1976
Conan-Exiles-banner
Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | INTERAKTÍV TÉRKÉP

Steamen most az alapjáték 11.99 euro! Amíg tart a nyári nagy leárazás,csapjatok le rá!
  • T62A #1576
    #1575 Köszi, az jó még kellene költeni rá, egyenlőre biztos nem.
    ......................................................................................................
    Nagyon tetszik a játék, egy felnevelt lovam a kettőből 8 órás játék után eltűnt. Mikor visszajöttem a bázisra ez csodás pedig már 7-es szinten volt.
  • xFreex
    DLC tartalom. Csak akkor elérhető ha az adott DLC-t megvetted.
  • T62A #1574
    Bocs hogy már megint kérdéssel jövök. Vannak dolgok amiknél jobboldalt felül egy zöld sarok háromszögben egy zöld nyíl van lefelé. Ezt hogyan tudom feloldani? Már elértem a szintet, és amit kér azt ki is fejlesztettem, de nem engedi.
  • Ironman2
    Sok olyan beállítás van,aminél minuszba kell menni,nem felrakni! Már pontosan nem emlékszem rá,de én is megszívtam vele,mert félreértettem a szorzókat,amúgy meg a G-portal szerverén,mivel az száz százalékban támogatja a játékot,ott el is magyarázzák minden csúszka mellett hogy mit jelent.
  • T62A #1572
    Köszönöm!

#1571 Már megvan féltem hogy lejár.
  • Alanw
    Van kb 4 ezerert is https://www.allkeyshop.com/blog/buy-conan-exiles-cd-key-compare-prices/
  • Ironman2
    Mert biztos már nem kompatibilis a mostani verzió a régebbi mentésekkel.Amúgy irták is ha jól emlékszem rá.
  • Ironman2
    Nem játszható karakter (non played character),tehát a thrallok (szolgák),meg maguk az ellenfelek is npc-k,lehetnek az állatok is!

Az npc-k sérüléseire vonatkozik az a beállítás,mennyi találat kell nekik hogy kinyiffanjanak.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.01.25. 12:28:59
  • T62A #1568
    Az NPC rövidítés az mit jelent? NPC Damage multiplier több beállítás is van ilyen kezdéssel.
  • T62A #1567
    Lejött éjjel a játék, beraktam a mentésemet viszont valami nem jó. Az álltaim nem elérhetőek, és még támadnak is rám. Plusz páncélszekrény, és ehhez hasonlókat kinyitni nem tudok, van amit igen van amit nem. Nem értem mi lehet a gond. Van ötletetek? Ezeket raktam át Engine/saved/Config/WindowsNoEditor
    ConanSandbox/Saved
  • Infrath
    komolyak ezek az akciók sose néztem/számoltam ki ezeket, de érdekes azert hogy 7k a játék
    külön dlc -k 24-25k
    játékkal a dlc-k 20-21k
    biznisz biznisz :)
  • T62A #1565
    Milyen jó ennyibe került 7067 ft a játék
  • T62A #1564
    Köszönöm nektek.
    Ami a jelenlegi verzió van a steamban ott már lehet vinni több állatot magam után, meg rabszolgát is? Vagy ez korlátozva van csak 1-re?
  • xFreex
    A játékban egy ideje megjelent a "Fragments of Pover" tárgy. Unnamed city területén található nagyobb ellenfelek leküzdésekor a holtestükből szerezhető.Ezt a tárgyat felhasználva/elfogyasztva növelheted a Feats pontjaidat akkor ha elérted a maximumot a 60-as szinttel.

Továbbá steam-nél ha egyjátékost játszol gond nélkül használhatod a "mühely" több ezer mod-ját. Persze csak olyant érdemes használni amit frissen tartanak, és szükséged van rá. Felesleges túl modolni a játékot. Nagyon jó ez nélkülök is. Ezen modok közt találsz olyant ami megemeli a max szintet ezzel növelve a szerezhető feats pontokat is.
  • PiszkosFred
    Hát, a Conanban meg kell gondolni, hogy mit szeretnél és mire raksz pontot, mert mindenre nem lesz elég.

