2074
  • Ironman2
    #1674
    The history of the Exiled Lands is revealed to the player by Warmaker Klael, one of the Giantkings, the ancient rulers of the Exiled Lands. Klael reveals that the humans once came to the giantkings as refugees, and the giantkings offered the humans the frozen wastelands of the North to settle. The humans built a city among the trees and practiced weird sciences and worshiped demon gods. There was peace and trade for a thousand years between the humans and giantkings. However, due to human greed, war eventually broke out. When the war began, the giantkings created the bracelet, adorned by all players to bend the will of the human prisoners of war, allow them to understand the language of giantkings, and to prevent the humans from escaping. They came to rely on human prisoners to fight and labor for the giantkings. The warmaker is now unsure of the bracelets new purpose. Near the end of the war, humans revealed a new weapon, forged of science, smashing through troops and encasing the survivors in stone. In desperation, the giantkings created the ritual that summoned the Sandstorm, which scorched and destroyed everything in its path. This is why most of the exiled lands are now a desert like waste. Now all the giantkings are dead, except Warmaker Klael. After thousands of years, Conan comes to speak with the Warmaker and goes to search for the Serpent Ring of Set.

    Én lefordítom neked,de abból nem lesz köszönet!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kitiltott föld története a Warmaker Klael, a Giantkings egyik tagja, a kivándorolt ​​föld ősi uralkodói számára ismerteti a játékosokat. Klael kijelenti, hogy az emberek egyszer menekültekként jöttek az óriáskirályokhoz, és az óriási királyok felajánlották az emberek számára az északi fagyott pusztaságok letelepedését. Az emberek városot építettek a fák között, furcsa tudományokat gyakoroltak és démonisteteket imádtak. Az emberek és az óriások között ezer évig volt béke és kereskedelem. Az emberi kapzsiság miatt a háború végül azonban kitört. A háború kezdetén az óriások készítették a karkötőt, amelyet minden játékos díszített, hogy meghajtsa az emberi háborús foglyok akaratát, hogy megértsék az óriási királyok nyelvét, és megakadályozzák az embereket a meneküléstől. Az emberek foglyaira támaszkodtak, hogy harcoljanak és munkálkodjanak az óriási királyságokért. A melegítő most nem biztos a karkötők új rendeltetésében. A háború vége felé az emberek egy új, fegyverrel felfedezett tudományt hajtottak végre, amely csapatokkal csapódott be és a túlélőket kőbe zárta. Az óriáskirálynók kétségbeesetten elkészítették a Homokviharot idéző ​​rítust, amely minden útját megsemmisítette és elpusztította. Ez az oka annak, hogy a száműzött földterületek többsége ma sivatagi jellegű hulladék. Most az óriási királyság halott, kivéve a Warmaker Klaelt. Több ezer év után Conan beszélni kezd a Warmakerrel, és megy keresni a kígyó gyűrűjét.

    ...én szóltam!


