2074
  • T62A #1554
    Segítsen nekem valaki közületek egy kicsit.
    Beállítási gondom van, meg kérdésem is. Mit állítsak át, hogy a játékbeli karakteremnek ne fogyjon ilyen gyorsan a szomjazása? A másik mit kellene át állítanom hogy a vadonélő állatok, és az emberek vagy vad rabszolgák, ne jelenjenek meg újra olyan rövid időn belül? Elszámolok kb 30 mp-íg, és már ott is vannak újra. A vadon élő rabszolgák (emberek) tudom vannak szintjeik. Jelenlegi verziómnál a legmagasabb szint lll-as viszont ezek között is van különbség, az egyiknek 1725 kb az élete, a másik harcos (fighter) aki szintén lll-as 3756 kb. Az eleje az pontos mindegyiknél 1000- 3000 elég nagy a különbség, hogyan lehet látni még elkapás előtt, hogy mennyi az életereje, vagy milyen erős az adott rabszolga?
    Köszönöm a választ ha szán rám valaki időt a válaszolásra.
  • PiszkosFred
    #1553
    Közben elindult a vásár, sajnos a Conan most csak 50%-ig ment le, a "szokásos" 20 euró lett.
  • T62A #1552
    Köszönöm!
    Bocs nem figyeltem pedig írja, elkerülte a figyelmemet.
  • Infrath
    #1551
    This deal ends in
    6
    Days
    10
    Hours
    26
    Minutes
    01

    c paste copy fana oldalarol

    #1550
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.01.22. 22:35:18
  • T62A #1550
    Köszönöm nektek!
    Azt nem lehet tudni meddig akciós pl itt Fanaticalon? Mert ha viszont sokat várok, hogy hátha a steamban is akciós lesz, és mégse, lehet lemaradok erről. Jó lenne tudni a jelenlegi mentésem menne-e azon amit megvennék.
  • PiszkosFred
    #1549
    Igen, ezert is erdemes esetleg varni par napot.
  • Plata
    #1548
    A winter sale-en ha jól emlékszem 15 euró volt steamen.
    Korábban meg talán black friday körül még olcsóbb volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.22. 20:46:47
  • PiszkosFred
    #1547
    De, steames kulcsot kapsz. Be kell regisztralnod a Fanaticalra (megbizhato, hivatalos viszontelado) - ket perc -, megveszed a jatekot, kapsz egy kulcsot, az pedig a steamen aktivalod.

    De par nap mulva lesz a Lunar Sale a steamen, egy rovid akciokkal teli vasar a Kinai ujev miatt, ha gondolod vard meg azt, hatha a Steamen is akcios lesz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.22. 20:38:56
  • T62A #1546
    Szia
    Köszi
    Bocs ha butaságot kérdeznék!
    A Fanaticalon most 39.99 helyett 18.79 euro, ha én ezt tegyük fel megveszem ez nem steamos lenne akkor? Nem azon keresztül tölteném le, meg nem ott lenne a könyvtár között, mint a többi játékom? Ennyi volna az ára 6 142, az nem volna rossz. Másik oldalon meg euro átváltásnál ennyit ír 5889.
  • PiszkosFred
    #1545
    kb 12-15 euroig szokott lemenni az ára, a Fanaticalon most is akciós. (a listában az EGS 0 eurós ára csalóka, ott a szerkesztőt/dev kitet adták ingyen, nem a játékot)
  • T62A #1544
    Sziasztok
    Tudja valaki közületek ez a játék, volt-e már leárazva a steam-ban? És ha igen kb mikor?
  • Ironman2
    #1543
    Helló mindenki! Tavaly egy éve indítottam szerót,ami májusig sikeres is volt.Nagyon sokan voltunk rajta,és hatalmas élmény is volt játszani.
    Kérdés hogy most lenne-e rá igény,persze PVE szerver,nem akarok vitákat,ha valaki jönne akkor jelezzétek ide,addig nem nyitom meg a szervert.
  • T62A #1542
    Mi van ebben a játékban, hogy nem lehet kapukat lerakni oda ahova én akarom? Már vagy 3 db széttört, lerakás közben, engedi lerakni, de nem értem ha nincs alatta alap nem lehet lerakni? Viszont az alap meg elég magasan van. Az Ark ennyivel azért lazább oda rakom a behemót kaput szinte ahova én szeretném.
  • Infrath
    #1541
    én ilyenről még nem hallottam és nem is tapasztaltam, még nagyon lagos szerón sem
    nyár óta megint Warframe -zek szal nemtudom pontosan ez új bug e ingame vagy sem

    jelen tudásom szerint én ezt betudom a crack játék rovására, de a "lovak pet npc system" -en nem rég/most változtattak, simán lehet új bug is, amit persze akár már javítottak is
    (és single be tolod lehet kicsit más ott, ahol szintén rég és keveset is toltam)