Mindenképpen érdemes lenne a single player/szerver beállításoknál szétnézni, mert szerintem ott lehet szabályozni. Hétvégén ránézek majd a beállításokra, mert én közel 800 órányi "karrier" alatt vagy mindig hivatalos szerveren játszottam (egy pár hetes kitérőtől eltekintve Norbi szerverén), vagy amikor én béreltem a szervert, akkor sem nyúltam hozzá a részletes beállításokhoz, így sosem néztem, hogy milyen opciók és értékek vannak.

Ami a Thrall/szolga szintjét illeti. A maximum életereje nem csak az I-II-III-IV szinttől függ, hanem attól, hogy honnan szerezted. Például egy I-es kannibál harcos a folyó menti sivatagból mindig is kevesebb életerővel fog rendelkezni, mint egy I-es Nordheimer harcos a fennsíkról, vagy egy kalóz a dzsungelből. Minél nagyobb szintű egy-egy terület, annál erősebb szolgákat tudsz befogni. Ugyanez igaz a IV-es szintű, a játékban egyedi névvel rendelkező "nevesített" szolgákra is. Egy ilyen nevesített sivatagi harcos lényegesen kevesebb életerővel fog rendelkezni, mint egy vulkán közeléből szerzett nevesített harcos szolga.

Továbbá, még midnig ugyanez az elv működik a bázisodat majd megtámadó "purge" szintjénél is. Minél magasabb szintű területre építkezel, annál nagyobb szintű horda fog rád támadni.

Térkép és tier szintek:

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.24. 15:56:50
  • T62A #1561
    TISZTELT Piszkosfred úr!
    Ebben nem tudsz nekem segíteni? Az ARK-ban is olyan sokat segítettél, az igaz az legalább magyar volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Segítsen nekem valaki közületek egy kicsit.
    Beállítási gondom van, meg kérdésem is. Mit állítsak át, hogy a játékbeli karakteremnek ne fogyjon ilyen gyorsan a szomjazása? A másik mit kellene át állítanom hogy a vadonélő állatok, és az emberek vagy vad rabszolgák, ne jelenjenek meg újra olyan rövid időn belül? Elszámolok kb 30 mp-íg, és már ott is vannak újra. A vadon élő rabszolgák (emberek) tudom vannak szintjeik. Jelenlegi verziómnál a legmagasabb szint lll-as viszont ezek között is van különbség, az egyiknek 1725 kb az élete, a másik harcos (fighter) aki szintén lll-as 3756 kb. Az eleje az pontos mindegyiknél 1000- 3000 elég nagy a különbség, hogyan lehet látni még elkapás előtt, hogy mennyi az életereje, vagy milyen erős az adott rabszolga?
    Köszönöm a választ ha szán rám valaki időt a válaszolásra.
  • T62A #1560
    Köszi
    Mondjuk ez is jó, ha netalántán megveszem ezeket, hogy a fenébe fogom kifejleszteni. Nem elég a pont mindenre, már kétszer reseteltem, még direkt csináltam is plusz, dolgokat a szekrénybe hogy ne keljen kifejleszteni. De van amibe megjelenik egy olyan rész amit lehet gyártani, ha ezt lerakom akkor viszont nem, csak akkor elérhető ha ki is fejlesztem, tehát pontot nem tudtam vele spórolni.
  • PiszkosFred
    A hátasokat/lovakat a játékba behozó december 5-ei update az ingyenes volt, mindenki megkapta. A Riders of Hyboria Pack nevű DLC csak gyártható extra nyergeket, ruhákat, stb. tartalmaz, kozmetikai elem mindegyik, teljesen kihagyható:

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mounts have arrived in Conan Exiles! The update introducing mounts is free while the Riders of Hyboria Pack offers lots of new content and options for this new feature. You can now ride in both force and style through the Exiled lands and crush your enemies with brutal cavalry charges. Lower your lance and skewer opponents or pick them off at a distance with mounted archery.

With the Riders of Hyboria Pack you can not only equip your horse with unique new saddles, but also gear yourself up in knightly armors and weapons from the region of Poitain.

