2074
  • PiszkosFred
    #1471
    Minden grafikai beallitasnal ezt csinalja?
  • Buffalo
    #1470
    Bocsi,
    Geforce gtx 1070 8 Gb VRAM , Intel Core i7 7700 CPU 3,60 GHz, 16 GB ram, windows 10, directx 12
    elméletileg nem kéne, hogy baja legyen...
  • Ironman2
    #1469
    Erre nem tudunk mit mondani ha nem irod le milyen géped van,meg videókártyád.Legfrisebb driver és directx-nek fent kell lenni,és nem árt a win 8 vagy 10 se.
  • Buffalo
    #1468


    Hello!
    Tudja valaki miért ilyen a víz tükröződése? vagy mi lehet a baj..? (PC)
    köszi
  • Infrath
    #1467
    igen elég sokan vagyunk már sőt! klánok :)
    de még nem fordult elő olyan sokszor hogy vki ne tudjon join -olni mert tele van a szerver :P
    úgyhogy még mindig várjuk az embereket, kíváncsi vok kell majd e bővíteni :)


    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.22. 08:17:53
  • Ironman2
    #1466
    Az ingyenes hétvége megtette a hatását,fullon voltak a szerverek.igaz 2 emberke csak 9 mp-et játszott,gratula nekik!
  • Ironman2
    #1465
    Érdekes ez az animal pen,felfelé megy a bomlási ideje ha vannak benne állatok,nem visszafele.
  • Infrath
    #1464
    meg van adva mit kap az ember 2019 season pass -al én örülök, hogy ez nem a része. én ezt nem fogom meg venni, max kívánság listára kerül
    ha hozzá csapták volna a day 1 edition atlant sword ot is, megvenném
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.09. 18:35:30
  • lammaer
    #1463
    Nem mondom hogy teljesen értem mit irtál... :)
    Annak örülsz hogynem 20 eur hanem csak 7 (mert nincs season passod?)
  • Infrath
    #1462
    én 4x 10 euros dlc-t vettem szal örülök hogy nem számít bele (ezzel a season pass -al)
    inkább örülni kell, hogy hasra ütöttek és gondolta vki ott hogy bakker srácok kellene swarci szobor is, de nem illik bele a dlc -kbe amit igértünk, mi legyen? alapon..
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.09. 18:27:22
  • lammaer
    #1461
    Azért ehhez is pofa kell... kiadnak egy season passt, ami ugye arról szól hogy az elkövetkező X időszakban megjelenő DLCket megkapod... majd utána egy DLCt, amire nem érvényes a season pass.....

    Az a szerencséjük hogy mivel csak kozmetika, különösebb jelentősége nincsen.
  • Ironman2
    #1460
    7 euróért kapható a DLC,és nem része a korábbiaknak,ezek csak dekoratív dolgok.
    Schwarzenegger szobor milyen pompásan mutatna egy kertben.D
  • Ironman2
    #1459
    Újabb patch,és egy új DLC is jött!


    The Riddle of Steel contains:
    18 Statues and figurines of Arnold Schwarzenegger as Conan
    Three poses of the statues and small figurines in three different materials each
    5 iconic helmets from the movie, of characters such as Thulsa Doom and Rexor
    Same power as iron tier with an epic end-game version of each
    5 unique placeables from the movie, such as the Atlantean Throne
    Craft King Conan’s Lion Throne or Setite Cult statues
    6 statues and figurines of Valeria from the movie Conan the Barbarian
    Both the statues and figurines come in three different materials
    6 statues and figurines of Subotai the Hyrkanian archer
    Both the statues and figurines come in three different materials
    3 decorative warpaints inspired by the movie
    Paint yourself like Conan, Valeria and Subotai before their attack on the Setities
    The Riddle of Steel is not part of the four core DLCs of 2019. As such it is not included in the Year 2 Season Pass. However, it will be available at a much lower price.
  • akyyy
    #1458
    dolgozok, meg túlóra
  • Ironman2
    #1457
    Csak kipróbálható lesz hétvégén!
  • akyyy
    #1456
    ingyenes , mint kipróbálható, vagy meg is marad?