    és egy tipp: szerezz új verziót játsz szerveren vagy akkor sp ben ha másképp nem megy és NE használj admin modot soha
    nem fogod szeretni a játékot és megunod
    1 hétig fog tartani max az érdeklődés esetleg tovább, ha jobban el vagy foglalva munka miatt (bár gondolom, ha lenne munka akkor..)
    (az összes ember akit ismertem és volt szervere megunta és nem szeretett játszani a szerverén)

    én is meválogatom mit veszek meg nemvok nagy vásárló, de szerintem ezt eredetivel kell tolni (official szerveren /elején mindekepp esetleg pve -n és majd utána pvp és stb.)
  • T62A #1540
    Lehet sok a kérdés, de ebben a játékban még kicsi a tapasztalat.
    Mitől van az, hogy egy idő után meghal a szolgám ami követ, és ha állatot viszek az is? Állatba a havasi kardfogú tigrisre gondolok. Ételt mindegyik kapott, tehát nem kiéhezve vannak, és nem is halálos sebzés miatt, az igaz, hogy admin teleportot használok. És ha valahova utazok már halottként fekszik a földön, mintha úgy érkezne meg.
  • T62A #1539
    Köszönöm
  • lammaer
    #1538
    Lehet "frissíteni" pont úgy ahogy a mostani verziódat szerezted. Le kell törteni torrentről egyfrissebbet.
  • T62A #1537
    Ez lehet az nem : Release date:13/05/2019 ?
    Akkor szerintem ez a gond. Ez valószínű buta kérdés, ezt nem lehet akkor lefrissíteni?
    A másik a steamban tegyük fel megveszem a játékot, menne a játék ezzel a mentéssel, tudnám folytatni innen?
  • PiszkosFred
    #1536
    Irtad, hogy nem eredeti a jatek, igy nem lehet, hogy hianyzik a te verziodbol ez a frissites? Most jott nem olyan regen ez a nagyobb kontent, ha regebbi a "wiragbolti" verziod, akkor szerintem ez lehet az oka. December elott ugyanis nem voltak lovak a jatekban, semmilyen formaban.
  • T62A #1535
    Köszi.
    Én már mérgemben 0.8 ra raktam a nappal , és az éjszakai sebességet, a nappal/ éjszaka váltás sebességet meg 1.0-ra és végre jöttek a meteorok jó pár órát vártam.
    Lovakra visszatérve, láttam van admin panel, igaz mindenki maga tudja használja-e vagy nem. Én egyedül gyors utazásra, viszont állatot is le lehet hívni, és ott nem szerepel a ló a listán nem lehet ezért nem találok mert nincs is?
  • PiszkosFred
    #1534
    Minden az alap "1"-es beallitas, hivatalos conan szervereken nem, vagy csak nagyon ritkan szoktak ezekkel varialni.
  • T62A #1533
    Szia!
    Azt még megmondod nekem nálatok milyen beállítások vannak a nappali, az éjszakai, és a napszak váltásokra? A sebességre gondolok
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.01.04. 10:38:26
  • T62A #1532
    Köszönöm
  • PiszkosFred
    #1531
    Meteoresőt én csak annak a közvetlen közelében láttam és hallottam, vagyis vagy északon, a havas területeken, vagy alatta a mocsár és a fennsík északi részén. Sivatagból még sosem, de lehet, hogy csak én voltam figyelmetlen :) Nagy morajlással jár és az égen látod a meteoritokat, ahogy becsapódnak, 6-10 darab (csóvát húznak maga után, összetéveszthetetlen).

    Kiütés gyorsítását a jobb minőségű anyagból készült "bunkóval" tudod elérni.

