2074
  • T62A #1594
    Van közöttetek biztos olyan aki szerveren játszik, szerveren hány db állatot vihetsz magaddal, vagy szolgát? Nem az inventorira gondolok, hanem amikor követésre van rakva.
    más
    Van ám a játék tervezőjének, vagy fejlesztőjének esze. Nagyon tetszik az istálló kiegészítő, de drága. Mondom magamnak nem költök rá, csak ezt leszedem adminból aha csak hiszed. Nem engedi gondolom azért mert nincs megvéve a plusz kiegészítő.
  • T62A #1593
    Van megoldás arra, hogy a saját állatomat ne tudjam sebezni mikor harcolok valakivel? Már vagy 4 állatomat megöltem így
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.01.27. 18:36:32
  • T62A #1592
    Na ezt nem tudtam. Köszönöm szépen.
  • PiszkosFred
    #1591
    Neha az alap kisallatok ha kifejlodnek - es megfelelo kajat adsz nekik a karamban -, akkor nem a hagyomanyos "nagy" allatok lesznek, hanem veletlenszeruen lehetnek kulonfele extra, pl kisfarkasbol nem sima szurke szinu wolf lesz, hanem feher szinu greater wolf.
  • T62A #1590
    Azokat az állatokat, amiket nehéz megölni és fehér koponya jelenik meg náluk. Azokat szelídíteni lehet? Vagy olyan fajta állat kicsibe kölyökbe létezik? Láttam egy nagyon szép fehér tigrist. Szeretnék egy olyat.
  • T62A #1589
    Megfogadtam az egyikőtök tanácsát, mivel van ló a játékba és nem kell szaladgálnom. Ezért ahol még nem jártam oda elmegyek lóval, amíg fel nem fedeztem (meg lehet utána is). Mondjuk haza már gyors utazást csinálok mert annyi sújt viszek csak gyalogol a ló. Elmentem tegnap fekete jégért, azt hittem már hülyét kapok, bárhol próbáltam felmenni a hegyre "EXREMELY COLD" van hát mondom ilyen nincs. Pedig téli hideg elleni ruhát is viseltem, igaz egy hideg jelzésest.
  • T62A #1588
    Mindegyik kiegészítés le van árazva 9,99 euróról 7,99-re. Kivéve ez Conan Exiles - Riders of Hyboria Pack de jó. Mondjuk már nem szeretnék költekezni, de jó lett volna még ez.
  • T62A #1587
    Köszönöm.
  • xFreex
    #1586
    A Set Brazier benne van most is a játékban és nem dlc tárgy hanem vallási. Csak Set oltárán tudod elkészíteni.
  • T62A #1585
    Köszönöm!
    Szerintem tényleg lehet meglesz a ló, az etető részénél mutatja a nevét, és az ikont is. Hát én se vagyok semmi Szombaton kezdtem a játékot most tartok 14,9 óránál.
  • PiszkosFred
    #1584
    Valoszinuleg a tort verzio, amivel jatszottal, az tartalmazta az addig megjelent kozmetikai DLC-ket is, ezek adnak a jatekhoz rakas dekoracios targyat. Az az eredeti verzio, amit most vettel meg, az pedig az alapjatek, azokhoz csak akkor lesznek ilyenek, ha valamelyik ilyen extra dlct megveszed. Igy tunthetett el az a brazier is.
  • Ironman2
    #1583
    Májusban toltam utoljára,fene se emlékszik rá :)
  • T62A #1582
    Set brazier ez volt az.
  • T62A #1581
    Én a hídra lettem volna kíváncsi.
  • T62A #1580
    Viszont az furcsa, hogy ami nekem volt conan nem steamos ott volt egy fehér szerelős fél asztalos szekrény. Abba lehetett csinálni olyan földre lerakott ilyen olimpiai lángot vagy minek hívjam, várj ránézek Az a gond csak magát az asztalt vagy minek hívjam találtam meg, és ebben elég sok láng építményt volt FURNITURNI-MAKE 7010
    Csináltam egy olyan tornyot még az első játékomban ami világított mindig, nem kellett bele raknom semmit, és nem volt az ha újra beléptem a játékba akkor be kellett volna kapcsolni, ment végig. Meg igen szobrok is voltak benne, de odáig már nem jutottam el.
  • T62A #1579
    Az az igazság utoljára úgy rémlik, hogy a bázison raktam le ott is volt egy jó darabig.
  • Ironman2
    #1578
    Ezek a dlc-k a játék lényegén nem változtat,csak skineket,festéseket,diszítéseket,különböző fegyvereket,szobrokat..stb-et ad! Neked nem lesz belőle hátrányod,ha nem veszed meg!
  • Ironman2
    #1577
    Akkor valósznűleg majd újra fog spawnolni (megjelenni) valahol,ahol utoljára leraktad,de várni kell negyed órát az újraspawnolásra,vagy ahogy be van állítva az opcióknál az idő.Én is jártam így anno,eltünt egy szolga,és ott találtam meg ahol utoljára kézzel leraktam.
  • T62A #1576
    #1575 Köszi, az jó még kellene költeni rá, egyenlőre biztos nem.
    ......................................................................................................
    Nagyon tetszik a játék, egy felnevelt lovam a kettőből 8 órás játék után eltűnt. Mikor visszajöttem a bázisra ez csodás pedig már 7-es szinten volt.
  • xFreex
    #1575
    DLC tartalom. Csak akkor elérhető ha az adott DLC-t megvetted.
  • T62A #1574
    Bocs hogy már megint kérdéssel jövök. Vannak dolgok amiknél jobboldalt felül egy zöld sarok háromszögben egy zöld nyíl van lefelé. Ezt hogyan tudom feloldani? Már elértem a szintet, és amit kér azt ki is fejlesztettem, de nem engedi.
  • Ironman2
    #1573
    Sok olyan beállítás van,aminél minuszba kell menni,nem felrakni! Már pontosan nem emlékszem rá,de én is megszívtam vele,mert félreértettem a szorzókat,amúgy meg a G-portal szerverén,mivel az száz százalékban támogatja a játékot,ott el is magyarázzák minden csúszka mellett hogy mit jelent.
  • T62A #1572
    Köszönöm!
    #1570
    #1569

