Fallout 4

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2023
Srácok a gombokat lehet konfigurálni valahogy? a 2/3-ára azt írja hogy reserved.............miért nem lehet beállítani úgy ahogy én akarom?
Myselor
#2022
ja amúgy én is normálon játszom😊 1500fölé még nem tudtam menni pénzel.de majd most.pickpocket és sneak kifejlesztve 😄
Myselor
#2021
pontosan.és ha az ember erre rájön megtapasztalja akkor nem értem mire sokaknál ez a rinya 😊 amúgy nekem van fúzióm vagy 6db lehet szépen találni van egy full az armorban és találtam annyit.lehet már venni 400-500ért is 😊 persze fejleszteni kell és akkor jó az armor.de eddig még papír.nem op mint ahogy a fegyver se nem is használom.😊 a kutya meg hát csak úgy jön velem majd lecserélem valakire ha lesz jobb😊
#2020
Normálon játszom. Az a kutya nem sokat számít. Úgy szétkapják, mint a huzat. Egyébként meg simán kiadod a parancsot és nem szól bele a küzdelmekbe úgy már. Ráadásul el is tudod kerülni ha nagyon akarod.

Power armort szépen leírta a kolléga. Fúziós energiával működik, ha kifogy belőle a nafta utána lassú, nincs benne vats, ergó használhatatlan. Ráadásul ellentétben a régi részekkel, sokkal hamarabb képes leamortizálódni. Lehet megkapjuk, de nem tudjuk orrba-szájba használni. Fúziós magot meg ritkán lehet találni. 1 helyen láttam eddig eladót 2000 caps-ért...Az meg kissé húzós ár még a játék elején.

Na igen lézerpuska azért közel sem olyan OP, mint amilyennek be van állítva.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Myselor
#2019
már ez is baj 😊 hogy lehet építkezni de nem kötelező és hasznát evsszük minden szarnak ami megint cska nem kötelező midnen baj.az ilyen kerülje a játékot és kész😊
ez hogy a kutya hamar van meg power armor lézer fegyver.hát egyik se egy nagy valami a kutya mint társ jó de a power armor alapból elég kényelmetlen és lelövik rólad gyorsan a fegyverről ne is ebszéljünk gyűlölöm xd
#2018
Amúgy meg itt tényleg megéri ószereskedni. Végre van értelme. Fel tudod használni építkezéshez a cuccokat. Eddig minden részben zavart, hogy felszedhető volt egy csomó minden bármiféle haszna nélkül. Itt is lehet lomot gyűjteni, de egyben szétszedve alapanyogot biztosít a településedhez, a fegyverekhez, a ruházatokhoz. Végre van értelm gyűjtögetni és ez jó.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#2017
Ja 😊
szép csendben bizonyított ez a cég, tényleg talán utoljára. Mi is itt vagyunk!
Sok minden visszaköszön az F3-ból és van rész ami az FNV-ből. Minden úgy ahogy ők akarták.
Az Obsidiannak nincs más dolga mint mondani azt amit azok rp-sek akikkel együtt nyomultam ilyenkor ha valami,
nagy ritkán értékelhető megjegyzésem volt. 😊
"You are welcome" Most ezt teszem a Beth felé 😊 Lehet utoljára 😊

#2016
*salutate*

Kandurex
#2015
Biztos meg lehet magyarázni a hibáim. De én jobb szeretem a standard játékokat, amikor a dolgok a helyükön vannak...nem az elején 😊

Végszóként:

Eladtam a genyóba 😞

5 perce 😞

I'm out.
Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.11. 19:45:56

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

KiruHoshino
#2014
Természetesen. 😄 Mindig öröm számomra ha segíthetek. 😄

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

#2013
Nem szükséges 😊
Metacriticre azért ki kellene tenni, talán? Mit gondolsz?

KiruHoshino
#2012
"- Használd a fejed!!!!"

Megfejeljem? 😄

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

#2011
Hát pár tanács "skyrimes" hősöknek, ha nem low levelen játszik. Nem tudom milyen az.