    A megszelidítés/betörés gyorsaságát csak úgy tudod növelni, hogy az adott kerékbe raksz egy hajcsárt is (Taskmaster I-II-III vagy nevesített verziót). Minden munkapadhoz tudsz rendelni egy-egy szakmai szolgát, ahhoz is.



    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.03. 15:18:07
  • T62A #1530
    Köszönöm válaszod!
    A meteor esőt hogyan lehet hallani, ha a bázisom jóval messzebb van a térkép közepén? Mármint az egész pályán lehet ilyet hallani akkor, vagy közvetlen a közelében kell lenni?
    A szolgákra visszatérve, de egy kicsit más ráéreztem hogyan lehet hármasokat kiütni szolgának, ezt mivel tudnám felgyorsítani, hogy sokkal de sokkal gyorsabban legyárthassam őket? Vagy nem is legyártani, hanem minek hívjam megszelídíteni.
  • PiszkosFred
    #1529
    Illetve kiegészítésként két apróság:

    Visszagondolva, ha jól emlékszem a spawn úgy működik itt, hogy a játék "eldönti", hogy egy területen hány darab állat, mondjuk hiéna vagy kroki legyen. Ez legyen négy darab. Ez a négy állat viszont nem négy darab különböző helyen fog megjelenni, hanem mind a négy egy helyen fog spawnolni, majd innen indulnak el random irányba és "oszlanak szét" a területen. Lehet, hogy ezért kaptál négy krokit, mert még nem volt idejük elkolbászolni, oszlani :)

    A Star Metal sem biztos, hogy eltűnik, ha nem gyűjtöd be, lehet rosszul írtam, hiszen belegondolva, az is lehetett nálam, hogy amíg én keresgéltem, addig más játékos kibányászta és ezért nem találtam. Nem tudom singleben hogy működik, abban a kevés időben nem volt erre lehetőségem, online pedig anno, amikor gyűjtöttem, akkor mindig jött mindenki "szüretelni", ahogy láttuk a meteorokat (van oda teleport wayshrine is (az ogreknél), és mindenkinek volt egy kisebb bázisa is a szükséges felszerelésekkel).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.03. 12:42:28
  • PiszkosFred
    #1528
    Csak online játszok, hivatalos szerveren, sajnos nagyon keveset játszottam singleben, azt is a legelején még a bétában, amikor egyszer wipe volt a hivatalos szervereken és pár napig nem voltak elérhetőek, így lehet, hogy változtak a dolgok azóta.

    Nem sok lovat láttam eddig, de délen a folyó partjainál és északon a fennsíkon (ahol az a csatornahíd romjai vannak) rohangált pár darab, amikor arra jártam.

    Anno single playerben minden egyes indításkor resetelte a játék az élővilágot, vagyis mindig, minden állat újra és újra spawnolt belépés után. Nyersanyagok is, bár itt azért figyelte a rendszer, hogy azt leszedted e vagy sem. Elképzelhető, hogy egy bug miatt spawnolnak többszörösen, szokott ilyen lenni. A játék úgy tehermentesíti a szervereket (singleben is), hogy azokon a vidékeken, ahol éppen nincs senki, hibernálja a világot. Úgy, mint az ARK-ban, ha emlékszel, messze a látótávolságokon kívül eső helyeken picit "megáll" a világ. Na itt is lehet, hogy ez miatt van az, hogy amikor meg odaérsz, akkor bumm, jönnek tömegével. Mindenesetre ilyen tömeges spawnnal nem találkoztam még.

    Star Metal az endgame tartalom, oda célszerű magasabb szintű karakterrel menni. A Star Metal viszont nincsen mindig jelen, meg kell várnod, amíg meg nem érkezik a meteor eső/hullás (látod és hallod is, amikor történik), és akkor figyelned kell, hogy hova esnek a meteor darabkák. El kell menned becsapódási helyekre (sűrűn lakott környékek, tele kardfogúval meg egyéb ragadozóval), és akkor X percig ki tudod bányászni azokat (aztán eltűnnek), miután megolvasztottad a kőzet burkolatot olyan technikával, ahogy neked jó (én a "lerobbantást" szoktam csinálni, de az olaj+tűz is jó, ha épp nincs készen "bomba").