    #1571 Már megvan féltem hogy lejár.
  • Alanw
    #1571
    Van kb 4 ezerert is https://www.allkeyshop.com/blog/buy-conan-exiles-cd-key-compare-prices/
  • Ironman2
    #1570
    Mert biztos már nem kompatibilis a mostani verzió a régebbi mentésekkel.Amúgy irták is ha jól emlékszem rá.
  • Ironman2
    #1569
    Nem játszható karakter (non played character),tehát a thrallok (szolgák),meg maguk az ellenfelek is npc-k,lehetnek az állatok is!

    Az npc-k sérüléseire vonatkozik az a beállítás,mennyi találat kell nekik hogy kinyiffanjanak.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.01.25. 12:28:59
  • T62A #1568
    Az NPC rövidítés az mit jelent? NPC Damage multiplier több beállítás is van ilyen kezdéssel.
  • T62A #1567
    Lejött éjjel a játék, beraktam a mentésemet viszont valami nem jó. Az álltaim nem elérhetőek, és még támadnak is rám. Plusz páncélszekrény, és ehhez hasonlókat kinyitni nem tudok, van amit igen van amit nem. Nem értem mi lehet a gond. Van ötletetek? Ezeket raktam át Engine/saved/Config/WindowsNoEditor
    ConanSandbox/Saved
  • Infrath
    #1566
    komolyak ezek az akciók sose néztem/számoltam ki ezeket, de érdekes azert hogy 7k a játék
    külön dlc -k 24-25k
    játékkal a dlc-k 20-21k
    biznisz biznisz :)
  • T62A #1565
    Milyen jó ennyibe került 7067 ft a játék
  • T62A #1564
    Köszönöm nektek.
    Ami a jelenlegi verzió van a steamban ott már lehet vinni több állatot magam után, meg rabszolgát is? Vagy ez korlátozva van csak 1-re?
  • xFreex
    #1563
    A játékban egy ideje megjelent a "Fragments of Pover" tárgy. Unnamed city területén található nagyobb ellenfelek leküzdésekor a holtestükből szerezhető.Ezt a tárgyat felhasználva/elfogyasztva növelheted a Feats pontjaidat akkor ha elérted a maximumot a 60-as szinttel.