- felfedezés
- ha valami nagy és erős ne kötekedj vele egyből.
- lv1-ről indulsz szaros senki vagy mint mindig az rpg történetében.
- mindenütt vannak nálad erősebbek, próbáld használni a nem létező agyadat 😊
- képzeld el mi akarsz lenni, ez az rpg, páncélos lovag, csendes gyilkos, stb. viselkedj is úgy!!!
- Használd a fejed!!!!
- stb, stb.

Remélem tudtam segíteni, nem nagy segítség de indulásnak jó! Aztán meg vannak ezen a forumon veteránok is akik többet segítenek. Kérdez tanulj. Nem egy hardcore rpg ez de nem hülyéknek való.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.11. 19:24:01

Voltan
#2010
"a szokasos 3oras alvasom alatt"

Well, that explains a lot 😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#2009
Nagyon más, sok szempontból mint a 3. Nem is értem ez a cég, hogy mert ilyen irányba menni. Él az egész, nem steril menj ide öld meg menj oda öld meg. Óriási a különbség, én mondom!

AnarchoiD
#2008
A leggenyobb ellenfel a jatekban:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)




Szabalyosan felorat trukkoztem mire megtudtam olni(igaz halalfejes volt) ha tulmelexik akkor kikapcsol 5-10secre , akkor lehet tamadni ra, vagy ezalatt az ido alatt elfutni 😉
Mondjuk a szkiriptelt elso deathclaw ota meg nemtalalkozatm death claw-val szal lehet ez a robi csak a masodik helyezett...


Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.11.11. 18:49:18

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

#2007
Ezért volt óriási respect részemről anno a conanba pár embernek, pár úristen egy időben légió volt, akik kritizálták a funcomot akik szintén top sztori írok.
De egy szót nem szóltam mert volt egy különbség,
egyik egy szimpla norvég csaj volt, ápoló. Egy nap szólt nekünk írt egy kis sztorit menjünk vele játsszuk el. Remélte tetszeni fog. Szóhoz se jutottam. Még kérdezte a végén reméli nem bántuk meg.
Így lehet kritizálni!!!! Agyonverte a nem gyenge funcomos gyerekeket. És ott akkor nagyon sok hozzá hasonló volt. Mennyire más ez mikor szarkupacok kritizálnak.

#2006
Dehogynem. Minden companionnak mondhatod, hogy ne kövessen és akkor egyedül mész.
AnarchoiD
#2005
Beszelsz a kutyaval es aszondod kopjon le es kesz. megkerdezi melyik locationra menjen es kesz. Enis igytettem utolag meggondoltam magam de nemfigyeltem hova kuldtema kutyat es lusta voltam keresgelni azota robottal maszkalok (rohadtul kell egy tars aki elvonja a tuzet rolad 😉


Meg annyit, hogy ami nagyon tetszik az uj Falloutban az a heroic/legendary ellenfelek, akik fixen dobnak valami tuti cuccot
(Mas kerdes , hogy mekkora szivas ha nalad nagyobb szintu elit mobbal akadsz ossze 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

#2004
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Speciel az elején mikor láttam 8-as erő kell az ágyúhoz nem foglalkoztam vele, mondom kimegyek és elintézem őket, itt jött a meglepi egy deathclaw valószínű felfigyelt a zajra, további meglepetés hasonlóan az FNV-hez nem tudtam elmenekülni. Utána csendben ahogy kell 😊 A hülye deathclaw meg össze vissza szaladgál én meg egy nyitható zárható rejtekhelyen. És respect Beth ezért. Ha nem is FNV azért rengeteg új elem van benne más és hasonlóan jó, lehet nem kiváló de ki nem szarja le 😊.

Különc
#2003
Most akkor tényleg nem lehet megszabadulni a kutyától vagy csak az is sírás, mint a többi?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

AnarchoiD
#2002
Azert adtak oda a Power Armort mert Fusion Core -t hasznal, ha nincs vagy depleted akkor olyan leszel vele mint egy csiga es nemmegy a VATS -sem.... ergo core nelkul haszontalan kacat. Az elejen talalsz vagy 3 core-t utana sokaig semmit. Kesobb talalhatsz vehetsz...