Build a stable for your horses with new building pieces and decorate it with placeables such as carts, haystacks and wheel barrows.
    Riders of Hyboria Pack contains:
    - 2 exclusive mount skins - Ride around on a black or white horse
    - 6 new mount saddles - Equip your horse with the Silent Legion saddle
    - 25 new mounts related building pieces - Building pieces especially made for stables
    - 15 new armor pieces in three sets, such as the Poitain Cavalier armor - Light, medium and heavy sets with an epic end-game version of each
    - 11 new weapons in the Poitain set, including lances - Same power as iron weapons with an epic end-game version of each weapon
    - 14 new stable placeables - Decorate your stable with all new placeables, such as weather vanes
  • T62A #1558
    Köszönöm!
    Vagy azért van ilyen árkülönbség mert valamelyikben nincsenek pl lovakat ami nekem kellene. A másikban meg vannak.
  • PiszkosFred
    Hát, fogalmam sincs, valószínűleg attól függ, hogy milyen árfolyamon váltja az eurót egy-egy oldal, amely árfolyam percről percre zuhan az államilag betervezett 350 ft/euró felé. Szerintem vedd meg Steamen, az a biztos!
  • T62A #1556
    Én ezt nem értem!
    A seamban 19.99 euró a játék ezt. Átváltottam forintra ezen az oldalon Átvált
    A 19.99 eurót 6264.55 (HUF) nak írja az 6264 vagy legyen 6265. Na most rámentem a Fanaticalon oldalra ott emlékezetem szerint 18.79 euró volt a forintban 5888.49 de legyen 5889 forint. Beadott egy olyat, hogy Európai régió, rámegyek kiírja magyarul 53% ára 13 437,41 Ft helyett 6 313,80 FT. Hogy a fenébe? A steamban 50% kedvezmény és olcsóbb ott? Lehet körülbelül csak egy 400 ft ról beszélünk, de minden ft fontos, legalábbis nekem. Végül
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.01.24. 13:52:05
  • T62A #1555
    Köszi!
    Ez komolyan mondom ez vicc, kb 20 perce néztem de akkor még 39,99 euró volt. És bent van a kívánság listámban, de jelzést nem adott hogy olcsóbb lenne, vagy értesítést.
    Akkor amit elsőre raktál be oldalt ott olcsóbban meg lehet venni.
  • T62A #1554
    Segítsen nekem valaki közületek egy kicsit.
    Beállítási gondom van, meg kérdésem is. Mit állítsak át, hogy a játékbeli karakteremnek ne fogyjon ilyen gyorsan a szomjazása? A másik mit kellene át állítanom hogy a vadonélő állatok, és az emberek vagy vad rabszolgák, ne jelenjenek meg újra olyan rövid időn belül? Elszámolok kb 30 mp-íg, és már ott is vannak újra. A vadon élő rabszolgák (emberek) tudom vannak szintjeik. Jelenlegi verziómnál a legmagasabb szint lll-as viszont ezek között is van különbség, az egyiknek 1725 kb az élete, a másik harcos (fighter) aki szintén lll-as 3756 kb. Az eleje az pontos mindegyiknél 1000- 3000 elég nagy a különbség, hogyan lehet látni még elkapás előtt, hogy mennyi az életereje, vagy milyen erős az adott rabszolga?
    Köszönöm a választ ha szán rám valaki időt a válaszolásra.
  • PiszkosFred
    Közben elindult a vásár, sajnos a Conan most csak 50%-ig ment le, a "szokásos" 20 euró lett.
  • T62A #1552
    Köszönöm!
    Bocs nem figyeltem pedig írja, elkerülte a figyelmemet.
  • Infrath
    This deal ends in
    6
    Days
    10
    Hours
    26
    Minutes
    01

c paste copy fana oldalarol

Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.01.22. 22:35:18
  • T62A #1550
    Köszönöm nektek!
    Azt nem lehet tudni meddig akciós pl itt Fanaticalon? Mert ha viszont sokat várok, hogy hátha a steamban is akciós lesz, és mégse, lehet lemaradok erről. Jó lenne tudni a jelenlegi mentésem menne-e azon amit megvennék.
  • PiszkosFred
    Igen, ezert is erdemes esetleg varni par napot.
  • Plata
    A winter sale-en ha jól emlékszem 15 euró volt steamen.
    Korábban meg talán black friday körül még olcsóbb volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.22. 20:46:47
  • PiszkosFred
    De, steames kulcsot kapsz. Be kell regisztralnod a Fanaticalra (megbizhato, hivatalos viszontelado) - ket perc -, megveszed a jatekot, kapsz egy kulcsot, az pedig a steamen aktivalod.