    https://en.wikipedia.org/wiki/Conan_Exiles#Backstory
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.19. 01:38:30
  • Stan76
    #1673
    Sziasztok!
    A Játék történetéről tudtok leírást magyarul vagy angolul, hogy kik élnek a vulkánban, mik azok az üzenetek a köveken, stb! Vagy könyv létezik a játék story-járól! Engem nagyon érdekelne!
    Köszönöm...
  • Ironman2
    #1672
    Az egyfajta képernyővédőnek is funkcionál ha nem játszol egy darabig,akkor meg teljesen mindegy szerintem hogy forog-e vagy áll a kamera.
  • T62A #1671
    Sziasztok
    Kérni szeretnék egy kis segítséget. Ki lehet kapcsolna a kamera forgást, ha nem nyúlunk se az egérhez, se a billentyűhöz játék közben egy ideig? Ezt találtam, de nem jó "rotatable stationary camera" Ha ki van pipálva, akkor is forog, ha nincs kipipálva akkor is.
  • T62A #1670
    Nem akarom elkiabálni, de összejött egy armored elites, azért írom így mert még nem vittem haza. A kő hajós részen, egy JOKA IRONFIST. Találtam egy olyan elit katonát aki kétkezes kardot használt, és bele botlottam . De sikerült mind a kettőt kiütni, nem mondom elég nehéz volt egyszerre mind a kettőt.
  • Ironman2
    #1669
    Gyere az enyémre,aztán lesz sok magyar! Ott van felül a link a magyar szervereknél! Sajnos én most nem tudok játszani a héten,mert meló van,de szombaton leszek majd mindenképpen! A szerver menni fog sokáig,lehet jönni bárkinek,levettem a jelszavat is! Wipe nem lesz,mert ott a decay system amúgyis.Bárki jöhet aki akar!
  • sztar007
    #1668
    Van magyar szerver, ahol sok a magyar?
  • T62A #1667
    Igen. Az az egy a gondom a móddal, legalábbis én úgy nézem, hogy a mód által követettek nem szinteződnek. Csak amit a játék ad, azok, tehát 1-db. Arra jó, hogy ide vagy oda több embert/állatot tudsz vinni, és meg is tudnak védeni ha kell.
  • Ironman2
    #1666
    Lehet megoldják majd a Better Thralls modban,már igy is sokmindent tud az a mod.Már akár 10 követőd is lehet,és a követők is tudják húzni az elkábított szolgákat,na meg a lovak is.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.11. 01:26:16
  • Infrath
    #1665
    nagyon egyszerű lépj be egy szerverre
    nyomj esc -et és nézd meg a szerver beállításokat egy hivatalos szerveren (pve szerverre lépj be)

    ha még állítgatni is akarsz:
    egeret ráviszed kiírja mi micsoda és írja is hogy melyik irány a minusz stb.
    google translate

    és wiki is van >itten e<
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.10. 18:38:09
  • T62A #1664
    Milyen jó lenne ha a betört szolgát is fel lehetne ültetni egy ló hátára, és követne, én is mennék egy lóval meg ő is.
  • T62A #1663
    Köszi, bocs, hogy utólag válaszolok, de most léptem be a játékba, én ezt nem találom (standard tol elteroen).
    Ilyen van purge meter trigger value
    purge meter update interval de szerintem ezek nem azok.
  • T62A #1662
    Megmondom őszintén én csináltam nagy bázist, csak megláttam, hogy szét tudják verni, és megijedtem. Vannak az oldalukon íjászok, de nincsenek még sokan fejlesztés alatt vannak.
  • PiszkosFred
    #1661
    Random támadhatnak minden épületet, amelyet te építettél. Csali épület/bázis egy jó és bevált taktika, de hosszú távon inkább építs megfelelő védelmet, ahogy Infrath is írta lentebb: kerítés + petek, thrallok, falakra íjászok.
  • T62A #1660
    Szia köszi!
    De mi az a tier szintű elemekből? Ezt írja valahol? Én a zöld részen vagyok, és ha jól látom akkor ilyenből építettem STONEBRICK. Ehhez kell kő, meg fa. Van sejtésetek mi alapján támadnak? Az az épületet támadják ahol le van rakva egy ágy, mint újraéledési pont? Arra gondoltam ha igen csinálok egy csali épületet.
  • Ironman2
    #1659
    Mázlija van,nekem soha nem jöttek.Tavaly is fél évig toltam,és egyszer se volt purge.Másoknak volt rendesen.
  • PiszkosFred
    #1658
    Zöld résszel jelölt területen elég a SANDSTONE épület (vagy bármi, ami tier 1 szintű elemekből épül)
    A szürkés színű középső sivatag + fennsik + dzsungel területére elég a STONEBRICK (vagy bármi, ami tier 2 szintű elemekből épül)
    A piros színű felső havas terület + vulkán környékére nagyon ajánlott a REINFORCED STONE (vagy bármi, ami tier 3 szintű elemekből épül)