    Igen, szinte minden állat rád fog támadni, ha nagyon közel mész hozzájuk. Amelyik nem, az valószínűleg elmeneküld majd. :)

    Szolgákat sok helyről lehet szerezni, de ezek a táborok vagy települések, ahol megtalálod őket szinte kivétel nélkül ellenséges területek, így biztos, hogy rád fognak támadni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.03. 12:28:57
  • T62A #1527
    Sziasztok!
    Kérnék egy kis segítséget. Megvan a játék, viszont nem steam-os. A gondom, és kérdésem is, nem találok lovat, vagy illetve kiscsikót de néztem videót merre lehet találni de nincs sehol. Ez azért van mert tört játék? A másik nagyon sok állat jelenik meg egy helyen, van úgy hogy olyan mintha egy krokodil lenne, és ha közel megyek hozzá rám támad, és szétoszolnak amiből lesz 4 ezt hol tudom beállítani, hogy ne legyenek ilyen sokan? Mit állítsak, és milyenre? Szeretnék ilyent "Star Metal Locations" néztem videót hogy hol található, és hogyan kell kibányászni, ez menne is, de ebből sem jelenik meg egy darab sem, single playerben megyek. Az állatok level 0, egyszerűen nem lépnek szintet, de szintet sem is tudok nekik adni. Vagy nem is lehet nekik adni? Mert mintha egy videóban láttam volna hogy lehet. Az normális, hogy szinte majdnem minden állat rám támad? Azt értem, hogy a húsevők igen, de az agancsos szarvas, meg a hegyi kos, vagy ez Mountain Goat megtaláltam a nevét, meg a mamut ezek miért támadnak rám, ha egyszer nem is bántom őket? Láttam egy videót keresgélt egy játékos a szolgák között, és egy sem támadt rá, vagy ez móddal csinálta? Alkimistát keresett, de szabadon mászkálhatott közöttük.
  • Ironman2
    #1526
    KÖszike! Bekerült a bannerba! Boldog Karácsonyt Mindenkinek amúgy!

    Egyébként akinek valami gondja van,vagy van új szeró és be akar kerülni ide a bannerba,az irjon privátot nekem!
  • Báthorya
    #1525
    Nemrég indult pvp szeró, királyságok harca, főváros, NPC piac és guild piac. https://magyarconan.wixsite.com/conan
    Utoljára szerkesztette: Báthorya, 2019.12.19. 14:06:38
  • PiszkosFred
    #1524
    Hatasok, thrall szintezes, megatobbi, van itt minden, mint a bucsuban. Unnepek alatt lesz idom leghamarabb ranezni, addig pls majd irjon valaki par szot, ha letesztelte :)
  • lammaer
    #1523
    Sajnálom hogy ilyen személyeskedőbe fordultál. Hagyjuk.
  • Infrath
    #1522
    nem tudod a különbséget npc és pet között
    a petek conan ban remekül működnek az elejétől fogva szintén
    és nem tudom változott e az ark azóta, de mindig azt hallom lagos mint a szar
    és szerintem hülyeség hogy ilyet tegyenek bele
    hogy konkrétan te semmit ne csinálj
    ez nem egy Tower defense game és nem is egy katonás strategy game
    egyébként is -leteszed -közelbe jön vmi -ott harcol és kész
    ha követ akkor íjjal attack parancs és kész minden bosst leszolozik már és több mint a fél hp ja tuti megmarad (persze nem tudom te mit adsz rá)
    azt akarod bányászon minek ott a karán adj követ a rocknose oknak
    és végre meghalnak majd meg fejleszthetők stb.

    (innentől bárkinek aki ezt olvassa):
    hogy tehetne arról bárki is ha pl. te nem tudod hogy nem szabad váltogatni az 1 kezes és a 2 kezes fegyvert a thrall -nál aztán csodálkozol ha nem harcol csak áll..
    persze mondhatod hogy a fejlesztők hibája
    ez mindig is egy jó option a ki-rage-lésre leszarozni majd leave-lni

    ha nem tudod egy program hogy épül fel érdemes hivatalos és nem hivatalos fórumokat bújni
    tippek trükkök és bugok küszöbölésé véget
    ha nem tudsz angolul :/ szívás
  • lammaer
    #1521
    Tagadhatatlan, a nagy pet update előtt játszottam utoljára a játékkal, de akkor a thrallok konkrétan használhatatlanok voltak. azon túl menően hogy csak egy jöhetett veled, AI buta mint a "főd", bugos kersztbe kasul... szóval AKKOR én azt vártam, amit írsz is egybként - én thrall hadsereg élén akarok menetelni a játékban, ahol ha már beletettem a sok erőfeszitést a thrallok befogásába, felfegyverezésébe akkor cserébe kapjak is valamit.

