolgák, meg farkasok. De olyan könnyen lerombolják, azokat az építő elemeket amik 3 alapanyagból épülnek fel. Nem értem, építhetek én bármiből nem marad egyben, direkt csináltam egy olyan részt amit meg tudnak támadni, és nem a bázisnak mennek, de még a farkasok is olyan könnyen szétszedik mint a szart. Pedig ez a fekete alapból van.
  • T62A #1781
    Ezeket a pókok termelik, és az inventoriukban jelenik meg. Ezeket a kis zsákokat tudom a gyors gombokra rakni, be is tudom kapcsolni mintha a kezemben volna, de eldobni nem tudom.
  • Infrath
    #1780
    én sem tudok biztosat mondani
    de szerintem ez csak egy developer item
    ami véletlen bug miatt került oda
    mint mikor a thralloknál is lesz zsák néha mikor fegyvert ki be teszi, de ezt már javították

    de nem tudod kivenni a zsákot(néha igen) vagy ilyenek csak úgy ott van talán eltűnik majd..
    név alapján ha kézbe veszed lehet tudsz vele úgy lőni mint a spider -ek
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.04.11. 19:50:03
  • T62A #1779
    xx_spider_venomlauncher....
    A végén sorozat számok vannak, de nem mind egyforma. Ha így sem jó, akkor csinálok képet ha kell.
  • Infrath
    #1778
    ha barna és dung a neve akkor az kaki
    arra jó hogy helyettesítse a 4 bonmeal -t és a 2 putrid meat -et mikor compost -ot csinálsz (+5 fiber)

    ha nem ez az emire gondolsz pls vidd rá az egeret és mond meg a nevét
    sőt akár screenshot -old le

    mert én nem tapasztaltam még ilyet a leírtak alapján (ötletem sincs)

    (most raktam be a egy pokot ma holnap kész :) /demon blood os)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.04.11. 00:24:39
  • T62A #1777
    Sziasztok
    Lettek pókjaim, termelnek valami kis zsákot, ezek mire jók? Hiába írom be a youtubeba nem ad értelmes videót róla. Megenni nem lehet, jó ez valamire?
  • Ironman2
    #1776
    Kösz,ez jobb map,be is linkeltem felülre a másik helyére.Azért látszik hogy foglalkoznak a játékkal továbbra is,még azért nagyon hiányos a pálya is egy részen,a vulkántól jobbra.Oda még számíthatunk újabb bioméra.Valami erdős rész jól festene oda.
  • Infrath
    #1775
    az a leújabb dungeon

    sztem már sokszor belinkeltem, de lehet nem ide
    én mindig ezt használom
    http://snowhawkclan.org/map/

    érdemes mind a 4-5 fajtát egyszerre csekkolni mikor kell vmi, de nekem ez a main map
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.04.06. 05:23:35
  • Ironman2
    #1774
    Láttam videóban hogy sepermenüben van egy titkos ajtó,amit ki lehet nyitni,és egy dungeonba vezet.Azt a térkép nem is irja.
  • Ironman2
    #1773
    Kösz! Igy már lett 3 legendary fegyverem is ma :)
  • PiszkosFred
    #1772
    Igen, 15 percnél biztos, hogy több kell. Nézd meg wikin, de tippre 1-2 óránál nem több.
  • Ironman2
    #1771
    A boss kroki ott fent a zöldbe átjárónál a mini oázisban,visszamentünk mégegyszer megölni a szolgáimmal kb negyed óra múlva,de a ládát nem tudtam kinyitni,ezek szerint annak lehet több idő kell.
  • PiszkosFred
    #1770
    Nem, idővel respawnol.
  • Ironman2
    #1769
    Minden legendary chestet csak egyszer lehet kinyitni?
  • Ironman2
    #1768
    A következő patchben jönnek az új szolga parancsok!

  • Ainz
    #1767
    Ne haragudj a kései reakcióért, de közben behalt az egerem és csak haver járt fel farmolni.
    Köszi hogy átraktad!
    A napokban költözünk t2 zónába. : D
  • Ironman2
    #1766
    Mármint 2 embernél kevesebb legyen a purgehoz.
  • Ironman2
    #1765
    Megbeszéltük,most restartolok,vissza van állitva 6-os-ra az erősség,meg sürübben jön purge,viszont azt nem fogom visszarakni hogy minimum 2 ember legyen hozzá a szerón,ahhoz én ragaszkodom.Többiek kérésére lett visszavéve pár hete,mert sokan még most kezdték az épitkezést a szerón,igaz fent a zöldben :)
  • Infrath
    #1764
    alapból max 6 oson van a nehézség sztem
    akkor lehet erősebb a purge ha mondjuk t3 as területre költözöl
    szerintem ott vhol északon a jeges terület körül
    talán csontvázak/boss ok jobbak, de kinek mi lehet
    vagy óriások stb.
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.03.28. 19:17:18
  • Ainz
    #1763
    Hello!

    Ironmanhez intézem a kérdésemet, mivel most az ő szerverén játszom haverral, nem lehetne a purget felrakni maxra? Mert most vettük észre, hogy csak t3 ami jöhet maximum, úgy meg elég easy lesz, már most t1-t2 egyedül leverem, pedig még 60-as se vagyok.
    Előre is köszi!
  • T62A #1762
    Köszi.
  • Infrath
    #1761
    a fekete nagy skorpió(első boss) elött el lehet futni
    vagy a kőrakásokon végig ugrálni

    anélkül hogy behúznád/beagroznád
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.03.23. 21:56:53
  • T62A #1760
    Beleraktam a skorpió bábokat vagy mi az, az aszalóba 5 órát írt ki. Mondom van időm bőven, elmentem ténykedni, gondoltam ránézek látom bent a ládában bent van az összes skorpió bébi és élnek, nemhalt meg egy se. Gyorsan ki mind, mehet a felnevelésbe.
  • T62A #1759
    Jöhetett valami frissítés, mert eddig amit adtam a szolgáknak fejlettebb fegyvert, meg pajzsot nem volt vele gond. Illetve most sincsen, maga a kard az nem romlik, viszont adtam neki egy erősebb új pajzsot semmi sérüléssel, de nála elkezdett sérülni, tehát egy idő után elfog romlani nála és javíthatom meg. Ez marha jól lesz.
  • T62A #1758
    Bocs az mit jelent?
  • Infrath
    #1757
    skippeld az elsőt ;)
  • T62A #1756
    Tegnap elmentem abba a barlangba ahol a skorpiók vannak, és ha megölöm tudok utána felnevelni skorpiókat amit kinyerek belőle. Mentem én, meg egy nullás szintes szolga, plusz azok az állatok amikre nincsenek szükségem, és nullás szintesek. Épp hogy kinyírtuk a főellenséget, de már az első főellenségnél meghalt az összes állat. Nem volt baj mert nem is volt rájuk szükség, de legalább így lefoglalták egy kicsit amíg ütöttem, mondjuk jó lett volna ha kitartanak a második skorpióig.
  • T62A #1755
    igen single be játszok.