    Itt a térkép


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.02.10. 15:38:06
  • Infrath
    #1657
    mindent szétvernek
    főleg az alapra mennek (foundation)
    es sztem rosszul lehet beállítva neked a purge meter (a standard tol elteroen)
    nekem jo ha 3-7 naponta jönnek (mint standard beállítás)
    tegyél le több állatot még a simákat is lehet ezért tárolni nem kell kidobni csak mert nem greater
    tegyél ki akkor több szolgát pet et és legyen a kerités vagy épület vagy mi ahonnan (2 íjász egy-egy foundation ön)
    jönnek t3 as épület hogy ne tudják secpec lerombolni
    ha legalább olyan 30-50 t3 as block kint van akkor elvannak vele 30 percig és ha máshogy nem akkor 30p múlva elmennek
    persze csak ha szintén 30perc nálad a beállítás purge végére..
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.10. 15:35:43
  • T62A #1656
    Tudtok nekem abban segíteni, hogy melyik az a alap, nem vagyok benne biztos de azt hiszem ez az Angol neve (foundation) amit nem tudnak szétverni? Jöttek megint támadók, de most nem emberek, hanem szörny állatok, és a kő alapot szét tudják verni.
  • Ironman2
    #1655
    Valószínü.
  • T62A #1654
    Én hülyét kapok ettől a játéktól. Megint eltűnt egy lovam, viszont szerintem ott lesz ahol utoljára elhelyeztem, nem ott ahol azt mondtam neki hogy ne kövessen. Viszont amit először eltűnt azt meg megtaláltam.
  • T62A #1653
    Sziasztok
    Ha valakit érdekel ezt kell kikapcsolni,és nincs sebzés a szövetségnek állat/szolga. "CAN DAMAGE PLAYER OWNED STRUCTURES"
    Hogy én mit kerestem ezt, olyan sokféle képen írtam be a google fordítóba, és nem találtam. De végre megvan.
  • T62A #1652
    "Shadespiced Raw Stringy Meat" Akkor a tápokra gondolsz, hogy azok jók jobban nekik. Értem köszi
    Ha kéred szívesen csinálok videót megmutatom hogyan megyek a vulkánhoz.
  • Infrath
    #1651
    hát igen :)
    nekem az egyik ilyen érdekes találkozásom még g10 ben volt a gát fölött jobbra ott áll pár npc camp nél és nem csak nordheimer fighter, pap is
    ott megszoktam, hogy senki sincs meg népszerű pvp ház bunker építő rész van arra fele :D
    meg sepermerutol északra is a relic Hunterek egyik masik t4 es taskmaster spawnel ödik náluk néha :D
    az is így tök random találtam oket meg
    a summoning place es tagok most nem jut eszembe a faj neve na zoknak ottt az egész sivatag meg jungel jobb részén is vannak meg pap
    na azt fussa körbe az ember az összes camp el :D

    ezért is szeretem lemurianoknal kezdeni egyetlen egy helyen vannak :D
    többi mint kaloz a dzsungelben
  • PiszkosFred
    #1650
    > "black galleon a legnepszerübb hely a jatek eleje óta viszont az is mar reworkolt azóta mar nem csak a hajón vannak nevesek hanem a közeli camp ekben is bespawnol minden fele"

    Ez egyébként igaz mindenre, szinte az összes t4-es npc spawnolhat bármerre, amely hely (kunyhó, tábor, stb.) az adott "törzshöz" tartozik - kivéve a fix helyen levőket, lásd pl a Den felett figyelő Duneman the Dragoont meg a többi hasonlót. Nagyon sokáig jártam New Asgarthba a t4-es papért az oltárhoz, de sosem spawnolt, bezzeg a többi nordheimer t4-esből volt már tucatnyi otthon a "ládában" :) Aztán jó pár hónappal később egyszer csak szembejött velem az egyik őrtorony melletti táborban, vittem is gyorsan. Nem tudom mióta, nekem akkor tűnt fel, hogy ez ilyen lett. Gyorsan végig is rohantam déli és középső a zónákon, és olyan t4-esekkel találkoztam, akiket eddig vagy a hajóról, vagy a denből tudtuk csak összeszedni, most meg ott figyelnek egy random tábortűz mellett.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.02.04. 10:25:52
  • Infrath
    #1649
    jah igen állatok >itt megtalálod mind<
    tehát mikor beraksz mondjuk 5 hiénát akkor adj nekik feral flesh -t mert az a legmagasabb standard kaja amit kaphat 20% esély hogy greater lesz mikor felnő