    Továbbá steam-nél ha egyjátékost játszol gond nélkül használhatod a "mühely" több ezer mod-ját. Persze csak olyant érdemes használni amit frissen tartanak, és szükséged van rá. Felesleges túl modolni a játékot. Nagyon jó ez nélkülök is. Ezen modok közt találsz olyant ami megemeli a max szintet ezzel növelve a szerezhető feats pontokat is.
  • PiszkosFred
    #1562
    Hát, a Conanban meg kell gondolni, hogy mit szeretnél és mire raksz pontot, mert mindenre nem lesz elég.

    #1561
    Mindenképpen érdemes lenne a single player/szerver beállításoknál szétnézni, mert szerintem ott lehet szabályozni. Hétvégén ránézek majd a beállításokra, mert én közel 800 órányi "karrier" alatt vagy mindig hivatalos szerveren játszottam (egy pár hetes kitérőtől eltekintve Norbi szerverén), vagy amikor én béreltem a szervert, akkor sem nyúltam hozzá a részletes beállításokhoz, így sosem néztem, hogy milyen opciók és értékek vannak.

    Ami a Thrall/szolga szintjét illeti. A maximum életereje nem csak az I-II-III-IV szinttől függ, hanem attól, hogy honnan szerezted. Például egy I-es kannibál harcos a folyó menti sivatagból mindig is kevesebb életerővel fog rendelkezni, mint egy I-es Nordheimer harcos a fennsíkról, vagy egy kalóz a dzsungelből. Minél nagyobb szintű egy-egy terület, annál erősebb szolgákat tudsz befogni. Ugyanez igaz a IV-es szintű, a játékban egyedi névvel rendelkező "nevesített" szolgákra is. Egy ilyen nevesített sivatagi harcos lényegesen kevesebb életerővel fog rendelkezni, mint egy vulkán közeléből szerzett nevesített harcos szolga.

    Továbbá, még midnig ugyanez az elv működik a bázisodat majd megtámadó "purge" szintjénél is. Minél magasabb szintű területre építkezel, annál nagyobb szintű horda fog rád támadni.

    Térkép és tier szintek:

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.24. 15:56:50
  • T62A #1561
    TISZTELT Piszkosfred úr!
    Ebben nem tudsz nekem segíteni? Az ARK-ban is olyan sokat segítettél, az igaz az legalább magyar volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Segítsen nekem valaki közületek egy kicsit.
    Beállítási gondom van, meg kérdésem is. Mit állítsak át, hogy a játékbeli karakteremnek ne fogyjon ilyen gyorsan a szomjazása? A másik mit kellene át állítanom hogy a vadonélő állatok, és az emberek vagy vad rabszolgák, ne jelenjenek meg újra olyan rövid időn belül? Elszámolok kb 30 mp-íg, és már ott is vannak újra. A vadon élő rabszolgák (emberek) tudom vannak szintjeik. Jelenlegi verziómnál a legmagasabb szint lll-as viszont ezek között is van különbség, az egyiknek 1725 kb az élete, a másik harcos (fighter) aki szintén lll-as 3756 kb. Az eleje az pontos mindegyiknél 1000- 3000 elég nagy a különbség, hogyan lehet látni még elkapás előtt, hogy mennyi az életereje, vagy milyen erős az adott rabszolga?
    Köszönöm a választ ha szán rám valaki időt a válaszolásra.
  • T62A #1560
    Köszi
    Mondjuk ez is jó, ha netalántán megveszem ezeket, hogy a fenébe fogom kifejleszteni. Nem elég a pont mindenre, már kétszer reseteltem, még direkt csináltam is plusz, dolgokat a szekrénybe hogy ne keljen kifejleszteni. De van amibe megjelenik egy olyan rész amit lehet gyártani, ha ezt lerakom akkor viszont nem, csak akkor elérhető ha ki is fejlesztem, tehát pontot nem tudtam vele spórolni.
  • PiszkosFred
    #1559
    A hátasokat/lovakat a játékba behozó december 5-ei update az ingyenes volt, mindenki megkapta. A Riders of Hyboria Pack nevű DLC csak gyártható extra nyergeket, ruhákat, stb. tartalmaz, kozmetikai elem mindegyik, teljesen kihagyható:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mounts have arrived in Conan Exiles! The update introducing mounts is free while the Riders of Hyboria Pack offers lots of new content and options for this new feature. You can now ride in both force and style through the Exiled lands and crush your enemies with brutal cavalry charges. Lower your lance and skewer opponents or pick them off at a distance with mounted archery.

    With the Riders of Hyboria Pack you can not only equip your horse with unique new saddles, but also gear yourself up in knightly armors and weapons from the region of Poitain.

    Build a stable for your horses with new building pieces and decorate it with placeables such as carts, haystacks and wheel barrows.
    Riders of Hyboria Pack contains:
    - 2 exclusive mount skins - Ride around on a black or white horse
    - 6 new mount saddles - Equip your horse with the Silent Legion saddle
    - 25 new mounts related building pieces - Building pieces especially made for stables
    - 15 new armor pieces in three sets, such as the Poitain Cavalier armor - Light, medium and heavy sets with an epic end-game version of each
    - 11 new weapons in the Poitain set, including lances - Same power as iron weapons with an epic end-game version of each weapon
    - 14 new stable placeables - Decorate your stable with all new placeables, such as weather vanes
  • T62A #1558
    Köszönöm!
    Vagy azért van ilyen árkülönbség mert valamelyikben nincsenek pl lovakat ami nekem kellene. A másikban meg vannak.
  • PiszkosFred
    #1557
    Hát, fogalmam sincs, valószínűleg attól függ, hogy milyen árfolyamon váltja az eurót egy-egy oldal, amely árfolyam percről percre zuhan az államilag betervezett 350 ft/euró felé. Szerintem vedd meg Steamen, az a biztos!
  • T62A #1556
    Én ezt nem értem!
    A seamban 19.99 euró a játék ezt. Átváltottam forintra ezen az oldalon Átvált
    A 19.99 eurót 6264.55 (HUF) nak írja az 6264 vagy legyen 6265. Na most rámentem a Fanaticalon oldalra ott emlékezetem szerint 18.79 euró volt a forintban 5888.49 de legyen 5889 forint. Beadott egy olyat, hogy Európai régió, rámegyek kiírja magyarul 53% ára 13 437,41 Ft helyett 6 313,80 FT. Hogy a fenébe? A steamban 50% kedvezmény és olcsóbb ott? Lehet körülbelül csak egy 400 ft ról beszélünk, de minden ft fontos, legalábbis nekem. Végül
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.01.24. 13:52:05
  • T62A #1555
    Köszi!
    Ez komolyan mondom ez vicc, kb 20 perce néztem de akkor még 39,99 euró volt. És bent van a kívánság listámban, de jelzést nem adott hogy olcsóbb lenne, vagy értesítést.
    Akkor amit elsőre raktál be oldalt ott olcsóbban meg lehet venni.