    amúgy akciós lett, de francba hogy nem jött meg fizetés :(
  • Infrath
    #1455
    télleg most nézem! INGYENES lesz a játák megint!
    "May 9th to May 13th"
    úgyhogy tessék rohanni elmondani havernak barátoknak akik eddig nem vették volna meg a Conan -t :D
  • Infrath
    #1454
    tudtommal ebben a játékban nem kell wipe, max annyi történik ha vki ott lakik ahol változtatás lesz akkor eltűnik részben/mindene :D
    úgyhogy sepermeru környékén laknak 2-3 man retteghetnek :D
    minjá meg van nekem is és olvasom rengeteg tartalom/javítás hááááát nagyon remélem hogy marad az fps számom mikor belépek :D
    pl. megszűnik az emote ha offline ba mész, meg végre nem hal meg illető ha fagyos/túl meleg részen logol ki elméletben mert már volt erre javítás korábban ^^
    ügye páran tapasztalták hogy nem volt náluk semmi mikor belogoltak és jellemző volt a fagyos túl meleg helyeken ahol laktál/kilogoltál

    nekem 2gb ot ír o.o ? akkor ez vmi elő update aztán jön egy másik?
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.08. 17:35:52
  • Ironman2
    #1453
    Én vagyok az admin,meg Infrath,majd meglássuk akkor,köszi!
  • PiszkosFred
    #1452
    Hat, ezt csak te, vagy az admin tudja, de szerintem nem szukseges.
  • Ironman2
    #1451
    Kell wipe amúgy?
  • Ironman2
    #1450
    Egy vízalatti város is jött!

    New Asagardban van egy kürt amivel meg lehet idézni a Fagy Óriást.:)

    Nekem mindjárt le is jön az update! Szerencsés vagyok :)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.05.08. 14:39:59
  • Ironman2
    #1449
    Ja most olvasom éppen:

    Szülinapi update!
  • PiszkosFred
    #1448
    Nem csoda a 11 gb, rebootoljak a varosokat, jon uj dungeon, stb.
  • Ironman2
    #1447
    Na megint update!! Le is van állitották a szervereket!

    Az szép!! Közel 11 gigás update!

    Pedig pont vissza akartam már indulni!

    AZ igen!! Mennyi mindent raktak bele!!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.05.08. 14:29:03
  • Ironman2
    #1446
    Már farkas fóbiám lett,a hiénák gyerekjátékok lettek :)
    Kösz amúgy!
  • PiszkosFred
    #1445
    El fogjak birni, de te is szerezz be hatizsakot a "bearer" npcktol, az neked is segit!

    En speciel addig, amig nincs kesz a bazis (vagy ha atepitesre szanom a fejem), mindig a maxolt "Encumbrance" attribra megyek a vegso perk miatt, mert annal konnyebben szallitani cuccokat nem is lehet, hogy nem lassulsz be tobb tonna alatt sem. Nyilvan ehhez kell jo par szint (pontosabban 50 eloszthato pont), igy kesobb lesz ez a perk hasznos, nem low lvl karakternel.

    Szelidits magadnak a leheto leghamarabb egy-egy joszagot, azok sokat segitenek. Szerintem hasznosabbak alacsonyabb szinten, mint az npc kovetok. Tudom, hogy Hiena fobiad van :D, de kezdetben azok "upgradelt" verzioi nagyon jol tudnak jonni kiserokent - mivel az upgradelt verziohoz csupa olyan hus kell, aki delen is konnyen beszerezheto, meg aranylag konnyu is oket "sorozatgyartani".

    Hja, es a mez (honey) meg mindig multifunkcios es szerintem meg mindig cheat kategoria :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.05.08. 12:00:59
  • Ironman2
    #1444
    Na ezt el is felejtettem,pedig anno használtam,kösz!
    Az npc-nek van egy kicsi leltárjuk,ha kiveszem az ijat,és belepakolok mondjuk 300 ingotot,nemtudom lehet-e,akkor elbirják azt vajon? Sajnos egyszerre csak egy npc tud követni.De azért még mindig tetszik hogy fel lehet őket ruházni,meg fegyverezni tetszés szerint.
    Egyébként nem bántam meg hogy fent voltam a zöldbe a Nordheimerek közt,szereztem tőlük pár ruhát,erősebb páncéljuk van azért,mint a light armor.