Masik faktor : Brutalisan lehet sebezni a power armort , egy nagy csata utan elofordulhat, hogy a power armor framejevel bandukolsz haza es kilatszik a tested a panncelbol (kilatszik tehat direkt sebezheto)


Harmadik dolog amit emlitettek, hogy alapbol a Power Armor nem annyira nagyon durva de fejlesztgeses utan elegge durvakat lehet belole epiteni.....


Amugy az eddigi falloutokbol (1-2-3-nw) nagyon hianyoltam, hogy uzemanyag kell az autoba(1-2) meg loszer a cuccokba, de a power armor ommagaban elszaladgal, ad str -t es milyen jo es szep ha megvan.
Most meg kell kuzdened a megtartasaert


Mondjuk kicsit hianyzik, hogy nem rongalodnak a cuccok.. de ne legyunk telhetetlenek
Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.11.11. 18:34:26

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

#2001
Baromira jól nézet ki ahogy felemelte a karim és széttépte akkorát nevettem, hogy csak na 😊
Edit: Nyilván a megoldás vagy követed a questet vagy lopakodsz és leszarod a többieket. Persze ahhoz, hogy követni tud a questet olyan kari kell ezt már az üzenetből mikor nem tudsz felvenni valamit tudnod kell és azt is mit kell csinálni. És a vicc a lényegi quest így is aktiválódik 😊 Grat Beth. Persze ehhez minimum süti kell. És a skyrimen edződötteknek ez sajna nincs. A többihez, W3 fan, rpg "fan" meg már rég nem fűzők hozzá semmit nagy részük soha semmit nem tett le az életbe csak kritizál.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.11. 18:30:47

#2000
Folyamatosan meglepődőm, mert ez az átlag balfasznak aki a metacriticre ír nehéz. Általában ezt jelenti a rossz pontszám.
Csak hardon nyomom de kétszer vissza kellett töltenem. A deathclaw szétszedet. Nem ezt vártam!!! 😄
Miközben a skyrimbe max fokozaton se akadtam el szinte itt már az első részben is. És ez nem survivial szint. Persze nem az érdekel tovább tartson okozzon meglepetést nézek ki a fejemből mi a faszt keres itt ez low levelen. Lehet érteni mit írok?

Bandicoot
#1999
Hát nem tudom. A powerarmort gyakorlatilag amint megvolt vele a küldetés hazavittem, nem használom, survivalban tolom igaz, de inkább akadályoz, simán ledarálnak benne, fel kell fejleszteni ahhoz meg még édeskevés vagyok. Abszolút nem OP, az alapváltozata elavult lassú sebezhető. Dclawot eddig csak ebben a küldetésben láttam, azòta nem, ez sem aggaszt. Összeszedned sem kell mindent, te döntesz afelöl milyen karaktert csinálsz, gyüjtögetsz fejlesztesz építkezel vagy pusztai harcosként a fegyveres skilleket fejleszttve tolod.
A grafika a kültereken gyönyörű, egyes lények is frankòn meg vannak csinálva. A belterek gyengébbek illetve karakterek közt is vannak gyengébbek. Bugok vannak de eddig zavaròba nem futottam. A kutya levakarhatò egy sima dismiss paranccsal vagy STAY és ottmarad.

Engem egyetlen dolog zavar, a fraction rendszer kivétele.