    de ha mar tudtal szerezni olyan növényt az egyik dungeon bol
    akkor a legjobb etek szamara a feral flesh bol keszult novenyes kaja
    ami a "Shadespiced Raw Stringy Meat" névre halgat
    ezzel a kajaval mar 30% az esély hogy greater lesz mire felnő
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.04. 07:05:30
  • Infrath
    #1648
    az a gond hogy volt par rework mar a jatekban en talan tudnek napra kesz dolgokat mondani de mostanában nem jatszok vele

    van egy olyan hogy shrine of the oracle a vulkánban az elött szoktak sokan allni es attol lefele is meg minden fele (mint skelon kut nal is ahogy fred mondta)
    ahol csak latod hogy van mesterseg a fejenel az lehet 4 es
    ha eleg idot fektetsz bele hogy leusd párszor hatha bespawnol
    es ha eleg sokat utotted le mind egyszerre sokszor idovel rajosz majd hogy a nevesek kb melyik/mellyek azok a helyek ahol megjelennek
    de en nem ajanalom a vulkánt nem tudom mirt kene arra farmolni nem is ott laksz gondolom
    sztem több ertelme van sepermerunak mert ott a brimstone folyo es eleg sok nyersanayaga van ladakban
    egyszeruen annyit kell tenned hogy egy ilyen hely melle költözöl es rednszeresited magadban hogy kimenj ezért
    hogy vegig menj rajtuk megint
    en mondom lemurinat szeretem enm sokan vannak es minden bespanol bar az kicsit ido igenyesebb mert kevesen vannak
    black galleon a legnepszerübb hely a jatek eleje óta viszont az is mar reworkolt azóta mar nem csak a hajón vannak nevesek
    hanem a közeli camp ekben is bespawnol minden fele
    pl. summoning place is lehet jo
    meg ott van a the den
    de sztem a legnépszerübb meg bar ehez szint kell/ügyesség
    new asagarth osztjak a vasat az npc -k
    es ott eleg sok minden beterem ismet, de itt is a fele talan a kornyező campekben is
    fönt körbe asagartot korbe veszi a hegy
    de én igazábol kivancsi lennek ra hogy jutottál el a vulkanig
    minden elerheto lent, ki akarna a hidegben meg vulkannal szórakozni..

    a mouts of dead nél van 2 npc az egyiki fent emberek tarsasagaban van a masik lent setál azok a neves fighterek eleg erosek hogy kozel aljanak a vulkanihoz

    cimmerian berserker, o garantalt meg mindig hogy ott van

    mondom használd az interact terkepet pls
    font megtalalod az egyik verziot az is eleg jo
    a fejlecnel
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.04. 07:00:36
  • T62A #1647
    Azt mondta Piszkosfred ez (The Well of Skelos) köré érdemes menni, ha jól értelmeztem mert ott vannak elit szolgák, nekem kellene Armored elit, meg cook, carpenter. És rakott be képet, ahol azt mutatja hol vannak az erős szolgák pirossal jelzi a térkép, és onnan szeretnék elit szolgákat szerezni, de én átmentem a kapun is. Hátha a túloldalon vannak. Keresem őket már mindenhol.
  • T62A #1646
    Ezt értem, ez ok. Viszont van vagy 8 fajta kaja mit jó neki. Csak azt nem tudom melyiket érdemes mindig adni, hogy biztos számítsak rá, hogy bead egyedi állatot. Sőt ma neveltem kb 15 ilyen állatot shaleback, és írja nála a Dried Fish 18013-as ételt van nekem olyan de nem evett olyat egyik sem a karámban felnevelés előtt, hogy meginduljon a felnevelés.
  • Infrath
    #1645
    3 átjáró van a vulkánba, bal jobb es alul kicsit balra(ott egy sárkány fej)
    + délen a normalis feljáró vulkánhoz
    nekem a meleg mindig több gondott okozott mint a hideg
    egyél füszer kaját és ne igyál mert az meg hut :D
    jol be kell osztani hogy futsz merre mennyit es mikor eszel iszol
    + a kek oriasok ne üssenek meg mert egybul max frost dmg et kapz es halott vagy
    esetleg azt tudom tanacsolni csekkold le az interact terkepet hogy tudd merre fuss/mi a cél
    mielött kifulladsz :)