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.05.08. 10:57:46
  • Ironman2
    #1443
    Na azért nem vagyok új játékos,csak régen a zöld terület könnyebb volt,most nagyon megnehezitették.
    Azt tudtam hogy el kell érni egy perket,de addig rakni kell rá pontokat,különben nem éred el az adott tulajdonságot.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.05.08. 10:51:14
  • Ironman2
    #1442
    Igazad van,vissza kell vennem a grafikán,minden ultrán van.D Ez egy őshibája a játéknak amúgy hogy a leltár betöltésére is várni kell,meg mire a hangok bejönnek normálisan,eltelik egy perc.
    Na a farkasokat azokat nagyon felturbózták,de nem lehetetlen kinyirni őket.Visszamegyek a kezdőhelyszinre,csak az a sok cucc fent.Viszek le pár ingotot is,mert arra szükség van.Lent kevés az iron,és pont a hiénákkal teli sziklákon vannak a fémes kövek.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.05.08. 10:45:34
  • Infrath
    #1441
    még egy dolog^^
    pl. hátra fele sétálva lassabb vagy mint előre sétálva harc közben, szal érdemes kikapcsolni a kijelölést és megfordulva sétálni előre hátunkban az enemy vel, ha gáz van
    (bár én inkább kicsit oldalazva szoktam vagy mellette)
  • Infrath
    #1440
    és mindig mozogjatok horizontálisan, csak akkor érdemes vertikálisan, ha túl nagy a táv/gondolva nem talál el
    és ne azt figyeljétek hol van az ellenség, hanem hogy hol lesz (lag véget ^^)

    banyek 6 óra! :/ jóéjt!
    vagy reggelt..
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.08. 06:02:18
  • Infrath
    #1439
    ki-be kell kapcsolni a kijelölést (Q-t ) harc közben, ha nem teszed akkor csak a gép irányította ellenséget segíted
    csak a támadás pontossága miatt kell bekapcsolni se tovább
    (érdekes ellenfelek és terep viszonyok elő álhatnak (esetleg lag) ami miatt nagy segítség a kijelölés)
    konkrétan nagy eséllyel nő az ellenség találata rajtad ha ki van ő jelölve
    főleg ha több ellenfél támad meg egyszerre akkor egyenes halál, ha ragaszkodsz a kijelöléshez
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.08. 05:50:25
  • Infrath
    #1438
    korán mentél fel sztem zöldbe
    és használd a lándzsát
    konkrétan mindent megtudsz vele ölni a 3x jobb klikk szünet 3x jobb klikk szünet kombóval anélkül hogy bántanának
    ha van olyan állat ami egy kombó után azért is támad teszem azt párduc akkor hátra dodge -olsz és szurod tovább (nehezebben találnak el, ha az ellenség nincs kijelölve és úgy sétálsz vagy körözöl körülötte, konkrétan sokkal kisebb a hit boksz ami nehezen talál el, ha kijelöletlenül sétálsz kerülsz körözöl kürölötte)
    és folyamatosan tudni kell mennyi staminád van amikor közel vége a staminád akkor az utsó kombó végét fejezdbe és kezdj el hátra fele sétálni amíg nem jön vissza a stamina és kezded elölről kb. maradjon mindig annyi stamina ami egy gyors dodge hoz kellene.

    ki kell tapasztalni még mindent az elején hogy neked mely perkek jönnek be és hány pont legyen rajtuk mert érzésre neked úgy jön be stb.