"Nincs ps4 exclusive mióta létezik a streamelés pc-re" GIGALOL!:D

#1998
Nem így értettem, színvonalra mit "epic hős" "epic story", stb. stb., ez földhöz ragadtabb. És persze XP-s rendszer stb, stb. 😊

#1997
Nem neked készült van más elég 😊 Én meg örülök mert nem az érdekel, ami neked fontos, azt meg csak megjegyzem kifejezetten miattatok az ID software segítségét kérték minél élethűbbek legyenek a harcok. De ez van. Lehet ez az utolsó ilyen, tőlük szóval én élvezem a hülye kutyát, a párbeszédeket, a rengeteg újítást az F3 képest élőbb a power armor, élőbb az össze már megszokott ketyere, van stronghold építés, stb, stb.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.11. 18:02:44

#1996
Wow.
Egyből elindult a játék, még csak nem is kellett mindent minimumra vennem.
4 éves laptopon ( i3 proci, 6 giga ram, 2gigás 6650M, vagy milyen kártya ) még a skyrim is csak minimumon futott anno.
Ez meg hasít. fények árnyékok minden.
Hát ennyi, látjátok, ha leülnek és optimalizálják a játékot.

A game fergeteges, el lehet benne veszni. Az első ki 7-8 házas faluban vagyok még mindig, gyűjtögetek és nézelődök már kb 6 óra hosszája.

Már csak azt kéne kiderítenem, hogy ilyen Crystalt hogy szerezzek...
PiszkosFred
#1995
Hat, aki ugy aposztrofalja magat, hogy "Skyrimes", az egy idiota, mar bocsanat. De az is az, aki sarkanyokat akar latni egy posztap jatekban, vagy a Skyrimhez hasonlitja a FO4-et es nem az elodjehez, a FO3/FNV paroshoz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Kandurex
#1994
Lehet én is abba a táborba tartozom akinek nem igazán fekszik ez a rész.

Tulajdonképpen játékmechanikai problémáim vannak. Nem értem miként lehet power armorod 20 perc után? Vagy lézer fegyver? Miért kell nekem death claw -okkal bajszot akasztanom null szinten? Semmi keresnivalója nincs ilyen dolgoknak a játék elején. Ez kb. olyan, mintha bármilyen játékban a nulladik percben hozzádkúrják a létező legjobb cuccokat, fegyvereket aztán menjél, hentelj. Ne fáraszd magad. Meg minek bele ez a lekophatatlan kutya? Vagy, hogy tényleg minden lószart össze lehet szedni, gyakorlatilag az állandó loot az agyamra megy. Mi a tökömnek kell ószerest játszani? Nyilván az előzményekbe is volt ilyen, de itt félek eléggé átlendültek a ló másik oldalára.

A többi része, bug, meg ronda,...leszarom...de ezek a játékmechanikai melléhúzások 😞 nem jön át bameg.

Még ma próbálkozok, úgy, de...ha nem jön szégyenszemre az 1 napos játékomat eladásra teszem.
Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.11. 17:58:18

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#1993
Hozzád bemegy valaki és zsebrevág egy bögrét te is megigazítod a frizuráját valamilyen barátkozó eszközzel.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

morcosqtya
#1992
De ha az a kedvenc bögréje? 😄

Mert az idő elszáll mint a fing, de én szépen öregszem mint a Sting.

böröczk
#1991
Amit így 2015-re változtathattak volna: ha véletlenül behúzok egy törött bádogbögrét, nem kezd el rögtön agyonlőni a kedves npc tulaj :,D

Kumiho #2179

#1990
Sok a skyrimes ám 😊 Akik utálják ezt az xp-s rendszert. 😊 Nagyon csalódottak, nem a sárkányka szállt fel ismét. 😄
De ja viszont sokat elmond ám! a skyrm 8,0 feletti után ez, sajnos hülyék az emberek. Félek a Beth elmegy teljesen abba az irányba. Azt is meg lehet jól csinálni csak sajna nem láttam rá még példát 😊 Mindig csak erre a szar xps-re. Pedig azzal a rendszerrel is össze lehetne hozni jó dolgot. Persze ezek akkor is fütyülnének. Mindenesetre ezért hálás leszek a Bethnek megtehették volna, a pénz amellett szólt. Mégse, kicsit visszatértek a gyökerekhez amennyire tőlük ez megy. Szóval respect.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.11. 17:52:37

#1989
Ja reggelenként kinéztünk a fallout 3 után, na ma se volt atomháború vagy mint az FNV oldalon írta itt valaki régen, nézegette a kutyagumit nem é taposóakna. 😊

#1988
Régen amikor sokat kockultam akkor ha nyomtam napi 10 órát egy játékkal én is előfordult, hogy még azzal is álmodtam.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

PiszkosFred
#1987
Mar most megdontotte a steames singleplayer jatekkal eyg idoben egyszerre jatszok rekordjat. Nagyon szep szamban fogyott, ha Skyrimi 22 millio is nem is lesz meg a vegen (1-2 ev mulva), de boven lesz annyi, hogy orulnek a Zenimax fejesei es nem eresztik szelnek a BGS-t.