    thrall maker-t meg én pontosan nem ertem hova/milyen átjáróhoz akarsz tenni?
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.03. 19:54:54
  • PiszkosFred
    #1644
    "Egyedive" csak a karamban valhatnak, amikor kifejlodnek/felnonek. Amikor onnan kikerultek, mar nem valtoznak.
  • T62A #1643
    Ha az ember rámegy egy állat inventoriára. Ott mutatja milyen ételt szeret, azt honnan lehet tudni melyik az az étel ami számára minőségi étel? A második sorban elég minőséginek tűnik, viszont hiába adok nekik kombinált ételt (tápot) Nem lesznek egyedi állatok, lehet nem a táp a megfelelő étel?
  • T62A #1642
    Köszi
  • T62A #1641
    Megint elveszítettem egy elit szolgát, annak hívom ami már nagyobb mint 3-as szint. A hülye belerohant a lávafolyamba. Nem értem hogy tudnék olyan ruhát eszkábálni ahol több csíkok vannak. Csináltam egy olyan ruhát ami a melegben véd, egy 3-as szintű szolgával. Mivel még nincs elit, ez jól véd a vulkán részen. Csináltam egy másikat ami védene a hidegben de nem jó, csökken az életem,az exrém hidegekben, és ami még annál is hidegebb. De milyen nehéz odajutni ahhoz az átjáróhoz. Szerintem nincs is ott olyan rész ahova engedné lerakni a vadszolga betöréshez használt cuccot.
  • Infrath
    #1640
    sepermeru taskmasterei kivételesek ott mindegyiknek van neve
    1 appretince
    2 journey
    3 master
    4 normalis neve van
  • T62A #1639
    Köszönöm
    Azt hittem valami az időjárással kapcsolatos az a csík.
  • PiszkosFred
    #1638
    Amikor megnyitod akarakterlapot, akkor latsz a karaktered alatt egy csikot. Kb a 70-75%-nal van egy vonal, es utana talan 100%-nal megint egy. Ez jelzi, hogy mikor varhato. Ha az elso vonalat eleri a csik, akkor csak varhato, van ra esely de nem biztos. Ha a masodikat is, akkor szinte tuti, hogy hamarosan jonnek.
  • T62A #1637
    Még valami eszembe jutott, valamit ki kell találnom mert nem tudtam megkülönböztetni a támadókat a saját embereimtől, nem mertem közéjük ütni.
    Van valami módja annak hogy látnám hány nap múlva számíthatok támadásra újra? Van ahol írja a visszaszámlálást, hogy ne azt lássam hogy 10 perc múlva támadás? Meg ha valakinek több bázisa van, azt honnan tudja melyiket kell megvédeni, vagy mindet támadják?
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.02.02. 17:31:32
  • T62A #1636
    Köszi most nézem a videót hol van, viszont tegnap mentem a vulkánhoz 50 db ice teával ha jól emlékszek, de maradt belőle 3 db igaz goldot hoztam. Remélem összejön valami jó ruha, meg a mérges gázzal kellene valami csinálnom.
  • T62A #1635
    Találtam egy ilyet Stygian tankmaster apprentice. Szint nélküli, megütöm nem sárga az életereje körüli kijelölés. Én nem is találom a listában, viszont ugyan úgy mint a többinél 0 ír a neve után. Nem értem mi ezt, igaz nem volt nehéz kiütni.