    Igen, számomra nem lenne idegen még olyan szintű automatizmus sem amit irsz (thrallok dolgozzanak helyettem, járőrözön ne csak bugyután álljon vhol) stb. Az nagyon tudna ütni, ezzel ki tudna emelkedni az open world survival játékok közül nagyon. Végülis azért rabszolga, hogy ő csinálja a rabszolgamunkát, ne a főnök (én)

    Amire konkrétan utaltam az amúgy az Arkhoz való hasonlítás volt - ott by default létezett kezdettől fogva a petek (és ebből a szempontból a thrall is az) szintléptetése és fejlesztése. Tudom hogy a Conan nem Ark, de mivel alapvetően ugyanaz a stílus igy az összehasonlítgatás adja magát, ha tetszik ha nem.

    A Conant nagyon szerettem a harcrendszere miatt, de amikor játszottam vele mindenhol félkész, befejezetlen, "tessék itt van egy feature hogy ne panaszkodjatok meg kiírhassuk a store pagere hogy ez is van benne, de majd kidolgozuk később".

    Szóval nézem mi zajlik benne, szurkolok neki.

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.11.09. 11:38:31
  • Infrath
    #1520
    nem kötekedni akarok, de téllleg nem tudom mire gondolsz? az hogy jó és hogy 1-2 év télleg nem tudom
    egyre opébbak a thrallok már semmit nem kell csinálni a playernek
    engem azért ez a fejlődés vhol zavar
    de mit vársz mint vmi kommandós játéknál hogy beállíthatsz a meg b pontot és a között járörözzön vagy mit vársz nem értem mi nem jó lol

    én ettöl az updtattol is azt várom hogy gyengülnek majd mert fejleszteni kell és pontokat rakni és sokan nem értenek majd hozzá stb.

    és külön jó hogy lesz végre thrall limit meg stb.

    és végre meghalnak majd a petek meg ilyenek /elméletileg aztán majd meglátjuk
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.11.09. 11:07:17
  • lammaer
    #1519
    Alakul alakul... még 1-2 év és jó lesz ;)
  • Ironman2
    #1518
    A hátasoknak,és a rabszolgáknak is lesz szintezési rendszere! Sőt! Pontokat is lehet rajtuk elosztani a tulajdonságaikra,úgy mint ahogy saját magunkra.
  • Infrath
    #1517
    te jóóó! szagúú nem rég végeztem a warmaker sanctuary val
    kíváncsi leszek ennek az újnak a végére omg :DDD, de jól nézki az odavezető út is..



    nem rég néztem meg ép ezt a füst nyilat meg hogy milyen jó lenne egy jobb waterskin meg fáklya is
    mert már nem lehet enchant -olni őket nem rég vették ki azt is
    én szívesebben farmolok ki vmi jobbat egy dungeon böl (recipe)
    minthogy a piros sárkányt farmoljam :/
    jó sokszor lecsaptam már de nem láttam még azt a torch ot :/
  • Infrath
    #1516
    baromi jó nem csak berakják azt örülj neki
    róla való harc meg minden :D

    arra vagyok kíváncsi, hogy lehet majd beszerezni (esetleg tapasztalt játékos már az elején hozzá juthat mint a pet hez most kezdéskor vagy..)
    remélem nem pont úgy mint a tevét -.-

    remélem jön is ki rá dlc skin ;) :P

    de gondolom szintén pet -ként kezeli a rendszer majd és a ló nem lesz jó harca
    lehet, hogy akik ellustultak a petek -hez szokva megtanulnak újra harcolni :P

    tök izgi ^^ kár hogy még 2-3 hónap :/
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2019.09.27. 16:17:06
  • PiszkosFred
    #1515
    Remelem nem :) Viszont lovasharc (lorol torteno harc) johet