Metacriticet hagyjuk mar, egy ovodaban "az en apam erosebb, kocsog" tipusu vitak is ertelmesebbek, mint az ottani hisztis furdoskurva kozosseg. De, legalabb jokat rohognek rajuk mind a fejlesztok, mind a normalisabb emberek 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.11. 17:36:56

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#1986
Értem. Köszi.
cylonflatus
#1985
Azt elfelejtettem, hogy várakozni csak úgy tudsz, ha leülsz. Szóval az a fjta várakozás, mint a F3-ban, hogy ott ahol éppen vagy, állva, na olyan nincs. Szóval mindenképpen helyhez kötött, de leülni azért elég sok helyen le lehet.

Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!

#1984
Ránéztem a Metacriticre és most sajnálom a Bethet, ilyen is van.
Lehet írok majd egy pozitívat. Komolyan az lesz az eredménye bele fognak szarni az arcukba és
tiszta akció játékot fognak csinálni és még csodálkoznak majd. Van minden W3 fan, rpg "fan", stb.
Edit: Pedig meg voltam győződve róla már csak a Biot boldogítják.
Edit2: Remélem az eladási adatok rendben lesznek ellentétben a DA3-al és akkor le lehet szarni ezeket. Csak sajna ezek nagyon rossz hatást fejtenek ki.
Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.11. 17:22:46

cylonflatus
#1983
Nekem a "pull the plug" nevű küldetéssel van olyan bajom, hogy annyi lenne hátra a küldetésből, hogy beszéljek a faszival, azonban a köszönésen, meg egy odavetett mondaton kívül nem csinál semmit, a pipboyban a küldetéscélokban továbbra is az van, hogy beszéljek vele. Mindent megcsináltam neki.

Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!

AnarchoiD
#1982
akkor mar meg sem merem emliteni hogy tegnaprol mara virradolag fallout4 csatasat almodtam 😉 (a szokasos 3oras alvasom alatt)

Es valoban nics csalad 😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

#1981
<#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1980
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ami nekem tetszik eddig, hogy a meggyőzést beépítették és még xp pontot is kapunk, ettől a cégtől ez nagyon nagy dolog. Igen aki skyrimet várt az egy kicsit csalódott lehet. Én meg meglepett 😊

Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.11. 17:14:10

#1979
Vannak köztünk olyanok akik még nem léptek be a nagybetűs életbe és nem dolgoznak ,vagy éppen sajnos parkolópályán vannak. Mindenesetre az a 32 óra emberes... Nekem van 5 a játékban. De munka mellett nem úgy kockul már az ember, mint annak idején diák korában. Ki kell használni amíg szabadon lehet kockának lenni...utána már nehezebb :-).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

cylonflatus
#1978
Lehet várakozni.

Amikor eljő a Fehér Farkas tele, ne egyél a sárga hóból!

#1977
Lehet, hogy én vagyok a béna, de nincs itt várakozás? Csak alvással tudom előretekerni az időt?
Voltan
#1976
32 óra játék???? Hát cseszd meg tegnap hajnal óta elérhető 😄😄😄

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

PiszkosFred
#1975
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igen.

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.11.11. 16:59:28

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

AnarchoiD
#1974
32 ora jatek utan egy kerdes izgat csak : rengeteg helyen jartam, de vajon vannak mas vault-tec shelterek is a jatekban ?😊 Persze a 111 en kivul.

Elegendo egy igen vagy egy nem😉

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.