    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.08. 05:40:25
  • Infrath
    #1437
    amikor a játák elején vagy még nagyon sok minden van amivel el lehetsz ahelyett, hogy északra vagy a dzsungelbe mennél
    tapasztald ki az összes fegyver típust a ruhákat és együtt
    az összes enemy-t a sivatagban minddel harcolj egyet és próbálj úgy harcolni 60 -asként is hogy ne kapj be találatot
    és nem kell elvándorolni más zónákba csak azért hogy az a dungeon vagy az az item vagy az fegyver meg legyen
    fedezd fel a sivatagot tetőtől talpig (unnamed city 60 as farm hely) és legyen meg mondjuk a végén a sok tapasztalat alapján vmi 60 as builded ruhád fegyvered
    hogy aztán fel fedezz más helyeket
    én sajna nem tudom teljesen megérteni az új játékosokat mert én bétában kezdtem nekem nem volt ott zöld zóna az elején nem voltak petek amik harcoltak/öltek helyettem nem voltak ilyen badass heal-ek ami ma stb.
    nyílt nagy terep van az embernek, oda mész ahova akarsz, de ezt nem tudod megteni csak úgy megtenni egyből a világba beteremve, főleg új játékosként, majd ha lesz 1000 órád benne akkor igen :P
    1 es (0-30lvl) a sivatag és a dzsungel,
    2es (30-50lvl) a zöld,
    3as (50-55lvl) mounts of dead zónák(száraz kihalt részek zöldtől balra),
    4es (55-60lvl) a jeges havas rész (esetleg vulkán is, bár itt többnyire mindenki passzív, talán purge ban jöhet 4 es)
    kb. ezek a szint különbségek és FIGYELEM! a lvl különbségeket full fegyver és armorra is értendő nem csak a saját karaktered lvl jére!
    és egy tanács: nem az attribute pont rakása ad neked erőt hanem egy perk elérése
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.05.08. 05:24:40
  • Infrath
    #1436
    - dzsungelben sok állat van és erősebbek mint a sivatagban, de nem erősebbek mint a zöld fagyos vulkán részekben
    (a dzsungel az sivatag copy, többé kevésbé) kerüld az orszarvúreptileket meg a köpködő krokikat és nem lesz gond a többivel sztem
    - messze nincs sok órád a játékkal sztem maradj a sivatagban 100-300 órát (és sokkal élvezetesebb is és stabilabb ott lenni egy jó darabig)
    - a mostani patch sajna télleg instabillá és bug -ossá tette a játékot, próbálj meg kisebb grafóval játszani (dolgoznak rajta)

    sivatag is kapott köpködő krokikat, felturbozták sepermeru npc -i it és az északi zöld terület farkasait
  • Ironman2
    #1435
    Mondjuk lehet még túl korán költöztem oda fel Ashagard elé,eléggé veszélyes vidék,majd ma visszamegyek a kezdő bázisomhoz,csak keresnem kell valami kerülő utat,mert a tüskések közé mégegyszer be nem megyek.Egy tortúra volt azokat kikerülni,nem elég hogy rámrontanak,meg lövik belém a szarjaikat,akkor még ott van a gyönyörűséges pók is,ami ezerrel jött utánam,ja meg a krokodilok tömkelege végig a folyón.LOL De azért egyhuzamba felértem a zöld területre,hajszál hiján.Sok potiont akarok majd gyártani,mert azok nagyon kellenek,lent rengeteg aloe vera van a kezdő helyszinen.Szinte azért halok meg mindig,mert sose használok potiont.
    Gondolom a dzsungel se olyan könnyü hely :)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.05.08. 02:30:09
  • Ironman2
    #1434
    Bárcsak ilyen egyszerű lenne! Én nem vagyok kibékülve evvel a harcrendszerrel.Pár csapkodás,meg fordulás a másik egérgombbal,ismét csapkodás,aztán hirtelen üt egyet a földre,aztán úgy marad pár mp-re,addig az ellenfél leszedi a húsomat.Valószínü én vagyok béna mert még nem jöttem rá hogyan kell folyamatosan csapkodni,vagy lehet rúgni is kell néha közben,passz.Olyan gyorsak a harcok,hogy fingani sincs közben időm.
    Na és ezek a minilaggok,messziről látom hogy jobbra-balra teleportálgatja a játék a szerveren az npc-et,és az állatokat.Egyik mp-ben előtted a farkas,utána meg eltünik,és jobbról támad.pff.
    Ma kétszer hazavágta a gépemet a játék délután,úgy lefagyott hogy egy gépújrainditás oldotta meg,aztán elkezdett villogni az alaplapi led,háromszor pirosan,és akkor éledt fel a gép.Azt hittem végleg bedöglött.
    Frissítettem az nvidia drivert,pedig csak április elejei volt a régebbi,és most hála istennek jó volt este a játék,három órát ment folyamatosan.Ez az utóbbi patch akkor nagyon kikészített valamit.
  • Ironman2
    #1433
    Lájkoljátok Facebook oldalunkat is!

    Katt ide!
  • Infrath
    #1432
    természetesen a thrall craft fele annyi nem pedig 2x annyi, már ha vki félre értette volna ^^