De par nap mulva lesz a Lunar Sale a steamen, egy rovid akciokkal teli vasar a Kinai ujev miatt, ha gondolod vard meg azt, hatha a Steamen is akcios lesz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.22. 20:38:56
  • T62A #1546
    Szia
    Köszi
    Bocs ha butaságot kérdeznék!
    A Fanaticalon most 39.99 helyett 18.79 euro, ha én ezt tegyük fel megveszem ez nem steamos lenne akkor? Nem azon keresztül tölteném le, meg nem ott lenne a könyvtár között, mint a többi játékom? Ennyi volna az ára 6 142, az nem volna rossz. Másik oldalon meg euro átváltásnál ennyit ír 5889.
  • PiszkosFred
    kb 12-15 euroig szokott lemenni az ára, a Fanaticalon most is akciós. (a listában az EGS 0 eurós ára csalóka, ott a szerkesztőt/dev kitet adták ingyen, nem a játékot)
  • T62A #1544
    Sziasztok
    Tudja valaki közületek ez a játék, volt-e már leárazva a steam-ban? És ha igen kb mikor?
  • Ironman2
    Helló mindenki! Tavaly egy éve indítottam szerót,ami májusig sikeres is volt.Nagyon sokan voltunk rajta,és hatalmas élmény is volt játszani.
    Kérdés hogy most lenne-e rá igény,persze PVE szerver,nem akarok vitákat,ha valaki jönne akkor jelezzétek ide,addig nem nyitom meg a szervert.
  • T62A #1542
    Mi van ebben a játékban, hogy nem lehet kapukat lerakni oda ahova én akarom? Már vagy 3 db széttört, lerakás közben, engedi lerakni, de nem értem ha nincs alatta alap nem lehet lerakni? Viszont az alap meg elég magasan van. Az Ark ennyivel azért lazább oda rakom a behemót kaput szinte ahova én szeretném.
  • Infrath
    én ilyenről még nem hallottam és nem is tapasztaltam, még nagyon lagos szerón sem
    nyár óta megint Warframe -zek szal nemtudom pontosan ez új bug e ingame vagy sem

jelen tudásom szerint én ezt betudom a crack játék rovására, de a "lovak pet npc system" -en nem rég/most változtattak, simán lehet új bug is, amit persze akár már javítottak is
    (és single be tolod lehet kicsit más ott, ahol szintén rég és keveset is toltam)

és egy tipp: szerezz új verziót játsz szerveren vagy akkor sp ben ha másképp nem megy és NE használj admin modot soha
    nem fogod szeretni a játékot és megunod
    1 hétig fog tartani max az érdeklődés esetleg tovább, ha jobban el vagy foglalva munka miatt (bár gondolom, ha lenne munka akkor..)
    (az összes ember akit ismertem és volt szervere megunta és nem szeretett játszani a szerverén)

én is meválogatom mit veszek meg nemvok nagy vásárló, de szerintem ezt eredetivel kell tolni (official szerveren /elején mindekepp esetleg pve -n és majd utána pvp és stb.)
  • T62A #1540
    Lehet sok a kérdés, de ebben a játékban még kicsi a tapasztalat.
    Mitől van az, hogy egy idő után meghal a szolgám ami követ, és ha állatot viszek az is? Állatba a havasi kardfogú tigrisre gondolok. Ételt mindegyik kapott, tehát nem kiéhezve vannak, és nem is halálos sebzés miatt, az igaz, hogy admin teleportot használok. És ha valahova utazok már halottként fekszik a földön, mintha úgy érkezne meg.
  • T62A #1539
    Köszönöm
  • lammaer
    Lehet "frissíteni" pont úgy ahogy a mostani verziódat szerezted. Le kell törteni torrentről egyfrissebbet.
  • T62A #1537
    Ez lehet az nem : Release date:13/05/2019 ?
    Akkor szerintem ez a gond. Ez valószínű buta kérdés, ezt nem lehet akkor lefrissíteni?
    A másik a steamban tegyük fel megveszem a játékot, menne a játék ezzel a mentéssel, tudnám folytatni innen?